KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Lángba borult birodalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Angel Natalie Moonlight
Angel Natalie Moonlight
Hozzászólások száma :

312
Join date :

2015. Apr. 27.
Age :

28


Lángba borult birodalom - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lángba borult birodalom   Lángba borult birodalom - Page 4 Icon_minitimeHétf. Aug. 10, 2015 3:41 pm

Lángba borult birodalom - Page 4 21cgzv8

Egy óra folyamatos, megállás nélküli, erőltető fűrészelés után kardjaink kicsorbultak, karjaink meg teljesen elmerevedtek és vízhólyagok tömkelegeit gyűjtöttünk be tenyereinknek, de a nehéz fizikai munka eredményeképpen csak sikerült közös erővel kiszabadítani társainkat a fák fogságából.
A munka javát embereimre bíztam, bár én is segítettem nekik, már amennyire tőlem telt, hiszen sebesülésem miatt nem erőltethettem meg magam túlzottan.
Furcsa módon senki sem jött meggátolni minket, és miután kihúztunk mindenkit a fák alól, utána sem kaptunk támadást a nyakunkba, sőt már az erdő sem próbált meg megakadályozni bennünket a kijutásban; akadálytalanul elértük célunkat, az erdő szélét.
Mivel a fűrészelés nagy része embereimre maradt, ezért én átvettem sebesült vadászaimtól terhüket; a méregtől használhatatlanná vált, eszméletlen Ezrát, és én cipeltem őt el egészen hazáig.

Hazatérve aztán miután kipihentük magunkat újabb megbeszélést hívtam össze, hogy megbeszéljük az akció tanulságait. Mindenki egyetértett abban, hogy bár tervünket siker koronázta, de túl nagy árat kellett fizetnünk érte, mert ellenfeleink túl erősek voltak saját otthonukban, s így eléggé megfogyatkozva nem lenne célszerű még egyszer hasonló volumenű akcióba belevágnunk. Ezért hát maradnak a "kisebb vadak", míg nem sikerül új, bevethető, megbízható és tapasztalt harcosokat toboroznunk. Abban is megegyeztünk, hogy ha nem is a közeljövőben, de lesz legközelebb. Biztosan nem ez volt az utolsó efféle nagy, veszélyes vállalkozásunk. Ki tudja, talán a következő ilyen harcunkat a sötét elfek ellen vívjuk majd. Akárhogy is, egy biztos; akkor majd mi írjuk a szabályokat, és mi leszünk hazai pályán, s semmiképpen sem merészkedünk be az ő területükre. Mi csaljuk majd ide a vadat. De addig még sok a teendőnk. Új harcosokat kell szereznünk és kiképeznünk, és fel kell készülnünk a következő háborúra. Mert a vadászok korszaka még korántsem múlt el. Sőt mi több, valami azt súgja, épp hogy most kezdődik majd el. S most, öt évvel ez után úgy érzem, talán tényleg eljött végre az én időm, hogy újból felvirágoztassam ezt a nemes szakmát. Az esélyt mindenesetre megkaptam rá. Újból kezdődhet hát a vadászidő.

/ Én köszönöm a játékot! Smile Egy élmény volt játszani veled, Charion! S persze veled is, Urál. Wink Örülök, hogy kibonthattuk ezt a múltbéli történetet, és remélem sok játékunk lesz még. Urál, neked meg köszönjük, hogy a végén betoppantál mesélőként, sokat dobtál a mesénken vele! Smile /
Vissza az elejére Go down
 

Lángba borult birodalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» A Birodalom Ékköve
» Orkok leírása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Awyris erdeje :: Elfek birodalma-