KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Csak egy kis semmi. Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Csak egy kis semmi. Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Csak egy kis semmi.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Csak egy kis semmi. Empty
TémanyitásTárgy: Csak egy kis semmi.   Csak egy kis semmi. Icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2018 5:31 pm

A napok kezdenek unalmassá válni. Az hogy itt vagyok egyre zsibbasztóbb. Azon agyalok hogy mi jót tehetnék itt a környéken hogy ne forduljak depibe és irtsak ki mindenkit. De van jobb szórakozásom, irány a tisztás ahol anno az a zűrös természetű istennőm le amatőrözött. Az út viszonylag csendesen telt hisz nem vagyok hülye a természetet megkértem hogy hallgasson rólam, és még egy láthatatlanság köpenyét is bevetettem hogy az állatok se szúrjanak ki. Nos a másik köpeny jobb lett volna de azt Virinek adtam, igen az még a szagom is elrejtené de ez van késő bánat és sírni is az. Nem igazán ugyan oda tervezek menni csak egy tisztásra ami kevésbé forgalmas még az elfek számára is. Gyanítom sok őr közelben el haladok, nem mintha bajt keverni jöttem volna vagy lopni. De az elfek néha nagyon hisztis társaság pláne ha egy szent tisztásukra lóg be az ember. Csendesen kipakolok pár magot amik felgyülemlettek a holmimban majd rendszert víve a dolgokba egy rövidebb rituálé keretében elültetem a magokat. Az egyik a kristály gyümölcs magja ami ugyan értékes de nem a számomra hisz nem kereskedni akarok vele csak némi gyümölcshöz jutni róla. A többi mag is elég ritka növények bokrok magja bár ezek inkább a fa védelmét szolgálják nem csak díszek. Igen a kicsi növények élnek és ha kifejlődnek durván elverik azt aki lopni szeretne a fáról. Az egyetlen bibi hogy még engem is elverhetnek de mit ér a dolog ha nem szórakozhatom kicsit. Szóval elültetem őket a megfelelő pozícióban és egy tekercsről elf tisztás szentelést olvasok a területre. Ezzel még közelebb kerül a környék az istennőmhöz én meg lophatok egy tűzálló növénytől már ha természet anya engedi kisarjadni kifejlődni őket. Azután némi rövid ima és sírás istennőmnek hogy legalább a hatalom aurám, a testembe ültetett varázslatokat és a mentális képességeim adja vissza mert kezdek megkergülni a hatalmam nélkül.
Vissza az elejére Go down
 

Csak egy kis semmi.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Amikor már nincs semmi...
» Semmi sem az,aminek látszik...
» Az Északi Emberek Legendája -Mindenhol jó... csak Dante bányájában nem!
» A Béke Követe -"Csak azért látszom óriásnak, mert hatalmas hegyek vállain állok."

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Awyris erdeje :: Szentkő Vára-