KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Sötét Vastelep

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
SzerzőÜzenet
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimePént. Jún. 22, 2018 4:58 pm

Garr Runit


A barlang durván kezd megtelni élettel, és amit a törpe mond az se vidít épp fel. Lysel hogy mi a fenét kezdjek nem tudom, néha azt érzem hogy ki tudnám tekerni a nyakát néha meg jobb lenne minél távolabb lenni tőle. És kezd idegesíteni is pláne a szövege.
-Tudod normál esetben itt és most kinyírnálak mert megbízhatatlan vagy és közveszélyes. Nem csak ránk de a saját társaidra is. Az hogy magammal hurcipáljalak a hülye ígéretemet betartva kicsit se tölt el lelkesedéssel. Szóval bármi történik egy rossz mozdulat vagy szó vagy mágia a részedről és hagyom hogy a többiek kinyírjanak, érthető voltam?
Nem sok kedvem van a csevejhez de felkészülök a harcra, és jó pár rácsrudat rekvirálok.
-Irány a barlang onnan jön erősítés számunkra míg kintről katonák jönnek, ezek a rudak jók lesznek arra hogy az orkokkal ledobjuk őket. A maradékot meg kinyírjuk. És a kérdésedre válasz, nem tudom én is rég lerohantam volna magunkat. Egyszerűen nincs logika a dolog mögött. Na de találkozunk a társakkal szerveződjünk újjá és várjuk azt a féltucat selfet nyírjuk ki őket távolról.
Ezzel a közeledő törp ork csapat felé tartunk ott is közlöm a tervet és ha az orkok úgy ítélik támadunk a rudak hajításával. A maradékot meg szét tépjük.
Vissza az elejére Go down
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimePént. Jún. 22, 2018 7:37 pm

Egyértelműen irónikusnak hangvétellel indítom a feleletemet. -Veszély a saját társaimra, komolyan? Melyiknek a halála kéne hogy meghasson? Azé amelyik az orkoknak akart adni, azé amelyik le akart lökni egy jó mély szakadékba, vagy azé, aki befizetett egy körútra a törpe bányákba? Szóval őket ne nagyon emlegesd. És ami meg az illeti, én sem nagyon örülök, hogy veled kell tartsak minden felé, sokkal jobb lett volna itt maradni. Viszont a helyett, hogy tovább mondanám, kicsit összehúzom magam, még a végén csak úgy dönt, hogy megöl. Nekem viszont két ötletem is van, hogy mi lehet az oka, hogy nem rohantak még le minket. Viszont az egyikkel sincs minden rendben... Az egyik, hogy a többi törp is megtudta hogy lázadás van, és ezért kicsit problémás az ide jutás. Ezzel mondanom sem kell, hogy mi a baj, azok a törpök erre biztos nem lennének képesek egymaguk. Egymaguk? Lehet hogy megtámadták a bányát? Ha igen, akkor... én az oawáé leszek, nem másé. A másik ötletem az a következő hajszínváltós történet előkészülete lenne, de akkor meg nem küldenek ide mégis egy kis egységet. Szóval kíváncsian várom, hogy mi sül ki ebből. Ha a selfekkel való harcra kerülne sor, még nem tudom mihez fogok kezdeni magammal. Könnyen el tudnám képzelni, hogy valaki a testén kívülről figyel minket. Valószínűleg én is ezt tenném. Egyenlőre pedig nem akarnám aláíratni a halálos ítéletemet sikertelen lázadás esetére.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2018 12:59 am


/Garr és Lys/


A nagykövet népéhez képest meglepő taktikusságról tesz bizonyságot. Nehéz tüzérségre és a rohamot felfogó élcsapatra bontja -faji alapon- a társaságot.
Mert ahhoz kétség sem fér, hogy a két népből összeverbuválódott csapat csatlakozik hozzátok. És egyik agyaras beszámol az arra felé lévő dolgokról.
-Te vezetsz akkor. Összeszedtem mindenkit arra felé. Nincs másik kiút, csak a főfolyosó felé amelyik vezet. De eddig úgy tűnik, könnyedén elbántunk az őrökkel. Remélhetőleg a hír futótűzként terjedt és máshol is felkeltek.
* Beálltok az alakzatban, ám hamarosan szembe kell néznetek vele, hogy az éjtündék sem kaotikusan érkeznek. Kígyó támadást választották. Először egy bukkan ki a kanyar mögül és amint meglátja a dobásra kész vasrudakat, azonnal vetődik. Hosszú kardja védekezően van maga előtt. És hamarosan érkezik a többi is.
Ám a célzást nem csak ez nehezíti. a törpék kivételével az összes harcoló, vagyis egész pontosan a sortűzben résztvevők átok alá kerülnek. És mielőtt elhajítják a rögtönzött lövedékeket, csak a Harci Szerencse mondhatja meg, hogy sikeres volt-e Zevadar katonáinak összehangolt kísérlete, avagy többet kellett volna gyakorlatozniuk.


/Kockadobás: Hatos
1 és 2 -A bűbáj megtört az elméken és a sebesült katonák hamar elhullottak a közelharcban. Velük együtt szerencsésen épségben maradt társaik is.
3-6-ig -A dezorientáció megbénítja a hátsó sor elméjét és a cikkcakkozó őrök között elrepülnek a vasak. Hat törpe pedig hamar halálos sebet kap, ahogy rávetik magukat a közelükbe érő bányász népre./
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2018 12:59 am

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 3
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2018 1:39 pm

Gar Runitt

A tervem nem épp úgy sült el ahogy vártam de ez már csak ilyen. Nincs tökéletes terv. A selfek megint átkoztak így mellé dobtunk, az első mellé sorozatnál stoppolom a hajítást mivel az nem működik. Viszont átnyúlva a törpék felett simán felnyársalhatóak.
-Szúrjátok fel őket de vigyázzatok a gyengítéssel, igyekezzetek távolból leszúrni őket. (mielött bárki beszólna igen a közelharc részletei miatt hát ne tegye) Rohanjuk le őket mielőtt meg gyengítenénk minket.
És hogy példával járjak hogy nem hagyom törpéket szarban, még ha hülye ötlet is igyekszem két self torkát feltépni.
Vissza az elejére Go down
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2018 9:51 pm

Hamar összefutunk néhány selffel, és máris úgy tűnik, mintha nem túl sok esély lenne a szabadulásra. Legalábbis gyorsan elkezdenek hullani a lázadók. Attól tartok segítenem kell majd nekik, ha nem akarom, hogy idő előtt meghaljon az oawa. Ameddig nem érnek el hozzám, addig a hátam mögött tartom a kezem, mintha fogoly gyanánt meg lennék kötözve. És mivel kezd egyre zavarosabb lenni hogy mi is történik, úgy döntök, hogy megpróbálok némi információt kiszedni belőlük, miközben az őrület átkát bocsátom a kígyózó sorban utolsó előtti fajtársamra.
-Mi tartott eddig? És hogy-hogy csak ilyen kevesen?
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2018 8:03 pm


/lázadás/


A terv balul sikerült és az első vonal megrogyott. A támadó sötét elf katonák nem sok ügyet vetnek Lysre, lenéző pillantással konstatálják, hogy már megint fogságba esett. Csak a harcra koncentrálnak.
Az összeszedett, gyilkos gépezet; amivel megindultak ledarálni a lázadókat mindegyike két pengét használt. Az átkot pedig fenntartották a sortűz elmúltával is. Ám Garr és a többi nagy darab ork megpróbált az apró nép feje felett egy második soros összehangolt támadást.
Kérdés persze, hogy dekoncentráció alatt mennyire tudnak az alakzatharcot nem gyakorlók pont időben szúrni.


/Kockadobás: Hatos
1 és 2 -sikeresen megsebesítetek két selfet és támadásuk megtörni látszik.
3-6-ig -megint elbukik 6 törpéd és az orkokkal kénytelen vagy visszahúzódni a többi bányász mögé... vagy elvenni a harcot szemtől-szembe/
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2018 8:03 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 6
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeVas. Júl. 01, 2018 2:52 pm

Garr Runit

A csata szarul áll, kerge self se fogta fel még hogy immár ő is potenciális hulla velünk egyetemben. A veszteséget minimalizálva két törpét rántok vissza.
-Vissza nem fogunk több társat veszteni. Valamit ki kell találni.
Mivel mostanában rám jár a rúd emiatt a flúgos csírke miatt elgondolkodom hogy nem kéne e lecsapnom tényleg. Bár neki immár lényegtelen, vagy a többiek nyírják ki vagy a selfek nem érek rá vele foglalkozni.
-Tündérke felfogtad hogy potenciális hullaként kezelnek ezért nem szólnak hozzád?- verem Lyst hátba Viszont elő veszem korábbi ötletem kicsit túl spilázva több rudat markolok meg és dobom a selfek felé izomból, a célzás mint olyan ez esetben totál lényegtelen hisz a visszavonulást erősítem noha díjaznám ha ritkulna a selfek száma.
Vissza az elejére Go down
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimePént. Júl. 06, 2018 5:40 pm

A csata szarul áll, és nincs ötletem, hogy hogy lehetne rajta fordítani. A törpök csak hullanak, és az oawa meg... amit itt össze szerencsétlenkedik, hát fogalmam sincs, hogy hogy bánhatott el az igazgató testőrségével. Biztos lehet valami titkos trükkje, ezt viszont mostanra már ezeknek a selfeknek is meg kellett volna mutatnia, e helyett visszavonulást fúj. Nem tudom mire számít, de hogy nem állnak meg itt a katonák hagyni hogy elfussunk és pihenjünk egy kicsit, azt biztosra veszem. És mellesleg az én átkomnak is semmi jele, hogy működött volna. Lehet hogy elértünk ahhoz a ponthoz, ahol már csak a saját életem megtartásával kellene foglalkoznom, és minden másra tenni nagy ívből? Hirtelen felindulásból úgy döntök, hogy a hátraforduló és újra dobálózni próbáló oawát egy erős, tarkóra mért csapással, mondjuk egy kardmarkolattal, gyorsan eszméletlen állapotba küldöm. Később még elképzelhető, hogy sikerülne valahogy megmentenem az életét vagy valami ilyesmi. Az biztos, hogy a kis akcióm sikerétől függetlenül a törpökkel vigyáznom kell annak ellenére, hogy ők már visszavonulnak, a kérdés, hogy a doki gyilkos támadása elől is ki kell-e térnem miközben megismétlem a selfeknek szegezett kérdésemet, vagy pedig kötelet kell kerítenem valahonnan. Legalább a látszat kedvéért. Ha a vasat is meg tudja hajlítani, akkor a kötelet is el tudja majd tépni, és nem akarom hogy szabadak legyenek a végtagjai amikor magához tér mellettem.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 12:25 am


/lázadás/


Az első sorban harcoló apró harcosok igen csak kicsik maradtak harctudásban is ehhez a self rohamosztaghoz képest. Hiába próbálnak ellenállni és ti segíteni őket hátuk mögül, valahogy Lys átka is úgy pattan le az elméjükről, mint pingpong labda a vas sisakról. És óriási nyomás alatt tartják elméteket.
Az oawa nagykövet kiadja a visszavonulás parancsot és ez az utolsó csepp volt a pohárban a mellettük küzdeni igyekvő éjtünde fogolynak. A nagymacska több vasrudat felmarkol és épp kartács módjára hajítani készülne, mikor hátulról egy elf kard markolata csattan a tarkóján. Ezzel a lökéssel együtt kizárt, hogy a dezorientáció átkával sújtott bundás hősünk bárkit eltaláljon.
Ám az újonc gyönge alkata miatt kevés az esély, hogy sikerült leütnie. Minden tudását a hiányos kiképzésből össze kell szednie.

A bánya mélye felé húzódás megkezdése után nem sokkal ismerős hang szólal meg a halálbrigád mögül. Az igazgató kántál valamit. És aki nem csak néz, de lát is, az észreveheti, hogy a felkelők mögött az egyik fáklya tüzében egy tűzdémon kezd alakot formálni.
Ki tudja, hogy miért idéz meg egy random pokoli szörnyet az intézmény vezetője?


/Kockadobás: Tízes
1-8-ig -Shuga kibírja az ütést.
9 és 10 -A lázadás vezetője eszméletlenül terül el a padlón./
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 12:25 am

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Tízes' : 8
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2018 6:33 pm

Garr Runit

Igazából nem tudom mire számítottam ettől a tyúkeszű nőtől. De ez van felképelni ráérek, inkább mentem akik menthetőek. Ha akad 2 törpe aki még él de gyalázatos állapotban felkapom őket és kiadom a parancsot.
-Törpék Orkok futás, idióta csapkodós nőszemélyek hátul maradnak és fedeznek.
A védencemre nézek- Te sorold magad a törpék közé, és húzzunk visszáb kicsit.
És védve a vissza vonulókat tolatunk, és erősen ajánlom a sötét libának hogy figyeljen magára. Amint lehetőségünk van rendezzük soraink, de tudnék értékelni pár mágia használót még ha félőrült példányok is. Vagy egy térkaput ha már ennyire szeretünk teleportálni. Eddig jutok amikor kibököm az igazgatót, (szinte hihetetten ignoráltam a mesélőt ...) Na de nézzük mit művel. Egy tűz alakot idéz meg nagy elánnal amit igyekszem megszakítani. Ránézek a sötételfemre elvigyorodom.
-Szeretsz repülni?-tök lényegtelen mit szeret hozzá vágom az igazgatóhoz ezzel próbálom megszakítani az idézést.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2018 1:53 pm

Még mindig nyomja a tudatodat -ahogy a legtöbb lázadókét is- az átok, ám egyedüli lehetőségnek látszik, hogy mégis megpróbálsz valamit hozzávágni az intézmény vezetőjéhez. Ha elég nagy darab dolgot kapsz fel, akkor szarva közt a tőgye effektus érvényesülhet talán.
Eközben Lys igen kényelmetlen helyzetbe került, még felocsúdni sincs ideje, mire eléri őt egykori társai hulláma. Immáron mind a két fél -úgy tűnik- ellenségként kezeli.

/Kockadobás: Hatos
1,2, 5 és 6 -Egy újabb vasrúd elrepül az izgatóbá mellett és egyik oldalon az átért tűzdémonnal, másikon az éjtündékkel két oldalról szorongatnak titeket.
3 és 4- Valahogy odateleportál egy hordó és azt vágod a főnök fejéhez, sikeresen kizökkentve őt a varázslatból.

Tízes
1-5-ig -Az áruló nőszemélyt leteperik és megkötözik az előrenyomulók. És újabb selfek jelennek meg hátul, hogy csatlakozzanak a rend helyreállításához.
6-10-ig -Hősnőnk sikeresen tartani kezdi a frontvonalat, visszavetve a hullámot és Shugáék rendezetten vissza tudnak vonulni, ha a tűzdémon nem áll az útjukba./
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2018 1:53 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


#1 'Hatos' : 2

--------------------------------

#2 'Tízes' : 3
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2018 7:50 pm

Mivel a mesélő szabira ment és halvány lilám sincs mit tervezett így át veszem a mesét legalább is megpróbálom.

Ott tartunk hogy Gar épp kiosztja mindenkinek mi lenne a helyes, miközben Lys véresen közel kerülne a kivégzéséhez. És még Gart is tarkón vágta véresen kevés sikerrel. Aki a helyett hogy kitekerné a nyakát a hősnőnek inkább az igazgatóhoz vágja. Perpilla elég esélytelen a kijutásra az esély de talán megszán titeket valaki (vagy nem. De nézzük Gar szerencsétlenkedésének következményeit.

D10 dobás
1-3 Garr sikeresen vág hozzá az igazgatóhoz noha amit megidézne lassan átlép erre a síkra. De elhevertek a főnököddel akit időközben némileg befoltoztak.
4-6 A dobás tökéletes lett csak te nem arra mentél amerre szánt hiszen gyakorlatilag még tart az átka.
7-10 gyakorlatilag dobni se maradt ideje így a kezében tartva loholtok az igazgató és a valami felé majd gyorsabb ütemben el mellette. Van esélyed cselekedni kérdéses mire jutsz.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2018 7:50 pm

The member 'Shuga' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Tízes' : 7
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimePént. Aug. 24, 2018 5:19 pm

Sajnos nem sikerült leütnöm az oawát. Nem túl kedvesen néz rám, amitől nekem óvatosan hátrálni támad kedvem. Végül úgy tűnik nem akar megölni, amin nagyot is nézek, és a szava járásól kiindulva, dobótőrnek tűnhetek egy pillanatra. Azt hiszem elment a maradék csöpp kis esze is, amit egyenlőre nem bánok. Első sorban azért, mert még a velem való dobálózás is elmaradni látszik. Másod sorban azért, mert elragad az engem megkötözni akarók elöl, szóval ha ellenkezek egy kicsit, ami nem áll túlzottan messze tőlem, és abban is biztos vagyok, hogy nem lesz túlzottan sikeres, hogy ott maradjak a szintén nem túl kedves self társaimmal, úgyhogy viszonylag gyorsan fel is adom.
-Próbáltam már a repülést, egész sikeresen, de nem volt valami kellemes élmény. Gondolok itt a hárpiákra, végülis belémkóstoltak. Aztán ahogy felkap, úgy tűnik sikerülhet elmenekülnünk a tűzdémon mellett, és otthagyni az igazgatót a bandájával, noha biztos vagyok benne, hogy ez csak ideiglenes, és követni fognak, aztán elfogni majd megölni mindenkit. Illetve engem megölni talán nem, de a lázadókat, és ezzel a nagycicámat is biztosan...
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2018 1:05 pm

Garr Runit

A helyzet bonyolódik, és az a nyamvadt átok se épp segít de ez van. A dobás rossz ötletnek bizonyul pláne hogy az igazgató átkerült a sötételfek mögé (a mesélő el dönthetné végre). Az viszont szerencse hogy a démonnak esélye se volt támadni ránk viszont eszközünk sincs ellene. A folyosó ezen részén nem igen jártam de majd kiderül mi van erre. Azon kívül hogy egy sereg probléma van mögöttünk. És egy félbolond Self a kezemben.
-Örülök hogy szeretsz repülni, de most némi segítségnek és tippnek jobban örülnék mint annak hogy repkedsz.

Mesélő 2.0
Nos igen az igazgatót átrakjuk a helyére ismét de erről több szót nem akarok olvasni. Lys Garr hóna alatt lógva agyalhat ötleten hisz Garr és a többiek tanácstalanok, és igen elég valószínű a haláluk de nem csak a raboké Lysé is hisz annyiszor váltott oldalt hogy lassan mindenki holtan szeretné látni. De az övé a lehetőség hogy bizonyítson hisz immár az ellenfelek egy oldalra kerültek és a szökevények pocsék helyzetben vannak.
Vissza az elejére Go down
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimePént. Aug. 31, 2018 9:59 am

-Mondom nem szeretek! Örülök hogy ennyire figyeltek rám. Amúgy a repülés része tetszett, csak a többi nem. Na, mindegy. És mellesleg még így is túl sokan figyelnek rám. De az oawával meg mi van, kezdi végre felfogni a helyzetét, és hogy meg fog halni a saját hülyesége miatt? Pedig már azt hittem, teljesen elmentek nála otthonról. -Már adtam egy tippet, de nem tetszett. Azért elmondom mégegyszer, főleg hogy még mindig nem jutott eszembe semmi más, de most már könnyen lehet hogy késő, és ha nem, akkor is útálni fogtok érte, bár ez engem nem túlzottan zavarna ha engedelmes nagy cicám leszel. Szóval, add meg nekem magatokat, és a többit bízd rám!
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2018 5:41 pm

Mesélő+Oawa (nincs kedvem külön szedni...)

Az oawa szeretné veled megértetni hogy kötözni való bolond vagy ha azt hiszed hogy neked van bármilyen opciód hogy túléld az elmúlt pár órát. De azért megpróbálja.
-Te fogd fel már lényegtelen ki mit akar. Az ott végezni fog mindenkivel, veled is szóval erősen gondolkodj hogy élhetjük túl holmi megadás nélkül mert az már náluk se opció.
Erre reagál a távolból az igazgató is.
-Az oawának igaza van veszned kell, elutasítottad a démonok segítségét elutasítottad az én segítségem. A parancsokat se teljesítetted neked itt véged van Lys. Az első leszel akit feláldozunk a démonoknak.-A démon felmorran mire az igazgató korrigál-Igen neked adjuk a lelküket hisz ezért vagy a segítségemre. Szóval te áruló és a szőrös szeretőd akit elárultál megfogtok halni.
A démonra néz és utasítja.
-Öld meg őket és fald fel a lelküket mi addig rendet rakunk a bánya többi részén. -A selfek eltűnnek de a démon marad és elindul felétek csúnya mosollyal az arcán.
Vissza az elejére Go down
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2018 4:43 pm

Naaa, ne már! Mégis mikor ajánlották fel a segítségüket a démonok, amit nem fogadtam el? Meg akár az igazgató? Semmit sem ajánlott föl nekem, és még az egyetlen kérésemre is szart nagy ívben. Ő nem fogadta el az enyémet, amibe majdnem bele is halt... Jó, legközelebb parancsolnia sem kell, és megöletem magam, hogy még véletlenül se tudjam megmenteni az életét, uram!-Kiáltom a távozók után.
Szemét fasz... Na jól van démonkám. Akkor mi legyen? Te megpróbálsz megölni mindnyájunkat, amiért cserébe meghalsz, vagy minden komolyabb harc nélkül megkapod ennek a pár törpének a lelkét, amikért cserébe otthagyod az igazgatót, és a mágia tanárom leszel?
Bármelyiket választja, neki vesznie kell! Nem vagyok életben hagyós kedvemben. Plussz, nem kell olyan démon aki ilyen könnyen elárulja a parancsolóját. Szóval, kezemben a bányában szerzett törp pengével megindulok a démon felé hogy egyszerűen belemártsam párszor, és végezzek vele, lehetőleg gyorsan. Ha nem akarna belemenni az alkunkba, akkor biccentek az oawának hogy jöjjön velem együtt, mégsem szívesen mennék neki egyedül egy démonnak. Ráadásul most hogy gyakorlatilag tesznek ráng a selfek, gyanítom hogy a korábbi átkuk elmúlt rajta, és így egyedül is el tudná hárítani az útból az akadályt.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2018 6:46 pm

Mesélő és Garr bár csak njk ként

Az igazgató lelécelt a balrog meg kényelmesen sétál felétek. Amint a sérültekre tereled a szót lángra kapnak és elhamvadnak. Immár csak hárman álltok előtte. Szavaidra a szájából tűzcsóva indul felétek, ezt egy közel 3 méter sugarú lilás fénykupola hárítja az ereje földhöz vág titeket. Majd egy sötét fény nélküli helyre kerültök. Amikor magadhoz térsz immár csak ketten ültök a sötétben, te és Garr a lány sehol. Amint felülsz egy erős hatalmat érzel, valahonnan ismerős érzés de nem tudod hova tenni.
-A társad elég beszédes ifjú hölgy. A szavaid amit annak az oktondi baromnak mondtál megnevettetek, de csak a gondolataid és a vágyaid miatt vagy itt. Ahogy a kandúr is. Mit ajánlasz fel a szabadságodért és esetleg egy kis támogatásért cserébe? Ha rosszul válaszolsz vissza raklak annak a rakás szerencsétlenségnek a karmaiba. Hogy lásd milyen rendes vagyok 5 egész percet adok gondolkodni arról hogy mit szeretnél és mire vágysz. A bökkenő hogy az oawa nem lehet alku tárgya semmilyen formában. Ő ugyanis megelőzött téged ébredés terén és alkut kötött velem. Noha nem repes a boldogságtól de neki van esélye túlélni a mi kis üzletünket. Szóval nagylány halljam mit szeretnél.
Hajol előre egy gigászi méretű démon és durva mosolyra húzódik az ajka.

Sötét Vastelep - Page 23 Images?q=tbn:ANd9GcT-Hk-8ltRSlmVkZdy3VMaAZ-5yeS9eFGxbbFYfFKCSAa2tml2A

Vissza az elejére Go down
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeSzomb. Okt. 20, 2018 11:07 pm

Hát, ezt nem sikerült megölni. És gyanítom hogy nem is fog, főleg hogy most egy kicsit nagyobb démon szemezik velem. Így mondjuk sokkal szívesebben kötök alkut mint azzal, a másikkal, aki ha elfogadja az ajánlatomat, gyakorlatilag megszegi az igazgatóval kötöttet. Most egészen úgy tűnik hogy akár még túl is élhetem, és nem csak a démont, hanem talán az igazgatót is, viszont ehhez egy jó ajánlattal kell előállnom hozzá. Úgy tűnik az oavának sikerült, nekem is mennie kéne... annak ellenére, hogy nem sok mindenem van amivel alkudozhatnék. Gondolkozok egy kicsit, de nem akarok kifutni az időből, úgyhogy gyorsan előállok az első, próbára érdemesnek gondolt ötletemmel: -A saját életemért cserébe mondjuk felajánlok két törpét vagy valami hasonlót, megkínozva, előkészítve, kívánság szerint fűszerezve és tálalva... Majd valamikor. A kéznél lévők éppen elégtek. Tehát egy helyett kettő. Ha pedig leszel a haladó mágia tanárom... A saját lelkemet nem szeretném eladni, úgyhogy hozzáteszünk egy harmadik törpöt? Nem tudom, ez így mennyire hangzik elfogadhatónak?
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitimeVas. Okt. 21, 2018 4:57 pm

Mesélő

A szavaid reakciójába beleremeg az egész hely holott olyan elemi a sötétség hogy te se látsz át rajta. De az hogy nyíltan a képébe vágod az ötleted valójában viccesen néz ki mintha te szabnád a feltételeket. De valami apróságról elfelejtkezel, nincs körülötted egy mágus se hogy megvédjen, nincs paktum se ami megoltalmazná épp eszedet ha végezni akarna veled. Erre te nyíltan követelőzöl. A hogy elmosolyodik a nyála kifolyik a szájából és ahova le esik onnan sikolyokat hallotok, noha semmit se láttok.
-Apró selfecske te kicsit alábecsülöd az étvágyam és a velem kötendő paktumod árát. Két törpe csak azért hogy te erősebb légy esetleg három? Nem a piacon vagyunk hogy te alkudozhass, és nem erre vagyok kíváncsi. A lelked a tét az oktatásodhoz, viszont adok egy lehetőséget hogy megválthasd a lelkedet attól az élménytől hogy elemésszem ha elbuksz valami kóbor hős miatt. Vagy mert egy rakás szerencsétlenség vagy. -idézi fel képeken az elmúlt időszakokat, jó pár nevetést hallasz majd egy intésre néma csönd borul a helyre.
-Nos ahoz hogy a tanítványom légy, kérem a lelked mint mondtam, de ha az életed folyamán begyűjtesz 1000 lelket egy általam adott eszközbe és ezt eljuttatod hozzám amint meg van az életed megváltod. Természetesen a tanításod elkezdem, hisz ez a paktumunk lényege. Előre szólok csak ember, elf, törpe, oawa, kékelf és hogy a fajod se maradjon ki sötételf lelkeket fogadok el. Az egyetlen kivétel idegen lelkeknél ha én kérem személyesen azt adott lelket. Ez természetesen nem egynek fog számítani hanem a beszerzés nehézségétől függően többnek. Szóval tanulás mellett munkát is kapsz. Ha elfogadod vágd meg az újaidat és érintsd ehhez a tekercshez. -amint kiejti a tekercs szót apró lángnyelvek jelennek meg előtted és először a papírt hozzák létre majd a szöveget vésik fel a rúnákkal cirádázott tekercsre. Amint végeznek egy gyémánt gombos fekete lila pengéjű tőrt hoznak létre utoljára, ami a kezed közelében lebeg.
-A döntés a tiéd, maradsz szolga és kurva, vagy végre kiemelkedsz és lesz belőled valami?
Ere felnevet és vele nevet mindenki ami kínossá teszi hogy egy hatalmas csarnok? tárna? valami zárt részen vagytok és démonok lelkek ezrei látszódnak immár. A démon lenyúl maga mellé és bele markol a lentiekbe és a szájába ejti őket. Mondanom se kell a hatás fenomenális de ami érdekes senki nem menekül előle sehova. Immár kérdőn néz rád, és várakozik.
-Ohh mielőtt elfelejteném a nevem Melfyomer nem díjaznám ha bárkinek megadnád a nevemet. Ha megteszed kiirtom nem csak a te lelkedet de a családod minden tagjáét. Ha nem árulod el senkinek hanem csak halálodkor az örökösödnek a családod felemelkedhet.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Sötét Vastelep - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 23 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sötét Vastelep

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
23 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

 Similar topics

-
» Sötét idegen
» Sötét Szakáll Ármínó
» Sötét idegen-folytatás
» Dreyndra sötét grimoire-je
» Sötét ármányok - Szerződés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Raydani hegyek :: A kopár fennsíkon-