KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Sylla -Isabella Durkins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Sylla -Isabella Durkins Empty
TémanyitásTárgy: Sylla -Isabella Durkins   Sylla -Isabella Durkins Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2020 8:38 pm

Sylla -Isabella Durkins 4068-3-1474142548

Eredeti Név: Isabella Durkins
Faj: ember
Frakció: nos ez egy nagyon komoly kérdés, és mivel egy különleges személyről van szó, azt mondanám, hogy a mindenkori emberi királyt vallja be
Nem:
Kor: 29
Rang/Státusz/Foglalkozás: Szabadúszó, kalóz, kapitány, csempész, emberkedvelő, bajkeverő
Mágiaszint: nincs

Sylla -Isabella Durkins Jellem10
Szokták mondani, hogy a tengeri élet kalandos, ez pontosan így is van, ez sokban befolyásolja az ember jellemét is. Egyesek zárkózottak és savanyúak lesznek a sok tengeri sótól, de én velem ez nem így van. Nyitott vagyok mindenre aki velem is az, és egyben ez azt is jelenti, hogy könnyen képes vagyok másokban megbízni. Persze csak felszínesen, hiszen az igaz valómat nagyon kevesen láthatják. Sőt még annál is kevesebben.
Talán nem meglepő, hogy szeretem a tengert és a vizet. A hajóknak pedig a látványa egyenesen levesz a lábamról, ezért is vágyom egy új saját hajóra. Hogy újra átléphessem a horizont szélét és láthassak olyan vizeket amit még más sosem.

A mindennapokban persze nem vagyok ennyire álmodozó és elvont, sőt, ami azt illeti nagyon közvetlen vagyok és "nagyokat falok az életből", akkor amikor tehetem. Vagy hogy is van a mondás... Férfiakat szeretem az ujjam köré fonni, és azután, mint egy használt kendőt eldobni, ami hát meg kell hagyni elég sokszor okozott nekem jót és rosszat is. Egy biztos, ha egy városba megyek akkor jó eséllyel van egy pár férfi, akik segítenek nekem, ha bajba kerülök.

Nagyon fontos velem kapcsolatban még, hogy rasszista vagyok. Nem szeretem a színes bőrű fajokat, mint az ork vagy a sötét elf. Velük szemben könnyen vagyok előítéletes és elutasító, szóval ne lepődjön meg senki, ha sírok miatta, ha eggyel kell együtt dolgoznom.

Általános felszereléslista:
Általában könnyű ruházat, maximum könnyű vért, de azokat is próbálom kerülni, mert könnyen akadályoznak a mozgásban.
Kettős ikerpengék, ami egyesek szerint nagyon sokat érnek a csont és arany berakásos markolat miatt, és a fura hajlított, nekem kialakított pengék miatt más kezében nem is működnek nagyon jól. Sőt egyesek szerint még mágikusak is...
Egyébként általános cuccok utazáshoz belezsúfolva egy kis táskába: egy kis fémbödön, pohár, kulacs, hálózsák, váltóruha, a tetejére pedig rákötözve egy kicsi sátor.
Egy nagy vörös rubin

Tulajdonok: Nos örökölhető lesz a szülői ház, egyébként jelenleg semmi más nincs.

Sylla -Isabella Durkins Csalze10
Édesapám és édesanyám is él még, előbbi farmer, utóbbi pékként dolgozik, rajtuk kívül egyetlen ismert rokonom az öcsém, aki még él is, ő nemrég őrparancsnoknak lett kinevezve egy tengerparti kisvárosban.

Sylla -Isabella Durkins Egyzob10
Nehéz lenne egy kalóznak felsorolni minden titkos kapcsolatát a kikötőkben, főleg név szerint, de talán elég annyit megjelölni, hogy a nagy tengerparti városok többségében már ismerik. Vagy jó vagy rossz  emlékeket idézhet fel tengerészekben és kalózokban, egyébként az őrparancsnok, pár őr is ismeri, mert hát páran már megpróbálták elkapni, vagy épp elengedni őt.
Ezen túl, mivel csempészett pár kevésbé legális dolgot is a városok között, így nem egy nemest ismer még az emberektől.
Név szerint kiemelésre kerül egyediségük és cukiságuk miatt:
Altevar: Bivaly felszabadításánál a társa
Lashrael és Viridiel: Nos őket azért említem meg, mert előbbi rendkívüli, utóbbi, pedig cuki
Sylla -Isabella Durkins Hzyrnz10
Kezdetekben mint tengerészként terjedhetett el a nevem, ez főleg a királyhű körökben lehet érdekes, azonban miután valami véletlen folytán a hajó átevezett a kalóz vizekre is, én áttérítettem az ottani barátságosaknak megfelelően a hajó legénységét. Erről pedig az alvilágban lehet híres. Az egyetlen királyságbéli hadihajó kalóz lobogóval a flottában, amit persze néha visszacseréltettem az eredetire... Hupsz.
Mindenesetre az én drága leányom elvesztése után hajó nélkül a nevem is kopni kezdett. Persze egy-egy nagyobb balhéban benne voltam, mint Bivaly felszabadítása, vagy egy-két híres kocsmai bunyóban is ott voltam, amiről hallhattak a helybéli betyárok.

Területi ismeret:
Alapvetően a tengerre terjed és annak partjaira, így abban belefoglalva a kikötőket is, egy-két nagyobb tengerparti várost is nagyon jól ismerek, ami talán nem meglepő, illetve azokon a helyeken az eldugott csempészjáratokat is ismerem, ami nem egy negatív tudás.
Sylla -Isabella Durkins Kzopze10
A teljesség igénye nélkül felsorolva:
-tengeri navigáció
-hajókkal kapcsolatos: felépítési, működési és működtetési ismeret
-ikerpengék mesteri használata
-tárgyak elrejtése, álcázása
-emberek elrejtése álcázása
-lopakodás, zsebmetszés
-orvgyilkosság
-kötélakrobatika
-írás olvasás
-úszás

Sylla -Isabella Durkins Aktzyv10
A Végzet Nyomai
Az ünnepi forgatagban
Braslovi Balhé
Ki a hunyó?
Falusi szörnydarálda
Észak-Bivaly Felszabadítása
Vissza az elejére Go down
 

Sylla -Isabella Durkins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Isabella "Sylla" Durkins
» Isabella & Alia
» Isabella Vérengző Állatai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Adatlapok :: Isabella / Freia adatlapok-