KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Elveszett bajtársak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 16, 2017 4:59 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 6
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 16, 2017 7:40 pm

Elveszett bajtársak - Page 3 B9fe6e9f

A lény már nem először bizonyította be, hogy nem az az ostoba, mint a fajtársai és mivel a karja a karmaival együtt sokkal hosszabb volt, mint az enyém a tőrrel, hát más taktikát választottam, megpróbáltam lelökni, de ehhez is elég közel kellett kerülnöm hozzá.
Ezért igyekeztem a dekoncentráció igézetével megzavarni és szinte biztos voltam benne, hogy Tanf is megpróbálkozik vele.
Ám vagy nem hatott az Éjfalánkra ez a mágia, vagy erősebb volt, mint gondoltam, de nem sikerült meglepni.
Ahogy felé lendültem éreztem, ahogy a karmai végigszántják az oldalamat, pont az előző sebesülés felett és máris meleg vér öntötte el a csípőmet és a lábamat.
Hátráltam gyorsan és felkiáltottam Tanf-nak.
- Csinálj valamiből tüzet! Addig megpróbálom lefoglalni, másként nem fogunk bírni vele.
Kardot rántottam és széles, kaszáló mozdulatokkal akartam, távoltartani magamtól addig is.
Ha nem végzünk vele, itt vérzem el.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 16, 2017 7:52 pm

Elveszett bajtársak - Page 3 15oie03


Tanf értetlenül tárta szét a kezeit.
-Miből csináljak tüzet?
* Hirtelen jelenik meg a lény mögött, ahogy leugrott fentről. És felegyenesedve hátulról próbálta meglepni a ragadozót, ám az valamiért észrevette és a kiálló kőről elrugaszkodva elkapott egy rést reptében és belekapaszkodott a falba. Még jó néhányszor megtette és hamarosan a fal felénél jár lefelé. Úgy tűnik ezúttal is megpróbál visszavonulni, amikor megérzi, hogy két oldalról erősen szorítják.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 17, 2017 3:03 pm

Elveszett bajtársak - Page 3 B9fe6e9f

- Mit tudom én! – horkantam fel, hogy mindent nekem kell kitalálni. – Csak van valami száraz gally, vagy fű odafenn.
Azt már meg sem említem, hogy tűzszerszáma is van, gondolom. Nekem elég, hogy az Éjfalánk karmait és fogait kerülgessem addig.
Azonban Tanf úgy dönt, inkább beugrik a tűzvonalba és közelharcban segít elintézni a szörnyet.
A lény, mint ahogy megállapítottuk, nem ostoba és azonnal visszavonulót fúj, hogy nehogy megint két tűz közé kerüljön.
Mikor a falon mászik, rákiáltok Tanf ra, az oldalamra szorított kezemmel.
- Bénítsuk meg, hátha leesik!
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 17, 2017 3:23 pm

Elveszett bajtársak - Page 3 15oie03


Igen kemény küldetést kapott Uráldur leánya. De ezt már akkor tudtuk, amikor eltűnt több felderítő is, akiket a csapat után küldtek. A határvidéket és a Lápvidéket jobban ismerő Aglarnis úgy gondolja, hogy talán van fent valami elszáradt fű, ám ezeknek a hegyeknek a felszínén már régen kipusztult minden élet. Csak barnás-vörös por, mely kaparja a torkot, ha hirtelen sokat lélegzünk be belőle.
Szinte kitalálta a dolgok alakítójának, a Mesélőnek a gondolatát, hogy a menekülő szörnyet még elkaphatják, ha átokkal meggátolják a következő kapaszkodását. Ám az előbb is felsült a mágiával. Lássuk most mire megy!

Ha nem sikerül, akkor az éjfalánk eltűnik ismét egy jó időre. És nem lesz veszélytelenebb a nyomára bukkanni, mint mialatt kiderítettétek, hogy ő volt a titokzatos gyilkos.
Ám ha beválik, akkor sérülten marad a hegyoldal alján és már csak az mentheti meg az életét, ha nem juttok le hozzá elég gyorsan. Vagy ha megkönyörültök rajta.


/Kockadobás: Hatos
1 és 2 -Sikerül lefagyasztani a szörnyet.
3-6-ig -A bestia elmenekül./
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 17, 2017 3:23 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 2
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 18, 2017 11:59 am

Elveszett bajtársak - Page 3 B9fe6e9f

Nem érek rá azon rágódni, hogy Tanf nem azt tette, amit mondtam neki, hanem a saját feje után ment, ahogy azon sem, hogy rangban vajon, hogy állunk, mert ez az Éjfalánk kemény diónak bizonyult, amit nem igazán tudtunk egyelőre feltörni, sőt, majdnem ő tört fel minket, azaz a koponyánkat, ha kicsit lassabbak vagyunk. Arra már nem is akartam gondolni, hogy mi van, ha valakit egymagában kap el. A felderítő osztag is, hogy végezte! Valószínűleg alaposan meglephette őket és mire kiismerték már késő volt.
Mindeközben eszes ellenségünk ismét menekülőre fogja, hogy aztán majd újult erővel valahol meglepjen minket. Ő gyorsan gyógyult, mi ezt nem mondhattuk el magunkról, így mi folyamatosan gyengültünk az idő elteltével, ami neki kedvezett.
A bénítás szinte egyszerre csapott le rá és mivel nem tudott így kapaszkodni, elégedetten néztem, ahogy a sziklák tövébe zuhant.
- Le kell jutnunk oda, hogy egyszer és mindenkorra végezzünk vele. – rogytam le, mert kellett egy kis pihenő, a vérveszteség kezdte éreztetni a hatását. – Ha életben marad és továbbörökíti a képességét……
Nem kellett kimondanom, hogy mire gondoltam…..

Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 18, 2017 1:35 pm

A bestia próbál elkúszni a földön, ám még van időtök. És már csak egy szakadék fal választ el tőle. Ha más nem, a gravitáció is levisz oda benneteket mellé.
-Nem vagyok a legjobb mászó függőleges falon. De itt van a kötél, amivel téged elkapott. Egy darabig le tudlak vele engedni, utána elvágom és te valahogy lejutsz a többi részen.
* Az azonnali ugrás helyett jobb ötletnek tűnik, de még mindig van benne veszély. De kereshetsz más megoldást is.


/Ha ezt a lehetőséget választod, akkor dobnod kell. 2/3 esélye van, hogy a kötélen túli részen épségben leérsz és 1/3 annak, hogy lezuhansz./
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 18, 2017 8:37 pm

Elveszett bajtársak - Page 3 B9fe6e9f

Mikor Tanf felveti, hogy milyen módon akar lejuttatni, akkor komolyan elgondolkozom rajta, hogy lehet mégis jobb lenne, ha ott hagynánk ahol van, talán magától is elpusztul, elég nagyot esett.
- Jobb ötletem van! – ráztam meg a fejem. – Leeresztesz, amíg engedi a kötél és én onnan megpróbálom az Elmúlás átkát rászabadítani. Ha nem működik a távolság miatta, akkor sem vágod el a kötelet, mert kellhet visszafelé is. Majd én kikötöm magam és lemászom a falon, aztán ha végeztem ugyan ezen az úton visszatérek.
Tudom, hogy most inkább a gyógyulásomon kéne ügyködnöm, de nem várhatunk, mert különben az Éjfalánk elszelel.

Hatos kocka:
1-3-ig sikerül az átok
4-6-ig nem sikerül, ebben az esetben jön a következő dobás

1-4-ig sikerül lemásznom
5-6-ig lezuhanok

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 18, 2017 8:37 pm

The member 'Isis Do’Odrun' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


#1 'Hatos' : 2

--------------------------------

#2 'Hatos' : 2
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 18, 2017 9:00 pm

A kötélen lógva nagyon nem tűnt jónak a helyzet. Az éjfalánk sebei pillanatok alatt eltűntek a testéről. Joggal lehetett azt hinni, hogy a következő pillanatban felpattan. Aglarnisunknak sietnie kellett. Ráadásul érthetetlen okokból nem fordult vissza rá a negatív hatás.
Ahogy lemászott a veszélyes sziklán a ragadozó továbbra sem mozdult. Közelebbről szemügyre véve csak az anyagcseréje gyorsult fel az igézet miatt. Ám nem élte túl. Meg sem rezzent mindaddig, amíg a fejét a pengéjével le nem szelte, hogy trófeaként -és a győzelem teljes bizonyosságáért- hazavigye. A becsapódástól kicsit összerándult, aztán újra elernyedtek a szörnyeteg izmai.
Tanf idő közben csak összeütött egy égő golyót, mely tenyérnyi nagyságú volt és könnyen lehetett hordani magánál. Zöldes-sárga lángokkal égett és ledobta.
-Ezzel gyújtsd fel a többi részét!


/Köszönöm a játékot! Élvezetes volt, remélem neked is./
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 19, 2017 3:39 pm

Elveszett bajtársak - Page 3 B9fe6e9f

Mire leértem a dög nem mozdult és bár bíztam benne, hogy ahogy a bénító átok, úgy ez is hatott rá és már döglött, azért biztos, ami biztos a kardommal is megbökdöstem.
Tényleg vége volt és én nyögve tántorodtam meg, ahogy az idegeim kezdtek kiengedni és a fájdalom majdnem lesöpört a lábamról.
Azonban semmit nem akartam a véletlenre bízni, így még egy utolsó erőfeszítéssel leszeltem a bestia fejét, akinek még utoljára megrándultak az izmai, tagadhatatlanul a frászt hozva rám egy pillanatig.
- Kösz Tnaf, te egy áldás vagy. – karcolt irónikusan a hangom, ahogy társam újabb feladattal látott el. – És elmondanád, hogy te mi a fenét csinálsz addig?
Persze felgyújtottam a tetemet, aztán leültem a földre és eldőltem, mint egy zsák.
- És most hagyj meghalni. – mondtam neki holt fáradtan.
Abba biztos voltam, hogy egy jó darabig én ugyan azon a sziklán nem mászom fel.
- Ha felélesztettél, találj egy könnyebb útvonalat is. – szólaltam még meg utoljára aztán győzött a vérveszteség és jótékony eszméletlenségbe menekültem.


//Én is köszönöm a játékot és igen, nagyon élveztem //

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Elveszett bajtársak - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett bajtársak   Elveszett bajtársak - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Elveszett bajtársak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Enemas az Elveszett
» Elveszett bárány
» Elveszett KApu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Zevadar pusztaság :: A sziklák erdejében-