KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Szárazon és Vízen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


Szárazon és Vízen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárazon és Vízen   Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 6:29 am

Amig Morgana erkezesere varok, addig körbe nézek kicsit a hajón. Azon gondolkodom hogy lehet már nem is.lesz szükségem erre a "bárkára". Minden attól függ, hogy Kedvesem mit derít ki erről a nőről és a ládájáról.

Kellemes izgalom fut végig rajtam, mivel hamarosan karomba zárhatom a szerelmemet. Nrm utolsó sorban pedig végére járhatok ennek a láda dolognak.
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Szárazon és Vízen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárazon és Vízen   Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2016 11:13 pm

Szárazon és Vízen - Page 3 Temna-nadherna-elfka

Már nagyon várom,hogy Ivory karjaiban lehessek,oly régen láttam már..
A Hírekkel érkezem,amit kiderítettem a lányról,és amit mondott ,igaz..

-A hegyekben egy elszigetelt kis Kolostorban élnek ...és a láda tartalma ,tényleg az ővék...és az is igaz,hogy tényleg csak nők érhetnek hozzá...

..de majd bővebben elmesélem a Kedvesemnek,ha már végre a karjaiban lehetek...
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Szárazon és Vízen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárazon és Vízen   Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2016 11:38 pm

Szárazon és Vízen - Page 3 9k=

Morgana megtudta,hogy ezen a helyen élnek a láda "tulajdonosai..és ide kell vinnie Noá-nak .

A Hajót Ivory átkutatja,de nem talál más érdekes holmit..csak pár hordó rejt Rumot,amit eddig elfeledtek kirakodni,de ennél többet nem talál.
Jaina Noá-val tarthat,ha szeretne,mert hamarosan útjára küldik a lányt .
Vissza az elejére Go down
Jaina Solo
Jaina Solo
Hozzászólások száma :

59
Join date :

2016. Jan. 03.


Szárazon és Vízen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárazon és Vízen   Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 02, 2016 2:09 pm

Noá hoz beszélek, és a kezem is felé tartom, de se egy ,, üdv, vagy őrvendek''. De, még csak a kezét se emeli felém, vagy valami. Más részről viszont, valahol érthető ha nem szól hozzám, hisz nem ismer annyira, vagy csak a fajtámmal szemben ilyen. Kezem, leengedem és járkálni kezdek. De, akár Marco miat is lehet, hogy nem akar beszélni, és ez esetben csak annyit tehetnék ha akarnék, hogy kiküldetem Marcot. De, inkább nem teszem.
- Mond csak Noa, szeretsz kalandozni? Rengeteg helyen jártálmár? - Kérdem, mert kiváncsi vagyok, de hogy kapok is rá választ, azt egyenlőre nem tudhatom. Minden esetre, reménykedem benne, hogy kapok. Lenne ugyan még egy kérdésem felé, de úgy gondolom, hogy nem tudnám jól feltenni, vagy esetleg úgy, hogy ne sértsem megvele. Bár, lehet hülyeség az egész, és nyugodtan fel tehetném a kérdésemet, csak én nem akarom.
- Én, csak valamikor mostanában indultam kalandott keresni, szóval én még zöld fülü vagyok a dologban. - Mondom, hát ha ezzel elérek valamit. Mondjuk, remélem igen mert nagyon kiváncsi vagyok rá.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Szárazon és Vízen - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárazon és Vízen   Szárazon és Vízen - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Szárazon és Vízen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Zevadar pusztaság :: A sziklák erdejében-