HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntünk Neminra csodálatos világában!

Regisztráció előtt kérlek tekintsd át a Szabályzatunkat és a Keresett karaktereket is!
Ha ezzel megvagy nincs más dolgod, mint regisztrálni, majd megírni az ETörténetedet.
Légy részese te is egy rejtélyes világ izgalmas kalandjainak!

Várunk!
A Staff jó játékot kíván!

Lashrael Laralytha
PM||Profil
Bárminemű dolog kapcsán kérdezzetek és jelezzetek nyugodtan!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Isabella & Alia
Yesterday at 9:43 pm by Isabella

» A királyért!
Yesterday at 7:40 pm by Lashrael Laralytha

» Ki a hunyó?
Yesterday at 7:07 pm by Fenothar

» Új hajnal virrad
Yesterday at 2:01 pm by Alia Caroline Azurre

» Braslov, Üdvözöljük városunkban!
Yesterday at 12:43 pm by Pokoljáró Rexxan

» Nekromanta csapdája
Kedd Jan. 15, 2019 9:19 pm by Hirannis

» Lashrael Laralytha
Hétf. Jan. 14, 2019 7:55 am by Lashrael Laralytha

» Evenon
Vas. Jan. 13, 2019 10:37 pm by Lashrael Laralytha

» Készen vagyok!
Vas. Jan. 13, 2019 7:03 pm by Evenon

» Ra'ena
Vas. Jan. 13, 2019 5:02 pm by Ra'ena

» Folyó mentén
Szomb. Jan. 12, 2019 2:45 pm by Alia Caroline Azurre

» Kék elfek
Pént. Jan. 11, 2019 6:10 pm by Viridiel

Statistics
Összesen 114 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Ra'ena

Jelenleg összesen 18663 hozzászólás olvasható. in 545 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 2 Bots

Isabella, Lashrael Laralytha

A legtöbb felhasználó (27 fő) Pént. Nov. 02, 2018 9:12 pm-kor volt itt.
Top posters
Uráldur

Viridiel

Alia Caroline Azurre

Isis Do’Odrun

Lashrael Laralytha

Admin

Shuga

Nava Jade Aiglieri

Isabella

Angel Natalie Moonlight

Share | 

Csak egy kis semmi.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shuga
Hozzászólások száma :

606
2016. Oct. 09.
40

TémanyitásTárgy: Csak egy kis semmi.   Hétf. Aug. 13, 2018 5:31 pm

A napok kezdenek unalmassá válni. Az hogy itt vagyok egyre zsibbasztóbb. Azon agyalok hogy mi jót tehetnék itt a környéken hogy ne forduljak depibe és irtsak ki mindenkit. De van jobb szórakozásom, irány a tisztás ahol anno az a zűrös természetű istennőm le amatőrözött. Az út viszonylag csendesen telt hisz nem vagyok hülye a természetet megkértem hogy hallgasson rólam, és még egy láthatatlanság köpenyét is bevetettem hogy az állatok se szúrjanak ki. Nos a másik köpeny jobb lett volna de azt Virinek adtam, igen az még a szagom is elrejtené de ez van késő bánat és sírni is az. Nem igazán ugyan oda tervezek menni csak egy tisztásra ami kevésbé forgalmas még az elfek számára is. Gyanítom sok őr közelben el haladok, nem mintha bajt keverni jöttem volna vagy lopni. De az elfek néha nagyon hisztis társaság pláne ha egy szent tisztásukra lóg be az ember. Csendesen kipakolok pár magot amik felgyülemlettek a holmimban majd rendszert víve a dolgokba egy rövidebb rituálé keretében elültetem a magokat. Az egyik a kristály gyümölcs magja ami ugyan értékes de nem a számomra hisz nem kereskedni akarok vele csak némi gyümölcshöz jutni róla. A többi mag is elég ritka növények bokrok magja bár ezek inkább a fa védelmét szolgálják nem csak díszek. Igen a kicsi növények élnek és ha kifejlődnek durván elverik azt aki lopni szeretne a fáról. Az egyetlen bibi hogy még engem is elverhetnek de mit ér a dolog ha nem szórakozhatom kicsit. Szóval elültetem őket a megfelelő pozícióban és egy tekercsről elf tisztás szentelést olvasok a területre. Ezzel még közelebb kerül a környék az istennőmhöz én meg lophatok egy tűzálló növénytől már ha természet anya engedi kisarjadni kifejlődni őket. Azután némi rövid ima és sírás istennőmnek hogy legalább a hatalom aurám, a testembe ültetett varázslatokat és a mentális képességeim adja vissza mert kezdek megkergülni a hatalmam nélkül.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Csak egy kis semmi.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal