KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Az új hit nyomában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 06, 2018 12:15 pm

Robert


Kicsit agresszívebb a reakciójuk mint vártam így nincs más opció mint lefogni őket. Az ütés elől hátráltam pár lépést de a már megszokott gyökérbilincs fogta meg egyelőre a bokám ami annyiban hasznos hogy az izomból ütő elfet eldobhatom a fenébe mivel a növényzet bármilyen debil testhelyzetben meg fog bilincselni így esésre esélyem sincs na szóval öklös csuklót megfogva kihasználva a lendületét hozzá vágom a fához. Fához? Ez mikor került ide? ~dőlök neki egy fának~ ohh igen ez az a fa, mindegy olyan sokat nem ártok neki ezzel viszont a többi sebesség bajnokot egy hasonló börtönbe zárom mint amiben én vagyok csak nem a növényzetet használom hanem a földet. Ciki lenne ha a saját varázslatuk használnám még a végén valami nagyobb marhasággal jönnek nekem hogy sárkány vagyok vagy démon ech... Na mindegy miután megfogtam a díszes társaságot kényelembe helyezem magam a saját bilincsemben és csevegésbe kezdek.
-Most hogy kb 5 percünk van csevegni agyamentek egyeztetjük ezt a hibbant nézetet amely szerint elcseszett self, drow vagy amit akartok vagyok szemben a tényekkel hogy ember vagyok eszetlen lombjárók. Addig oké hogy találkoztam az őrrel aki elaludt velem együtt engem kiraktak az erdő mellé és 3 farkas acsargás mentesen körözött majd leléptek miután kaját kínáltam nekik. Ad kettő ti egy békésen alakot váltó embert vegzáltok aki rohadt mediációba igyekezett megoldást találni a gondjaira amikor is ez a nyavalyás, igaz munkáját tekintve totál helyesen eljárva vegzálni nem kezdett hogy self-félef és mi tudja még mi vagyok és behurcolt ide ahol ti durván hülyeség irányba tereltétek a dolgot. Én meg bénáztam kicsit mire a fánál padlózó sajna selfé változott törpe helyett. Nekem is kínos hogy egy színházi kelléket nem címkéztem fel de ez van. Nem vagyok self-elf-fél -negyed -semekkora menyiségben, ember vagyok és még mindig azt mondom az ítéletet bízzuk az erdőre. Én eleresztelek titeket mert nem akarok nektek ártani nem vagytok az ellenségeim.
Ezzel megszüntetem a varázst és elengedem őket plusz a selfelőt is igyekszem megszabadítani a saját problémáitól.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 07, 2018 9:50 am

Robert igen jó közelharcban varázsló létére. Ám a terve legalább is érzi, hogy elméletileg kivitelezhető. Talán ez sarkalta őt arra, hogy végletekig összpontosítson és vele volt a meglepetés ereje. Nem hitték az elfek, hogy ennyire jól ismeri a mágiájukat, hogy ellenük fordítsa.
-Mondtam, hogy félelf. Az elemekhez ért, mint a mi gyerekeink.
* Az, hogy nem egy átkot küldtél rájuk, hanem a természeti elemekkel manipuláltál, máris egy esélyt mutat beléd látniuk, hogy valahol mégis közéjük tartozol... félig. Ám azért az arcok barátságosabbak lettek. Legalább a szemekből ismét eltűnt az ölni akarás.
Hamarosan rájöttél, hogy vagy megvárjátok, míg lejár az idő, vagy ráveszed a csókát, hogy tényleg összpontosítson vagy egy ellenséges mágiamegtörés varázslatot használsz rajta, ám akkor elfogy egyelőre az összes természetfölötti erőd...
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 07, 2018 11:45 am

Robert,



Az hogy sikerült a dobás extrém öröm és az hogy a kedélyek lecsillapodtak, kicsit. Jól is jön mert a self témát kerülik az hogy nem savfelhőt küldtem rájuk, meg elengedtem őket pozitív irányba terelte végre az eseményeket. A feltápászkodó selfisre nézek és igyekszem meg győzni hogy nem kerül semmibe vissza változni két okból az egyik fajsúlyosabb azaz elfogy az erőm és cseszhetem, a másik hogy egy full erős mágia destrukciós tekercset vagy kártyát nem tervezek felhasználni egy hülye alakváltás megszüntetésére, jól jön majd az ha esetleg mágia nélkül kell lébecolnom egy ideig közelharci tudásom egy született elfhez képest még több ezer év után se épp életbiztosítás. Megszólítom a teszt alanyt.
-Kérlek figyelj rám nem olyan bonyolult megszüntetni az alakváltást a legtöbb esetben mint ebben is elég csak arra gondolnod hogy vissza akarsz változni eredeti alakodba nem boszorkány átkot kaptál csak egy mezei alakváltást amit egy 5 éves ork is simán képes lehet megszüntetni. Ez nem sértés csak a nehézségét mutatom. Szóval csak egy minimális koncentráció és megszűnik. Kérlek bíz bennem.


A hozzászólást Shuga összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 08, 2018 2:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 07, 2018 3:49 pm

-CSAK egy mezei alakváltást? Mégis minek nézel engem?
* Jelenleg a történet épp a Jó és a ROSSZ feliratú dobókocka oldalakon forog és még a Mesélő sem tudja megmondani, hová fog kilyukadni.
Ha szerencséd van, lesz annyira nyitott az új dolgok iránt, hogy legalább megpróbálja. És ebben az esetben sikerül. Ha viszont nem, akkor nem várja meg az egy hetet. Kardot ránt és ezúttal nem fog lebecsülni. Kíméletlenül rámegy arra, hogy kiüssön téged. És te megkötözve egy széken ülve térsz magadhoz három ősz hajú tünde társaságában.

/Kockadobás: Hatos
1-3-ig -Nincs mázlid, el kellett volna használnod a mannád.
4-6-ig -Bár dühös arcot vág, titkon próbálkozik. Fújtat, hogy támadó szándéka kinyilvánításával fedezze magát, ha mégsem úgy jön ki a dolog, ahogy mondtad./
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 07, 2018 3:49 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 6
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 07, 2018 4:22 pm

Robert

Kicsi kövek potyognak a mellkasomról jó sok, többek közt hogy nem tévedtem a kockával olyan nagyot, és hogy az elf végre hallgatott rám. De a legnagyobb kavicsit a mázlimnak köszönhetem hogy legördült élni fogok még pár ezer évet csak óvatos hülyeségeket kell csinálni.
-Szóval most hogy bebizonyosodott hogy igazam volt a varázslattal nem lehetne legalább függőleges szituba állítani hogy beszélgethessünk? Mert ettől függetlenül még mindig ember lennék és már másodszor lépek az erdő területére igaz ebből csak egyszer szándékosan, de az apró részlet. És ha már kicsi bizalom van egy apró de nem épp idevágó kérdés ti hogy szereztek energiát a varázslataitokhoz. Nem szeretnék több ezer évet lehúzni kísérletezéssel így kénytelen vagyok helyi módszerek után nézni. Cserébe a válaszért bármilyen kérdésre felelek csak kardot ne kérjetek egy ideig mert még Casandrának is tartozom 100 darabbal igaz hogy a Természet anya egyértelművé tette hogy nem engedi egyenlőre az ő részüket teljesíthetővé válni mégis megelőlegezném nekik a fegyvereket. Szóval bármit kérhettek kristály vagy rúna, esetleg mágikus fegyvereken kívül mert kristályt utálok csinálni sok vele a gűrc. Tehát tudtok segíteni? Cserébe bármit elmondok vagy segítek ha tudok.
Körül nézek látom e ez erdő védelmezőjét remélhetőleg nem rosszallja kérésem illetve egy dolgot még hozzá teszek ha már az istennőnek lehet hogy igaza van.
-Némi töprengés után még egy apróságot kérnék mivel legyen valós vagy látomás az a találkozás a Természet anyával lehet hogy igaza van tanulhatnák tőletek némi mágia használatot hogy rájöjjek mire is célzott a hölgy? Tudom pofátlan kérés de még fát is hajlandó lennék ültetni a ligetében csak azért hogy enyhítsem az esetleges nézet különbségeket, és elf esküt teszek hogy egy léleknek se mondom el amit tőletek tanulnék hisz aligha lenne ezen a világon ember rajtam kívül aki érti és használni is tudná a mágiátok. Ha ez soknak tűnik kérlek vigyetek el olyanhoz aki kevésbé elutasító a témában. De a lényeg hogy elf legyen.
Lehet hogy ez kicsit sokkolja őket de ez van minimális erőm maradt tölteni nem tudom, kell valami módszer rá. Méghozzá sürgősen.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 07, 2018 7:41 pm

Elengednek a növények és te jó nagyot hanyatt esel. Ám ez valószínűleg a barátság jele.
-A természet elraktározott energiáit használjuk, nincs ebben semmi titok. Csak megkéred a növényeket, hogy csinálják meg és... nem teljesítik.
Mert nem vagy teljes értékű nemes... szóval nem vagy lombtünde.

* Hangjában érzed, hogy valami zavar van a mondandójában. De nem feltétlenül neked szól. Ám ezek szerint őtőlük kár kérned, túl természetesen használják, hogy a manna realizálódjon. Vagy nem is használnának ugyan olyan energiát ehhez?
-Ha valakit minden képen fárasztani akarsz, akkor kérdezd az erdő szellemeit!
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 08, 2018 2:28 am

Robert

Kicsit fáj amikor felkelek de imádom hogy szabad vagyok, viszont amit mond meglep. Csak nekem tűnik rasszistának a fickó? Na mindegy még szép hogy nem vagyok nemes elf bele is örülnék a dologba elég nekem a vérük a testemben már ez is sok nem hogy elf legyek, pláne a műsoruk után. Hopp valamit azért elhallgatott mi is van a nemes elfekkel?
-Mit is fojtottál el a nemes elfekkel kapcsolatban? Mintha lenne valami titkuk amire ők képesek ti meg nem jól értem ezt a dolgot? Valamiről nem beszéltek és viszket a fülem a kíváncsiságtól hol találkozhatok egy Nemes elffel valahol? Ami az erdő szellemeket illeti oda mennék ahol az alvó elf volt, van némi kérdésem az ott levő szellemhez. És csak ő tud válaszolni de első egy nemes elf vagy kikotyogom az első emberi alkimistának milyen egyszerű kristályt formázni. Sőt még azt is megtanítom nekik hogy kristály szövetet tudjanak készíteni szóval hol van egy nemes elf akit bosszanthatok ember létemre.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 09, 2018 3:08 am

-A nemes elfek pont ugyan azt tudják mágia tekintetében, mint bárki közülünk. Hiszen a lombtündék közül alakult ki katonacsaládok egész generációi alatt. Többre nem képesek, csak a gondolkodásuk más, mint az átlagos awyrisiak.
Az erdő szellemeit pedig ne igazán lidércekként gondold! Lehet többre jutsz, ha gyönyörű, fiatal nőkként jelennek meg a képzeletedben. De tiszteljük őket annyira, hogy ha nem akarnak veled találkozni, nem erőltetjük.
Mindent látnak, ami az erdőben történik és mindenről hallanak. Ha akarnak, majd felkeresnek.

* Úgy tűnik a vezetőjük kezd egyre inkább rémbuszokban beszélni. És ez jó lehetőség, hogy megfejtsd őket.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 09, 2018 3:36 am

Robert

Valamit nem akar vagy nem tud elmondani megmagyarázni ez még akár hihető is lehet. Viszont alig hiszem hogy csak a katonai rang miatt lettek "lettek" nemes elfek, de velük majd foglalkozom később.
-Azért nem vagyok totál ostoba a nézeteitek terén egy természet szellem se lidérc. Azok csak bosszantó árnyak egy sötét mágiával fertőzött helyeken vagy valami bestiális halt haltak szellemei. A természet szellemeket két formában ismerem állati például farkas medve sólyom és ezekhez hasonló - és egye kutya most már úgy is mindegy mit művelek egy kis illúzió nem eszik sokat így természet anya képét idézem a tenyerembe-És az emberi ilyen mint amiben Természet Anya közölte velem hogy tanulnom kell még. És igen a rituáléitok sem épp 100% kos hogy megjelenik bármi hisz nem parancsol a természet őreinek csak felhívja a figyelmet hogy ott vagyunk kérdezni és tanulni vágyunk tőlük. Aztán eldöntik hogy mutatkoznak e vagy sem ez már az ő akaratuk. Nem lidércek akiknek parancsolni lehet megfelelő képesítéssel. Na de azért én beszélnék egy nemes elfel is biztos ami biztos.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 09, 2018 4:11 am


-Civilnek nézünk ki? Én magam is nemes elf vagyok, ahogy mindenki, akit most látsz. Persze magadon kívül. Nincs semmi fölöttes képességünk vagy különleges titkunk a többiek előtt. Nem tudom, milyen nemes elfekkel találkoztál még, de mi nem növünk a többiek fölé. Pusztán csak a család elkötelezettségét jelenti a hadsereg iránt.
Ahogy ugyan ilyen megbecsülést kap az is, ha több generáción keresztül az állatok idomításával vagy más szakmákkal foglalkoznak.
A kristály fegyverzetet készíteni pedig a kovácsaink dolga. Nem tudom, honnan tudhatná meg egy ember, hogyan készül. De ez nem is biztos, hogy a mi dolgunk. Remélem, hogy kezd világosabbá lenni a dolog.
Ez a nő pedig kötve hiszem, hogy egy nimfa lenne. Sokkal inkább egy istennő. Talán tényleg Természet Anya egyik képe, amit valahol láttál. Még mindig úgy nézel ki, mint egy félelf. De h ragaszkodsz hozzá, lehetsz felőlem teljesen szántó-vető.

* Eddigre már a többiek is határozottan megnyugodtak. És kezdik elfogadni azt, hogy a természet inkább csak egy különleges bolond miatt riasztott be, mint egy self fenyegetés miatt.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 09, 2018 5:31 pm

Robert

-Merész dolog civilként csapatot vezényelni, na de viccet félre téve tudom hogy katonaként a nemes elfek közé tartozik -legalább is ahányszor elmondta az elmúlt percekben totál rögzült-az én marhaságaim más tészta. Olyan elfre célzok aki minimum 800 éves és tud valamit erről a világról mesélni. Ugyan is tele a mamuszom azzal hogy minden egyes új síkon el kell ezt a dolgot viselnem. A lényeg hogy ezt a világot nem ismerem egy kicsit se. Kell egy tanító aki tud nekem segíteni a világ energiáinak működésében. Megsúgom kovács vagyok és nem is rossz de a hatalmam nélkül kicsit szöszös egyes technika kivitelezése mivel nincs senki aki ismerné itt. Természet anyát most hagyjuk amiatt a nő miatt vagyok zűrben és kicsit meredek beismerni a dolgot de igaza van. Te most le parasztoztál? Vagy elsiklok valami fölött amit más ismer de nekem idegen szóval valami bölcseitek-kel beszélnék akik lehúztak már pár évszázadot.
Oldalra nézek az elfekre akik totál elkönyveltek bolondnak felmordulok-Bármit hisztek nem vagyok teljesen bolond bár ha ti utaztok az időben előbb utóbb kicsit megborultok ti is. Szóval legalább fapofát vágnátok miközben kibeszéltek a hátam mögött sokkal nyugisabb lennék vagy eskü kérek engedélyt természet anyától hogy csatlakozhassam a hálóba hogy azt láthassam legalább amikor a rovásomra szórakoztok.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 15, 2018 3:58 am

Az elfek egyszerre törtek ki a röhögéstől, mintha teljesen egy időben esett volna le nekik a tantusz. És tényleg így volt! Kellett másfél másodpercet gondolkodniuk rajta, hogy tényleg viccelsz-e, de utána a nyolcszáz éves hallatán hamar a hasukat kezdték el fogni.
-Oké, elég a mókázásból! Elviszünk a legöregebbhez.
De csak a tisztán látás véget... Mi soha nem tiltottunk el téged a telepátiától. Bárkinek rendelkezésére áll. Csak nem mindenki érti meg.

* Érezhetően szeretné homályban hagyni, hogy mi is gátolja ebben például az embereket. De mondhatnánk akár a félelefeket is általában. De a lényeg, hogy elvezetnek egy ősz hajú, teljesen fehér szemű férfihoz az erdő mélyén.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 15, 2018 3:03 pm

Robert

Ha szemmel lehetne gyilkolni az elfek már halottak lennének , nem egyszer de minimum 3x kinyírnám őket mert nem is leplezik hogy bolondnak tartanak aki viccel a 800 éves elf korral vajh mit tennének ha azt mondtam volna hogy 10000 éves elfek is élnek egyes világokon. Sajnos bizonyítani igazam nem tudom mert a hálóhoz nem férek hozzá. Így marad az hogy kiröhögnek ha előhúznám a kardom ami sokkal öregebb mint ők tuti kiakadnának és ez egy mókás nem előre tervezett ajándékot juttat eszembe az uralkodójuknak. No mindegy nem az én problémám hogy hitetlenek de erősen érzem hogy tudják mi akadályoz a mágiám és a mentális technikáim, de beszélni azt nem fognak róla.
-Vicces ti semmikép nem lennétek rá képesek túl fiatalok vagytok hozzá, és igen az említett 800 éves sem lenne képes egy pár ezer éves már igen akkor azt mondanám hogy eséllyel akadályozna.. Esetünkben valaki más nyúlt bele akiről ugye szerintetek csak álmodtam de mint kiderült telitalálat lett a kivetített kép. Ami a driádokat vagy nimfákat illeti nem biztos hogy egészséges lenne a találkozás velük. Na de téma lezárva, haladjunk.
Utunk elég érdekes részein haladt át az erdőn így volt esélyem felmérni akadt e valami erősebb hatalom a környéken. Amikor is egy fehér szemű (vak?) férfi elé kísértek. Bemutatkozom neki.
-Üdvözletem Robert vagyok, utazó mágus kovács bár perpill ez csak felvágás mert a mágiám valamiért nem igazán remekel. Az urak akik végigröhögték az utat hozzád kísértek mint olyan személy aki segíthet a gondjaimon némi információval. Amiért hálás lennék.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 15, 2018 7:06 pm

A férfi feléd néz, de már biztosra látod, hogy világtalan. Csak amiatt tudja, hogy merre vagy, mert hallja a hangodat.
-Nem tudom miben tudok segíteni. De hallgatom és megteszem, amit tudok.
* Tart egy kis szünetet, mielőtt folytatja.
-Én elvesztettem a mágikus erőmet évekkel ezelőtt. És a tavalyi évben a fiatalságomat is. De ez hosszú történet és nem untatnálak vele.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 15, 2018 7:21 pm

Robert

-Időm mint a tenger elég türelmes típus vagyok hallgatás és tanulás terén érdekelne mi történt veled hátha találok megoldást mind kettőnk gondjára ami egyelőre ugyan az kivéve a vakságot és azt az apróságot hogy gyakorlatilag halhatatlan vagyok. Ezt egy isten se veheti el pláne nem egyedül túl sok isten átka ez, kicsit idegesítő is. Nem vagyok ölhetetlen csak nehéz eset a halálnak. Eddig azt hiszem kb 8x temettek el pár száz évre vagy zártak el de ezt nem számolom mert a valós halálaimat max egy másik sík boszorkánya tartja nyilván tőle meg nem fogom elkérni a vallatásom részleteit még a végén megismételné őket csak kedvességből. Szóval mesélj nekem magadról meg arról ami veled történt.
Csendesen nézem és hallgatom, bármit is mond de gyanítom kerge Természet anya sara a vaksága és erőtlensége. De sejtem mi a gond csak megerősítés kell az elfek hallgatnak de ők is tudják mi történik itt és ha nem beszélnek akkor lassan apró élvezettel fogok új szórakozás után nézni.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 16, 2018 2:10 am

A fehér szemű lehet, hogy meglepőt fog neked mondani. Ám ránézésre őszinte.
-Évtizedekig voltam bezárva a sötét elfek egyik bányájába. Először csak azt hittem, hogy a fogságba esésem váltja ki a nyomott hangulatomat.
De utána úgy éreztem magam a természettől végleg elzárva, mintha fuldokolnék. Egyre ingerültebb lettem. Majd több lombtünde társammal is ugyan az történt odalent. Befehéredtek a szemei és a maradék pislákoló mágiánkat is elvesztettük.
Amióta visszatértem, igyekszem minél többet a növények és állatok közt lenni. Hallgatni a madarak csicsergését, a levelek zizegését. De ez már nem ugyan az, mint régen... Már elfelejtettem, milyen a természet része lenni, hallgatni a fák történeteit vagy a messziről épp érkező üzeneteket, amik átszaladnak a környező bokrokon.
Amikor az öcsém kicserélt valami magas rangú tisztjükre, az éjtündék átkot bocsátottak rám. Egy pillanat alatt a hatvanas éveiben járó külsőmből egy aszott öregembert csináltak. És még gúnyolódtak is, hogy remélik, hogy van gyerekem, mert most már soha nem lesz. Ízületeim fájnak azóta, és ellopták az éveimet.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 16, 2018 11:49 am

Robert

Hallgatom az elf férfit és nem akarom elhinni amit mond, de nincs oka hazudni. Szóval kerge sámán ezt nem szúrta ki oké nem a bosszú az első lépés az ráér a végére annál a kóklernél.
-Lenne egy elméletem amely szerint mind két gondodat tudom kezelni igaz mind kettő kicsit meredek. És hiányos a készletem hozzájuk de kezdetnek a látásod és a fiatalságod jó eséllyel vissza tudom adni neked. Ami a mágiát illeti azt hiszem mind a ketten ugyan azt éljük át de ha jók a megérzéseim hamarosan újra együtt lehetsz a testvéreddel és a társaiddal. Első a látásod és a korod mert bosszant ha valaki olyasmivel játszik amihez nem ért és elhiheted nem vagy vén csak mocsok módon használtak egy alakváltást rajtad. Ehhez több izom kell mint amit én műveltem azzal aki ide kísért de számodra is van remény. Hamarosan vissza térek hozzád a gyógyszerrel aztán tartunk egy kis természet fesztivált az én felfogásomban amolyan elfeset, ami segíthet rajtad újra csatlakozni a természethez bár ehhez kell még találnom pár elfet mert megmutatjuk a természetnek a tiszteletünket és a segítségét kérjük ahhoz hogy te és még akit elérünk pár napon belül újra egészek legyetek.- az sem utolsó szempont hogy magamról is levetetem az átkot és nem kell tovább aggódni, persze ha nem jön be az enyém akkor még mindig ott van 3 verzió a saját gondom megoldására. Mert ha átok akkor durva dolog lenne ha nem tudnám levenni magamról. Mielött én is az ő szintjére zuhanok bár engem nem szivatak be az alakváltással.- Szóval van remény a számodra és a hozzád hasonló elfeknek akik megszenvedték a selfek átkát.
Az öreget ott hagyom és keresek egy vezető félét és elé terjesztem csekély kéréseimet amik ezek lennének.
-Üdv Robert vagyok bár ezt sejtem tudja, hisz folyamatos mentál kapcsolat van önök közt. Ezzel meg is spórolnám a fölösleges udvariassági köröket. Van egy elf férfi aki elég pocsék állapotban van, ha tud biztosítani egy helyet és felszerelést az egyik problémájára elkészítek egy gyógyszert az után a Természet Anyának tartanék egy természet ünnepet ami segíthet levenni azt az átkot ami elszakította tőle a sérülteket. A rituális ének szövegét majd le írom de először szüntessük meg azt a nyavalyás alakváltó átkot rajta. Ami ha beválik több elfen is segíthet, akik szintén át estek ezen. Na szóval a gyógyszerhez szükségem lenne verbéna, hunyor és nadragulyára. Továbbá négy-nyolc karátnyi por formátumú ékkő por is kellene hold kő bár ez talán akad és még tigris szem, zafír, opál ebből ha lenne fekete az lenne igazán jó de erre elég kicsi esélyt látok nálunk is tiltott ékkő. És még igazgyöngy, hm pár nyaklánc akad ez akkor meg van, alexandrit, és církon. Nagyjából ezekre van szükségem és a vakságát és az idős testet helyre tudom hozni. Gyakorlatilag pár órán belüli hatással persze ehhez 48 órányi munka kell és a kért tárgyak Ja ha akad Jáde edény vagy lap az is rengeteget segítene a dolgon. A szertartáshoz 3 kiló ezűst és 3 kiló kristály porra lenne szükségem de lehet hogy jádéval kellene helyettesíteni mind kettőt. A kelékek árát kifizetem de szükségem lenne rájuk hogy elkezdhessem a gyógyítását.
Csendesen nézek az elfre a lista után és várom a reakcióit a dologra.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 16, 2018 11:50 pm

Végre rád mosolyog a szerencse. Mindent megkapsz, amit csak kérsz. Méghozzá nem is olyan drágán. És kezded úgy érezni, hogy még a katonák is a szívükbe fogadtak, amiért Természet Anya megrögzött követője lettél. Még ha ezt nem is mondják ki.
-Nincs más a közelben, csak én. És az egész erdőben nem is tudok másról. Velem statuáltak példát. Hogy ha ki is kerül valaki a fogságukból, megnyomorítják annyira, hogy még így is csak rettegést terjesszen a szabadulása.
* Ám a kísérleted teljesen eredménytelenként ért végre. Úgy tűnik, nem egy boszorkány az, aki megtréfálta ezt a szerencsétlen tündét, hanem valóban a Halállal nézett farkasszemet és a selfek megszakították az átkot az utolsó pillanatban. Így a test nem halt meg, ám a molekulák szerkezete megváltozott, öreggé vált.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 17, 2018 12:33 am

Robert

A szer jó és normál esetben működne de az elf valamit kihagyott a storyból. Azt hogy ezt nem selfek tették vele, ha hamarabb kiszúrom másképp kezdek neki a dolognak és totál mást készítek.
-Jól megtréfáltál, azt nem említetted hogy a vén csont kaszással volt találkád az megváltoztatja a dolgok állását. Nem mondom hogy nem tudok segíteni, de ahhoz nekem kell előbb vissza szereznem a hatalmam utána ha az amit tervezek nem jön be vissza lopom neked az életedet. A vén kaszást nehéz rábírni akarata ellen való megmozdulásra így az hogy lenyúlta az életerőd eleve elrendelt esemény lehet. Nekem meg van az a rossz szokásom hogy bele ütöm az orrom a dolgába. Az ünnepet megtartjuk és igen én leszek a középpontja meg te mert ehhez kell az erőm de a Természet Anya támogatása is. Szóval vissza vesszük a haláltól a hátralevő életedet és képességeidet.
Az élet egyre bonyolultabb és csak bonyolódik, az eredeti rituálét át szervezem és másik dalt választok a lényege hasonló de itt most célirányos a hatás célpontja én. El kell érnem hogy végre ráhangolódjak ezen világ energiáira és azt csak így érhetem el aztán foglalkozhatok a félholt elfel és a KASZÁS-sal
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 18, 2018 3:06 am

Gúnyos mosoly jelenik meg néhányak szája szélén, mikor közlöd, hogy Természet Anya tiszteletére rendezett ünnepségeden te leszel a középpontban. Meg persze a megvakult elf.
Ám továbbra is -ezt a kis gesztust leszámítva- rezzenéstelen arccal segédkeznek abban, hogy valami természet fanatikus szektát akarj életre hívni. Vagy csak te magad fejezd ki ilyen fura módon a rajongásodat a természetért és az őt jelképező istennőnek.
A lényeg, hogy a szertartás az eltervezett hatást váltotta ki számukra. Vagyis semmilyent. Lélekben persze feltöltődtek, hiszen mégis csak egy emberi lelkészt megszégyenlően megható ceremóniát ütöttél össze a segédkezésükkel. De nem úgy értve, hogy ők vagy te bármilyen lelki erőt kaptatok volna, amit felhasználhattok.
Egyszerűen csak jól érezték magukat.
-Valóban szórakoztatóbb, mintha vadorzó lenne. -súgja oda az egyik katona a tisztnek, aki nem akart leszállni az elején a self vonalról.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 18, 2018 3:43 am

Robert

A szertartás ugyan rendben lezajlik pozitív változás se rajtam se az elfen nem okozott jelentősebb változást, sőt azt kell mondjam semmi se történt. Pedig a megfelelő szavakkal kértem és elég energiát szórtak szét az önkéntelen szavakkal. De ez van, felnevetek.
-Ez aljas volt tőled-szólok ős elf nyelven az erdő felé-az hogy nekem nem segítesz azt még megértem de hogy egy gyermekeden aki érted él igazán léphettél volna.
Felsóhajtok a táskámhoz lépek és kiveszek egy bájitalt amiért a nemesség képes lenne sereget küldeni vagy legalább is egy túl képzett fejvadász osztagot. Nem terveztem használni én is sokat güriztem mire sikerült ellopnom ezt az egyet. 900 év rabság volt az ára, de senki nem mondhatja hogy nincs türelmem. A ciki a végeredményt tekintve hogy számomra szart se ért ez az ital hisz világosan kiderült már hogy túl sokáig éltem addigra, így veszett fejsze nyele szenvedés volt. Jöhettek a dumával hogy élvezem ha halálig kínoznak. Nos lehet de az az én saram. A vak elfhez lépek.
-Na szóval nem hiszem hogy lenne jobb személy aki megérdemli hogy egészségesen ereje teljében éljen mint te. Idd meg ezt és még a halál se tehet ellene semmit kitoljuk az életed a normális fölé.
Át adom neki az élet vizét és várom hogy a hatás érvényesüljön.
-Mielött elfelejtem némi ára van a dolognak de semmi halálos csak szólok ha esetleg a többiek kicsit rondán néznének rám amiatt ami veled történik. Bár ha ez se használ akkor a mellékhatás is elmarad szóval nincs mit vesztened, sajnos az én gondomra ez nem gyógyír. A mellék hatás némi fájdalom míg helyre jössz meg esetleg 5 napig lázasan fekszel de ha működik újra fiatal leszel.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2018 12:21 am

Robertünk ismét nem számolt a varázsitalnál a helyi tényezővel. Ám ezúttal legalább szerencsés módon másként van ez az 5 nap. Ahogy megitatod a vak elffel az Élet Italát, a változás hirtelen jön. Egy ideig csak földön görcsösen vonaglik és a társai igyekszenek lefogni csak úgy jobb ötletük nem lévén alapon. És ki nem mondva már rögtön valami self átokra gyanakodnak.
Ám mielőtt kitalálhatnák, hogyan forduljanak a már megnyugodott álláspontjukból újból ellened, rohamos gyorsasággal kezd el Turion idősebbik fia fiatalodni.
-Valóban nem lehetsz félvér. Ők soha nem érnek el ilyen szintet a mágiában. Most már valóban elfogadjuk, hogy egy megváltoztatott külsejű ember pap vagy.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2018 12:45 am

Robert

Az elf megitta és az ital brutális sebességgel verte le az elfet a lábáról. Ami megrémiszt még engem is mert mi van ha az a flúgos spiné rossz italt készített vagy ne adj isten rosszat loptam el. A rángatózása pár elfnél előhozta a reflexet amely szerint jobb nekem holtan, de a vak elkezdett végre fiatalodni, és helyre jött. Így megúsztam a halált, de egy kínos dolgot mondott rá ami felér egy becsület sértéssel. No igen de most kuss van nincs mágiám csak eszközök és a jobbak egy ládában elzárva nem igazán szoktam hozzá hogy fel kell élnem a készletem. Így verbálisan agreszorkodtam kicsit.
-Ne sértegess nem vagyok egy isten papja se, mágus vagyok méghozzá vénebb a jelenlevőknél talán még úgy is ha összeadjátok a korotok. És köszönöm szépen hogy ember vagyok, vagy valami olyasmi már ha a sík idegenként mondhatom magamról azt hogy ember vagyok. Istenekre vissza térve nehezen tudok csak hinni olyanokban akikről pontosan tudom hogy léteznek vegyük például a ti Természet anyátokat őt is érzem nem kevéssé így nekem a hit mint olyan kilőve. És a saját világomon jó pár isten pikkel rám még az is akinek a híveit hébe hóba segítettem. De valami nem stimmel már rég vissza kellett volna változnom emberré. Ehh mindegy amint vissza szerzem a mágiához az erőm helyre hozom ezt is. Szóval tud valaki ajánlani valamit mivel szólítsam meg 4x természet anyát, mert kezdek kifogyni az opciókból és a segítségét kérném, driádokat kikerülném azok a nők ha kicsit nem figyelek és elvágják a torkom mintha favágó lennék, Nimfákat dettó kihagynám nincs kedvem randizni perpill.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2018 3:29 am

Awyris lakói arca elkomorodik. És érzed, hogy nem fog tetszeni az, amit mondani akarnak.
-Attól félek, hogy az állapotod végleges. Bár hozzád hasonló szerzettel még nem találkoztunk. De Természet Anya nem olyan konkrét személy, akivel leülhetsz beszélgetni. Ő benne van a fákban, az állatokban... bennünk is. Köszönjük, hogy visszafordítottad a selfek rontását, de ő azért nem tudja használni a képességeit, mert elvesztette a vele született képességét, hogy beolvadjon az őt körülvevő világban.
Hiába két fajtánbéli gyermeke, most már közelebb áll hozzád és a többi emberhez, mint hozzánk.

* A világtalan lehajtotta a fejét és láthatóan súlyos teher ez számára. A bánya megtörte és már nem ugyan olyan volt, mikor kijött onnan. Úgy tűnik az ő esetét nagyon is értik... a tiéddel ellentétben.
És még csak annyira sem hisznek Természet Anya létezésében, mint te egy kósza álom hatására.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Az új hit nyomában - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új hit nyomában   Az új hit nyomában - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az új hit nyomában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» A menekülő nyomában
» A gyilkos nyomában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Awyris erdeje :: Szentkő Vára-