KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Aggódó szellemek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Aggódó szellemek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aggódó szellemek   Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 8:55 pm

Senki nem tartóztat jelenleg. És pár óra múlva meg is hallod a patak hangjait. Ahogy már annyiszor, most is elfelejtetted, hogy az erdő csapdákkal van tele. És ha balszerencséd lesz, akkor nem jut eszedbe, csak mikor már az egyik alján vagy egy karóval ismét átszúrva. Pár napon belül legalább másodjára a faluból elfelé menet.

/Kockadobás: Hatos
1 és 2 -Egy ismerős jelzés az ösvény szélén eszedbe juttatja a veszélyt.
3-6-ig -Úgy tűnik túlságosan kimerített és megviselt a sok borzalom. Nem a jelenben járnak a gondolataid./
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Aggódó szellemek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aggódó szellemek   Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 8:55 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 5
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Freia Suntide
Freia Suntide
Hozzászólások száma :

247
Join date :

2017. Jan. 13.


Aggódó szellemek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aggódó szellemek   Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 9:00 pm

Megint egy nyomorult csapda!-gondolom magamban és igyekszem a szélét elkapni mielőtt halálra bökne az egyik karó, ha nem is sikerül sokáig megkapaszkodnom akkor is legalább nem halok bele az esésbe és talpra esem. Azonban nem olyan egyszerű engem elpusztítani! igyekszem magam felhúzni, bármilyen nehéz is legyen az és figyelve haladok tovább amint kimásztam a cél fele.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Aggódó szellemek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aggódó szellemek   Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeHétf. Márc. 27, 2017 9:45 pm


A kezed egy pillanatra megkapaszkodik, de a porhanyós barna erdőtalaj hamar enged. És te tovább zuhansz. Csupán egy kicsit fékezted a lendületet, de ez elég volt ahhoz, hogy ne átdöfjön a hegyes fa, csak az oldaladba mélyedt egy picit, úgy három-négy ujjnyit. Majd eltört és te sebesülten a verem padlójára zuhantál.
Régi ork mondás, hogy senki nem zuhanhat kétszer ugyan abba a gödörbe!
Vissza az elejére Go down
Freia Suntide
Freia Suntide
Hozzászólások száma :

247
Join date :

2017. Jan. 13.


Aggódó szellemek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aggódó szellemek   Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 30, 2017 6:29 pm

Ez nem az én időszakom..... ebben biztos vagyok.

Hamar felkelek és látva az újabb sebemet lassan meg sem érzem mi is történt valójában. Leültem a verem alján egy kicsit.
-apám biztos csalódott bennem-gondoltam-hogy kerülhettem ebbe a helyzetbe? Mit tegyek most? sem segítség, sem remény hogy barátok rám találnak...-ekkor éreztem azt először, hogy nem is vagyok bajnok, a szellemek magamra hagytak.....Reményvesztetten ültem odalent csendben szomorúan.
Majd gondolkodtam tovább:
-vagy csak egy próba lenne megint?
Összeszedtem minden erőmet(kicsit lehet ráncos lett az arcom is közben) és feláltam -ki kell másznom innen!-gondoltam, majd megfogtam a cölöpöket kihúztam kettőt és azokat használva mint mászóvasakat kezdtem el a kiutamat tervezni,
-lehet nagyok, és nem egykezes, de talán mint valami létra.....
Majd ezen a szálon elindulva kezdtem dolgozni....

A verem falába kezdtem őket szúrni, úgy hogy engem elbírjanak, majd amikor elértem a szélét kezdtem kihúzni magam onnan.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Aggódó szellemek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aggódó szellemek   Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimePént. Márc. 31, 2017 6:06 am

Hamar kijöttél a mélyből. Másodjára csak egy apró döccenő volt a szökésedben, nem végzetes tévedés. A patak partján pedig ideje ellátnod a sebeidet. Már van jó néhány az elmúlt napok miatt, ám szervezeted szívós. Haza fogsz jutni, még ha néhány veszedelmes vadállattal meg is kell küzdened ebben a dzsungelben, amíg kiérsz. Hiszen a vérszagra gyűlnek és ösztöneik azt súgják, most érdemes lecsapni rád.


/Köszönöm a játékot és szabad kezet kapsz, hogy mit és mennyit írsz a ragadozókkal való harcról, míg kikeveredsz Nysiyből./
Vissza az elejére Go down
Freia Suntide
Freia Suntide
Hozzászólások száma :

247
Join date :

2017. Jan. 13.


Aggódó szellemek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aggódó szellemek   Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitimeVas. Ápr. 02, 2017 8:08 pm

A tervem sikerült! Hosszú idő után végre megízlelhettem a szabadság ízét és nyugodtan haladtam a patak felé, pár percre rá oda is értem, majd óvatosan belemásztam, persze nem kicsit marta a sok sebemet a friss tiszta víz, ittam belőle és belefeküdtem a vízbe hűsítő érzés mellett sok kellemetlen is társult mellé... Megmosakodtam és bekötöttem sebeimet amennyire tudtam. Utána még úgy egy órát töltöttem ott és szépen rendbe szedtem magamat.

Elindultam visszafele haza és utam hosszúnak ígérkezett, alig egy órája sétáltam az erdőben amikor egy kisebb fenevad rámtámadt, azt a kis dögöt egy egyszerű rúgással eltudtam intézni és mentem is tovább nem törődve vele, hogy hova szaladt. Lassan estefelé járt amikor legközelebb találkoztam vele, már nem engedtem elfutni pörölyömmel a koponyáját apróra zúztam és miután ez megvolt megfogtam és boldogan sütöttem meg vacsorára. Az ízletes vacsora után, még napnyugtáig volt pár órám kifele haladni a rettegett erdőből, de sajnos nem értem még a szélére inkább egy üres üregbe vetettem be magam az estére, ahova egy kis tüzet is raktam.

Az este nyugodtan telt és reggel amint felkeltem útnak is indultam. A közelemben éreztem van valamilyen fenevad, de szerencsére pár frappáns mozdulattal le tudtam rázni magamról, így pár órát pihenni is tudtam egy fa tetején. Mielőtt lemásztam volna azonban a koronán keresztül kinéztem és láttam az egész dzsungelt magam előtt. Lenyűgöző látványt nyújtott az egyik irányban a horizontig nyúló erdő képe, a másik oldalt viszont a megnyugtató mezők terültek elém alig pár órányi járóföldre. Amint tudtam a tigris szerű lény elment én is lemásztam és haladtam a kinézett út fele, azonban mielőtt még a mezőket megláthattam volna meglátott aza fenevad a dzsungelban
Aggódó szellemek - Page 8 Dheyh4i2kck736ko9ar3
Werit tigris... nem az én jó barátom volt.

Megtámadott engem, és én nem haboztam lecsaptam rá, mellé... félreugrott és rám morgott, majd nekem ugrott megint de most én tértem ki előle, majd fordulva rá rácsaptam a lábára ami eltőrt. utána már csak kínylódott, úgyhogy gyorsan véget vetettem neki. Gyorsan a bundáját felhasználom, készítettem belőle magamnak palástot. Még idefele jövet otthagytam egy ilyen bundát most nem haboztam felhasználni..
Így bundában indultam tovább. Pár órára rá ki is értem a sötét dzsungelból.
Majd az ismert úton haza indultam, áthaladtam a lerombolt falun, Samu faluján át, ahol kicsit megálltam és szereztem egy mászófelszerelést és estére megpihentem. Majd a hegyek felé indultam pirkadatkor. A hideg havas hegycsúcson jól jött a bundám. Lassan haladtam és a dzsungelt is két hete elhagytam. Fent a sziklák között még további egy hetet töltöttem, majd nehezen átértem a keleti síkságra, amit oly jól ismertem. Haza értem ahol Niiruval beszéltem először elmeséltem neki mi is történt, majd a sámánnak is. Teltek a napok de valahogy nem éreztem magam otthon többé, mindenki másnak tűnt, de lehet legfőbbképpen én változtam. Kis ideig mindenképp maradok amíg kipihenem a sebeimet, de lehet nem is ez volt az utolsó kalandom?

//én is köszönöm a mesét!//
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Aggódó szellemek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aggódó szellemek   Aggódó szellemek - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Aggódó szellemek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 Similar topics

-
» Az aggódó leány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Oughwar hegység :: Orkok birodalma-