KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Sötét Vastelep

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2019 11:07 pm

The member 'Shuga' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 1
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2019 11:58 pm

A lány úgy tűnik, nem akarja visszaadni a fegyverét, amit nem igazán értek.
-Ha még őt sem voltál képes bántani. Úgy gondolod, hogy képes leszel megölni valakit, aki nem is tett rosszat neked? Mert abban biztos vagyok, hogy nem volt olyan jó az ágyban, hogy megkedveld. Na, gyerünk, add vissza!
Úgy tűnik csak nem akarja, ellenben ellenem használná. Elég bénán. Gyorsan végzek vele. Azonban az oawának nem tetszik és rám támad. Bár a mondandómnak a végére érek, utána egy elég nagy pofont lekever, ami elől nem is igazán próbálok meg kitérni, igazából teljesen megértem, megérdemlem. Viszont ez közel sem elég neki, ugrik felém. Teljesen elgurult a gyógyszere. Megpróbálom gyorsan átgondolni a lehetőségeimet ameddig odébbgurulok, hogy kikerüljem a következő találatot. Kissé szédülök, és időm sem sok volt átgondolni, úgyhogy valószínűleg nem az életem legjobb döntését hoztam meg ez alatt a töredék pillanat alatt. Igazából nem is jutott eszembe, csak egyetlen dolog.
-ŐRÖK! Kiáltok egy nagyot, miközben megszerzem a rabszolganőnél lévő fegyverem is, és megpróbálom kikerülni az életveszélyes sérüléseket. Aztán támad mégegy, talán még az előzőnél is rosszabb ötletem: magamra támadok. Kivárom (amihez igen kevés időt kell várnom) hogy a hülye cica a következő ugrásához készüljön, és akkor szúrom magam lábon, hogy így azt elvétse. Ez után pedig a saját vállamat is célbaveszem. Nehezítsük meg a dolgát amennyire csak lehet, hogy ne tudjon utánam kúszni, és megölni. Ugyanakkor az sem kéne, hogy az őrök megöljék, úgyhogy még mielőtt bármi ostobaságot csinálnának, rájuk is kiáltok:
-Megbénítani, nem megölni, fontos információkat tud!
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2019 11:58 pm

Mesélő és a kicsit ideges Garr

A hősnő élete egyre rosszabb helyzetbe keveredik. Az hogy tervei szerint a pofon után felkel egyelőre max álom marad. Az is hogy őrökért kiált, hisz örülhet hogy a feje a helyén maradt. Garr pofonja kicsit se volt visszafogott, de még csak tasli sem. Viszont az hogy menekülne, remek terv. A tőrét is sikerül visszaszerezni, most már akár el is vághatná a saját torkát. Egy ideig még kergetőznek a szobában, amit a bútorok sínylenek meg. Garr immár akadály nélkűl vethetné rá magát a prédájára amikor annak egy bolond, de életmentő ötlet jut az eszébe. Amint Garr ugrana felé, a saját lábába vágja a kését. Ezzel a cselekedettel, ugyan megállítja Garrt, viszont ő is szarba kerül. Azután a saját vállát veszi célba de ez már felesleges, és a mesélő már ezt említette is. De egy darab őr se jön felétek. Legalább is nem azért mert a hősnő aki nem csak ostoba de még mazó is. Totál nem képes beszélni a hatalmas pofontól. De nézzük hogy a démonok vagy a szellemek Lys mellé állnak e. Hisz ha az őrök jönnek is, neki is reszeltek, nem csak az oawának. De nézzük mi történik

D10 es dobás Szerencse vagy balszerencse.


D1-7 Az őrök berontanak, és mindkettőtökre a bénítás átkát szórják.
D8-10 Istentelen mázlid van az őrök csak Garrt bénítják le.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2019 11:58 pm

The member 'Shuga' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Tízes' : 3
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2019 4:43 pm

Nem éppen az én hívásomra, de bejöttek az őrök, és szerencsémre, csak megbénították Garrt, nem ölték meg. Bár, mellékesen, énrám is a bénítás átkát küldték. Átgondolva a helyzetet, szépen csöndben fekszek a padlón, kíváncsian várva a reményeim szerint nem túl halálos folytatást, főleg nem tudok sem mozogni, és mellé akkora pofont kaptam, hogy a mesélő szerint képtelen vagyok az életemért küzdve összeszedni magam annyira hogy hozzá tudjak szólni az őrökhöz.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2019 5:15 pm

Mesélő

Haha, majd sajnálni fognak ha hülyeséggel tetézed a gondjaid. De hogy ne sokáig szenvedj lecsapnak téged is és az oawát is. Mire magadhoz térsz, egy cellában ülsz, láncokkal a falhoz rögzítve. Az oawát gyakorlatilag a falhoz szögelték. A cella szó erős túlzás hisz rácsos helyre titeket nem zárnak. Okultak a korábbiból. Egy self ül mindössze a folyosón.Várva hogy magadhoz térj. Amint észleli ébrenléted elmosolyodik.
-Jó reggelt mimóza kisasszony. Te és az oawa sok zűrt kavartatok. De minden mázliszéria véget ér egyszer. Technikailag kikéne végezzelek titeket. De adok esélyt arra hogy Zevadart szolgáld. Az hogy kivégeztél, pár értéktelen férget, akiket úgymond büntetésből küldtek ide, hasznossá tesz téged. A módszereid erősen megkérdőjelezhetőek, és a cselekedeteid nagyrészt ostobaság volt. De. Egy alsórendű senkihez képest hatalmas előrelépést tettél. Kár lenne elpocsékolni ezt a tehetséget. Nem gondolod?
Lép oda hozzád, markolja meg az állad, és felránt. Ugyan még érzed a bénítást, de az arcod elkezdett lelohadni szóval a beszédre alkalmas vagy.
-Tudod arra gondoltam felajánllak valami kegyetlen démonnak. Viszont te olyan ostoba voltál hogy beleugrottál az első ősdémon karjaiba. Hogy hogy nem, épp ésszel tértél vissza. Ez dícséretes, még ha a tetteidért halált érdemelnél. Nos adok egy esélyt nektek. Ne szúrjátok el. Úgy értesűltem, hogy az emberek hamarosan megtámadják Észak Bivalyt. Pontosabban már folyik a harc.
Ez a story még előtte kezdődött. Így írhatom ezt.
-A feladatotok, hogy az emberek királyát megöljétek. Kapsz felszerelést, na meg az oawa is a holmiját. Jelentenetek Capitolban kell. Hogy miért is bízom bennetek vakon?
A kezét fonákját tolja szem magasságba. Amin a te pókod kicsiny másolatát látod.
-Az én feladatom az árulók kiiktatása. Ez volt annó a paktumom. Szóval nem szabadon választott feladat. A szükséges rituálét már elvégezték, nem kell a beleegyezésetek. Szóval amint jobban lesztek elhúztok innen megölni a királyt.


A hozzászólást Shuga összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 18, 2019 5:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2019 12:19 pm

Az igazgató szobájában ki is ütnek. Erre igazából nem számítottam, de egye fene. Viszont amikor magamhoz térek, meglepetésemre nem kínzás, kérdezősködés, meg kivégzés vár, hanem egy self egy egész tűrhető alkuval.
-Miért van egy olyan érzésem, hogy most először beszélek itt értelmes selffel? Gondolom akkor már arra is rájöttél, hogy ez az egész nagy zűrzavar a néhai igazgató hibája, nem pedig az enyém. És egyébként az oawát Capitalba akartam vinni kihalgatásra, valami ellenünk készülő összefogás miatt. Ezek szerint már mindegy. Na ja. Kár hogy ő erről semmit sem tud. Pedig nem lett volna rossz szökési/dezertálási kísérletnek, ha el nem cseszi a hülyeségével, mármint a rám támadásával.
-Tehát, összefoglalva: Menjek magamtól a halálba a helyett hogy ti végeztek ki. Cserébe, ha netalán túlélem, és meghal a király, akkor eltekintetek az igazgató hülyeségétől, és attól, hogy megöltem néhány értéktelen férget, valamint biztosítottam hogy normális kiképzőt kapjanak az újoncok és így legyen esélyük katonává válni. Hmm... Részemről benne vagyok, de ez itt mellettem elég hülye. És egyébként... Milyen rituálé?
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimePént. Május 24, 2019 3:10 pm

Mesélő

A sötételf érdeklődve halgatja a reakcióidat, néha nevet is rajtad.
-Mindent nem varhatsz a nyakába, a te kezed is benne volt szinte mindenben. Kezdve a tiszted kinyíratását, pár madárral. Majd a fél hülye paktumaid a lázadókkal és az oawával akit sikeresen felbosszantottál. Persze mi erősen lehiggasztottuk őt az elmúlt órákban. Az hogy ezt a mamlaszt Capitalba vidd érdekes ötlet, de erre még nem vagy képes.

Csendesen figyel miközben összegzed a feladataidat, majd vigyor űl ki az arcára.
-A többségét a feladatodnak jól látod, noha a halálod veszteségként szerepelne. Egy könycseppet talán ejtünk érted, ha elbuksz. Ha valamilyen mód sikerel járnál, vagy a király elpatkolna neked csak jó lenne. Hazatérhetnél és nem kéne ezen a helyen vagy más fertelmesen napsütöte tájon mozognod. Csak ha háború lesz, és elhiheted lesz.
Int valakiknek, mire két őr lép elő a folyosóról, téged elengednek. Az oawából kihuzzák a szögeket. Majd hagyják a földre esni. Pár rabszolgát terelnek oda és lassan kivéreztetve meggyógyítják az új társadat aki szeretné beverni a képed.
-Amíg az oawa magához tér nézzük a felszerelésedet, ne mondhasd senkinek hogy nem adtunk rendes holmikat.
Kísér a raktárig. Kinyitja az ajtót, majd int hogy vidd amire szükséged lehet. Amíg válogatsz csendesen szemlél tégedet. Ha végeztél, akkor a már álló oawához kísérnek, aki nem néz felfele, de te és vélhetően a tiszt is kiszurja a morranását. A hadnagy elmosolyodik, és megveregeti az oawa vállát.
-Nana nem esszük meg még, majd Észak Bivaly után talán ehetsz belőle ha továbra is bajt keverne. Addig végezd a paktumod szerinti parancsot vagy elpusztulsz szörnyeteg. Na most hogy mindketen itt vagytok, és már csak az atyai búcsucsók hiányzik, amit nem kaptok. A szitu a következő, számotokra kívűl tágasabb. -bök feléd- te árulóként leszel nyílvántartva míg Capitalba nem érsz. Utánna az általad szolgáltatott hírek alapján megkapod az új beosztásodat. Azt azért nem gondoltad komolyan hogy egy főtiszt megölését olyan könnyen megúszod ugye? Na kikisérlek titeket, aztán tünjetek a környékről. Túl sok a felderítő errefelé.
A kapun kiérve, az hatalmas döndüléssel záródik be mögöttetek. Kint vagytok, végre a pokolból, egyetlen ismerős roppanás térít vissza a valóságba. Igen jól sejted Garr ropogtatja az újjait és az izomzatát. Csendes nyugalommal lépked feléd, karmain apró szikrák izzanak. Tekintete verést igér, de inkább elmegy melletted. Majd becsukja szemét és a többi érzékével fedezi fel a tájat és az erdőben lévő mozgásokat.
Vissza az elejére Go down
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2019 3:58 pm

Miközben szétnézek a fegyvertárban, hogy mi is kéne, újra felteszem a kérdést, amire nem kaptam választ. Mégis mit művelt ez itt a beleegyezésem nélkül?
-Szóval, milyen rituáléról is van szó?
Közben válogatok a fegyverek közül. Kell először is egy jó íj, két rövid kard, aztán csizmaszárba rejteni valami rövedebb tőr vagy kés. Ezeket fogalmam sincs mennyire fogom majd tudni használni, nem vagyok egy egy személyes hadsereg, hogy csak úgy berontsak és megöljem a királyt. Szóval valami trükkhöz kell majd folyamodjak egész biztosan, és hát a méreg jut eszembe leginkább. Ezen kívül persze ott van még a ruha, kellene valami nagy köpeny féle amiben nem látszik, hogy self vagyok, meg az alap felszerelés, kulacs, némi élelem, tűzgyújtó szett, stb. Miközben ezeket szedem össze, meglátok egy falmászó karmot, úgyhogy azt is elteszem, némi kötéllel együtt. Ki tudja még, milyen hasznos lehet ez.

Amikor elindultunk, beszélnem kell az oawával. Bár nem túl sok esélyt látok a sikerre, de nem nulla, feltéve, hogy ezúttal szót fogad nekem. Egy nagy levegővétel után bele is kezdek.
-Figyelj. Azt akarom, hogy amikor ott vagyunk, fogadj szót nekem. Nem lenne jó, ha ezt is elszúrnád itt nekem. Szóval. Mit szeretnél a szófogadásodért?
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2019 11:39 pm

Mesélő

-Hogy milyen paktum? Fogalmam sincs kérdezd az oawát. Már ha válaszol. Tudod kicsit felcseszted a kedélyét a marhaságaiddal. A helyedben meg se próbálnám ugráltatni mert a végén megszegi a paktumát és itt a helyszínen kinyír téged csak hogy véged legyen. Szóval nem piszkáljuk a macskát, hülye utasítássokkal. -Dől az oawának aki meg se rezzen a közvetlenségtől.- Viszont vége a fecsegésnek, mint mondottam kívül tágasabb.

Odakint csodálatos verőfényes nappal van, kivéve ha korábban estét írtam. Hm nem írtam semmit ergo nappal van. Az erdő az állatoktól hangos csak, ezt még te is jól hallod. Garr feléd fordul, és rád morran.
-Hol lesz az az ott. Capitolba nem megyek, és te nem fogsz tudni elhurcolni mert kinyírlak mielőtt rám varázsolsz. Bivalynál meg kiderül mi vár ránk. Ha dirigálni tervezel tedd óvatosan, és tedd a szövegbe a kérlek szavacskát vagy fütyülni fogok rád. Bivaly arra van. -Bök az egyik irányba, és elindul.
Vissza az elejére Go down
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2019 3:20 pm

-Az óvatosságra nem mondok semmit. Nem hiszem, hogy annyi időnk lesz majd mindent átgondolni. A királyt kell megölnünk, mégis mire számítasz? Egyszerűen ajtót nyitnak nekünk, utána meg egyszerűen elsétálunk? Hát, én erősen kétlem. A kérleket... azt megpróbálhatom tartani. Capitol még messze van, koncentráljunk Bivalyra kérlek! Mennyire ismered a környéket? Jó lenne egy-két kisebb tanyánál vagy ilyesmi helyen megállni kajáért és aludni egy jót, ameddig még tehetjük. Falu közepére ha lehet nem sétálnék be ezért, és a vadászattal meg túl sok idő menne el, szeretném gyorsan letudni ezt a hülye öngyilkos küldetést. Meg akkor már ha ott járunk, szerintem pár gyilkosságot le is tudnék a démonnak. Hú... mi is volt a neve?
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2019 5:43 pm

Mesélő

-Elég időnk lesz az oda úton, szóval, ha csak nem tudsz valami gyors utazási módot a magad számára akkor igen csak ráérősen fogunk Bivalyhoz érni.
Lyz kérdésére felmorran, és felé fordul.
-Arra hogy fogad, mint követet, sőt köteles fogadni, ha már arra esz a fene. Így könnyebben bejutok, hogy te miként teszed ezt az rejtély. De megoldjuk valahogy azt is. Gyakorold még ezt a kérleket.
A környéket firtató kérdése sok gondot hoz elő. Nagyon úgy tűnik, hogy sem a nő sem az oawa nem igazán járt arra még.
-Ez a rész sok gondot fog okozni az biztos, de megoldjuk. Ha béna vagy a vadászatban, azt majd megoldom. Nem hiszem, hogy éhezni fogunk az út során. De ha jól tudom, pár nap nem evésbe te sem halsz bele. Aludni meg lehet a fákon, vagy mellettük, ne adj isten egy barlangban. De az tény, nem kéne nyilvánosan mutatkoznod, mert a végén még kinyírnak. Sok könnyet ejtenék miattad ez ügyben. Kérdés az, hogy szomorú lennék, avagy vidám.
Böki meg a mellkasod, egyértelmű célzással az esetleges halálodra. De felveszi a cuccát, a tiedet hozzád vágja.
-Irány Észak Bivaly, öljünk királyt.
Vissza az elejére Go down
Lysardriira Sheeriir
Lysardriira Sheeriir
Hozzászólások száma :

198
Join date :

2017. Nov. 08.


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2019 1:52 pm

-Ahhoz mit szólnál, ha meglovagolnálak? A cicák úgy tudom jól tudnak futni, és te még el is bírnál, nem igaz? El is nevetem magamat, mert teljességgel kizárt, hogy megtegye.
-De most komolyan, lopni kéne valahonnan lovat. Sőt! Igazából van is egy nagyon rossz ötletem, követkém. Mosolygok rá. -Ha tényleg ilyen menő követ vagy, akkor te fogsz majd nekem lovat szerezni. Itt a közelben van egy nagyobb törp bunker, náluk biztos van pár hátas, amiből kérhetsz egyet-kettőt. Már ha minél előbb akarsz tőlem szabadulni.
Szembe fordulok az oawával, és a két alkaromat a mellkasára teszem, és nekitámaszkodva elkezdek könyörögni, mint egy rossz kislány. Így sikerül csak kicsit vicces dologként felfognom, és nem úgy, mintha megaláznám magam, akkor már inkább sétálnék.
-Naa, szerzel nekem egy pacit, kérlek?
Aztán ahogy hozzám vágja a cuccomat, elkapom, és a hátamra veszem, és teljesen hideg hangsúllyal közlöm vele a véleményemet.
Nem hiszem, hogy sírnál, ha meghalok. Kedvenc démonunk gondoskodott róla, hogy akkor te is meghalj.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Sötét Vastelep - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vastelep   Sötét Vastelep - Page 25 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sötét Vastelep

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
25 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

 Similar topics

-
» Sötét idegen
» Sötét Szakáll Ármínó
» Sötét idegen-folytatás
» Dreyndra sötét grimoire-je
» Sötét ármányok - Szerződés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Raydani hegyek :: A kopár fennsíkon-