KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Az új hit nyomában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 31, 2017 4:48 pm

Robert


-Kicsit mellé gondolkodsz én azt állítom hogy nektek dolgozik pontosabban teszi azt ami a feladata hogy figyelje a lakosokat hogy a ti törvényetek is meg legyen tartva. Sötét elfekkel tele a csizmám csak a kinyírásomra utazott az az egy példány akivel találkoztam. És náluk még kevesebb időt töltöttem olyan egy hetet csak elégé nehezményeztem hogy feltálaltak egy fának ebédre. Othon is zűrös társaság igaz ott simán feláldoztak volna, szóval sötételfek kizárva az érdeklődési körömből. Viszont engedelmeddel megkeresném végre azt aki miatt ide jöttem aztán vissza a műhelyembe mert tartozom 100 kardal de a hatalmam már megint rendetlenkedik. Vagy van még valami amit szeretnél? Egy erősebb entitást követtem ideáig aki az ember város papjainak ad mágikus hatalmat, itt éreztem utoljára amíg össze nem futottunk. Vagy az enyém érdekelne mert az perpill selejtesen működik.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 31, 2017 6:37 pm

Miközben beszélsz, türelmesen várakozik a hegyesfülű. Igen jól csinálja, miután befejezted, még mindig olyan mozdulatlanul néz téged a keringője után, hogy ha valami takargatnivalód van, biztosan fontolóra vennéd, hogy köpsz azonnal, mert ijesztő a nyugalma.
Majd jobban megvizsgálva a környéket a saját erőd lengi most már körbe, nem az idegen entitásé. Megfagyasztottad... egész pontosan megállítottad az időt. De nem a saját mannádból, mert arra nem lett volna elég a meglévő.

Az új hit nyomában - Page 2 Can-stock-photo_csp1090791

Hirtelen megérzed elég közelről azt a kisugárzást, ami megállította a kutakodásodat Kaszandra főpapnő múltjában. Egy nő, akinek a testéből virágok, indák és ágak nőnek. Mégis megőrzi a humanoid alakját.
-Nem én állítottam vissza a sámánnál az erődet, de az emberek vezetője köré én fontam védelmet. Nagyon rendszertelenül működnek a varázslataid, talán kezdő lehetsz. De már eddig is láttam, hogy komoly képességeid vannak, amikkel a helyi fajoknál jóval nagyobb változásokat tudsz véghezvinni.
* Alig mondta végig, máris egy havas szántóföldön találod magad, ahol egy ember asszony ébresztget téged öntudatlan állapotodból. Még nem lesz pont az első pillanatban elég időd, hogy felmérj mindent, de SzentKő vára mellett vagy nem sokkal. És feltehetően a férje az, aki három farkast megpróbál távol tartani tőletek.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 31, 2017 7:16 pm

Robert

Az elf csak sétál körülöttem miközben beszélek majd meg áll, pontosabban erős túlzás hogy megállt mert se a bogarakat se őt nem hallom mintha kifagyott volna az idő nem mondom hogy rúnakörrel ne tudnám létrehozni de perpillanat esélyem se lenne rá. Mégis én csináltam de nem saját akaratomból és erőmből és ez azért óvatosságra ösztönöz. Amikor egy női hangot hallok beszélni, hangja üteme egybemosódik a fák mozgásával a szellők suhanásával és a sokak által nem érzékelt föld lüktetésével. Szóval godorait fogtam mondhatni egy elemi entitást vártam és a helyi elf kalahorába botlottam durva pechemre. Hangja egyszerre sugárzott erőt és nyugalmat, amit mondott részben igaz de válaszolni nincs időm sajnos sejtem hogy tudja mit válaszolnék.
Egy tisztáson térek magamhoz egy paraszt és neje védelmez 3 farkastól. Na most a frászt hozom a párosra, és hangosan felnevetek segítséggel fel állok és a férfi csuklójára teszem a kezem.
-Köszönöm hogy megvédenél, de nincs rá szükség a Természet anya küldte velem őket ők vigyáztak míg magamhoz tértem. Szóval ne légy rájuk mérges vagy dühös én voltam a bolond aki zűrt kavart egy istennél. -A farkasoknak előveszek egy kis kétszersült húst ajándék ként és egy többször hallott elf versike vagy mágia ki tudja melyik lehet által köszönöm meg nekik a védelmet. A parasztra nézek és elhívom őt a farkasokkal nincs több dolgunk.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 31, 2017 9:06 pm

Mire teljesen magadhoz térsz, az ordasok inkább visszavonulnak és hamarosan csak a két emberrel álltok hárman a havas pusztában. Azzal a kettővel, aki konkrétan őrültnek néz téged.
-Jól van? Nem ütötte meg a fejét?
* Ideje visszatérned és egy újabb bajba keveredni. Már ha jól ismertelek meg téged. Ám nincs meghatározva, hogy számos betervezett teendőd közül melyiket akarod előbbre venni és hogyan tervezed az első lépéseket.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 31, 2017 9:25 pm

Robert

Körbe nézek kicsit fáradt vagyok de haragom ébredezik mert megint ott tartok hogy lilám sincs hogy tudok töltődni mert az elf istennő se volt épp közlékeny igaz én se lettem volna az ha egy agyament halandó látogatja meg.
-Á nem ütöttem meg a fejem legalább is nem rémlik a dolog volt egy beszélgetésem ami kicsit rövid de velős lett.- mosolygok rájuk. Még egyszer megköszönöm nekik majd némán a templom felé visz az utam. Nem igazán van jó kedvem de mérges se lehetek rájuk nem ők a problémám gyökere. Fegyverekkel ráérek először keresnem kell egy technikát ami feltölt és nem kell külső segítség. Besétálok a templomba és le ülök a kővel szemben és némán nézem hisz egyértelművé tette hogy nem érhetek hozzá többet. Vállat vonok majd elindulok a fegyverek elkészítését elkezdeni majd agyalni hogy jutok energiához. az összes opciót végigrágom és kipróbálom amit használtam, gyanítom nulla sikerrel. Így egy elfet kerítek meg egy helyi papot akiket alaposan kikérdezek elfnek némi segítséget ígérek a papnak némi anyagi támogatást.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 01, 2018 4:01 am

Hamar visszatérsz a városba és az általad is említett körút után találkozol először az elf kereskedővel. Neki nem kell információért új segítséget ígérned, már egész jól összecsiszolódtatok. Ráadásul a fegyvereid igen gyorsan elfogytak és a kért vasércet, kőszén helyett inkább faszenet és egyéb szükséges dolgokat a bőrökkel együtt most hozta meg.
-Már csak három fegyver maradt, de szerintem holnap azt is meg fogják venni.
* Meghallgatva a problémádat fajához képest ritka bamba képpel néz rád.
-Nem tudom. Mi nem igazán varázsolunk, inkább csak kérünk. A természetből vesszük hozzá az energiát, de valahogy azt gyanítom, nálatok embereknél az elemi mágia sokkal de nagyon másként működik.
* Őszintének tűnik és nincs is oka hazudni. Olyasmi lehet náluk a természet, mint a te létsíkodon a tűzvarázslóknak a láng. Nem csak célja a mágiájuknak, de tápláló forrása is. Ám ez nem visz téged közelebb sokkal bonyolultabb természetfeletti hatalmad rendbehozatalához. Így egy összeget ajánlasz fel a helyi egyháznak és kéred a segítségüket ez ügyben.
-Nem tudom, mit mondhatnék. Astelath papjainak nagy része varázshasználó. Ám mi nem tanultunk az ő palotájában. Ha ilyen problémáid vannak, akkor talán meg kellene látogatnod őket az Óhazában. Nem feltétlenül Királyvárban, sokan járják a vidéket, hogy a helyi szentélyekben megállva szertartásokkal erősítsék a helyiek hitét.
Régen nagyszerű ország volt. A városok és néha a nagyobb falvak is fenntartottak templomokat, néha csak kis szent ligetet. És bármelyik isten nevében hirdethettek ott misét. Egyetlen törvény volt, hogy saját céljaikra nem használhatják ki istenüktől kapott hatalmukat.
Ám egyre inkább erőszakosan terjedt a kegyelmes isten hite. És mindenkit elüldöztek, aki nem tért át. Valora Moornak azt mondják, valódi hatalma van, de hogy a király emberei felett tényleg, az már biztos.
Végig néztük, ahogy a mieinket is napról napra megtámadják és a hadsereg meg az inkvizíció hivatala szemet huny efelett.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 01, 2018 5:06 am

Robert

-Remek amúgy is van igény még 100 kardra azt is elkészítem majd. Kicsit se működik hasonló kép a mágiám mint az itteni papoké ne néz papnak engem nem csak elemi mágiákhoz van affinitásom. Ugyan úgy hozzá férek tudás terén a ti természet mágiátokhoz, mint a selfek szellemi és gyanítom boszorkány-boszorkánymesteri mágiájához, az orkok sámáni útját ne is említsem az se okoz gondot ha egy nyamvadt démonurat kellene megidézni noha személy szerint max démon és szelleműzésre használom a dolgot. Szóval ami létezik mágia az mind idebent van. -kopogtatom meg a fejem-sőt még a ti elmetürkjeiteket is tudom két módon is produkálni szóval kérdés mi lehet a zűr a mágikus hatalmammal amit az a nő simán használt rajtam keresztül. Viszont nem értem hogy használhatom rosszul pontosabban kezdő módon több ezer éves gyakorlat és technikai tapasztalat után. Erre jön egy Természet istennő és közli velem hogy kezdő vagyok te nem akadnál ki? Félre ne érts nem haragszom rá, sőt már az is nagy dolog nekem hogy egy elf kalahora szóra méltat. Tudod ilyenkor nagyon verném a fejem a falba. Köszi hogy válaszoltál ha lesz eladandó fegyver kereslek majd.
Elköszönök tőle és egy papnál próbálkozom még kevesebb sikerrel azért végig hallgatom. Nem tesz lelkessé de felüti a fejét egy vicces kérdés.
-Ha jól értelek ti nem tudtok varázsolni egy kicsit sem ugye? Mert tanulást emlegetsz ami felvet némi kérdést ha találok módszert az energiapótlásra érdekelne a dolog?Kicsi mágia istenektől független forrásból nem korlátozva csak elemekre a dolgot. Na de köszönöm a segítséget ha lesz eredmény kereslek az ajánlatommal.
Keresek egy elcseszett tisztást ami elég csendes egy hosszabb meditáláshoz amihez némi csalást alkalmazok mivel az elfek képesek pillanatok alatt transzba esni hogy a fene essen beléjük és sokkal közelebb vannak a természethez még könyebb az út a számukra. Előkeresek egy alakváltó kockát ami avatatlan kézben eszméletlen hülyeségeket hoz ki de aki sokszor váltott testet nos megfelelő áthidaló eszköz ha nincs fölös energiája a dologra. Na mindegy felhasználom és elf alakban immár leülök a fűre majd át gondolva lefekszem ki tudja mi történhet jobb ha nem szúrnak ki azonnal. Egy napokig tartó transzba kezdek megtalálni a megfelelő áramlást a szervezetem és ezen világ mannája közt és ezt a kettőt egy technikával újra összhangba hozni, igen páran jöhetnének azzal hogy kérdezem meg a későbbi énemtől de nem szeretném ha kiröhögne önmagam pláne ha önként is rájöhetek a helyes módszerre.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 01, 2018 11:34 am

A hegyesfülű kalmár csak jól végig mért téged, hogy ilyen pici testbe hogy férne el ennyi tudás. Kovácsnak talán nem a legerősebb, de szépen dolgozik. Ezen kívül tud annyi varázslatot elmondása szerint, mint amennyit három nép összesen nem.
~Emberek rövid életéhez képest ez igen komoly teljesítmény.~
-Egy darabig itt leszek a városban. Utána fát viszek az elefántjaimmal Raydanba.

* Mivel te sem firtatsz tovább dolgokat és neki is bőven több volt az általad megadott infó, mint amit hirtelenjében a helyére tudott volna tenni, ezért nem is marasztal igazán. Mind a ketten a dolgotokra mentek.
Viszont a pap sem lelkesedik a lehetőségért.
-Amit a világról tudok, Astelath papjait gyerek korukban választják ki az alapján, hogy megvan-e bennük az, ami a varázsláshoz szükséges. Mi viszont egészen másként néztük mindig is az egyház új szolgálóit. Nálunk a hűség és a hit az, ami fontos.
Ha megvizsgálod a társaimat és néhányban felfedezed a lehetőséget a mágiára, akkor szívesen vesszük, ha tanítod. És meg is fizetjük. Ám ez a népünknél nagyon ritka adomány! Ám neked megvan, hiszen képes voltál elmondásod szerint eddig természetfeletti dolgokat csinálni.
* Sajnos úgy tűnik egyikük sem tud érdemben semmit mondani neked. Ezért végül úgy döntesz, hogy transzban keresed a választ, hogy megtaláld a világ energiaforrásait. És egy békés mező elf alakban talán a legjobbnak tűnik. Ám valaki mégis megzavar.
-Ne próbálkozz trükkel, éjtünde! Lebuktál. Nem vagy rajta a telepatikus hálón.
* Egy másik awyrisi határőr érezte meg a furcsa jelenlétet, melyről a természet mérföldekre innen is beszélt. Életét kockáztatva kijött szeretett erdejükből, hogy egy nyilat szegezzen a koponyádnak kilövésre készen.
Az ilyen bátor hősök fogják végül elhozni a Jók számára a győzelmet végül.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 01, 2018 12:38 pm

Robert

Alig kezdem el a természethez való idomulásom szellemileg és azon túl egy hangos elf szakítja félbe a dolgot és valami furát mond ami először nem dereng fel mert épp leüvölteném a fejét. De aztán nos igen, a hülyeség durva dolgokra derít fényt.
-Hogy a villám rogyassza rád ezt a valóságot, nem jöhettél volna kicsit később? Mondjuk amikor már végre egyé válok a természettel? Erre belezavarsz egy hülye mentális tréningbe holmi éjtünde marhasággal? Nem vagyok éjtünde sőt elf sem vagyok ez tény, viszont nem tiltotta meg senki hogy ne vehessek fel bármilyen alakot vagy ez itt csak az ő reszortjuk? Basszus először az "istennőtök" amatőrhöz le most meg egy kerge erdei elf néz engem selfnek, hát elegem van belőled tudod mit lőj arcba de utána írj egy listát kinek vigyem el a halálod hírét mert darabokra téplek az tuti. -Majd híresen gyors reakcióim egyikeként be bököm egy logikátlan kérdést- Mentális háló? Az mi? A mentálist még értem lévén nekem is van némi mentális képesítésem de erről a hálóról nem hallottam. Mondjuk a lényeget értem de te azt mondod ebben a hálóban minden nem kék és sötét elf tudata benne van? Megnézhetem hogy néz ki? Oh de marha vagyok ideérkezésem óta olyan vastag pajzzsal rohangálok hogy nem csoda hogy nem böktem ki a dolgot. Na egy pillanat és ha minden jól meg csatlakozom ahhoz a hálóhoz addig el ne ereszd azt a nyílvesztőt mint egy korábbi ork ismerősöm mert esküszöm tényleg letépem a füled mint neki. Na nyissunk pajzsot.
És erősen remélem hogy nem kapok valami mentális csapást vagy hasonlót tudatommal keresek rá erre a mentális hálóra először az elfnél aztán tovább. Mivel mentálisan képzett így max azt veheti észre hogy valaki épp meg hekeli a hálójukat, már ha létezik ha igen az új tapasztalatot hogy bele őrülök.
-Ne remegjen a kezed és ne bambulj el kerge elf.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 01, 2018 1:21 pm

A tünde egyre csak kíváncsibban néz feléd. Legalább tudod, hogy nem valószínű, hogy most még ellankadt volna a figyelme.
-Miért bambulnék el kvázi-harcihelyzetben? Elég nagy idiótaság lenne ez egy ilyen fajtól.
* A mentális pajzsod lebontása után le tudod tapogatni azt a mindent átfogó és a számukra teljesen természetes hálót, amilyet Yneven nem tapasztál. És nem is véletlen. Ahogy megpróbálnád megbibrálni, gondolataidban egy kecses, női ujj jelenik meg, amely inti, hogy "na na".
Érzed, hogy ehhez is Természet Anyának van némi köze. De ezek szerint nem akar beengedni. És így elzár a legegyszerűbb -vagy egészen pontosan a második legegyszerűbb- megoldástól, hogy bebizonyítsd ártatlanságodat a fajodat illető vádak alól.
Vészesen fogynak szellemi erőforrásaid. A transz hiába idő előtt szakadt meg, még az is egy kevéskébe került. A mentális pajzsodat pedig épp most bontottad le.
-Jobb lesz, ha bekísérlek a táborunkba és ott mindent tisztázunk.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 01, 2018 1:48 pm

Robert

-Egyet értünk de az orkok már csak ilyenek mit várunk tőlük. Viszont most ne zavarj koncentrálnom kell.
Ami kb addig tart hogy megnyitom a pajzsaim nem LEBONTOM, és egy fantasztikus látvány tárul elém ami a másik dologhoz is sokat segít. Viszont egy női kéz csinálja ugyan azt amit én a tűzel a templomban. Hangosan felnevetek.
-Ez aljas volt te nő, ez egyik legkönnyebb módot zártad el a bizonyításra. De játszunk így nem elég hogy a mágiám használod az még oké nem sokat tehetek ellene de az hogy a mozdulataim is vissza adod nekem egyfajta büntetésként hát ez remek sőt vicces. Esküszöm legközelebb megcsókollak tuti hogy kevés ember életében jelentél meg másodszor ennyi erőből randizhatnánk is. - beszélek az erdőhöz majd az elfre nézek- Mielött örültnek néznél ami esélyes, a Természet anya blokkolta a dolgot így marad a szóbeli és tett béli bizonyítás faji miben létemet illetően de tény ez nő akar tőlem valamit amit elmondhatna egyszerűbben is mint szívat mint egy első bálozós hercegnő... Menjünk.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 01, 2018 5:46 pm

Az elf leereszti a fegyverét laza húrral, de kézben tartja arra az esetre, ha valamivel próbálkoznál. Láthatóan nem bízik benned még mindig.
-Természet Anyát nagy becsben tartjuk a népem körében. Ő biztosan nem csinált neked semmi rosszat, ha nem vagy éjtünde.
* Elvisz az erdőbe, ahonnét nem olyan régen még eltávolítani akartak. És egy tisztáson fél tucat katona táborába vezet. Ott az egyikük végig mér mind a kettőtöket.
-Ez miféle szerzet? Azt mondtad, egy selfet hozol.
-Ő az, akinek hegyes a füle, de nem közénk tartozik. Valahogy ki kéne deríteni, hogy zevadari kém vagy valami más.
-Tippre valami más. Talán félvér. De a természet nem zajong, hogy sötét testvérek járnak a fák között. Viszont Természet Anyához sincs köze.
Arca egész emberi vonásokat mutat, csak a fülei nagyobbak.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 01, 2018 6:17 pm

Robert

A tünde némileg bizalmatlan amit totál megértek a részéről, egy deka szökési kísérletem sincs igazából öt figyelem némileg vidáman. Ami tuti kiakasztja de ez van.
-Ó egy szóval se mondtam hogy ártott csak a mentális hálót tiltotta le előlem ami egész jól nézett ki eddig még csak hasonlót se láttam sehol, gyanítom egy ideig nem is fogom viszont egy másik problémám megoldásához közelebb vitt.
Egy nagyobb tisztásra érünk ahol 6 katona vár minket én vidáman integetek feléjük.
-Helló se kém se self nem vagyok mind két opciót kihagynám, pár órája már jártam erre akkor találkoztam egy őrrel csak Természet anya kicsit egyoldalúan elbeszélgetett velem majd kitessékelt az erdőből 3 farkas kíséretében. Mármint nem megkergetettet csak vigyáztak rám míg magamhoz tértem. És nem vagyok elf pontosabban ahogy tapasztalom a helyihez képest másképp nézek ki a saját világom elfjei közül vettem ezt az alakot a nemes elfek közül. És igen eddig kétszer találkoztam vele mondhatni. A második alkalomnál épp egy energia gyűjtési technikán dolgoztam volna csak e az ifjú megzavart benne, aztán a többi esemény ide vezetett. Ennyi lenne a dolog kérdésekre szívesen válaszolok már ha tudok.
Nincs okom hazudni pláne hogy egy speciális fémet keresek egy fegyverpárhoz amit az uralkodójuknak készítenék két okból. Egyrészt mert tök új vagyok az ember városban, a másik ok hogy bizonyítsam a tudásom egy elfnek hogy nem a levegőbe beszéltem a technikáimról viszont a markolathoz is speciális anyag kellene egy élő fa törzsének egy kis darabja amit egy elfek által felszentelt területen nő no nem kivágni vagy ilyen barbár dolog csak ki éneklem a fából igaz ez güris lesz mert eddig volt mellettem egy elf ennél a technikánál de gyanítom itt ezt nem ismerik szóval marad az hogy egy elf rúnakörbe ültetett fát fogok használni. Hopp kicsit sokat beszélek ahhoz képest hogy fogoly vagyok elnézést kérek befogtam.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 02, 2018 4:23 am

Valóban igen beszédesnek indul a kihallgatásod. És ehhez a -jóval- kisebbik részt azt az erdeiek adták. Ám kevésbé haragosak, mint inkább érdeklődőek egyelőre.
-Éneklő fák? Újat mondtál.
Nem emlékszem hírre, hogy egy félelf járt volna mostanság az erdőnkben és feltartóztattuk volna. Ti hallottatok ilyet?

* Körbenéznek és utána még telepatikusan utána is kérdeznek, de senki nem is hallott hasonlót sem. De ha elárulod nekik azt, hogy akkor még ember kinézeted volt, akkor sem. Nagyon jó leírást adhatsz arról a határőrről, aki itt elsőként megállított. Ám elcsodálkozva próbálják hová tenni a dolgot, hogy pont azt jellemezted, akit őrségben való elalváson kaptak nem olyan régen.
-Nálunk is vannak nemes elfek. De nem hasonlítasz rájuk. Valahogy... sokkal inkább egy félvérre inkább. Van valami nagyon emberi vonás benned. De nem tudnám pontosan megmondani, hogy mi az.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 02, 2018 9:58 am

Robert

-Nem a fák énekeltek pontosabban nem ezek a fák az elfek és néha én énekelhettem nekik. Az éneklő fa meg mint olyan vicces bár durván reszelős a hangjuk éneknek nem nevezném a dolgot csak beszédnek viszont mentálisan képes volt beszélni igaz ott sem épp dalos pacsirta ként mivel fa ként nem túl gyors a reakciójuk. Viszont mesélni nagyon tudtak. Vissza térve a dologra se fél se egész elf nem vagyok, ember pontosabban Crantai vagyok az emberi fajon belül is egy egyedi és kihalt faj képviselője. Képes vagyok az alakváltásra egy varázslat segítségével bár pár alakot képes vagyok már képességként is felvenni. Azért is vettem fel az elf alakot mert kicsit jobban érzitek a természetet és az energiákat, szóval szükségem volt az egyik természetes és ösztönös érzéketekre. De az a nő már rég meg mutatta hogy kéne mágiát használnom...
Rövid kuss mi követi azt hogy jártam e itt közben folytatom.
-Emberként fogott el egy elf akkor épp egy istent kerestem aki csúnyán megtréfált, többször is. Na szóval ez az elf elkapott és épp kihallgatott volna hogy mit keresek ott, amikor megfagyott az idő. Elsőre megijedtem hogy egy másik időmágus van a közelben de észre vettem hogy az az én varázslatom volt de nem én csináltam hanem egy elégé érdekes jelenség aki röviden is kezdőnek titulált a mágiám használatában noha nem sértésként mondta inkább olyan nevelő célzattal.
Leírom az elf katonát aki ott volt meg az istennőt aki simán használt engem egy varázslatra.
-Amikor megtalált nagyon is ébren volt még , esetleg őt is elaltatta a Természet anya mint engem. Szóval vissza térve a témára nem vagyok elf bár rengeteg szokásotok tanulmányoztam odahaza és más síkokon. De csak egy "ember" idő varázsló vagyok aki szeret kovácsolni ezt azt.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 02, 2018 7:49 pm


-Nem, kizárt dolognak tartom, hogy Természet Anya altatta volna el. Semmi oka rá. És ahogy te is valószínűleg csak álmodtad a vele való találkozást. Sokkal logikusabb magyarázat, mint hogy bájcsevegsz vele, miközben mi egy életen át örülnénk, ha csak egyszer jelenne meg előttünk.
Egy kukkot nem értek az átváltós dolgaidból. Bár az tény, hogy most nagyon nem emberként nézel ki, vagyis lehet benne valami. De lehet ez csak egy self álca.
Állítólag teljesen ember kinézetűvé is tudják varázsolni magukat...

* Vitathatatlanul több értelme van az ő gondolatmenetének, mint amit te összezagyválsz itt minden féléről. És továbbra sem jutottatok közelebb ahhoz, amiért ide kísért új barátod a rétről.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 02, 2018 8:26 pm

Robert

Hm amit állít durván vitán felül áll és tényleg reálisabb ha így nézzük. Egyetlen bökkenő hogy nem így történt és ketten játsszuk ezt.
-Oké kezdetnek hívjátok ide vagy küldje el az ember képét akit látott megjelenni a semmiből az erdőben, én mivel Természet anya csak addig engedett a mentál hálótok közelébe hogy csak láthattam így azt az arcot nem tudnám elvileg reprodukálni vagy másolni, ugye? Viszont ha bele nyúlhatok a táskámba és elővehetek egy darab dobókockát plusz megszüntetem a saját elcseszett alakváltásom, kicsit jobban hiszel a szavamnak. A kockával egy adott személyt, nem engem hogy ne selfesedjek átváltoztatok egy emberré vagy férfiból nőt csinálok te választasz. Amint megtettem simán megtudom szüntetni a varázst és nem lesz gondja belőle. Selfek gondolom mást nem tudnak átalakítani csak önmagukat. Én bárkit át tudok igaz spórolnék a mágiám használatával így varázstárgyakat használok. Ha ez sem elég pár pillanatra megállítom az időt hogy bizonyíthassam neked az igazamat és hogy nem álmodtam a kalahorátokról pláne úgy hogy se szobrot se képet se leírást nem láttam róla az elmúlt kb egy két hónapban amit ezen a síkon töltöttem. Nem vagyok self és még csak nem is dolgozom nekik mert ha így lenne az a 3 farkas nem védett volna hanem szét tépett volna az erdőben. Ismerek jó pár rituálétokat amit rég túl rég az életem részévé tettem nem most fogom elkezdeni megváltoztatni a szokásaimat csak mert kerge sötételfnek néztek akik durván fa eledelnek néztek egy lápban. Nem kérek többet csak ennyit kérjétek el az elftől a behatoló arcát és őt is felmenti ez a hanyagság vétke alól és bebizonyosodik hogy self sem vagyok viszont ha van valami ősi írás vagy oszlop a Természet anya nevével nem ezzel amivel ti éltetitek hanem az igazi akkor egy elf rituálé keretében ha mákom van megjelenik egy küldötte aki vagy igazol vagy pofára ejt. Ti nem vesztetek semmit én az életem teszem az igazamra nem félek a haláltól csak nektek lesz kínos ha a halálom után beköltözöm hozzátok kopogó szellemként. Szóval egy ősi természet rituálét szeretnék végrehajtani némi őself mágia keretében. Odahaza csak két kalahora vett figyelembe az egyik közölte hogy kinyírat a híveivel a másik elfogadta az ajándékom amit az elfek ősfájának adtam, igen túl sokat mozgok elfek közt és ezt érezhette meg az úrnő is. Így egy isten ítéletet kérek magamra ha  pechem van csak fává változtat ha mákom akkor csak így ragadok ebben a formában. Nincs veszteni valóm. 
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 03, 2018 4:21 am

-A farkasok nem támadnak emberre. Oké nélkül nem teszik. Valószínűleg csak barátkozni mentek oda hozzád.
-Igen, de akkor még sem lehet sötét elf. Azokhoz nem mernek oda menni, mert akkora gonoszság van a szívükben.
-Nos, ezt még át kell gondolni. Ha minket meg tud téveszteni egy self kém, akkor vajon a természetet is? Hiszen sokkal okosabbak vagyunk az állatoknál.
* Úgy tűnik néha ennél a fajnál is megfigyelhető az a mindenki felett állás, mint az embereknél. Noha a többiek igen csúnyán néznek a főszónokra. Láthatóan vívódnak a Zevadartól való -szinte már paranoid- félelmük és a természet iránti csodálatuk között.
-Természet Anyának viszont bőven elég, hogy a növényeken és az állatokon keresztül fejezi ki az akaratát. Biztosan nem csevegne egy most érkezett ember idegennel. És nem változtatná őt át félelffé.
-Viszont a félelfek igen aljas népség. Lehet, hogy csak találkozott az erdőn kívül egy őrrel és teljesen véletlen, hogy ő elaludt ma. Egyszerű tipp, ami után a véletleneket próbáljuk valami utaló jelként értelmezni.
Lehetett volna az, hogy ma halpaprikást evett és jönne azzal, hogy ő tanította meg még kiskorában neki, csak már nem emlékszik.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 03, 2018 2:25 pm

Robert

Ezek most komolyan végigrágják a dolgot megvitatva hogy egy self átverhet egy istennőt? Pláne azt az istennőt aki mondhatni az összes életet képviseli ezen a síkon? Anyám ezek megborultak agyilag. Gyorsan közbe avatkozom mielőtt kinyírják egymást a megalománia miatt.
-Csak egy apróság az előbb megjegyezték nagy bölcsen hogy az erdő sem idegenkedik tőlem farkasok is megkörnyékeztek akár játék miatt az esemény miértje lényegtelen ergo nem vagyok self tehát a halált ki is húzhatom a listáról. Viszont a másik dolog a Természet anya minden élőlény védelmezője még ha van hisztis faj mint a selfek és bármikor felismeri őket gyakorlatilag egy bolygó méretű életdetektor az ereje szóval szimpla alakváltással őt nem lehet átverni ahogy ezt az őrt sem aki ugyan tévedésből de a szemszögetekből helyesen járt el.  A másik elf elalvását meg nem én reklámoztam hanem ti közöltétek így az engem is meglepett szóval ha nem is az istennő de valaki kiütött minden élőlényt mert könyebb volt ez a megoldás. Szóval marad az a sértés hogy félelf lennék de ez nem igaz hisz egy deka elf vér sem kering a szervezetemben-illetve ez nem teljesen fedi a valóságot noha az tény hogy születésemkor egy deka se volt benne de egy vértestvéri szerződés az elfeknél nem egészen az ami az embereknél de átváltozást nem okoz szóval zavartan nézem a bal tenyerem- Nos nem vagyok elf max felvettem az alakját ami tök egyszerű bár nem félvágózóm. És azt se hiszem hogy ti döntitek el hogy a természet anya kit látogat meg ébren vagy ne adj isten álmában, perpill úgy néz ki jobb elf vagyok emberként mint ti jobban tisztelem a szavát és amit jelent mint elvárható egy majdnem átlagos korral rendelkező embertől. Szóval marad a csóri őr a szent ligetben ahova ember nem léphetne be csak ha az úrnő beengedi szóval mivel az bizonyított hogy ott voltam a többi őr mit csinált mind eközben?-hajolok a kapitány(?) arcához közel- mert érdekes hogy bejuthattam ha self kém lennék egy szent ligetbe amit a legjobb harcosaitok őriznek és mégis kétségbe vonjátok ha igazat van merszem mondani. És mielőtt elfelejtem valahogy ki is jutottam az erdőből újra áthaladva az őrökön. Ennyit a kémkedésről még jó hogy dunsztom sincs hova teleportáltam a Természet anya energiáját követve. De csak egy fogolyféle lennék- dőlök neki egy fának -az életem a ti kezetekben van-vigyorodom el immár kicsit fölényesebben mint kéne de kezdem unni hogy mindenkinél jobbak érzik magukat. Ha én nem vagyok jobb náluk akkor ők se nálam de ez csak buta merengés....
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 05, 2018 3:54 am

-Még nem bizonyított, hogy az istennővel találkoztál.
-Inkább mondjuk azt, hogy kizárt, hogy az istennő beszélt volna veled. Azok a farkasok csak játszani akartak veled. Vagy megenni...
* Úgy tűnik egyre inkább elszakadtak tőled az ügy megvitatásával és egyre inkább maguk bölcs eszeire válaszolnak, nem egy érdesebb kultúrkörből jött emberére.
-De ebben igazad van. Még lehetsz félelf. És...
-Mi van akkor, ha a farkasokat Természet Anya küldte rá, hogy megegyék az alvó selfet?
* Azért amikor felveted nekik azt, hogy át tudsz változtatni valakit valamivé, kérlelhetetlenül olyan ostobaság ez, amit le kell reagálniuk.
-Lássuk a próbát! Engem változtass át egy törpévé!
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 05, 2018 8:13 am

Robert

Nem sokáig űl ki vigyor az arcomra, kicsit nehéz esetekkel van dolgom. Felsóhajtok amikor közlik a zseniális nézőpontjukat, és legszívesebben falba verném a fejem vagy valami obeliszkbe. De még tartom magam.
-Ha meg akarnak enni egy házaspár nem állítja meg őket és nem csak 3 lett volna ott. A másik hogy kicsit egyoldalú a nézőpontotok de erősen, ami nem szokatlan mivel elfek vagytok de már ez is túlzás tőletek... És nem vagyok se teljes se fél sőt még csak negyed elf se egy kicsit se. ember vagyok azért a fajomat még tudom kösz.
Amikor már azt hittem fel kell képelnem a vezetőt hogy értelmet verjek a fülei közt kongó fekete lyukba kis fény villant az erdőben mint remény amikor próba elé állítottak hogy változtassam át egyiküket törpévé. Mély sóhajjal és farkas vigyorral díjaztam az elfet és előkerestem az utolsó kockáimból egyet, majd az erdő felé néztem és ó elfűl szóltam a Természet anyához.
-Tisztelettel megkérlek ezt ne akadályozd meg nem lesz semmi baja egy kis kulturális sokkon kívül, azt meg rohadtul kibírja de a lényeg hogy pár perc törpeségbe nem hal bele.
Majd az elfekhez immár sima elfen szólok.
-Nem hozzátok beszéltem az előbb mielőtt félre értenétek a dolgot csak szokása némi akadályozás ha valami nem tetszik neki, és ezt elfogadom de ez esetben semmilyen titkotok nincs veszélyben bár a mentál hálónál se volt de azt hagyjuk.
A kockát megforgatom, és bőszen imádkozom hogy ne valami marhasággá változtassa mert elvileg irányítom a dolgot de mielőtt össze zúznám és ráfújnám kicsit koncentrálok egy viszonylag mokány törpe képére majd fújok.
-És lássuk a törpét.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 05, 2018 6:54 pm

Az egyikük felszólal, mikor azt taglalod, hogy mennyire vagy elf, vagyis mennyire nem, csupán csak egy ember.
-Ahhoz képest, hogy ember vagy... nem nézel ki annak. Ha varázsoltál, mi akadályoz meg abban, hogy megszüntesd?
* Ez után felveted az ötletet az átváltoztatásról és harapnak rá. Nagyon izgulsz, hogy Természet Anya ezúttal ne akadályozzon. És a Mesélő is. Nem is tudom. Olyan hirtelen történt az egész.

/Kockadobás: Tiz es
1-es és 2-es -Nem sikerült a varázslat, hanem selffé változtattad.
3-től 10-ig -Sikerült.
/
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 05, 2018 6:54 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Tízes' : 1
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 05, 2018 7:32 pm

Robert

-Upsz úgy látszik rossz kockát választottam különböző színűre kellene festenem őket-rejtem el a mosolyom gyorsan miközben a kockákat nézem-igazából még olcsón megúsztad mert egy bárdot self nővé tett igaz ő zakkant kicsit de te csak ennyit kaptál. A lényeg hogy sikerült a dolog igaz nem törpe de átváltoztattalak így hellyel közel őő bizonyítottam ártatlanságom. Ó tök egyszerű megszüntetni a dolgot csak a varázslat alanyának kell rá gondolnia és vége is a dolognak. Remélhetőleg, mert az ork verzió körülbelül egy hétig tart azt teszteltem ott nincs mentő öv csak az egy hét várakozás. Akkor ugye bizonyítottam a dolgot hogy sem self sem félelf nem vagyok.
Kicsit hátrálok mivel a selfes elf arca nem ígér jót és amíg kard távolságon kívül van addig jó nekem ha esetleg megtámadna ami kellemetlen lenne bár pár pofont részéről is jogosnak érzek pláne ha nem változik azonnal vissza csak némi idő múlva.
-Izé bocs a dologért ígérem leszedem rólad csak nyugi és ne akarj leszúrni a fegyvereddel mert az kínos eredményekhez vezetne.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 06, 2018 7:58 am

Robert anélkül tud hátrálni, hogy a szürkére festett -és kicsit megnőtt, megizmosodott- sértett közelebb lépne hozzá. Egészen addig, mig három mozdulat után a varázsló lábaira növények csavarodnak. Ahogy egyre jobban -várhatóan- körbeölelik őt, már a self is rámozdul és nekifutásból állcsúcson veri.
Ez persze mind olyan dolog, mely függ hősünk reakcióitól. Ám a beszélgetés sem alakult eddig a szája íze szerint.
-Egy drow. Én mondtam, hogy csak varázslattal álcázta magát embernek. És ez lett volna az őt visszaalakító varázsszere.
* Többen fegyvert is rántanak, egészen pontosan ketten íjat és hárman kardot.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Az új hit nyomában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az új hit nyomában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» A menekülő nyomában
» A gyilkos nyomában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Awyris erdeje :: Szentkő Vára-