KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Motus Tenebris Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Motus Tenebris Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Motus Tenebris Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Motus Tenebris Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Motus Tenebris Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Motus Tenebris Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Motus Tenebris Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Motus Tenebris Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Motus Tenebris Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Motus Tenebris Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Motus Tenebris Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Motus Tenebris Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Motus Tenebris Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Motus Tenebris Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Motus Tenebris Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Motus Tenebris Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Motus Tenebris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ten
Ten
Hozzászólások száma :

25
Join date :

2016. Nov. 03.


Motus Tenebris Empty
TémanyitásTárgy: Motus Tenebris   Motus Tenebris Icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2016 8:44 pm


Motus Tenebris 3zl85eudcgm44z9x9zvb

TEN


Motus Tenebris 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Sötét elf

Nem: Nő

Kor: 37

Becenév: Ten

Rang: fekete mágus

Mágia szint: beavatott


Motus Tenebris 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Motus Tenebris 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ha először összefutnánk az utcán, vagy az erdőben, vagy bárhol máshol, ahol te is, és én is megfordulok, akkor csupán egy fiatal, sötétszürke bőrű elfet látnál, koromfekete hajjal a szemébe lógva. Aztán kecsesen hátrasimítanám a kóbor tincset a fülem mögé-de nem azért, hogy bármilyen szimpátiát is keltsek benned irántam-, és meglátnád, hogy a szemem színe narancssárga árnyalatban pompázik. Talán elbűvölne, de ha fajod nem egyezik az enyémmel, akkor hamar kivernéd a fejedből a badarságokat. Ha ezt önszántadból nem tennéd, vagy jómagad is sötételf lennél, akkor pedig én gondoskodnék róla.
Ha a sors úgy hozná, hogy nincs más választásom, és együtt töltenénk egy kis időt, megtudnád, hogy távolságtartó, szűkszavú, és a normál emberek szemében ellenszenves vagyok. Ez engem csöppet sem zavarna, nem érdekelne se a társaságod, se a véleményed.
Aztán ha megmutatnád, hogy igenis figyelemreméltó vagy, hogy nem csak a szád jár, és ha a bizalmamba férkőznél, és úgy érezném, neked mindent elmondhatok, biztos hogy először az elveimet említeném meg. Azt, hogy én nem gabalyodok senkivel sem testi harcba, mert számomra a fegyverekkel való küzdelem csupán az izomerőt bizonyítja, amire mindenki szert tehet. Számomra az egyetlen dolog, ami az esetleges tiszteletemet kivívhatja, az a mágia, a szellemi fölény. Lehet, hogy ez egy ilyen fiatal lány szájából gőgösnek találnád. És ez azért van, mert az is vagyok, de ne félj, tisztában vagyok vele. Ahhoz, hogy ezt a tulajdonságot kijavítsam, három dologra van szükségem: időre, energiára és egy nyomós okra. Utóbbi meg is lett: mikor hatalmas önbizalmam miatt túl sokra tartottam mágiámat, szörnyű következményei lettek: elvesztettem egyetlen öcsémet, és az irányítást az egyik karom felett, így önbizalmam már rég alábbhagyott, és a fejem is egyre többször hajlik meg engedelmesen. De erről csak hosszú- hosszú idő után beszélnék.
Aztán hagynám, hogy megismerj, de ne csak felszínesen, ne úgy, mint először. Az együtt töltött idő alatt rájönnél, hogy távolságtartó természetem, és szűkszavúságom az egyik béna karom miatt alakult ki, hiszen egy kézzel nehéz varázsolni. Így ahhoz, hogy a magányos életem megvédjem a zord világban, vigyáznom kell. Nem akadhatok bele olyanba, aki ártana nekem, vagy akivel meggyűlne a bajom. Muszáj álarcot viselnem, elhitetnem, hogy sokkal keményebb vagyok, mint amilyen valójában, hisz a csatákban legtöbbször én maradok alul.
Aztán egyszer, mikor mégis harcra kerülne a sor, és te mellettem küzdenél, megtudnád, hogy a kedvenc varázslatom a rettenet, és végre megbizonyosodnál róla, hogy az elveimet, amit már elmeséltem neked, be is tartom.
Motus Tenebris 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Motus Tenebris 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltam kiismerése, akárcsak a jellememé, kemény dió lesz, ezt megígérhetem.
37 éve koptatom e világ felszínét. Ha másokat kérdeznél, azt mondanának: „Sokat nem tud beszélni, kölyök még, hát nézz csak rá. ” De ha hozzám fordulsz, én elmondanám, hogy 37 év minden kis részletét elmesélni lehetetlen, éppen ezért sosem tudsz tőlem olyat kérdezni, aminek a végére érhetnénk.
Nővér vagyok, de csak néhány percen múlt. Egy ikerpár egyikeként jöttem világra, öcsémmel együtt.
A szokotthoz képest viszonylag szerető családban nőttem fel, sosem volt olyan kemény módszer, mint azt más családoknál hallottam. Persze ez nem az apámon múlott, ő ugyanolyan volt, mint mindenki más. Anyám volt az, aki felelős volt a nevelésünkért, és ő döntött úgy, hogy kicsit több toleranciát visz a módszereibe. Talán az öntelt viselkedésem is ennek a lágy nevelésnek a keserű gyümölcse.
Ahogy az szokás, öcsém mindig is éretlenebb, meggondolatlanabb volt, mint én, ráadásul makacs is, mint a szamár. A megfontoltság, érett gondolkodás és a keménység mindig is az én szerepem volt, aminek eleget is tettem.
Az egyetlen dolog, aminek ellenálltam, az harcos képzés, aminek a szüleim, főleg apám adott volna. Már kiskoromban is ostobaságnak tartottam, ahogy az öcsém botokkal, majd később igazi fegyverekkel az eszét játszotta.
Az, hogy apám elfogadta a döntésemet, egy nagyon fájdalmas út volt. Egy hónapra rá, hogy mágiával kezdtem foglalkozni, anyám beteg lett. Ahogy teltek a napok, egyre gyengébbé vált, arca lassan beesett, már az ágyból sem tudott felkelni. A családban mindenki betegségre gyanakodott, én voltam az első, aki felismerte, hogy ez nem egy gyilkos kór, hanem egy gyilkos varázslat, az Életszívás, amit én akkor már ismertem, de végrehajtani még nem tudtam.
Végül egy szép téli estén, mikor szabályos hópelyhek hullottak az égből, anyám meghalt. Apámat életemben először, és utoljára akkor láttam sírni.
Ott és akkor minden megváltozott. Apám látva, hogy mire képes a mágia, beleegyezett a taníttatásomba, de csak egy feltétellel: ha a mágiám segítségével bosszút állok anyám haláláért. Ezt a feltételt viszont nem volt nehéz elfogadnom, a méregtől és a bánattól hajszolva egyébként is ez lett volna a célom.
Azt beláttam, hogy így nekifutni elég ostoba ötlet lenne. Kilogikáztam, hogy egy Életszívást végrehajtó mágus beavatott lehet, így addig vártam, míg én is azzá nem váltam.
Nem is kellett sok kutatás, hamar megleltem a tettest, és akcióba léptem. Öcsémmel együtt kerestem fel a mágust.
Hatalmas önbizalmam miatt túl sokra tartottam mágiámat, biztos voltam benne, hogy egy beavatottat simán legyőzök. Ám a valóságban már ez is valószínűtlen volt. Hát még mikor szembe szálltunk az ellenséggel, s kiderült, hogy mesterrel van dolgunk. Büszkeségem miatt se én nem menekültem, se az öcsémet nem hagytam- nem minthogyha lett volna esélyünk elfutni.
Az öcsémmel végzett előbb. Aljas és fájdalmas módszerrel megölte, majd megidézve a szellemét ellenem fordította. Igaz a testvérem a mágiában nem volt jártas, akaratereje azonban hatalmas volt, így én megúsztam csupán azzal, hogy elvesztettem az egyik karom felett az irányítást.
A mágus a csata után eltűnt, de öcsém szelleme nem. Itt ragadt, velem együtt bolyong: ő a hontalanságtól, én az érzéseim vihara miatt.
Apám színe elé többet nem mertem, és nem is akartam kerülni, most egyetlen kötelességemnek azt érzem, hogy addig ne nyugodjak, míg testvérem szelleme békére nem talál.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Motus Tenebris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Motus Tenebris   Motus Tenebris Icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2016 9:30 pm

Üdv hivatalosan is Neminra Csodálatos Világában!


Az ETörténetedet elolvastam és polgárháborúba süllyedt népünk épp erősítésre szorul, hogy legyőzzük külső (és persze belső) ellenségeinket. Köszöntelek sorainkba! Mivel az ET-dben nincs semmi, ami ne jellemezne egy éjtündét, így természetesen ELFOGADOM.


Motus Tenebris C7q81jv5wl9d3756gmrd

Jó játékot az oldalon!


Uráldur
Vissza az elejére Go down
 

Motus Tenebris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-