KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Dédelgetett Bosszú- Zárás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dédelgetett Bosszú- Zárás   Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 12, 2016 10:26 pm


A volt hadvezért meglepi a fia kérdése. Át kell gondolnia, hogy mégis mit tudhat és mit nem Hirion. És rájön hamar, hogy teljesen kaotikus számára, hogy törvénytelen gyermeke kitől és vajon mit hallhatott. És mindennel együtt, hihetetlen, hogy ennyire ártatlan még a gondolkodása, mely sokkal több selffel végzett már Zevadarban, mint ahánnyal méreg. Ám gyermekeinek joga van megtudni.
-Az egész Theával kezdődött. Én is és Uráldur is messze a határainkon túl teljesítettünk küldetést. Ha itthon lettem volna, megállítom. Rá akarta venni, hogy ISIS nyilvánítsa halottnak férjét és házasodjon újra. Már amikor meghallottam ezt az őrültséget, tudtam rögtön, hogy az Első Lord nem hagyhatja válasz nélkül. A házunk a pókok összedöntésére tört. Anyád -nézett a kislányra- arra számított, hogy az új király kegyeltje vagyok és ha vissza is tér, már engem neveznek ki első hadvezérré és a katonái élén más valaki fog parancsolni.
Üzent nekem, hogy idegenek léptek Zevadar földjére. Azt hittem, hogy csapda, hiszen emberemlékezet óta nem volt komoly támadás népünk ellen. Más fajok rettegik erőnket. Teljes hadseregünkkel kivonultunk mindannyian. Ám tudtam jól, hogy nem a maroknyi esztelen miatt kérte segítségemet.
Mi hívtuk ki párbajra az ellenség két legjobbját. A túlerő láttán pedig bele is mentek. De jól tudtuk Uráldurral, hogy titkon azt reméljük, valamelyikünk nem fog élve visszajönni. Egy nagy darab páncélos fickóval küzdöttem, mikor az ő ellenfele hirtelen a hátamba került. Talán csak a balszerencse miatt. De az is lehet, hogy direkt rendezte meg így.
Azt hittem, hogy ez után csapataival lerohanja ezt a helyet. Kihasználja, hogy nincs vezére a katonáknak és gyorsan elszelelnének a testőrök. És mindenkit kis veszteséggel megölhet. Nem ismertem eléggé.
Anyátoknak megparancsolta, hogy menjen hozzá feleségül az egyik tisztjéhez. A király halott volt és ő már akkor azt tervezte, hogyan veheti át az irányítást a trónért folyó harcban az én katonáim felett. Nem elégedett meg olcsó győzelemmel, ő már a jövőre tervezett.
Ezért akarom, hogy elmenjetek innen. Tanultam a hibáimból. Thea csak azért hajtott fejet, mert védelmet remél. De őrá csak zsákmányként tekint az az átkozott. Ti maradtatok mindenem. Ha ti meghaltok, veletek halok.

*Ez után szerencsére ki tudtak észrevétlen lopakodni a titkos folyosón. És mire Thea és legújabb férje megtudták volna, már messzire kerültek. És sokkal jobban el voltak foglalva azzal, hogy a testőrök bejelentették, hogy Uráldur és ISIS érkezett hozzájuk vendégségbe.
A tetemes mennyiségű testőr, mely nem csak védelmüket szolgálta a palota folyosóin, de némi erődemonstráció is volt, kint hagyták. Megbízott Al-Nuszrában egykori főnöke annyira, hogy nincs oka őt megölni. Főleg úgy, hogy testőrparancsnoka most is parancsba kapta, hogy ha nem jönnének ki élve, akkor rohamozzák meg a lakosztályt és válogatás nélkül öljenek meg mindenkit.
Így hát Thea karcsú alakja köszöntötte őket a kapuba.

Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Dark_Elf_by_agnidevi


-Uráldur? ISIS? Milyen kellemes meglepetés, hogy látlak titeket!
*Úgy tett, mintha nem a vendégek orra előtt ment volna be nem rég egy strázsa, hogy szóljon nekik a vendégekről.
-Gyertek beljebb! Örömmel látlak mindkettőtöket.
*Beljebb terelgette, miközben férje letörülte magáról az edzés izzadságának nagy részét és gyorsan felöltött egy szép egyenruhát. Katonaként akart szembenézni egykori parancsnokával és a feleségével, aki nem egyszer vette át a helyét, amikor távol volt. Mint például akkor, amikor másfél éve Aglarnisról kellett beszélniük.
-Üdvözöllek, Uráldur! Minek köszönhetem a látogatásodat? Nem számítottam rád.
-Csak nem tudtam ellenállni a kíváncsiságnak, hogy amióta kineveztek hadvezérré, hogy telnek a napjaid?
-Hát tudod hogy. Itt vagyok leláncolva és nem vonulhatok ki hadjáratra. A fővárost kell védenem. Nem sok dicsőséget szántál nekem, mikor kineveztél, igaz?
-Igen. -bólintott és ISISre majd Theára nézett- Régen sokkal jobb volt. Volt királyunk, volt haditervünk. Elképesztően jó voltál az ellenség gyilkolásában.
*A házigazda is körbe nézett. Nem tudta, miért hozta ezt fel. Még a neki szánt nővel sem beszélte ezt át. Olyan hihetetlen kinevezést kapott, amire talán előtte nem is volt példa. Századosól egyszer csak hadvezér. Ám valahogy belefészkelte az agyába magát, hogy Uráldur féltékeny az általa elért eredményekre. A legtöbb ereklyét saját maga hozta el, a hadvezére parancsára és annak tervei alapján. Kutya volt, akinek ha azt mondták, akkor harapott. Ha azt mondták, hozd ide, akkor oda hozta és letette. De sosem értette, mit miért csinál. Ha el is bukott egy gyakorlaton, a katonái számát megemelte. Ha győzött, akkor megemelte.
-A nevelt fiadról van szó. -kezdett bele a vén elf, mikor már leültek- Ellopott tőlem egy követ. És amikor véletlenül tetten értük, rám és az embereimre támadt. Nem akarom, hogy emiatt harag legyen köztünk. De minden képen kezembe akarom kapni a drágakövet. A büntetést pedig rád bízom, hogy házon belül elrendezd.
*Al-Nuszra hirtelen nem tudta, mit mondjon. Szíve szerint azt, hogy már nem a hadvezére. Neki ebben a házban nem parancsolnak. Ám ahogy érlelte a nyelvén az öntelt szavakat, csak nem akartak elhangozni.
~Vajon mi lenne a következménye? Tényleg mindenki úgy tekintené, mint független hadurat? A kölyök ide jött és valami miatt bízom benne. Egyáltalán nem úgy nézett ki, mint aki csak a rontást hozni jött a házra.
De vajon megéri-e nekem, hogy most legyen az időpont, mikor ennek az alaknak a szemébe vágom, hogy már nem dirigálhat? Két tizedes közül egyik sem húzná a rövidebbet, ha valamelyik a másik közkatonáját lopással vádolja.

*Lényegében azon filózott, hogy a nevelt gyermekeit közkatonaként kezelje, akiket hasznos irányítani, mint egy sakkbábú. De feláldozhatóak. Vagy család tagokként kezelje. Igazi család. Ahol mindig kiállnak egymásért. A válasz nehéz volt, hiszen szíve mélyén érezte, hogy ugyan ezt várhatja el tőlük majd, ha neki lesz szüksége bizalomra.
-Nem kell ilyen jószívűnek lenned! -ordított hirtelen Thea- Az az átkozott mindig is ellenünk volt. Itt van a másik szobába. Gyere, magad is elbánhatsz vele! Nyugodtan megölheted, csak a baj van vele.
*Őrült ábrázattal indult meg a lánya szobájába és intett a vendégeinek is és férjének, hogy kövessék. A legutolsó volt, amit akart, hogy Aw fattya miatt az egész házat a kivégzés fenyegesse. Hogy is ne! Uráldur jó szolgálatot tenne neki, ha haragjában ketté vágná kardjával a törvénytelen gyermeket.
Vonakodva állt fel ISIS férje, neki viszont a legkevésbé sem volt kézen fekvő ilyen közönséges véget vetnie az ügynek. Gyorsan megkapná, amit akar, de vajon hogy jön ide vissza legközelebb? Pedig Al-Nuszra halála nem épp várható. És csak az maradna meg bennük a mostani találkozásból, hogy keményen beszélt velük, majd fogta a kardját és meggyilkolt valakit, aki nem tetszett neki. Ha nem is ellenségként üdvözölnék újra, de fenyegető képként.
Pár órája még szívesen ketté is vágta volna azt a kis assassint. Amikor még a saját területén volt. Nem valaki más lakásán. Ám most jobban örülne, ha egykori tisztje venné kezébe a dolgot. Sokkal diplomatikusabb lenne.
Persze eddigre már hűlt helye volt, ahogy a féltve őrzött kislánynak is. Thea tombolt a dühtől és pont úgy reagált, ahogy egykori férje megjósolta. Ám Al-Nuszra csitította és ígéretet tett Uráldurnak és ISIS-nek, hogy előkeríti a fiút is és a követ is. Azonnal parancsot ad a katonáinak, élve vagy holtan szeretné látni.

/Köszönöm a játékot!/
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dédelgetett Bosszú- Zárás   Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2016 4:16 pm

Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 139-7

Talán ha egyszer is érdeklődik Awernondyas fia után és megtudja, hogy milyen körülmények között nevelkedik, akkor tudhatná azt is, hogy a hírek a szinte elzárva tartott apródokhoz csak elvétve jutottak el igaz formájukban, ha eljutottak egyáltalán.
Éppen ezért nem tudta hová tenni, amikor hirtelen céltáblává vált és amúgy sem tudta soha túltenni magát a családja elvesztésével járó lelki sokkon. Mára ez persze nagyrést megváltozott és most úgy érzi, hogy alig ismeri azt a fiút, aki akkor elhagyta a várost.
Szóval, amit most apja elmesél neki, most hallja először és természetesen most már sokkal jobban tisztában van azokkal az intrikákkal, amik Zevadar uralkodó rétegének a mindennapjait alkotják és ami sajnos apja életébe is került ezek szerint. A történet hallatán a harag csak még jobban eluralja, amit az álnok Uráldur és a neki engedelmeskedő, majd végül az őrületében ellene forduló Thea iránt érez.
~ Hogyan árulhatta el így a családját? Miért engedelmeskedett? ~ marták belsejét a kérdések, bár sejtette a választ, mielőtt még apja kiejtette volna a szavakat a száján.
- Nagyon elkeseredtem és e hajszában el is fáradtam a végére, de most új erővel ruháztál fel apám. Túl fogjuk élni és neved tisztára mosva fogunk bosszút állni árulóidon. – ígérte meg Hirion búcsúzóul.
Talán Al-Nuszra és Thea elfeledkeztek az átjáróról, amit még apja mutatott meg Hirion-nak gyerekkorában és ami most lehetőséget adott neki és húgának, hogy észrevétlenül eltűnjenek a házból.



Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dédelgetett Bosszú- Zárás   Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2016 8:52 pm

Mikor a férjem hazajött, láttam rajta, hogy nagyon feldúlt. Persze egyszerű kívülálló nem vett volna rajta észre semmit, de én már a szeme állásán is láttam, hogy valami nem stimmel.
Kérte, hogy készülődjek, mert meglátogatjuk a volt Awernondyas rezidenciát, ahol találkozni akar Thea-val és annak új férjével Al-Nuszra-val, akit hadvezérré nevezett ki nem is annyira rég, nagy meglepetésemre.
De még én sem látok bele sokszor párom politikai játszmáiba.
Most azonban elmeséli, hogy új szereplő lépett elő az árnyékokból, még pedig a volt hadvezér fia, aki ráadásul valami értékes varázstárgyra is szert tett és most a házban bujkál, ami semmiképpen nem jó.
Látogatásunk, tehát nem csupán „baráti” csevej lesz, még ha pont ennek a látszata miatt megyek vele én is.
Azonban tény, hogy Thea és közöttem nem felhőtlen a viszony, mióta azzal a felháborító kéréssel látogatott meg.
Természetesen a csinos ruhám alatt erre az alkalomra fegyvert is öltöttem, de nem igazán tartok tőle, hogy elfajulna a dolog. Annál párom ravaszabb és az erőviszonyokat Al-Nuszra és Thea is ismerik.
Egyelőre azonban bölcsen és mosolyogva libbenek Uráldur karján és hallgatom a beszélgetést és bólintok vagy épp rázom a fejem, ha kell. Hamarosan a lényegre térnek és tudom, hogy Al-Nuszra kemény koponyája mögött lázasan forognak a kerekek.
Thea kirohanására kezem megrebben, de uralkodom magamon, megregulázása a férje dolga!
Azonban mindenki legnagyobb meglepetésére Thea gyermeke a fattyúval egyetemben eltűnt és ez senkinek nem volt jó, ahogy leszűrtem.
Azt hiszem újabb sírkövet ástak meg maguknak, csak férjem arcára kellett néznem.

//Köszönöm a játékot itt is, veszélyes dolgok jönnek, ahogy elnézem Smile//
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dédelgetett Bosszú- Zárás   Dédelgetett Bosszú- Zárás - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dédelgetett Bosszú- Zárás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Dédelgetett Bosszú
» Szolgálunk és vétünk - zárás
» Sánta kutya - zárás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Zevadar pusztaság :: Sötételfek rejtekhelye :: Capital :: Királyi palota-