KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Egy átlagos nap Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Egy átlagos nap Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Egy átlagos nap Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Egy átlagos nap Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Egy átlagos nap Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Egy átlagos nap Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Egy átlagos nap Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Egy átlagos nap Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Egy átlagos nap Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Egy átlagos nap Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Egy átlagos nap Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Egy átlagos nap Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Egy átlagos nap Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Egy átlagos nap Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Egy átlagos nap Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Egy átlagos nap Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Egy átlagos nap

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Grotgor
Grotgor
Hozzászólások száma :

16
Join date :

2014. Nov. 08.


Egy átlagos nap Empty
TémanyitásTárgy: Egy átlagos nap   Egy átlagos nap Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2014 5:53 pm

Több mint tíz év telt el azóta mióta eldöntöttem, hogy sámán leszek. Kerek egy évig kínzott a borzalmas fejfájás ám azt valahogy sikerült elviselnem, ahogyan a furcsa neszeket is. Ám mikor egy kísértet jelent meg előttem már nem bírtam tovább cérnával és az éjszaka közepén sikoltozni kezdtem. Szerencsémre a mi sámánunk észrevette rajtam a jeleket így azon nyomban ott termett mellettem és segítő kezet nyújtott. Először nem akartam a tanítványa lenni ugyanis a varázslókat túl gyengének tartottam. Mindig is úgy képzeltem el őket, hogy a csatában meghúzódnak a hátérben és onnan vetik be a hokusz pokuszaikat. Inkább szüleim nyomdokaiba akartam lépni kik fejszével a kezükben hangos kiáltással bátran rontanak az ellenségnek. A jelenés másnapján megmutatta nekem mennyire tévúton jártam. Távol a falutól találtunk egy kisebb rablóbandát kikre rászabadított két hatalmas farkast. Nem odahívta őket, hanem a semmiből varázsolta őket elől azok pedig pillanatok alatt szétkapták az embereket. Az egyiknek a mancsa megsérült ám rövid idő alatt meggyógyította majd útjuk rengette őket. Ekkor értettem meg milyen nagy ereje is van egy sámánnak. Ráadásul, ha a helyzet úgy kívánja mi is kioszthatunk néhány pofont. Nemhiába, hordtam magamnál egy szép nagy botot. Első sorban remekül lehetett rá támaszkodni. Másodsorban, pedig ha valakit fejbe vágtam vele nappal is csillagokat láthatott. Sajnos nem mivel elég gyenge a felfogó képességem ezért sokáig tartott, míg elsajátíthattam eme gyönyörű művészetet. Éppen a semmi közepén járkáltam, hogy némi alapanyagot szerezhessek a gyógyító főzeteimhez. Távolban egy sas kiáltott ami köszönthetően felébredtem az álmodozásból.
Vissza az elejére Go down
Éjvihar
Éjvihar
Hozzászólások száma :

3
Join date :

2014. Nov. 09.


Egy átlagos nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy átlagos nap   Egy átlagos nap Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2014 11:29 pm

Teljesen átlagosnak tűnik a nap ahogy egymagadban bandukolsz a távolban még semmit nem látsz, ami szokatlan lenne, vagy eltérne a jól ismert világtól, és látszólag semmi sem zavarja meg az álmodozásod, hogy miért és miként is lettél sámán, hogy aztán varázserőddel kápráztasd el az ellenségeid. A semmi közepén jársz éppen, de mégsem vagy teljesen egymagad hiszen a magasban egy sas rikkant élesen. Olyan ám a hangja, mintha valami felverte volna vackáról, ahol eddig pihent és most méltatlankodva panaszolja a világnak hogy micsoda igazságtalanság érte. Úgy érzed szörnyen meleged van, de nem érted miért hiszen a klíma nem változhat egyik pillanatról a másikra itt valami turpisságot sejtessz, de sehol senki.... hol keresd hát? Talán ott a homokdűne alatt? Vagy a szikla alatt?
Vissza az elejére Go down
Grotgor
Grotgor
Hozzászólások száma :

16
Join date :

2014. Nov. 08.


Egy átlagos nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy átlagos nap   Egy átlagos nap Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2014 2:04 pm

Mikor végre magamhoz tértem csak pislogva bámultam a kék eget. Először fel sem tűnt nekem, hogy a sas máshogyan kiáltott, mint általában. Olyan madár szokott ilyen hangon rikoltozni, akit valami oknál fogva felzavartak. Rég megtanultam, hogy ez annak a jele lehet, hogy valaki gonosz szándékkal körülöttünk ólálkodik. Bár ez nem rendkívüli ugyanis ezt mindenki megtanulja, akinek az otthona a természet lágy ölén fekszik. Ezen felül más érdekességet is felfedeztem odakint a semmi közepén. Egy hírtelen hőhullám kerített a hatalmába és nem akart ereszteni. Farkasbőrömet lekaptam a hátamról, amin nagy izzadságcseppek gördültek lefelé. Jól tudtam, hogy ez nem normális és csakis mágia okozhatta. Elkezdtem a fejemet vakargatni, hogy rájöjjek mit is kéne tennem. Rövid tanakodás után ősi szavak mormogásába kezdtem majd a szellemeknek hála megjelent egy hatalmas farkas a bal oldalamon.
- Szagolj. Keresd, meg ki van a közelben.
Botomat a vékony részénél fogtam meg, hogy bunkóként használhassam. Parancsomra a farkas felemelt fejjel a levegőbe szagolt majd elindult én pedig követtem őt felkészülve egy esetleges haddelhaddra.

/Bocsánat a késésrt./
Vissza az elejére Go down
Éjvihar
Éjvihar
Hozzászólások száma :

3
Join date :

2014. Nov. 09.


Egy átlagos nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy átlagos nap   Egy átlagos nap Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2014 11:44 pm

Másképp, de nem tudod pontosan mi miatt. Az is lehet hogy csak vadászatra indul, de joggal feltételezed hogy nem így van. Márpedig azért, mert hirtelen más érzésed lesz mint eddig. A hőháztartásod stabil, nem váltakozik csak úgy mint most, és ez is megerősít téged abban hogy itt valami nem a rendjén történik itt. Ahogy megidézel egy farkast még nem tapasztalsz mást, csak azt éred el hogy vesztessz egy keveset a mágiádból, hiszen erőbe kerül a farkast megidézni és itt is tartani, de hasznát veszed. Körbekémlel, és szagolni kezd a parancsodra, méghozzá széles körbe és végül szagot fog. Kocogásban üget előre egy hatalmas szikláig ahol kaparni kezd és vakkant jelezve hogy ott nem stimmel valami. Nem látsz ott semmi különöset. Szikla, kemény, valóságos. Azonban alatta a farkas lábai előtt egy kis lejárat vezet, mintha valamiféle lejáró, alagút lenne egy helységbe talán? Vagy valami más jut eszedbe erről? Mindenesetre úgy érzed le kellene oda menned, de hogyan? Megemeled a sziklát? alagutat ásol? Vagy valami idézett állatot küldessz le? Sok féle lehetőséged van, de a nap egyre keményebben süt, és neked továbbra is pokolian meleged van. Az izzadtság ellep, és a szemedbe is belefolyik, csípősen emlékeztetve rá, nincs végtelen sok időd ezen gondolkodni.
Vissza az elejére Go down
Grotgor
Grotgor
Hozzászólások száma :

16
Join date :

2014. Nov. 08.


Egy átlagos nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy átlagos nap   Egy átlagos nap Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2014 9:34 pm

Az én drága teremtményem beleszippantott a levegő és azon nyomban szagot fogott. Kapkodnom kellett a lábaimat, hogy tarthassam vele a tempót. A talajt kezdte kapargatni azonban én nem láttam semmi különöset. Azonban ő csak a talajt piszkálta így én is tüzetesebben körülnéztem. Találtam egy pirinyó kis alagutat, amiben nem férhettem volna bele. A meleg egyre elviselhetetlenebbnek tűnt csak úgy fürödtem a verítékben.
- Ás be- adtam ki a parancsot.
Sajnos csak farkasokat tudtam idézni. Egy kígyó vagy kismacska könnyedén betudott volna, szökkeni. Nem tehettem mást, mint reménykedni, hogy sikerrel jár a járat kiszélesítésében és, hogy ott benn hűvösebb lesz.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Egy átlagos nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy átlagos nap   Egy átlagos nap Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Egy átlagos nap

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Oughwar hegység :: Orkok birodalma-