KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Saraven        Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Saraven        Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Saraven        Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Saraven        Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Saraven        Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Saraven        Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Saraven        Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Saraven        Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Saraven        Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Saraven        Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Saraven        Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Saraven        Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Saraven        Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Saraven        Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Saraven        Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Saraven        Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Saraven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Saraven Rhe'gal
Saraven Rhe'gal
Hozzászólások száma :

7
Join date :

2014. Nov. 17.


Saraven        Empty
TémanyitásTárgy: Saraven    Saraven        Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2014 1:33 pm


Saraven        3zl85eudcgm44z9x9zvb

Saraven


Saraven        3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Sötét elf

Nem: Nő (bár tudtad hogy 21 éves kora felett az ember már nem nő? )

Kor: 125 éves vagyok

Becenév: Nem vagyok becézhető

Rang: Második Hadvezér (de leszek én még az első is!)

Mágia szint: Mester (?)


Saraven        3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Saraven        3zl85eudcgm44z9x9zvb

Milyen is vagyok igazából. Szerinted milyen vagyok? Szép? Egzotikus? Veszélyes? Mindegyik igaz és mindegyikkel egy olyan jelzőt mondtál amit tán hízelgésnek is veszek. Igazából nem vagyok különb a társaimnál, mindössze ambíciózusabb vagyok, és élvezettel ontok vért, és gyilkolok. Lassan száz éve vagyok harcos, az ölés és kínzás mesterévé kellett válnom, hogy életben maradjak és a második hadvezér lehessek.  Tudod, ez nem csak üres cím, én ezért keményen megdolgoztam és számtalan felsőbb rendű társam öltem meg hogy feljebb és feljebb jussak, bizonyítva hogy nem csak egy gyenge eldobható nő vagyok. Kiveszett belőlem minden érzelem, talán sosem volt, nem tudom. Evolúciós zsákutca vagyok érzelmi téren és mások halál tusája csal mosolyt az ajkaimra. Ez van, néha nem úgy alakulnak a dolgok ahogyan másik tervezik. Valamit amúgy rohadtul utálok. Ha lenéznek csak mert egy nő vagyok, és azt hiszik törékeny kis virágszál. Persze nő vagyok, és nem apáca de nem biztos hogy az a pasi élve is távozik aki meg akar hódítani. Bár... hát volt rá példa. Jó stratéga vagyok, még az Első is elismerte nem rég de kímélet és kegyelem, könyörületesség messze áll tőlem. Heves természetem nem tagadom meg, gyakorta látni valamiféle csetepatéban karddal a kezemben. A görbekardot részesítem előnyben és a rövid kardot. Dupla annyi lehetőség a támadásra, és fele annyi a védekezésre. Na és?

A megjelenésemen nincs mit túlcsicsázni nem vagyok egy átlagos már csak azértsem, mert a bőröm szürkés feketés, ahogy ajkaim is, és a hajam hófehér, egyenes szálú és puha. Többnyire lófarokba fogom, hogy ne akadályozzon a harcba és mint minden elf nő, én is roppant hiú vagyok a megjelenésemre. Többnyire páncélt hordok, és nadrágot, csizmával hiszen a harchoz az a legideálisabb, és nem szeretek felkészületlen lenni. Az nem illene hozzám. Akadnak rajtam kiegészítők, is sok fülbevaló mert szeretem őket és nem egy mágikus darab is, na meg a kedvenc nyakláncom. Egy holdkő, vékony kis láncon. Szépízlésem még lehet nem?

Saraven        3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Saraven        3zl85eudcgm44z9x9zvb

Éltem, voltam vagyok. Nem elég? Nos akkor mit is mondhatnék még nem vagyok egy különösebben beszédes típus ha az életemről van szó, a jelenben élek, nagyon is. A múlt nem foglalkoztat és igyekszem jó mélyen eltemetni magamban. Senki nem lenne büszke rá, én sem vagyok az.

125 évvel ezelőtt születtem meg mint nagyjából bárki más is, sötételf szülők harmadik lányaként. Nem jelentettem újdonságot a nővéreim után, és nem is fordítottak túl sok figyelmet a nevelésemre azt hiszem. Harcosnak adtak, és kicsi koromtól kezdve különféle dolgokat tanítottak, a test felépítéséről, harcmodorokról és persze mindehhez gyakorlat is párosult. A mi társadalmunk a nevelésre nagyobb hangsúlyt fektet mint a családra, szóval ez a szerető szülői dédelgetés csak emberi ostobaság. Mi mást vallunk.  A tanulás éveiben semmi öröm nincs, csak kudarc, fájdalom, szenvedés és kialvatlanság. A végén viszont a megérdemelt jutalom nem marad el. Sikerült messze leköröznöm mindkét nővérem a harctéren nyújtott teljesítményemmel, amit persze nagyon rossz néven vettek. Mágiában viszont csak közepesen vagyok erős, valamit valamiért ugyebár. Volt egy ominózus eset aminek hatására sajnos mára már csak egy nővérem maradt.

A tanulásom évei után történt, hogy összeszólalkoztunk valamin, olyan mértékben hogy fegyvert rántottam. Apánk ránk ripakodott hogy az udvaron rendezzük le ha komolyan gondoljuk, és minket fűtött az indulat, így kimentünk. A harc hosszú volt, és nehéz. A vesztemet éreztem sokszor, és félig megvakultam a fényes kis robbanásoktól, amiket Dhora vetett be ellenem, mégis az ösztöneim jól működtek, és a végzetes csapást én vittem be. Nem mondom hogy büszke voltam magamra de megtettem amit kellett, bebizonyítottam hogy harcolok az igazamért, szó szerint. A tanulással töltött évek megaláztatásai során, épp elég düh és agresszió gyűlt fel bennem. Tudod, a tanoncokat nem sokra becsülik, minden alja munkát velük végeztetnek el, és nem ritka az sem hogy nem csak munkát hanem.. más, éjjeli tevékenységet is elvárnak. Nem tudom hányszor tűrtem, izzó szemekkel, forrongó lélekkel, mégis szótlanul hogy megerőszakoljanak. Nem törtem meg, nem. Én erősebb lettem. Ami nem öl meg az megerősít, és most már én döntöm el, ki az akinek esetleg odaadom magam. Van olyan, de ritka. Most már válogathatok.

A harc után, a nővérem sajnos nem lett kevésbé holt mint volt, de legalább egyel kevesebb konkurenciával kellett számolnom. Ez esetet követő egy hétben egy küldönc jött, a királyi hadseregtől, miszerint az egyik vezér látta a harcot, és jó hasznát venné egy ilyen katonának mint én, gondoljam meg hogy belépek-e a seregbe. Örömmel beléptem, hogy nekivessem magam a kiképzésnek, és a rendszeres harcoknak. Itt már sokkal inkább kedvemre való volt a tanulás, és mára nem véletlenül viselem azt a rangot amit. Még talán Demertor herceg is tudja a nevem. Be kell vallanom, igazán tekintélyt parancsoló alak, nem esik nehezemre a társáságban töltenem az időt, de nem vagyok ostoba. Nem bízom benne, tudom hogy az első alkalommal odadobna engem, hogy magát mentse. Miért? Mert ilyen a természetünk, ezek vagyunk mi.  


A hozzászólást Saraven Rhe'gal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 20, 2014 10:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég


Saraven        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saraven    Saraven        Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 3:22 pm


Saraven        C7q81jv5wl9d3756gmrd
Üdvözöllek Neminrában, Saraven!
Bár nem nyújtottad el túlzottan az előtörténeted, nekem kifejezetten tetszett. Pont olyan lett, mint amilyennek elképzeltem, ráadásul semmiféle hibát sem találtam az adatlapodon. Így hát elfogadlak és nincs is már mit tenned, mehetsz is sanyargatni a hadseregedet és a többi népet. Smile
Üdvözlettel,
Lorelei



Vissza az elejére Go down
 

Saraven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Saraven Rhe'gal hadúrnő lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-