KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 A Vándor rejtélye /Caroline/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 03, 2017 9:16 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Elven%2Bthief

Szinte gond nélkül juttok el a már ismerős táborig, bár az úton nem volt túl bőbeszédű a társad...

Amikor aztán beléptek az ismerős hely közepére ő kotorászni kezd a cuccok és ládák között, elővesz neked egy zöld vadászruhát, egy rövidkardot, egy kulacsot egy tegezt [nyíl nélkül], és egy rövid íjat

-Tessék ezt próbáld fel
-nyújtotta neked a jól láthatóan feszülős öltözetet, mely egyben mélyen dekoltált is volt, mellette a többi dolgot....

Az íj kíváló kezek munkája volt, ezt azonnal érezted....


-A cuccot megtarthatod a tiéd, ennyivel tartozom legalább.....-ahogy látod ő is cuccolni kezd- most elindulok egy városba, ha akarsz velem tarthatsz vagy akár járhatod saját utaidat is -fordított neked hátat, majd miután fütyentett egyet, egy ló jött oda, amire pakolni kezdett felfele

Felmerülhet benned több kérdés és lehetőség is, most hagynám kibontakozni a főhősnőt, hátha valami látványos vagy épp elborult tervet tud kitalálni, hogy most mihez kezd....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 03, 2017 9:34 pm

Alndor a táborában elég jo felszerelkezett holmikkal rendelkezik..és hamarosa keritett nekem ruhát is..
Aztán egy kis kard és ij is elökerült,mit nekem adott..

-köszönöm a ruhát..és a többit is..-mondtam halkan.és felvettem a ruhát.

Kicsit passzentos volt,de jobb annál a rongyos semminél..

Aztán mondta.hogy a város felé indul..és én nem tudom mit tegyek..

~nem tudom jo ötlet e ez..de az is igaz,hogy haza most nem tudok menni..egyenlöre..de az ijam...az ezüstrúnás ijam..éa a kardom a lelkem egy darabjai..és nélkülük nem vagyok teljes egész..
DE most nem mehetek értük..talán kicsit késöbb..addig..ezekkel a fegyverekkel kell lenem
..~

A lova hamarosan megjelent,és pakolni kezdett..
~kicsit zavarba voltam..mert most kell dönteném..~

-veled tartok a városba..-mondom határozottan.

de belül nagyon össze-vissza kuszálodtak a godolataim..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 06, 2017 5:13 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Elven%2Bthief

Alndor du Nord

A mesélő sem érti a főhősnő reakcióját, eddig meg akarta ölni Alndort most meg elmegy vele a közeli városba.....

Fura, de nem az én tisztem eldönteni...

Alndor fogja és eloldozza teljesen a lányt hadd öltözzön fel, és készüljön az útra, ő addig felpaoklja a lovat
-Nagyon csinos vagy ebben a ruhában!
Mondta a már lengén öltözött nőnek, hamar fel is készülnek az útra és a megrakott paripával sétálnak hosszú ideig az erdőben amikor az országútra érnek... itt folyik a kereskedelem is, és ekkor látsz meg egy kétes kinézetű alakot egy lovaskocsival közeledni....?
-Itt várj meg Caroline ezt gyorsan elintézem

Vajon ki lehet a másik tag?
És vajon mi lehet a közös ügyük?
Elég sok kérdés merülhet fel benned, de csak annyit látsz, hogy a málhás lóval indul meg oda, téged jó 25m-re hagy tőlük és a fura alak a lovat kezdi nézegetni és a rajta lévő árukat....

Vajon mi lehet ez az egész?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 06, 2017 7:20 pm

Igyekeztem gyorsan átöltözni,hogy indulhassunk is.
De bárhogy is voltam elővigyázatos..azért egy röpke megjegyzést hallatott Alndor az alakomra..és ezen jot kuncogtam,de nem mutattam,hogy hallottam volna.
Inkább gyorsan felvettem a felsöt is és készen álltam az indulásra,bárhová is tartunk..

Sok ideig gyalogoltunk,én közbe a tájat néztem,és a természet hangjait..

Mellon gondolatait is hallom,de nem hivom közelebb..~jobb ha távol maradsz,kicsikém..nem tudom hová tartunk,de tartsd nyitva a szemed..~


Aztán egy alak tünik fel a messzeségben,és valami hatalmas lovaskocsival közeledik.

De ezen sokat nem is morfondíroztam..sokan járnak errefelé a kereskedők..de amikor Alndor közölte,hogy mindjárt jön,mert elintéz valamit..kezdett gyanus lenni.

-Persze..menj csak..-mondtam érdeklödő hang nélkül..de beül kifuródott az oldalam,hogy~ ki lehet ez a lovaskocsis..?jo lenne megtudni mit boltol Alndor..lehet,hogy ez a pasas valami ismerőse?~

Egy ideig néztem utána..de rájöttem,hogy lehet feltünö..igy ugy tettem,mint aki "nagyon el van foglalva..vagy ilyesmi"
és vártam a fejleményeket..~már sok fura dolog van Alndor körül..és nem tudom,hogy mit gondoljak rola..ˇ~


Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 06, 2017 7:31 pm

Kezdenek érdekesek lenni a dolgok ugye?
Először egy apró nyaklánc, amiről kiderül, hogy lopott, aztán egy teljes kirabolt falu....
Alndor megment nem tudni miért és teljes felszerelése van egy nőnek tartalékba.... elég fura a helyzet annyi szent, de lassan kirakhatsz magadban egy puzzlet ami lehet, hogy igaz, de lehet, hogy nem.... kitudja...

Nade nézzük mi is történik főhősnőnkkel!

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Elven%2Bthief

Alndor du Nord

Azt látod Alndor cuccait nézegeti az alak, majd feléd mutogatnak valamit és kezet fognak....

Újdonsült társad feléd indul és így szól:
-rendben hamarosan lóháton mehetünk tovább a városba... van valami rokonod arrafelé, vagy velem jössz meszebbi tájakra is, mert akkor mehetünk egyből oda.

Mégegy rejtély? Ajjaj... de vajon a cuccokkal mi lesz a málhás lovon? Ha mögé nézel láthatod ahogy pakolnak le róla, és Alndor miután válaszoltál visszamegy a lóért és valamit átvesz....

Elég fura alak én nem bíznék meg benne Wink Very Happy

majd amikor visszajön rád néz és kérdezi:
-Na indulhatunk?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 06, 2017 7:45 pm

~Na egyik furcsaság követi a másikat..miféle lovat szerzett??nem is volt itt a...na mindegy~-gondolkozom magamban és csak egy mosollyal hesegetem el a kételyeimet..mert minnél hosszabb ideig vagyok a férfivel,annál több furcsaság veszi körül...

~van női holmija a ládáiban..fegyverek is..van sok pénze hogy lovakat szerezzen..és még ezek a lovára rákötött sok holmi meg átkerül egy kétes alakhoz,akinek a kocsiján biztos sok nem éppen legális motyok vannak...és ráadásként még hosszabb időre akar velem utazgatni..bár ez talán most sajnos aktuális is,mert a falumba addig nem mehetek vissza nyiltan,mig nem tisztázom magam..de most ez a lo?na erre kiváncsi vagyok:P~

-jahh....persze...mehetünk...-nézek rá egy futó pillantást,és a kékszeme azért rajtam van,azt is látom..-kuncogok magamban.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 08, 2017 11:03 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Elven%2Bthief

Alndor du Nord

A ló ami veletek volt eddig is Very Happy csak meg volt pakolva biztos ezért nem ismerted fel...

Szóóóval a városba akarsz mégis menni, Alndor nem kérdez rá milyen rokonod van ott, reméli tényleg van kötődésed, mert két nap kitérő neki.... elég messze van a tempótokkal és nem is tart fel titeket senki... a városkapukat meglátva viszont ti hirtelen jobbra tértek le valamiért.... Új társad nem akarja ecsetelni, ha nem kérdezel rá, de hamar egy földalatti járatnál látjátok magatokat és be is mentek vele a városba... odabent teszi fel a kérdést
-Akkor van valami rokonod? innen eltalálsz oda? vagy segítsek benne?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 09, 2017 12:57 pm

A furcsa idegen,akivel eddig valamit beszélt Alndor,hamarosan továbbállt,ahog mi is.
Sokat nem is gondolkoztam rajta,mert lehet,hogy meggondolom magam,és rákérzedem a dolgaira,de egyenlöre nem tudtam ,hogy mit csináljak.

Hallgattam a környezetemben lévő növényeket,hátha valamit súgnak..de választ nem nagyon kaptam.
Olyan volt a táj,mintha mindenki hallgatna valamiért..~csak tudnám,hogy miért ilyen csendes minden?..talán valami készülőben van??~

Gondolataimból a férfi zökkentett ki,mikor egy barlanghoz vezetett és megkérdezte,hogy a Városban van e ott valakim?

-Hát...nem rokonom,de egy ismerős árús van,egy Pék..hozzá szoktam járni gyógyitani a Feleségét..
A város szélén lakik..és nem annyira közel a Főutcához..ami talán nem is baj...-
mondom neki.

-Eltalálok...köszönöm..menj csak a dolgodra...nem kell engem pesztonkáznod..de ha nem rángattál volna bele azzal a nyaklánccal,akkor nem is lennék itt..-mondom szomorúan.

-Nem kérdeztem semmit,ahogy nem is vontalak kérdőre..de azt hittem,hogy valami magyarázattal szolgálsz nekem,hogy miért is történt ez velem??..nem hiszem,hogy rászolgáltaam volna a száműzetésre..és arra,hogy ne lássam a Nagyim...-pityeredek el,és odébb lépek,hogy ne lássad az arcom,mennyire szomorúság öntötte el a lelkem..

Aztán gyorsan megtörlöm az arcom a könnycseppektől,és indulok ki a barlangból..

-jó utat neked,Alndor..biztosan megtalálod azt amit keresel...Isten veled....-szolok vissza halkan,és a könnyeimmel küszködve indulok meg..

~csak ne lenne ilyen nehéz elindulnom...nem tudom miért fáj igy a szívem...~

~Mellon...kicsikém...gyere...indulunk...~hívtam a tigrisemet..és vártam,hogy megérkezzen...
~Indulok...de nem tudom hová...de majd vezérel a Sors..és majd bebizonyitom ,hogy nem tettem semmi rosszat..ahogy engem megvádoltak..~

Egy pillantásra visszanézek a Férfire,és összeszorul a torkom..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 11, 2017 11:24 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Elven%2Bthief

Alndor du Nord

-mivel és miért szolgáltál rá? meggyógyítottál és hálám jeléül akartam neked adni... Sajnálom Caroline, nem állt szándékomban téged ilyen helyzetbe hozni...

Nem is mondott neked többet, hagyta had indulj el az utadra és amikor a keskeny szűk csempészúton megérkeztél a városba szinte vakítóan hatott rád a napfény, a város csodaszép volt és ahogy az elfeknél az illik természetes és rendkívül zöld....

Hamar elindulsz a megfelelő úton amikor az egyik falon meglátod az egyik körözési plakátot rajta egy tünde arca, nagyon ismerős.... valahol hasonlít is rád..... mellette Alndor plakátját látod meg... kérdés megvizsgálode alaposabban....

Tigrised ekkor válaszol, hogy késik, még nem talált biztonságos bejáratot és az őrök valószínüleg nem engednék be....

Nem sokkal ezután érsz el a pék barátod otthonához, és ahogy bekopogsz szomorúan veszed észre, hogy most nincs itthon...
Vajon hova mehetett ilyenkor amikor szükséged lenne rá?

Remélheted nem pont a faludban volt amikor ez az egész dolog történt.....

Nos mindenesetre a dolog rajtad áll, hogy most mihez kezdesz....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 13, 2017 8:15 pm

Elindultam nagy nehezen..és csak a gondolataimba merülve haladtam a Pék felé..
Bár sokat nem vártam a találkozástol..de ahogy beértem a városba akkor láttam egy plakáton magam..és Alndor képe is ott díszelgett a hirdetöfalon..

Nem igazán értem hogy miért vagyok egy körözési plakáton..és ráadásul megint semmit nem tettem...

Az ismeröshöz érve bekopogtam..de választ nem kaptam..
Kicsit tanácstalan vagyok..mert nemhogy nem tettem semmit..még a nyakamon is van a hurok.

~mit csináljak??most hová??aki nem tudja az igazat..az elhiszi a plakátot..és ha nem tudom bebizonyitani az igazságom..akkor még nagyobb bajba kerülök~
Vártam kicsit és ugy döntöttem megvárom a Péket mig hazaér.~.és talán tud valamit segiteni..~
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 23, 2017 8:40 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Elven%2Bthief

Alndor du Nord

Hát leültél és vártad a péket aki kitudja merre járt....
Nem is telt sok időbe csupán pár percbe mire befordult az egyik sarkon a vállán egy nagy zsákkal és amikor meglátott szívélyesen köszöntött:

-Kisasszony minek köszönhetem látogatását? Azthittem pár nap múlva érkezik csak, jöjjön be jöjjön be van kis teám!

Invitált be a házába ahol a lisztszagon kívül sok rendkívüli dolog nincs
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 24, 2017 1:22 am

-jo napot,Pék uram..-mosolygok rá és kedvesen köszöntöm.
-igaz..pár nap mulva jöttem volna csak..de egy kis gondom akadt..bár valoszinüleg tud rola hogy a plakátokon az én arcom van..de nem tudom miért köröznek.nem tettem semmit..amivel meg vádolnak az nem igaz...
Talán hamarosan tisztázhatom magam..és minden vád alol felmentenek..csak nem tudom mit tegyek..senki nem hisz nekem..
De nem is akarom magát bajba sodorni..
Hoztam a feleségének a gyogyszereit..nem tudom mikor tudok erre jönni..
Köszönöm, hogy eddig is a barátom volt..és mindenben segitek amit csak tudok..
Igérem hogy a gyogyszereket is eljuttatom valahogy ide.
De nem tudom hová menjek..igy azt sem tudom mondani hol leszek..
Vigyázzanak magukra..és remélem hamarosan látjuk egymást majd..-mondom a férfinek kedvesen.

-sajnálom hogy igy kellett ide jönnöm..de nem akarom hogy bajuk essen..inkább elmegyek..-hajtom meg fejem illendöen és tisztelettudoan.

Elég vegyes érzelmek keritenek hatalmukba.
Nem tudom merre menjek..
Az eddigi életem semmivé foszlott..és keresem azt,hogy hogyan tovább..
~De Alndor sem könnyiti meg a dolgom..nagyon is sok titok övezi..~
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 29, 2017 2:13 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Elven%2Bthief

Alndor du Nord

Szegény péked csak pislog miről beszélsz, nem tudja hova tenni a sok dolgot, persze amíg be nem mész és beszélgetsz vele, hallani sem akar róla, hogy elmenj
-Nagyon Sajnálom kisasszony, de nem láttam egy plakáton sem magát....itt maradhatna nálunk legalább az estére és talán holnapra minden rendbe jön....
Látod az arcán az őszinteséget, és azt is hogy kíváncsi mi is történt veled... nem tud semmit szegény, de a gyógyszert nagy köszönettel veszi tőled, és figyel téged hátha távozás előtt mesélsz neki....

Ha viszont mégsem maradsz az estére nála akkor a városban több fogadó és pad is várja a vállalkozó szelleműeket az estére Wink
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 29, 2017 3:20 pm

A Pék kedves marasztalásának végül engedtem..
Bár nagyon nehéz szivvel,de maradtam másnap reggelig.
Elmeséltem neki az eddigi történteket és néztem az arcát,hogy mit gondolhat..
Fáradt voltam és szomoru..
De nem akarom hogy bajba keveredjen miattam.
Azt sem tudom mit tegyek..de nagyon hálás voltam a pihenöért és a kedves szavaiért..
De tudom,hogy mennem kell tovább..

Mikor eljött a reggel..rendbeszedtem magam..és vártam hogy felkeljen az uraság..és induljak,miután elköszönök..

Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 06, 2017 11:45 am

Caroline azt hiszi csendes és nyugodt estélye lesz, kis bizakodó xD

A délután hamar elsurran, a pék pedig hitetlenül hallgatja mondandódat és ami talán téged jobban érdekel, hogy szívesen megy melletted tanúskodni a faludba ha egyszer oda kerülnél, azt sem hiszi el hogy loptál, nem hogy emiatt kellene téged kidobni.

Az estére egy kényelmesnek korán sem mondható ágyat kapsz, de legalább nem a kő vagy a föld amin aludtál legutóbb, és amikor éjfél felé járhatna az óra hangos zajok szűrődnek be az ablakon, ha a szemedet kinyitod, akkor pedig sok sok fény árad be az ablakon...

Vajon mi folyhat odakint? Biztos érdekel most ez téged? Egy újabb baj, probléma amibe belekeveredsz nem biztos jó neked most, de ha jót teszel talán a faluba visszafogadnak, és ha téged keresnek a plakátok miatt?

Sok kérdés merülhet fel a főhősnőnk fejében, de vajon hogy dönt?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 06, 2017 12:06 pm

Hálás voltam a Pék uraságnak, mert meghallgatott.
Sokan már rég kihajítottak volna engem, meg se hallva az igazságot..de most előszőr nyugodtabban is tértem nyugovóra.
Kicsit aggódtam, hogy majd reggel mi lesz, de a fáradtságom és a sok gyaloglás eléggé kimerített.

Éjszakára kaptam egy szalmaágyat, és bár nem oly puha és simogató, mint a moha az erdőben, de most nekem nagyon megfelelt.

Megköszöntem az ételt és a szállást a Péknek, és hamarosan aludni is indultam.
Pihenő kell a hosszú útra, mert nem tudom még, hogy a holnap mit hoz számomra..

Úgy éjjeli delet ütött a harang, mikor felriadtam a fényre ami vakítóan szűrődött be az ablakon.
Kinéztem hogy mi lehet az..de jobbnak láttam, hogy összeszedem magam és kimegyek megnézni mi történt..
A hangokból és a fényekből ítélve semmi jóra nem számítok..de legalább a Pék uraságot nem keverem gyanúba és legfőképp bajba miattam..
De tudom azt, hogy mellettem áll, és ez megerősítette a szívem.
....jól esett hallani, hogy Ő legalább nem ítél el, és tudja mi az igazság..

Kimentem a fények felé megnézni mi történt, és ha tudok akkor segítek a bajbajutottakon..
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A Vándor rejtélye /Caroline/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Drufah a hűtlen vándor
» Készen vagyok!
» Alia Caroline Azurre

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Awyris erdeje :: Elfek birodalma-