KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Ivory von Draco Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Ivory von Draco Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Ivory von Draco Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Ivory von Draco Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Ivory von Draco Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Ivory von Draco Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Ivory von Draco Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Ivory von Draco Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Ivory von Draco Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Ivory von Draco Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Ivory von Draco Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Ivory von Draco Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Ivory von Draco Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Ivory von Draco Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Ivory von Draco Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Ivory von Draco Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Ivory von Draco

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


Ivory von Draco Empty
TémanyitásTárgy: Ivory von Draco   Ivory von Draco Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2015 9:26 pm


Ivory von Draco 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ivory van Draco


Ivory von Draco 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Sötét elf

Nem: Férfi

Kor: 110

Becenév: -

Rang: Sárkány-ház vezetője

Mágia szint: mester


Ivory von Draco 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Ivory von Draco 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Soha nem vagyok meggondolatlan, nem befolyásolhatnak az érzelmeim. Mindenkor nemzetségünk érdekei a legfontosabbak, ezért ezt elvárom minden tagjától. A tiszteletet és engedelmességet megkövetelem, de soha nem élek vissza a hatalmammal. Két törvény van, amit tisztelek: az egyik a mágia törvénye, a másik a harc törvénye. Sokan hidegnek gondolnak, nem ismerik igazi énemet. De ez így van jól
Ivory von Draco 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Ivory von Draco 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Az ősi és büszke Sárkány Nemzetség örököse vagyok. Apám a nemzetség feje, már kicsi gyermekkoromtól arra nevelt, hogy egyszer át kell vennem a helyét. Más gyermekeket babusgatnak, szeretgetnek, de nekem ebben nem volt részem. Anyám kemény asszony, teljesen alárendelte kapcsolatunkat a jövőnek. Testvéreim már nem élnek sajnos, Ők voltak az egyedüliek akik a lelkemmel is foglalkoztak. Így ifjú éveim a tanulással teltek. A kardforgatás, hadi tudomány elsajátítása nem csak kötelező volt számomra, de élvezetet is nyújtott. A legjobb mesterektől tanultam, míg magam is mesterré nem váltam. Később egy furcsa, csuklyás alak jött hozzánk - alig voltam túl a gyermekkoron - és nekem vele kellett mennem. Akkor még nem tudtam ki Ő, de láttam, hogy szüleim teljes mértékben bíznak benne. Egy eldugott kastélyba vitt, ahol - mint később kiderült - éveket kellett töltenem magányosan. Acharat - így hívták - lett mesterem a mágia elsajátításában. Az idők folyamán barátom és bizalmasom lett. Mesterré avatásom tiszteletére megkaptam testemre a sárkány nemzetség jelét, egy arany sárkányt. Így magam is mester mágus lettem. Visszatérve családomhoz, elfoglaltam méltó helyem apám oldalán, mint nemzetségünk harcos-mágus vezetője. Mivel szeretet nem kaptam, magam is érzéketlen lettem. Nem számít számomra az érzelem, a kedvesség, a szépség, kizárólag a hideg fej ami fontos. Nem törekszem arra, hogy baráti kapcsolatokat alakítsak ki, hiszen nincs rá szükségem. Magányomba burkoltan egyre morózusabb, agresszívabb lettem.
Szerelmes még nem voltam, de példának ott vannak a szüleim. A mai napig harmonikus szeretetben élnek. Én is ilyen társra vágyom. Csak ilyen párral tudom elképzelni a jövőmet majd, egyszer.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Ivory von Draco Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ivory von Draco   Ivory von Draco Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2015 10:01 pm


Szia Ivory!

Nagy öröm az számomra, hogy ily nemes tagját köszönhetem a sötét elfeknek. Az Elő Történeteddel minden rendben ezért most azonnal ELFOGADOM.


Ivory von Draco C7q81jv5wl9d3756gmrd


Uráldur
Vissza az elejére Go down
 

Ivory von Draco

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Morgana és Ivory

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-