KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Alia és Tanil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2015 11:37 am

Simogatással nyugtat meg kedvesem, hogy ne tartsak ettől az utazási formától. Könnyű neki mondani, mert átélte ezeket már egyszer. Nekem ez az első, szóval kicsit be vagyok rezelve, s leginkább kissé remegek. Próbálok páromból erőt meríteni. Hozzá bújok, majd hirtelen megindulunk. Nem ordítok, inkább nevetséges módon behunyom mindkét szemem. Hamar odaérünk a tigrissel, igazán meglep az ereje, kitartása és mérete. Lepattanok azon nyomban az állatról, mikor az emberek elkezdik mesélni az eseményeket. A szóáradat közben jobbára belekarolok kedvesem derekába, aki érezheti, hogy remeg a kezem idegessegemben. Ha ő nem lenne, akkor biztosan kifakadnék. Elvisznek minket oda, ahova a tetteseket tették. Én rögtön felismerem a szakácsot, de a cimboráit is. Szóval ő az, aki segített nekik és fordítva. Pihenésre van szükségem, aztán meglátom, mit hoz a holnap.
- Maradjanak itt míg nem jön egy katona. Másik részt egyenek és igyanak, míg lehetséges. A fogadó bezár, s minden valószínűség szerint más lesz a tulajdonos. - jelentem be, amitől nagy lesz a zúgolódás, de én Aliával lelépek a szobámba. Végtelenül fáradtnak érzem magam. Odalépek az egyetlen személyhez, akiben bízok.
- Szeretnék aludni egy picit, vigyáznál az álmomra?- lépek közelébe egy aranyos mosoly keretében. Átkarolom, majd nemes egyszerűséggel csókot lopok ajkairól. Ezt követően levetem öltözetem, mert nagyon szakadt.
- Az íróasztalom fiókjában vannak a fogadó és a földterület iratai. Az öltözet kiválasztásat rád bízom, amit ezentúl viselni fogok. - lassan az ágyamba sietek, majd befekszek. Végignézem kedvesem szakadt öltözetét, s annak olykor kivillanó buja testrészeit. Somolygok egyet mindentudóan, aztán álomba szenderülök.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2015 12:12 pm

Kedvesem felismeri a gazfickot,bàr én nem értem még most sem,hogy miért tette ezt a szörnyüséget,de jobb is,hogy itt marad megkötözve egy idöre.
Visszamegyünk a szobàba,és làtom,hogy Szerelmem nagyon fàradt,s kimerült.
Mikor mondja,hogy picit pihenni tér,làtszik ,hogy temérdek gond és szomorusàg van benne,hogy ily gonosz emberek vannak,kiknek eddig megélhetést adott..
Aztàn àtkarol,hogy érezzük egymàst,s csókjàval édesiti meg ajkam,mit mohon és szenvedéllyel viszonzom.
-Vigyàzok ràd!itt vagyokmelletted!pihenj,Kedvesem!-nyulok utàna,mikor kibontakozik a karjaimbol és leveti szakadt ruhàit,és bebujik az àgyba.
Hosszan néz engem,de aztàn nagyokat pislogva lassan elalszik.
Mellon odalent heverészik,és üzenem neki,hogy figyeljen,s éber legyen...
Aztàn levetem rongyos ruhàm s megmosakodom ,mert a piszok és korom eléggé ràtapadt börömre,és kicsit jol esik,hogy a forro viz lenyugtatja gondolataim..
Felkapom az ingét a Szerelnemnek,és odabujok mellé.Ölembe fektetem fejét,és becézö simogatàssal ,érintem kedves arcàt,ahogy a tincseit igazgatom,mig édesen alszik..és nézem ahogy szuszog az ölemben...
Halk sóhaj hagyja el ajkàt,miközben talàn àlmodik,de itt vagyok vele!s örzöm,vigyàzok rà,mert nekem Ö az igazi kincsem!!!
Apro csokot lehelek homlokàra,és hosszan nézem gyönyörü arcàt..s vàggyal teli ,résnyire nyitott ajkait...
Hozzà simulok,és karjaiba fonom magam..aztán,  lassan az én szemem is lecsukodik,és együtt repülünk el az àlmok birodalmàba.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2015 8:08 pm

Nagyon hálás lehetek, hogy ilyen párom van. Ha arra kérem, akkor szívesen vigyázza az álmom. Én nem törődök a piszokkal, ami rajtam van, hanem egyenesen befekszem az ágyba. Most alszom utoljára ezen a helyen, így megengedhetem magam ennek a kényelmét. Még félálomban érzem szerelmem mozdulatát, hogy a fejem az ölébe fekteti. Azt követően hamar mély álomba merülök, mert édes kéz cirógat abba. Aranyosan szuszogok, közben Alia teljesen odabujik hozzám. Sokat alszom, ám mégis ajtókopogás ébreszt fel. Nehezen, de felkelek és ruhát magamra véve kinyitom az ajtót. Egy alak, aki elmondja próbáljam átgondolni a tegnapi állításom. Ezen felül elmeséli nekem, hogy milyen jóízűen lakomáznak a lentiek. Megfogom a fejem, aztán kijelentem neki világosan, hogy nem állok el az előző tervemtől. Néha ránézek kedvesemre, végül rövidre zárom egy ajtó zárással. Megyek megmosakszom, s így kakukkfű illatom lesz. Visszasétálok a szerelmemhez, s se szó se beszéd, de egy hosszú csókkal ébresztem fel. Lágyan érek arcához, kedvesen cirógatom, mint ha csak ettől dorombolni kezdene.
- Ébresztő, vagy megbüntetlek - jelentem ki játékos mosollyal
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2015 8:42 pm

Nagyon jol esett az alvás,és ráadásként ott szuszogott mellettem a Szerelmem,ki mély álmában is átkarolva magához húzott.
Nem is tudom,hogy mennyi idő telt el ,mióta lefeküdtünk,de jó volt picit kinyújtózva és nyugodtan pihenni .
Aztán édes cirógatásra ébredek..vagyis,hogy ébrednék..mert azt hiszem,hogy álmdom..félálomban nyújtózkodom,és halk nyöszörgést eresztek meg,mint egy cicus...
Édes csók érinti ajkam,hogy keljek már fel..és lágy cirógatás..ami ujjabb doromboló hangot csal ki belőlem.
..De aztán mégis kinyitom egyik szemem,de utána gyorsan becsukom,mintha nem hallottam volna semmit..és huncut mosollyal bújok el a takaró alatt..
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2015 9:13 pm

Felébred kedvesem, sőt kinyitja a szemét, azonban nemsokára elbujik a takaró alatt. Először az a ötletem támad, hogy letámadom és játékosan megcsikizem, ám ezt hamar elvetem. Tovább gondolkozom, hogy mi lenne a legjobb módszer.
- Szerelmem, mit bujdosol előlem? - teszem fel a kérdést, miközben végigsimogatom a takaró egyik felületét. Nem tudom, hogy melyik testrészéhez értem hozzá, így tovább tapogatózok.
- Mindenképpen megkapod a büntetésed, szóval... - ejtem ki az ajkaimon és kezem egy másik részen belemarkol. Kezdenek igazán kellemes gondolataim lenni, így nem szólok csupán fellebbentem picit a takarót és én azon mód bebujok mellé a sötétbe. Hamarosan s ha párom enged, akkor felé kerekedek gyengéden. Nyomok egy apró csókot az ajkára, mikor rátalálok.
- Szeretlek egyetlenem. - ennél többet nem tud kimondani az ajkam. Inkább a felsőtestemre koncentrálok, ami érintkezik a nőével. A lélegzését figyelem, majd az orrom véletlenül hozzáér az övéhez.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2015 9:43 pm

ahogy elbújok a takaró alatt ,egyszer csak megérint kivülről a takarón át..és én cak sejthetem,hogy hol fog meg megint,mert semmit sem látok..csak váratlanul ér hozzám.. s huncut kacajom hallatszik ki a paplan alól...ahogy incselkedünk egymással.
De aztán bebújik mellém,és fejünkre húzzuk ismét a takarót..de most már csak az érzékeink "látnak"..mert behunyom szemem,mert így sokkal érdekesebb.
...egy érintés,egy simítás,és egy finom puszi..és forró csók is csattan..de egyre jobban kezdünk belemerülni a pajkos játékba..
Kezemmel is hozzáérek,és az orrom hegye is valamilyen testrészéhez ér..de lehelletem forrósága mohobb lesz,és csikizni kezdem,ahol érem,bár nem tudom,hogy testének mely részeihez tudok hozzáférni..mert így behunyt szemmel, sokkal huncutabb incselkedni Kedvesemmel..
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2015 1:55 am

18+ játék

Incselkedek vele a nagy sötétségben, néha fogalmam sincs, hogy hová érek oda. A hangulat egyre inkább fokozodik, mígnem el nem jő a pillanat, hogy vágyam felébred hosszú álmából. Rögtön az eddigi mozdulatok, amiket csikizésre használtam, azok most érzékien futnak végig szerelmem testrészén. Hamar vad tengeri játékba fullad az egész, hiszen a takaró alatt folyton nő a hőmérséklet. E vad játékban mégiscsak ott az édes gondoskodás. Nagy nehezen ebben a feketeségben egyszer érzékelem ama dolgot, hogy hullámaink egyesülhetnek. Édeset suttogok egyetlenemnek, s nemsokára a két vad tengeri hullám egyesül. Alkotni akarok, s ezért néhány másodperc múlva egy ritmust veszek fel. Követ engem életem értelme, közben kezem járja végig minden szép ívű vonalát. Ajkam csókol, vagy tompítja a másik tenger hangját olykor, mikor kiváltképp jó hullámot alkotunk. Addig jutunk, hogy a két vad hullám elcsendesül a végén. A fejeinket végül kiszabadítom, hogy lássam édesem kipirult arcát. Nem csak ő van kipirulva, hanem én is.
- Finom voltál, mint a mézbor - bókolok páromnak, s lustálkodni van kedvem, így felette maradok, ezzel takarva az ő testét. Belenézek a szemébe az én lélektükreimmel. Lassan megérintem jobb kezemmel arcát, hogy megcirógassam őt. Látszik rajtam picit feszült vagyok egy hírtelen dolog miatt, amit hamar felfedek előtte.
- Oh, életem értelme. Szerinted rossz vagyok akkor, ha újra kivánom tested minden porcikáját? - teszem fel kérdésem, majd várakozom. Alia, miképpen érez?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2015 6:47 am

18+

A pajkos huncutkodásokat lassan átveszi az érzékek tánca.Érintés,érintést követ,mely testünk melege vágyakká érlel.S mint egy érett bor,minek aromáját készül megizlelni egy szomjas vándor,úgy kostolja mohon,a szerelem édes csókjait.
Hevesen dobban szívem,mert érzéki hullám remegteti meg testem ,amire az övé válaszol.S ahogy a tenger hullámai,úgy veszem fel Kedvesem ritmusát.
Halk sóhajok hagyják el ajkaim,miközben simitom a forróságtól zihálo mellkasát.
Aztán,mint a lágy hullám,mi a partot éri el,ugy fekszem erötlenül alatta,s moho csókjaink lassan elcsendesednek..
Ránézek csillogó szemére,mi most a takarón kivül hozza el a fényt,és édes csókkal zárom le remegö ajkaink.
Kedves bókokat suttog,hogy az éj is belepirul,mikor hallja szavait,mert a testünk egymáson pihenve is ujra táncra hív...
Simogato keze oly lágyan és finoman érinti arcom,és bársonnyal teli hangja csábitón ,ujjabb gyönyört igér...
Hallgatom Kedvesem szavait,és kezem érinti a vágytol piros arcát..és válaszom szavak nélkül érkeznek,mikor érzéki csókom adom ,és szorosan magamhoz húzom,s átkarolom..h[size=53]ogy csak a fülébe jusson válaszom...[/size]
[size=53]-Jol tudod Szerelmem,mi rá a válaszom...-mosolyogtam rá..és ujra betakartam magunk a takaro alá...[/size]
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2015 8:59 am

18+

Figyelmesen várom válaszát, hogy ő miként gondolja a huncutkodást a továbbiakban. Mikor hallom a szavait, akkor mélyen felsóhajtok, mert zöld utat kapok. Eddig még nem kalandoztam ajkaimmal rajta, így a nagy sötétségben szájam lassan ingerelni kezdi puha dús dombjait felsőtestén. A völgyet szintén megnézem, miközben tenyerem a lábát simogatom. Gondolok egyet, s a takarót letolom magunkról. Gyönyörködök benne, hiszen kedvesemnek fenséges hajlatai és vonalai vannak.
- Szeretném, ha te lennél felül. Nézni akarlak. - megcsókolom, majd további csók után fordulunk egyet. Így még nem voltunk, de nekem már első pillanattól kezdve tetszik. Olyanok vagyunk, mint a játszadozó nappal és éjszaka, akik folyton egymást váltják. Nem hagyok fel szerelmem kényeztetésével, hol mohón, hol nyugodtan, de egy biztos ez egyáltalán nem vad. Jól érzem magam vele, amit egy pirulós mosollyal fejezek ki. Ha ott tartunk, akkor most én veszem fel édes ritmusát, míg végül a végén aranyos hanggal adom tudtára a végállomást. Magamhoz húzom, átkarolom és utolsó cirógatásokat végzem.
- Nagyon jó voltál, élveztem minden percét - szuszogok még hangosan, de jólesik őszintén ezt kimondani neki. Ettől biztosabb lesz, mikor együtt vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2015 9:32 am

18+

Oly fenséges tánc kezdödik ujra,mi pár pillanat alatt megint az egekbe repit,s halk sohajokkal éled ujjá,mit testünk is kíván.
Simogato közelsége elárasztja testem dombjait..és ringato hullámként teszem meg,mi vágyai óhaja,s emelkedek fölé,hogy érezze aztán a mélységeim...
S ahogy a csodás táncunk gyönyörrel ér véget..ugy pihegünk egymás karjaiban...
Csak pár szot tudok halkan suttogni Kedvesem fülébe,hogy..-...Tiéd vagyok....
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2015 8:44 pm

Mikor fülembe suttogja a kedves szavakat, hogy ő az enyém, akkor nagyot sóhajtok a kijelentésére. Egyik részből tényleg ő már az enyém, ám másik felől fordítva szintén igaz. Magunkra húzom a takarót, miközben nem törődök azzal, hogy jól megizzadtunk a takaró alatt, s most megint jól bemelegszünk. Odabújok formás testéhez, majd lopok tőle egy csókot. Elégedetten dorombolok neki, mint akinek jobb dolga nincsen ezen a világon. Mosolygok felé, aztán eszembe jut, hogy ezután merre menjünk lakni? Hol kössünk ki?
- Édesem, van valami elképzelésed, hogy holnap merre induljunk hármasban? Van neked különösebb célod? – teszem fel érdeklődve a kérdést, s várom rá figyelmes fülekkel a választ. Tenyerem a hátán simítom végig, de cseppet sincs incselkedés, mint órákkal ezelőtt. Nekem megvan a saját célom, viszont szeretném tudni, hogy mi a kedvesem célja. Nehogy aztán valami rosszul süljön el köztünk. Úgy vagyok vele, hogy ha neki fontos dolga van valahol, akkor én követem és támogatom, ahogy az erőmből kitelik.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2015 9:32 pm

A paplan alatt újra összebújtunk,és most hangja picit komolyra fordult..de szavai csengtek,oly dallamosan beszélt,és a hátamat simította..
-Ezen most még nem gondolkodtam..de ..Awirys erdeje csodás hely lenne!-mosolygok rá..és csillogó szemekkel nézek Kedvesem fürkésző arcára..
- ..és,ha arra járunk.. ...akkor megismerhetnéd a Családomat..persze,ha Te is beleegyezel..és aztán majd ... egy szép kis házikónk lenne..meg sok...-és nézek rá kedves mosollyal..és hozzábújok szorosan..ahogy hallom édes szuszogását,végtelen nyugalom szál meg,mert nekem ez a legszebb dallam, a szíve dobbanása, Életem Szerelmének!
..de kicsit szomorú is lettem,mert itt meg eladja a gyönyörü fogadóját..pedig olyan szép!!!..nagyon tetszik a szépen berendezett szobája..de ez az Ő döntése,és akkor igy lesz helyes....
De bárhová is megyünk..csak vele akarok lenni..
...és csak egy kis takaros házikóban,miben semmi pompa ,se csillogás..
..csak azt akarom,hogy ebben az Életben Boldoggá tehessem Kedvesem!Mellette lehessek,és vigyázzak rá..
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2015 6:54 am

Egy kicsit meglepő kedvesem számára, hogy ennyire komoly kérdéssel támadom le, azonban nem szökik meg ez elől. Jó érzés tudni, hogy egy ilyen nővel élhetem le ezután az életem. Őszintén elmondja a véleményét, aminek külön örülök. Elkezdi mesélni, hogy elmehetnénk az ő családjához, ami tökéletes ötlet a részéről. Felcsillan szép szemem, mert én egyáltalán nem akarok ellene lenni e tervnek
- Csodálatos, szívesen tartok családodhoz, hogy bemutatkozzam előttük. Ráadásul jobb ha tudják, hogy lányuk, milyen csavargót fogott magának – viccelődök vele, aminek élét egy forró csókkal veszem el, közben kezem végigsimít hasfalán, mert jó érzés Aliát cirógatni. A saját közös ház szintén életet engem, azonban el kell adnom a szőlőföldem, meg a fogadóm. Én nem ragaszkodok már ehhez a helyhez, mert rossz emlékek árnyékolják be a jó emlékeim. Szeretném, ha egy olyan helyen élhetnék, ahol nekem és szerelmemnek békessége lenne. Fészkelődök picit, majd a következő szavakkal fordulok hozzá.
- Boldogabb vagyok melletted, s nem vagyok többé egyedül. Én támogatni foglak mindenben, s kitartok addig, amíg kell. Tűzön, vízen és minden egyeben át követlek, míg a halál el nem választ. – jegyzem meg neki a szándékom, hogy most semmi nem állhat közénk, vagy távolíthat el bennünket. Szuszogok neki, majd csak lágyan beleharapok a nyakába és később csókot nyomok rá.
- Finom illatod van, mely mindig azt suttogja nekem, hogy harapjak beléd. – közlöm vele nevetve és felszabadultan. Elég volt a feszültségből, itt az ideje, hogy lazítsak egy jó darabig. Nem tesz jót a sok idegesség.
- Különben visszatérve a suttogásodra, én meg a tiéd vagyok, a fejem búbjától a lábujjhegyemig.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2015 7:20 am

Hallgatom szavait,és jolesö érzés fog el..mert nagyon szívesen bemutatom a Családomnak,akik már biztos várják,hogy hirt kapjanak felőlem,mert bár csak pár napja indultam el otthonrol kirándulni,de ez idő alatt nem hallottak semmit rolam..és biztos aggodnak miattam...
De most már van ki vigyázzon rám..ahogy Mellon is...és boldog vagyok....
-Holnap ,ha elrendezed a fogadod eladását..bár nekem nagyon tetszik ez a szép fogadod.....
Biztos,hogy nagyon sok munkád van benne,és kitartásod,ahogy temérdek lemondás és verejték,higy igy legyen minden elrendezve..
...és akkor holnap indulunk is haza,Awyrisbe!-mosolyogtam rá Édesemre,és simogattam meg kedves arcát,s pici csokocskát adtam misolygos ajkára...
-Akkor nemsokára ujra utazhatsz Mellon hátán..-huncutkodtam vele.-De hamar odaérünk!csak kapaszkodj belém és én vigyázok rád!!
...közben beesteledett.és a Tigrisem is visszajött a vadászatbol,és leheveredett a ház mögé..ahogy hallom gondolatait..és ő is pihenni tér.
Átkarolom Szerelmemet,és hallgatom lélegzését...és lassan álomba merülök,ahogy gyengéden simogat..és ovó karjai közt, tudom,hogy nem félek semmitől...
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2015 7:53 am

Meghallgat engem kedvesem, ami szintén kellemes érzést vált ki belőlem. Láttam már emberek részéről veszekedést a párok között, azonban mi közöttünk nem áll fenn ez a veszély. Remélem nem lesz rá alkalom, hogy fel kelljen emelnem a hangom, vagy jól lehordanom. Én védelmezni szeretném eme gyönyörű hercegnőmet, akivel a sorsom szorosan összefonódik. Ezen gondolatok között merülök el, s zárom ki a külvilágot egy időre. Ajkamon mosoly ül, hiszen huncut és pajkos gondolatok szintén eszembe ötlenek.
- Holnap mindenképpen elrendezem a fogadót. Tudom, hogy sok munkám van benne, hiszen 5 évembe került mindez. Ám néha az élet meg akarja mutatni számunkra, hogy tudjuk elengedni ezeket a dolgokat. Én kész vagyok erre az áldozatra, hiszen nekem itt fekszik az egyetlen kincsem mellettem – rakom oda az arcom az övéhez, majd odadörgölőzök, mint egy törleszkedő macska. Ölelést felborítom, inkább a hasát és az oldalát simogatom. Többet érnek jelen helyzetben mint a szavak. Végezetül azt érem el, hogy álomvilágba cirógatom egyetlen szerelmem. Óvatosan kikelek, majd felöltözök. Lemegyek a vendégekhez, ahol hirtelenjében megszűnik a ricsaj. Biccentek nekik, azonban ők mozdulatlanul nézik lépteim. Mikor a dolgozó szobámba érek a földszinten, akkor elkezdenek újra beszélgetni. Előkeresem a hivatalos papírjaimat, így indulok vissza. Kipattan a fejemből az ötlet, hátha van itt valami gazdag ember, ki szívesen megvenné az egészet. Meglengetem a tömeg előtt.
- Ez, meg a leégett szőlősöm eladó. Lehet rá fogadni. – szólok, mikor ők teljesen megszeppennek. Úgy néznek rám, mint ha valami emberi káromkodás hagyta volna el az ajkam. Végül valaki bekiált egy összeget, ami egészen alacsony, de biccentek felé hálásan. Utána szépen megindul az egész, s odáig jutunk, hogy 2000 arany. Egy tényleg tehetős embernek sikerül megvennie az egészet, ám jelenleg nincs nála annyi pénz. Az ott levők végül felajánlják a társulást, amit először elvet, azonban hosszas rábeszélés után sikerül meggyőzni. Összedobják az összeget, amit egy nyeregtáskában összegyűjtenek nekem. Már hajnal van, mire visszatérek kedvesem mellé és alszok el vele összebújva.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2015 9:51 am

Kora reggel ébredek,és még a Kedvesem alussza édes álmát..és ovatosan kibujok mellöle egy pici csokocska kiséretében..
Megmosakszom,és felveszem ruhám,majd összeszedem a holmim,és utra készen állok ...
Mellon is fészkelődik lent,mert kezd éhes lenni..és indul vadászni,hogy ereje legyen..és én mosollyal nézek rá az ablakbol,miközben nézem merre is jár..
Kedvesem édesen alszik még..és aranyos fülecskéjét nézem,ahogy álmában rezdül picit.
Kikészitem neki az ingét és holmiját,hogy ha felébred,szem elött legyen a  szép ruhája,és csak magára kelljen öltenie...
Odabujok mellé,és cirogatom haját..de még nem ébresztem fel..hagy aludjon még...mert ráér megtudnia,hogy ujra utaznia fog Mellon hátán...
De vigyázok rá!ahogy a tigrisem is ovatos,és ö is vigyáz rá,mert érzi,hogy még sohasem utazott igy Tan ,senki hátán..
Csokot adok ajkára Szerelmemnek..és addig simogatom ameddig fel nem ébred magátol...
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2015 11:05 am

Egy édes csókra ébredek fel, s úgy kapok kedvesem felé, mikor felém hajol, mint ha ő lenne az éltetőm. Visszahúzom lágyan ajkaimra, hogy meghosszabbítsam eme gyönyörű pillanatot kettőnk között. Mikor eleget faltam hamvas száját, akkor elengedem és kipattanok az ágyból tettre készen meztelenül. Nem takarom el magam, s nem rejtem véka alá adottságaimat párom előtt. Körülnézek, akkor megpillantom a kikészített öltözetet, így megajándékozom szerelmem egy hálás tekintettel. Gyorsan megmosakszom, aztán felöltöm ama öltözetet, amit kikészített számomra. Női ízlés szerint való, biztosan abban szeretne látni engem. Hamar felöltöm magamra, ezért én kutakodok még a holmik között. Előkerül egy varázsló bot, meg egy szablya, meg két fontosabb könyv. Több ingóságom azé lesz, aki feljön ide és megtalálja. Számomra ezek a fontosak, meg természetesen a mellettem álló szépség, akire rámosolygok.
- Indulhatunk, én készen állok találkozni a családoddal és minden mással. – mesélem neki, miközben magamhoz húzom, sőt az oldalán pihentetve a kezem indulhatunk ki. Nem feledkezek meg a pénzről sem, amit viszek magammal természetesen. Ha leérkezünk, akkor elbúcsúzok a vendégektől, akik itt maradtak és az új tulajdonosoknak szintén biccentek. Arcomon egyáltalán nem lehet felfedezni a szomorúságot, inkább kíváncsiság és izgalom tükröződik rajta. Kiérve nem nézek hátra, hanem Aliába kapaszkodva indulunk meg az erdő felé, ahol a szülei élnek.
- Hosszú utazásra számítsak? Tudod el vagyok kényelmesedve, így nem hinném, hogy képes lennék megtenni nagy távolságot talpon. De lehet veled ez megváltozik most. – jelentem ki felé, miközben elválok tőle, hogy mellette haladjak a saját tempómban. Beszívom a finom levegőt, s valamiért de dalra fakadok. Nagyon régen nem tettem már így, főleg énekelni nem énekeltem. Hamar berekedek, így tíz perc múlva elhallgatok. Ránézek a mellettem haladóra és bocsánatkérően tekintek felé.
- Biztosan nagyon pocsék voltam
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2015 11:31 am

Felkelt a Kedvesem,és még huncutul visszahuz az ágyba...de aztán kipattan,hogy indulásra kész...és én közben utána nézek pirulva,mikor pörén elöttem ellibben...
Aztán megmosdva,magára ölti a ruhát,mit kiraktam neki,bár nem kutakodtam.hogy mik vannak a szekrényébe...de igyekeztem jol választani...
Hamarosan indulunk is..és elbucsuzunk a fogadotol,s kedves személyzetétöl is,és még megszállt vendégektől is bucsut veszünk..és elindzlunk minden holminkkal,hogy Awyrisbe érve hazatérjünk..
Mellon lépked mellettünk...és ahogy igy haladunk ,egyszer csak Kedvesem dalolni kezd...és nagyon édes a hangja..nekem tetszik!!! és mosolygok rá.
De apro huncutsággal kijelentem,hogy bárban ne vállaljon munkát!...és igy nagyot csikizek a derekára,aztán nagy kacagással indulunk tovább...várnak otthon minket...és már nem messze az erdöhatár...


...és lassan kinyitom a szemem..már estefelé jár az idő..és Mellon oldalához dölve kinyújtózkodom..
Álom volt csupán,és ez egy furcsa felismerés,mert oly igazinak tünt minden álomkép..de rá kelett jönnöm,hogy ez nem volt valóság..
Összeszedtem a holmimat és hazaindultam,mert vártak már otthon..és nagyon tanulságos volt ez a "kirándulás"...

The End
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Alia és Tanil - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia és Tanil   Alia és Tanil - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Alia és Tanil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Tanil Sorika
» Alia Njk-i
» Isabella & Alia
» Készen vagyok!
» Alia Caroline Azurre

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Raydani hegyek :: A hegyoldalakon-