KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 A game of Dirty Hands

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


A game of Dirty Hands - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A game of Dirty Hands   A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2017 7:17 pm

Sok a gyanús körülmény ezzel a fickóval kapcsolatban és ezt minden pocikám érzi. Ráadásul hiszek a testőröm szavainak is, ami még jobban megerősít, hogy valami nemm stimmel a nagy védelmező szerepét játszó hősszerelmessel. És ez egyébként is túlságosan egyoldalúnak látszik.
Mikor aztán felemeli a hangját és jóformán kidob a szobájából elveti a sújkot. Általában higgadt vagyok a tárgyalásaim alkalmával, de ez már a sétés határát súrolja, amit egy olyan rangú szemény, mint én nem engedhet meg. Hangosan csattan a képén a pofon, ami szép vörös nyomot hagy maga után. Az ajtó előtt álló testőreim villámként rontanak be és védelmezőn állnak elém kivont pengével.
- Igaz, nem vagyok a felettese, bár a munkáját nem is ítéltem meg, csak az indítékait. Viszont nem engedhet meg ilyen hangot a birodalom legnagyobb házának egyik tagjával szemben. - válik jegessé és távolságtartóvá a hangom. - Janka a védelmem alá kerül, míg nem tisztázom a helyzetet és ha egy ujjal is hozzányúl a mocskos mancsával, a házzal húz ujjat.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


A game of Dirty Hands - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A game of Dirty Hands   A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2017 7:26 pm

ISIS már-már megkapta a repülés képességét, ám végül mégis a helyén maradt és inkább visszatámadt. Ám talán érzi, hogy információt többé már nincs esélye kihúzni az alakból.
-Úgy! Ha így állunk, akkor nélkülem is megoldja. És kénytelen vagyok annak a forgatókönyvnek hitelt adni, miszerint itt csak a beosztottam ellenem való áskálása és az én halálom által az ő előléptetése áll a háttérben.
Nem fogok hozzá nyúlni, hiszen még a végén leszúrna az ágyamban.

* Karba fonja a kezét és várja, hogy támadásra inted-e a harcosokat vagy inkább kisétálsz az ajtón. Tudja jól, hogy nem túl egészséges ilyen magas rangú személlyel újat húzni, ám miről beszélhetnétek többet? Amit kért, azt nyíltan megtagadtad.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


A game of Dirty Hands - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A game of Dirty Hands   A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2017 9:08 pm

A pofonnal ki is adtam a mérgem egy részét, legalábbis a higgadtságomat visszanyertem. Ez a fickó nem ér annyit, hogy elveszítsem a fejem. Tudom, hogy innentől egy szót sem húzok ki belőle, de valószínűleg anélkül, hogy észrevette volna, mégis elárulta magát, ahogy kijött ő is a sodrából.
- Rendben van! Gondolom tudja, hogy szerzett magának egy ellenséget, de talán még kap valamikor egy esélyt, hogy túlélje, ha meggondolná magát. - mértem végig hidegen, azzal sarkon fordultam és távoztam.
Már tudtam mi vezeti amikor ezzel az egésszel zsarolni akarja azt a szerencsétlen lányt.
Viszont az is tény, hogy férjem nélkül nem sokat tehetek a bizottság ítélete ellen. Frea-nak és Janka-nak bizonyétokot kell szereznie, hogy mik a tervei ennek az alaknak.
Bár nem sejthetem, de beszélgetőtársam nem is véletlenül árulta el magát. Ha csak hallgatólagosan is elfogadta volna, hogy a barátnője Janka, akkor a lány igen kellemetlen helyzetbe kerül. Hiszen kimondott vagy kimondatlan alkut kötöttek a feje felett, hogy a bizottság előtt nem lesz gond. Ám arról is, hogy mostantól nem csak lefekszik a közvetlen felettesével, de mindent úgy csinál az ágyban, ahogy az szeretné.
Hamar hazaérek és csak hármónkon múlik egyelőre, hogyan látnunk hozzá a feladathoz.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


A game of Dirty Hands - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A game of Dirty Hands   A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 24, 2017 8:11 pm

Isis
Füstölgök magamban, míg visszamegyek a palotába és már tudom, hogy Obersov nem fogja ezt megúszni, bár még kimódolom, miként keserítem meg az életét. A felettesével beszélni túl egyszerű lenne és nem is vetne Házunkra túl jó fényt, de hát nem azért vagyok én az Első Lord felesége, hogy ne találjak ki valamit.
Egyelőre azonban hivatom Frea-t és elmondom neki, hogy mire jöttem rá.
- Az a nyomorult csak azt akarja, hogy a barátnőd minden téren alávesse neki magát. Láttam a szemén, hogy a kezében akarja tartani, az ilyen mocskoknak az kell, hogy érezze a hatalmát és valamiért a barátnőd ezt nem adta meg neki. Rátok bízom, miként oldjátok meg, de semmilyen kapcsolat nem lehet a Pók Házzal, ha rosszul mennének a dolgok. - engedem el pár nap szabadságra emberemet, hogy rendezze el a dolgot.

A game of Dirty Hands - Page 2 Janka10
Frea
Bár az úrnő elég jól leplezi, de látszik rajta, hogy erővel tartja kordában az érzéseit. Így kezdem azt hinni, hogy nem tettem jól, hogy beavattam őt és ennek nem lesz rám nézve jó vége. Remélem a karrierem nem sinyli meg. Természetesen ezek után én sem érkezem boldogan Janka-hoz.
Elmondom neki, amit én is megtudtam, aztán feszülten és kérdőn eredtem rá.
- Mit akarsz tenni, elsősorban ez a kérdés. Úgy néz ki, hogy elsősorban te kezelheted ezt az ügyet, bár én szívesen vágnám el annak a féregnek a torkát. - sziszegtem.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


A game of Dirty Hands - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A game of Dirty Hands   A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 24, 2017 8:25 pm

A game of Dirty Hands - Page 2 C454bb3ca452cdd6a900914f5f0ba12f


Elég szomorú hírek érkeztek a kémcsajhoz és ő ezt hallva leszegte a fejét és a padlót bámulva mondta.
-Sajnos, ha így akarjátok, akkor nem sok mindent tehetek. Azt hittem, eddig minden rendben ment köztünk ezen a téren, de ezek szerint nem nyugszik úgy sem, míg holtan nem lát vagy elégíti ki a perverz fantáziáját.
Köszönöm, hogy segítettél.
-fogja meg a kezedet- Nélküled sosem jöttem volna rá. Azt hittem, okos nő vagyok és tudom irányítani a pasikat, ahogy a kiképzés alatt továbbfejlesztettem.
* Nagyon dühös Frea, hogy így kell látnia a barátnőjét, akinek pedig mindenáron segíteni szeretett volna. Nem tudja, miként vigasztalhatná, de azért megpróbálja.
- Biztos vagyok benne, hogy Isis úrnőnek nagyon nem tetszett a felettesed és azt is tudom, hogy ő mindig eléri, amit akar, így ne add fel, csak egy kicsit bírd ki vele valahogy, aztán pedig akkor öld meg, mikor már lecseng ennek a dolognak a füstje és senki nem gyanakszik rád. De szívesen átvállalom ezt a feladatot tőled és nem hiszem, hogy Úrnőm nagyon bánná a dolgot.
-Ó, nem kérhetek tőled ilyet. Nem lenne értelme meghátrálnom és most gyengének lennem, hogy utána felkössenek, ha csak megneszelik, hogy közöm volt hozzá.
Tudod jól, hogy nem kedveli senki, ha támogatja a rendszer, hogy megölje a beosztottja őt is, ha ilyen ügyben döntést kell hozni.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


A game of Dirty Hands - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A game of Dirty Hands   A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 24, 2017 8:50 pm

A game of Dirty Hands - Page 2 Janka10

Tudom, persze, hogy tudom, de hát nem azért vagyunk sötét elfek, hogy ne tudjuk kiforgatni a szabályokat és a magunk szája ízére formálni. Bár nem vagyok jó az ilyen praktikákban, de azért ha valaki ebben a társadalomban túl akar élni, megfelelő életösztönnek rendelkeznie kell.
- Nem kell, hogy közünk legyen hozzá, csak egy kis csel kell, hogy valaki elvégezze helyettünk, vagyis helyetted. A te képességeddel - néztem rá sokat szólóan, hogy tudja, milyen képességekről beszélek, - sok mindenre rá lehet venni valakit, vagy féltékennyé tenni, vagy ....... - azt hiszem nem kell neki magyaráznom, hiszen ez a foglalkozása, a megtévesztés.
Visszamosolyog rám és látom, hogy tudja mire gondolok. Csak ettől még nem lett számára könnyebb az, ami az elkövetkezendő napoktól egy jó ideig kisérteni fogja.
Végül elbúcsúzik tőlem, hiszen megoldódni látszik az ügye. És többet már nem tudunk ennél többet tenni. Keserü vigasz lesz Obersov halála számára, ezt már most tudom.

//Köszönöm a játékot Smile //
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


A game of Dirty Hands - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A game of Dirty Hands   A game of Dirty Hands - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A game of Dirty Hands

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Zevadar pusztaság :: Sötételfek rejtekhelye :: Capital-