KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
A hű asszony IV. Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
A hű asszony IV. Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
A hű asszony IV. Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
A hű asszony IV. Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
A hű asszony IV. Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
A hű asszony IV. Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
A hű asszony IV. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
A hű asszony IV. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
A hű asszony IV. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
A hű asszony IV. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
A hű asszony IV. Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
A hű asszony IV. Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
A hű asszony IV. Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
A hű asszony IV. Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
A hű asszony IV. Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
A hű asszony IV. Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 A hű asszony IV.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


A hű asszony IV. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hű asszony IV.   A hű asszony IV. Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2017 1:18 pm

/A hű asszony-folytatás/

A hű asszony IV. 33e3gj4


Már régen nem találkoztunk egyik főhősnőnkkel, ki most kis, szerény kísérettel a háta mögött lépked a királyi palota folyosóin. Megtehetné a nagyobb felhajtást, de nem igazán van rá szüksége és ezt ő is pontosan tudja. Pedig lenne oka többeknek is, hogy megöljék, hiszen a lázadók kivégzésének tömegessé válásakor őt tették meg látványarcának a megtorlásoknak.
De hová is megy Thea, egy új hadvezérének felesége a régi hadosztálynak? Ismét a Do'Odrun lakosztályt keresi fel, immáron történeteinkben másodjára. Ráadásul az sem változott, hogy ismét ISIS-hez igyekszik olyan időben, amikor a férje távol van a messzi harcmezőkön.

A két tucat fegyveres most is látványosan hátra hagyja, mielőtt a pók-ház testőreihez lépne és jelezné nekik érkezését. Direkt nem akart többet hozni, hiszen a palotában és a városban már régen az őrséget Awermondyas egykori katonái adják, bármikor csatlakozhatnak hozzá sokan. A testőr, aki a hírt neked hozza, megemlíti, hogy nincs tudomása az ékszerről, melyet Hirion miatt úgy egy éve ezen a családon követelt Uráldur.
-Fogad jó kívánságaimat, ISIS! Nagyon régen nem találkoztunk és úgy gondoltam, hogy nagy baj előjelének vélnék sokan, ha észrevennék, hogy két ilyen erős ház nem tartja egymással a szoros kapcsolatot.
* Nyugodtan várja a válaszodat, inkább csak furcsa, de egy self által nem megfejthetetlen udvariasságnak szánta szavait, mint őszintének.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


A hű asszony IV. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hű asszony IV.   A hű asszony IV. Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2017 5:12 pm

Próbáltam lenyugodni és elfoglalni magam a Ház egyéb dolgaival, mikor jelentették, hogy Thea úrhölgy kíván meglátogatni.
Fogalmam sem volt, hogy vajon miért ez a hirtelen látogatás, de természetesen nem utasítottam vissza és hamarosan ott ült velem szemben a lehető legnyájasabb hangnemet megütve, mintha sosem történt volna semmi közöttünk.
- Nem hinném, hogy ezt a két Ház úrának feleségétől várnák el, de egyébként sem hiszek benne, hogy csupán udvariassági látogatást kívántál tenni Thea. - mosolyogtam rá ártatlanul, de nem kívántam belemenni a kis játékába. - Nyugodtan elmondhatod miért jöttél, egyedül vagyunk idebenn. - tettem hozzá.
A vendégem meghökkent a nyilt ellenérzéseim láttán. Azt remélte, jobban kezelem a helyzetet, ha a köztünk történt félreértés nem is fog soha begyógyulni. Ám most igy nagyon kényelmetlen helyzetbe került, hiszen könnyebb lett volna intelligensen előadni a dolgokat. Vagyis finoman utalni rá, nem mint a barbár emberi faj közönséges egyedei.
-Nekünk nőknek jobban össze kell fognunk, mint bárki másnak. Ha egy férfi elvesziti az asszonyát, még mindig ugyan az a magabiztos valaki marad. És talál helyettünk jobbat bármikor. Szólj, ha valamiben nem értesz egyet!
Ám ha mi egyedül maradunk, akkor védelem és pártfogó nélkül úgy járhatunk hamar, mint az exkirályné. Engem aggaszt Sádien esete. Enathiek király halála után özvegyét Dementor úgy megalázta, amit senkinek sem kivánok. És mi történt Uráldurral, a férjeddel? Nem kevésbé volt hü a régi uralkodóhoz, de Dementor igyekezett a saját pártjára állitani, nem kellett rettegnie.
Awernondyas halála után megigértem Uráldurnak, hogy hozzá megyek Al-Nuszrához és biztositom, hogy nehogy ellene akarjon fordulni. De az új férjem nem hallgat rám és iszonyú dühös a párodra. Őt hibáztatja a kiképzés és hadvezérré válása minden gyötrelméért.

Az volt a legborzasztóbb, hogy most az egyszer Thea-nak igaza volt! Nem volt méltó az Első Lord feleségéhez, hogy így viselkedtem vele, még akkor sem, ha meg volt rá az okom, hiszen majdnem a családom látta a kárát. Valószínűleg még annak a féreg kémnek a dolga járt az eszemben, ezért viselkedtem ilyen meggondolatlanul.
- Nem vonhatom kétségbe szavaid igazságát és elnézésedet kérem a nyers stílus miatt. - hajtottam fejet józansága előtt.
Be kellett látnom, hogy ő is azt teszi, amit a fajunk szokásai megkövetelnek tőle, tudom, hogy neki is súlyos veszteségei voltak.
- Talán történt valami, ami miatt ezt most felhozod? Tartanunk kell valamitől? - kezdtem izgatott lenni.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


A hű asszony IV. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hű asszony IV.   A hű asszony IV. Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2017 5:29 pm

/A hű asszony-folytatás/

A hű asszony IV. 33e3gj4

/Userrel Skypon egyeztetve/


Thea nagyot nyelt és egy nagy levegőt véve bent tartotta egy hosszú pillanatig, mielőtt válaszolni tudott volna. És nem volt boldog attól, amit mondania kellett.
-Igen. Nem véletlenül mondom ezt neked. Uráldur szerintem nem fogja hagyni sokáig, hogy egykori tisztje ellene legyen érzelmileg és hamarosan meg fog öletni engem.
Kivéve persze, ha nem leszünk tapintatosabbak nála. Biztosan megvannak a módszereid, hogy eltereld a figyelmét és ne foglalkozzon még egy-két évig velünk, addig összecsiszolódunk és én is meg tudom majd enyhíteni az én uramat.

* Elgondolkozva hallgatta Isis, azt amit a másik nagy ház asszonya mondott neki. Nem volt kétsége a felől. hogy nem volt könnyű eljönnie ezzel hozzá a történtek után. Persze megtehette volna, hogy kihasználja a helyzetet és örökre leszámol a konkurenciával, hiszen ezek szerint férje nem fogja tolerálni a nő újabb kudarcát, és ezzel Al-Nuszra is meggyengülne, még közel sem tudna szembe szállni Uráldurral és ez talán a Ház érdekeit is szolgálná, de.......ha Thea-t a szövetségesükké teszi, az talán hosszútávon még kifizetődőbb.
- Iiiigen....... - bólintott kicsit később Isis. - Minden bizonnyal képes lennék enyhíteni férjem haragját, ha nem érzi a sikeredet. De akkor nagyon kell próbálkoznod, azt tudod ugye? És elég egy kis hiba........Al-Nuszra botlása..... - ingatja meg Isis a fejét figyelmeztetően.
* A fenyegetés hatására a nő arca nem aggodalmasabb lett, hanem megnyugodott. Ez az a megszokott zevadari beszélgetés, amit a király környezetében és a polgárháborúban megszokott.
-Természetesen. Sosem toleráltuk a kudarcot. És biztosíthatom a családodat, hogy Al-Nuszra nem fog lépni semmit ellenetek. Most, hogy megszületett az első gyereke, le tudom azért kötni annyival.
Bár nagy bánatom, hogy férjem fattyú fia elrabolta a szeretett lányomat és most nem tudom hol raboskodik és mit csinált vele. Túl sokat vesztettem már el és őt nem fogom hagyni.
De gondolom megérted, hiszen te is anya vagy.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


A hű asszony IV. Empty
TémanyitásTárgy: A hű asszony IV.   A hű asszony IV. Icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2017 5:55 pm

Most már barátságosabb mosolyt kapott Thea, ahogy biztosított róla, hogy kézben tudja majd tartani a férjét és annak hűségét az Első Lord felé. Persze ezen az élete és családja élete is múlik, de megérdemel még egy esélyt.
- Ezt jó hallani. - bólintottam felé.
Az előbb már eszembe jutottak előző házasságából való gyerekei, és tudom, hogy Aw Hirion nevű fia mennyi fejfájást és mérget okozott férjemnek, amitől az én tekintetem is megkeményedett.
- Remélem hamarosan mindkettő a kezedben lesz, ki így, ki úgy. És sajnálom a fiadat is, így örülök, hogy újabb gyermekkel vígasztalódhatsz. - fejeztem ki érzéseimet.
-Nagyon hálás vagyok a megértésedért. Nagyon örültem, hogy itt lehettem és a trón körüli harcok ellenére is mi családanyák még mindig megtudjuk beszélni a gondjainkat és segitünk egymásnak.
Nem is tartanálak fent tovább. Jól tudom, hogy mind a kettőnknek még számos teendője van. Túl sok a Birodalom ellensége, akik ellen férjeink oldalán harcolnunk kell.

Sosem voltunk Thea-val barátnők és valószínűleg nem is leszünk, de az érdekek azért egy oldalra állítottak mindkettőnket. És, ha összefogunk, akkor még jobban is tudjuk segíteni Házainkat és megtartani pozíciónkat. Uráldur is könnyebben teszi a dolgát a határainakon kívül, ha tudja biztos kezekben tudhatja a hátát.
- Ha támogatjuk egymást, akkor az mindenkinek jó lesz. - adtam neki igazat és mikor távozott őszintén megkönnyebbülve sóhajtottam fel. Egészen jól ment.

//Köszönöm a játékot //
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


A hű asszony IV. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hű asszony IV.   A hű asszony IV. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A hű asszony IV.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A hű asszony I.
» A hű asszony II.
» A hű asszony III.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Zevadar pusztaság :: Sötételfek rejtekhelye :: Capital :: Királyi palota :: Do'Odrun lakosztály-