KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Fekete sziklák - folytatás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Fekete sziklák - folytatás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete sziklák - folytatás   Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeVas. Jan. 04, 2015 3:04 pm

//Fekete szikla folytatása//

Akármennyire is piszkálta a kíváncsiságomat, hogy mit akarhat itt ez az oawa nő, akiknek népéről azt tudom, hogy békés nép és legtöbbször gyógyítással foglalkoznak, egyelőre uralkodtam magamon és először alaposan megfürödtem, majd tiszta ruhát öltöttem, de maradt a kényelmes, puha bőrnadrág, csizma, bő ing és egy prémes szegélyű mellény.
Még meglátogattam gyorsan kislányomat is, hogy megölelgessem és hálát adjak a sorsnak, hogy nem vittem magammal és most itt van nekem épségben.
Aztán mentem csak vissza a rabhoz. Rhatal már ott volt, így elküldtem az őröket, egy megkötözött macskanő, a város kellős közepén, ahol úgy őrzik a lakosztályomat, mint a hímes tojást, nem okozhat problémát. Különben sem tűnt valami agresszívnak, még csak nem is szólalt meg egész idő alatt. Bár remélem, most megered a nyelve, volt ideje gondolkozni.
De előtte még átkutattam a zsákját, amiben számomra csak egy érdekes dolog volt: egy levél pecséttel ellátva!
Nem volt ismerős a pecsét, de könnyen el tudtam képzelni, hogy ez volt az ok, amiért a nő most itt van, de hát ez mindjárt kiderül.
Beléptem a kamrába a testőrömmel együtt és megálltam a török ülésben kuporgó alak előtt.
- És most beszélj! Ki vagy és mit keresel itt? Nem akarlak fenyegetni téged, azt hiszem tisztában vagy vele milyen sors vár itt rád, ha………ha csak nem tudsz meggyőzni egy rangos személyt, hogy megéri életben tartani. Itt - mutatok körbe, de nem csak a házra értem, - én mindent megtehetek veled ezt jól vésd az eszedbe. És most beszélt!
Közben feltörtem a pecsétet, figyelve a nő minden rezdülését és olvasni kezdtem. Vajon a Hadúr árulóvá lett? Mert ez sem volt kizárható.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Fekete sziklák - folytatás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete sziklák - folytatás   Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeVas. Jan. 04, 2015 3:42 pm

/Fekete sziklák/

Az érkező oawa nő nem aratott nagy sikert, de az utcakölykök jól tudták, hogy a katonák vas marokkal tartják kezükben a rendet. És ők életben akarták maguknak. Egészen pontosan ez egy nőre volt igaz. De hát az ő akarata, mindenki akarata. Vagy nem?
Mielőtt elidőznénk felesleges kérdésekkel, meg kell említeni, hogy a város szívében álló hatalmas házba, a palotába tartottak. Több hadúr katonája is megfordul erre és némely folyosót úgy elzárnak, hogy azt hihetnénk, hogy nem a korona házában, hanem a belgyógyászaton vagyunk kolera idején. A legrangosabb személyeket, melyből véletlenül ebben a labirintusban több is van, mint elég, bizony néha akár ezer fő is védi, kiknek nincs sehol más poszton beosztásuk, csak a hadúr vagy hadúrnő lakosztályát és annak családját vigyázni.
Hogy ez már paranoia? Nem, teljesen megszokott, normális dolog (erre). „Minket tényleg üldöznek!” A hadvezérek légióiban nélkülözhető mennyiség, ám senki nem akarja, hogy valaki az összes katonáját felvonultatva megrohamozza a kastélyt.
Nagyon ritkán történik olyan incidens, mint pár hónapja a trónteremben. Ennek ellenére külön gesztus értéke van, ha valamelyik magas rangú tiszt nem hoz az ajtójától magával embereket. Vagy bátorságát és harci jártasságát fitogtatja -mely egy tényleges rajta ütésnél elolvadna az elsöprő túlerő ellen és ezért a megbecsültségét is mutatja, hogy nem mernek áskálódni ellene- vagy olyan előzékeny szertatás, mint mikor a közmegbecsülésnek örvendő ISIS-t felkereste egy másik hadvezér felesége és tisztes távolságban elhagyva védőit egymaga ment a pókok otthonába.
Ám eme nőstény pók hálójába most nem egy légy, hanem más akadt. Nem e vidékről származott. És a kifaggatása elején előkerül egy levél a motyójából.

Tisztelt Awernondyas Úr!

Azért írom e sorokat, hogy meggyőzzem Önt, nagyra becsült katona sorstársamat, hogy céljaink egyek. Sokáig csak reménykedtem, de a közelmúltban bebizonyosodott számomra, hogy van még olyan a földön, mint Ön. Vagy én.
A háború, mely minimális veszteséget okoz emberéletben, de annál nagyobb károkat szór szét lappangó félelmével és a köznép figyelmét elvonva a kötelességéről, a munkáról. Nem áll szándékomban becsmérelni az önök harci teljesítményeit vagy olyat feltételezni -akár csak egy pillanatra-, hogy nem érték volna el katonai szakértelmükkel a céljaikat, ám hiszem, hogy néhányan eme megzavarodott világban képesek pillanatnyi győzelmükön keresztül nézni és meglátni a minden népet hátráltató mögöttes erőket.
Egy tünde beszámolójából tudom, hogy Ön is így látja. És szeretném meghívni otthonomba, hogy átbeszélhessük szívélyes vendéglátásom során egy új, titkos szövetség alapjait. Több nép tagját kerestem már meg és biztosíthatom, előre haladott az ügyünk.
Küldöncömet kényszeríteni fogom sajátos eszközeimmel, hogy semmisítse meg eme papírt, ha nem jutna el az én legkedvesebb elf hadvezéremhez.

Maradok őszinte tisztelője: Harry Potter


*Zaida kezén a karkötő mágikus kisugárzása ugrás szerűen megnőtt, ahogy a kényelmesebb ruhába átöltözött nő a levelet megérinti.
Vissza az elejére Go down
Zaida Al-Hassan'Akil
Zaida Al-Hassan'Akil
Hozzászólások száma :

51
Join date :

2014. Nov. 03.
Age :

28


Fekete sziklák - folytatás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete sziklák - folytatás   Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeVas. Jan. 04, 2015 4:12 pm

* Nem kellett sokáig várnom, hogy betoppanjon az "Úrnő" -ként emlegetett, rangos sötét elf nő. Határozott léptekkel jelent meg, a csatlósa pedig fülét és farkát behúzva mögötte loholt. Az általam "várva várt" hóhér és segédje elmaradt - örömömre -, nem kellett végigszenvednem azonnal a kínok kínját. A nő hamar a tudtomra is adta, hogy nem kenyere a vallatás, azonban ha nem regélek neki mindenről amit tudok, ő sem fog másként viselkedni bármely hóhérnál. Milyen megnyerő.
Igen, milyen megnyerő volt abban a ruhában, ami szép tiszta volt és mentes is volt mindenfajta bűztől, szagtól. Nekem bezzeg csak ez a tömlöc járt, meg az azt elárasztó, átható vér és hullaszag. Irigykedtem rá, nem szerettem koszos lenni, bármennyire is meglepő lenne ezt hallania valakinek egy vándortól. Végigmértem, egész elegáns ruhában volt, habár harcra nem éppen alkalmas, inkább otthoni viseletnek tűnt, mint harci öltözéknek. Elgondolkodtam, hogy vajon ha szabad lennék, milyen gyorsan tudnám ezt a kettőt elintézni a puszta kezemmel. Nagyjából két perc, hacsak a nő nem magasan képzett a kézitusában - amiben nem kételkedem.
Elhittem, hogy a nő teljességgel a szívéből beszél. Nem véletlenül jöhetett be a gorillája, ő lesz majd az, aki esetleg lefog ha majd akadékoskodni kezdenék. ~ Talán még ketten állhatnak még az ajtóban. ~ gondoltam magamban, miközben az összekötött kezeimet nézegettem. Nem voltam bolond, nem volt mit rejtegetnem a nő elől, akármit elárulhattam neki. Gondoltam, hogy a közös nyelvvel csak megértetem majd vele magamat, így azon szóltam hozzá.
- Salam aleykum. - (Köszönési forma). Köszöntem neki, ahogy az nálam megszokott. - Nincs mit rejtegetnem Ön elől. A táskámban egy levelet talál majd, egy bizonyos.. nem is emlékszem kinek, valamiféle "a", netalán "v" betűvel kezdődő névvel ellátva. - folytattam.
Amint megakadt a szeme a táskámban valamin, azonnal hozzászóltam.
- Gondolom megtalálta. Az. Ha elol.. - elakadt bennem a szó.
A karkötő azonnal megszorult a karomon, amint a nő hozzáért. Odapillantottam a kezemre, a ruhám alatt nem látszott persze, de érzetem, hogy egyre jobban szorít és egyre melegebb az a karkötő. Mágiának gyors áramlását éreztem a levegőben, ezek szerint aki éppen fogja a levelet, nem a címzett. ~ Úgy tűnik fordulatot vett a történet. ~ gondoltam.
Valahogyan le kellett szedni ezt. Nem tudom mi áll a levélben, de ha már elolvasta a nő, akkor kifejezéstelen arccal nézek rá. Turbánom eltakar mindenféle arckifejezést.
- A levelet nem futottam át, nem is tudom, hogy mi áll benne. - mondtam a nőnek. - Engem azért küldtek ide, hogy a papíron látható személynek eljuttassam azt. Megmondom őszintén, nem szívesen vagyok itt, jobban érezném magam valahol a világ másik pontján ám.. úgy tűnik, hogy a feladónak nagyon fontos, hogy a levél célba jusson. - mondtam.
Kicsit elhelyezkedtem a földön. No nem azért, mert a föld annyira kényelmetlen lenne számomra és valami jobb helyet kerestem. A karom nem érezte jól magát, a karkötő csak most kezdi kifejteni igazi hatását és ennek enyhén szólva nem örültem. Talán ha a levelet eljuttatom az igazi címzetthez, netalán elpusztítom, akkor a karkötő magától leválik a karomról. ~ Mágiával is megpróbálhatnám. Bár.. nem, az túl sok időbe tellene. ~ gondoltam. Így vagy úgy, de meg kell szabadulnom ettől. Méghozzá gyorsan, különben a csuklóm bánja.
- Az Ön nevét szabadna? *
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Fekete sziklák - folytatás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete sziklák - folytatás   Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeVas. Jan. 04, 2015 5:20 pm

Nem véletlenül nem adtam rá lehetőséget, hogy a fogoly is legalább kismértékben meg tudjon tisztálkodni, bár a házamban nem szívesen tűrök meg bűzlő dolgokat, de ez most kicsit lélektani jelentőségű volt, hogy ezzel is érezze, mennyire nincs egy súlycsoportba velünk.
Mert bár a rabom volt, azért elismertem a képességeit, hiszen eljutott idáig, a kapunkig és ezt nem sokan, tudomásom szerint önként senkinek nem sikerült még.
És az is tetézte még ezt, hogy egy oawa-ról volt szó, az, hogy nő, itt nem volt releváns, jó pár nép lányairól tudom, hogy néha jobb harcosok, mint a beképzelt hímek. És ez a mi népünkre is érvényes volt, ezért is értem el a legtöbb sikeremet. Persze dühítő volt, ha lebecsültek, de pont ez volt az, amit a legjobban ki lehetett használni.
Nem volt kenyerem – főleg nem ebben a helyzetben, ahol minden előny nálam volt – a mellébeszélés és értelme sem lett volna.
Nyíltan beszéltem a fogollyal és nagyon reméltem, hogy épp oly eszes, mint amilyen ügyes és ért a szóból. Kár lett volna összevérezni a kamra padlóját, már a múltkor is olyan nehezen takarította fel a személyzet!
Azon is elgondolkoztam, hogy elvágassam-e Rhatal-lal a macska köteleit, de attól tartottam, valami bolondságot tenne, mivel már maga az is az volt, hogy idejött és én egyelőre élve akartam, nem holtan. Mert az lett volna, ha csak egy rossz mozdulatot tett volna felém.
A köszönést elengedtem a fülem mellett, de a többire figyeltem nagyon is, bár közben a levelet is olvastam.
~ Tehát az oawa csak futár! De ez a levél…….! ~
Komolyan megdöbbentem a tartalmán, hiszen ez nagyon óvatlan cselekedett volt ettől a „Herry Potter”-től, akármit is tett, hogy megakadályozza, hogy illetéktelen elolvassa a levelet. Én máris megtettem és, ha ez a levél a király vagy hozzá hú emberéhez kerül……..akkor a hadúrnak vége, még hozz egész pereputtyával, írmagjával együtt.
Bár ez csapdának sem rossz, ha valaki Awandondyas helyére tör!
- Ezt gondold át még egyszer oawa! – dörrentem rá a fogolyra. – Különben is mi a neved? – nem árt megtudni azt sem. – Ha nem tudtad kinek kell átadni, hogyan akartad megtenni? Minden selfet megkérdeztél volna, hogy nevében van- e „a” és „v”? – kérdeztem hidegen elmosolyodva ezen a nevetséges mentségen. - És könnyen egy vulkán fortyogó mélyében találhatod magad, ezzel letudva a más helyet is, ha hazugságokkal akarsz traktálni.
Megtehettem volna, hogy hagyjam Rhatalt eljátszogatni a késével a nőn, de valahogy nem voltam biztos benne, hogy tényleg el akar hallgatni valamit.
A mocorgása feltűnt, de azt hittem a szavaim miatt, feszültségében ficereg.
- Ki adta neked ezt a levelet? Azt csak tudod macska! – csaptam le rá megint. – Ha azt mondod nem tudod, kicsit kettesben hagylak a testőrömmel, aztán, ha már kellően beszédes leszel ismét, visszajövök. Azt hiszem macskával még úgy sem volt dolga. – csillantottam meg a fogaimat a nő felé. – Bár semmi közöd hozzá, a nevem Isis Do’Odrun, az Első Lord asszonya és e ház Úrnője. És a levél nem nekem szól ugyan, de azt hiszem jobban jártál velem.


Vissza az elejére Go down
Zaida Al-Hassan'Akil
Zaida Al-Hassan'Akil
Hozzászólások száma :

51
Join date :

2014. Nov. 03.
Age :

28


Fekete sziklák - folytatás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete sziklák - folytatás   Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeVas. Jan. 04, 2015 8:01 pm

* - Igazán köszönöm, de nem. Jobban meggondolva. - körbenéztem. - Maradnék a helyemen.
Nos, nem tudtunk dűlőre jutni néhány dologban. A nevét elárulta - és még tovább fenyegetőzött a gorillájával, aki igenis megnyerő öltözetben és testalkatban volt ahhoz, hogy miközben a szememet forgattam, beadjam a nőnek a derekamat. Habár tudtam, hogy hibát fogok véteni, mégis el kell árulnom a nevemet, hogy lenyugodjon és elkerülhessem a borzalmas kínokat.
- Zaida Al-Hassan'Akil a becses nevem. - feleltem neki, majdnem odatéve a mondat végére azt is, hogy "örültem a találkozásnak", ám azt inkább lehagytam, mert nem így volt. Valahogy belegondoltam, ha esetleg a valódi személlyel találkozok, akkor vajon milyen fogadtatásra számíthattam volna tőle. Ha ez a nő ilyen kegyesen bánik a foglyokkal, akik hozzá kerülnek - ami, ha jobban belegondolok, nem is annyira rossz, mint például egy hadifogoly helyzetéhez mérve, akik egy kutyaketrecben vannak napokon, vagy akár egy egész hónapon keresztül -, akkor vajon egy másik, még ennél is hevesebb vérmérséklettel és forrófejjel rendelkező nemes vajon hogyan bánik az ő foglyaival? Netalán a címzett?
Nem is kívántam ezt most rögtön kideríteni, inkább csak meghallgattam a nőt. Ki akart belőlem szedni mindent amit tudok, hát nosza neki, nem rontom le én a kedvét!
- Öhm.. nos amit tudni érdemes rólam, én egy vándor vagyok. - kezdtem bele, komikusan. - Járom a világot, gyógyítok betegeket. - itt a megkötözött kezemen számolgattam. - Mi van még.. tudok főzni - kása készítésben kifejezetten jó vagyok -, gyógyítani és írni, akár több nyelven is, rúnákkal is elboldogulok. - mondtam végig. Ha esetleg megszakítanak akkor szabadkozom és átváltok komolyabb hangnemre. ~ Nincs ezeknek humorérzékük. ~ gondoltam.
Nem húztam tovább az agyát, boldogan elmondtam a feladónak a becses nevét. Sok minden nem kötött hozzá, hiába fogadtam meg anno, hogy a feladó neve és címe nem létezik és ez szent írás.
- Ugyan, Hölgyem, semmi szükség rá. - szabadkoztam. A számat megnyalva, visszagondolva arra a gyűlöletes alakra, kimondtam amit kellett.
- A feladó neve egy bizonyos.. Afred Von Wienmann. - mondtam ki a nevet, keserű szájízzel, szinte köpve. - Egy nemes, aki a kúriájában ücsörögve a hatalmas bajszával innen nyugatabbra él, a maga kis birtokán. Nos.. bemutatnám neki szívesen, de jelenleg meg vagyok kötözve, habár nagyon szívesen látnám magát a feladót itt.
Miután befejeztem, tovább ücsörögtem a helyemen. Elnézve ezt a szobáét, egész takarosnak nézett ki, volt itt a befőttektől, a finom enni-innivalókig minden. Ellennék itt egy darabig.
- Habár elsőre nem itt gondoltam a kihallgatást, eddig egész takaros ez a szoba. - jegyeztem meg a mély, nőies hangomon. - Gondolom ettől függetlenül nem csak erre szolgál. Tévedek? *
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Fekete sziklák - folytatás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete sziklák - folytatás   Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2015 2:21 pm

Nem kell mondanom, hogy minden egyes szavam betartottam volna, amit neki ígértem, ha nem mesél magától, mert ugyan nem leltem öncélú örömöt abban, ha valakit ki kellett vallatni és ehhez meg kellett kínozni, de nem is tartott volna vissza, holmi lelkiismeret-furdalás, hiszen én e világ szülötte voltam, sötét elf!
De úgy néztem nem kell ehhez a macskához semmi különösebb ráhatás, csak némi ösztönzés, mert bár bolondnak tartottam, hogy vállalkozott a feladatra, okos bolondnak, hiszen itt volt, épen és egészségesen……egyelőre.
Elégedetten hallgattam meg döntését, hogy inkább nem akarna elhamvadni egy vulkán gyomrában és a nevét is megtudtam.
Talán azt is jól méri majd fel, hogy semmivel nem járt volna jobban, ha a levele eljut a címzetthez, sőt lehet, hogy azóta valami kampón lógna lefelé a pincebörtönben és saját beleivel nézhetne farkas szemet.
Mikor kicsit eltért a lényegről és megmutatta, hogy a fogság és a rá váró nem könnyű jövő ellenére is a humoránál van, intettem Rhatal-nak, aki egy jókora csattanós pofonnal jutalmazta ezt.
- Én igazán bírom a jókor elhelyezett tréfákat, de azt hiszem te nem vagy abban a helyzetben, hogy megengedhesd magadnak. – fűztem hozzá egy farkas mosollyal, ha ismét helyre zökkentettük a kihallgatás menetét.
Ha ezek után sem hajlandó érthetően arra szorítkozva válaszolni, amit kérdeztem tőle, akkor tényleg magukra hagyom őket, de azt hiszem az a tasli elég meggyőző volt, hogy nem a levegőbe beszélek.
Csicsergett is azonnal, de igazából nem is volt sok értelme titkolóznia. Ha a levelet megmutatom a királynak, vagy kegyeltjének, úgy is vége ennek a még bimbót sem bontó kapcsolatnak, a hadúrral és a futárral együtt. Wienmann úr pedig legyen uralkodónk gondja, meg az embereké.
- Azt elhiszem, hogy szívesebben látnád magad helyett itt, de értékelhetnéd, hogy még életben vagy. – morogtam és összetekertem a levelet, azon gondolkozva mit tegyek.
Fél füllel hallottam csak az újabb „jópofizását”, amire mér Rhatal magától mozdult és én hagytam, hogy most a másik feléről kapja meg ami járt a nagy szájáért, így legalább egyformán dagadt fel az arca.
- Nem kérdeztelek! Főleg arról nem mi tetszik neked, mi nem.
Felmerült bennem, hogy hagyom kicsit testőrömet szórakozni a nővel, hátha valamit elhallgatott még, de amit akartam megtudtam, csak még azt nem mit kezdek vele. Úgy döntöttem jobb egy kis várakozás, hátha addigra férjuram is hazatér.
Elgondolkozva nézegettem a Zaida nevű foglyomat.
- Mosdassátok meg lenn a kútnál, aztán mehet a börtönbe, de őrizzétek, más nem férhet hozzá. Értetted Rhatal? – adtam parancsba. - Még meggondolom, mi legyen a sorsa, vagy ha hazatér a ház ura, majd rendelkezik vele. – határoztam, majd kisétáltam a kamrából, hagyva, hogy hű emberem végezze a dolgát.


/Ha nem gondoltatok mást, akkor én itt zárnék és köszönöm a remek játékot, de nyitott vagyok.Smile/
Vissza az elejére Go down
Zaida Al-Hassan'Akil
Zaida Al-Hassan'Akil
Hozzászólások száma :

51
Join date :

2014. Nov. 03.
Age :

28


Fekete sziklák - folytatás Empty
TémanyitásTárgy: Fekete sziklák - folytatás   Fekete sziklák - folytatás Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2015 9:54 pm

* Fájó arccal vettem tudomásul, hogy a mélyen tisztelt és nagy hatalmú Isis úrnő nem kedveli az én humoromat, bármennyire is próbáltam a.. "kedvében járni". Hiába erőlködtem a dolgon, sajnos nem volt hajlandó azonnal elengedni és csak megutáltattam magammal az úrnőt.
Legbelül tettem rá, hogy kedvel-e vagy sem. A fontos most az volt, hogy a nő elhagyta a szobát, utolsó mondatai pedig a fürdés szót említették meg. Helyét fölváltotta néhány segéd, akik a földről összeszedték a táskámat és annak a földre öntött tartalmát, hogy egy kosárba beletéve azokat elvigyék valahova. Nem mondom hogy örültem neki, ám nem sokat tudtam ellene tenni, mert a gorilla ugyan fölrángatott a földről, de a kezei között tartott, nehogy a végén még ellenálljak. ~ Milyen aranyos. ~ gondoltam. Többféle képen tudtam volna most azonnal a földre kényszeríteni ezt a gorillát, ám mire odáig jutottam, hogy mentem volna neki, tuszkolt kifelé az ajtón.
A felszerelésem oda. Pótolható. A levél.. nos, az már annyira nem pótolható, ám ahogy észrevettem, a gyűrődésnek - vagy nem tudom minek -, hála, az égető és a szorító érzés a csuklómon jelentősen enyhült, már nem égetett sem szorított annyira, mint amikor a nő először hozzáért és belém nyílalt az a fájdalom. ~ Valami kapocs lehet a levél és a karkötő között. ~ gondoltam.
Nem volt időm gondolkodni. A gorilla nyomban leráncigált egy igen sötét helyre, amik fáklyákkal igen gyérül, de ki voltak világítva. Hála az égnek, nem sok élőlény volt rajtam és a sötét elf kísérőimen kívül, így mondhatni minden prímán ment, néhány bakit leszámítva. A szolgálóleányok kifejezéstelen arccal húztak elém egy hatalmas, sötétszürke lepedőt, amíg egy másik szolga egy vödör hideg vízzel ajándékozott meg, csak hogy éreztesse velem ezekben a hideg napokban a meleg törődését. Hogy figyeltek-e? Minden bizonnyal, a Rathalnak keresztelt sötét elf néha minden bizonnyal bekukkanthatott a lepel mögé, hogy miféle alak is van ott és milyen teremtés. Ilyenkor - ha észrevettem -, igyekeztem a legtöbbet eltakarni magamból, de persze sehogy sem sikerült és mindig csak a gorilla önelégült mosolyát láttam. Nem hivatalosan, ám már ő is rá került arra a listára, ami folyamatosan frissül, ám akik rajta szerepelnek, nem a jótékony adományokat kapják a kezükhöz. Sokkal inkább életük utolsó pillanataiba nyerhetnek betekintést, ám csak egyszer.
Igyekeztem közben nem ügyet vetni a megjegyzésekre, amik jöttek egy-egy cellából. Kevés rab volt ugyan, de azok az egész napos henyélésben most hirtelen különösen megelevenedtek a női test látványától. Takarásban voltak, de "nem vették volna zokon, ha a szürke lepedő mögül mást is mutatok". ~ Meghiszem azt. ~ gondoltam magamban.
Miután végeztem a fürdéssel, elém hajítottak egy ruhát, ami ugyan bő volt rám, de arra tökéletesen megfelelt, hogy a koszos ruhámat a fölé vegyem föl. Vagy mégsem? Úgy tűnik a ruháimat is beáztatták vízben, habár ara, hogy alaposan kiszárítsák mielőtt fölveszem, nem vették a fáradtságot. A végei még vizesek voltak, szélei és a közepe úgy ahogy megszáradt. Erősen füst szaga volt neki, a tűz mellett nem ügyeltek arra, hogy a füstöt más merre tereljék el, de nem bántam nagyon. Annak is örülhetek, hogy élek, nem hogy még mosott ruhát és fürdőt kapok, talán a halálom előtt.
A cellámban, törökülésben ücsörögve kötöttem magamra újra a turbánom. Közben gondolkodtam, hogy vajon ki is lehet az ura? Ha ez az Isis úrnő ilyen "kegyes" volt hozzám, milyen lehet az ura és parancsolója? *
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Fekete sziklák - folytatás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete sziklák - folytatás   Fekete sziklák - folytatás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Fekete sziklák - folytatás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Fekete sziklák - Rácsok között
» Lisbetth egy éve, folytatás
» Sötét idegen-folytatás
» Yuban, Raydani vadászat folytatás
» Fekete szikla

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Zevadar pusztaság :: Sötételfek rejtekhelye :: Capital :: Királyi palota :: Do'Odrun lakosztály-