KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Királyöböl (Metropolis)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Május 03, 2017 11:16 pm


/Helly/


A Banningok nyilván nem erre a felszólalásra vártak, mikor felkértek a véleményed elmondására. Joggal hihették talán, hogy a közös utazás és a cirkuszért és személyesen érted tett megannyi támogatás viszonzásra talál egy olyan helyzetben, amikor elsőre nem is gondolhattad, hogy bármilyen ráhatásod lehetne a folyamatokra.
Pedig voltak. Hiszen a patikamérleg kiegyenlített küzdelemben lehet a te szavad volt az a kicsi, ami Jelena javára billentette a mérleget. Vagy egyszerűen csak eleve elrendeltetett volt, hogy ő kerekedjen ki győztesnek? Hiszen bármennyire is befolyásos nini-well-i barátnéd és családja, mégis csak a királyi vérvonal egy mellékágával szemben kellett érveit megvédeni. És más nemesek is fontolhatták úgy, hogy az idő annak kedvez majd, aki évtizedekig ott lesz a tűz közelében. És akire az uralkodók egymást követő generációja szerető nagynéniként tekint majd.

Kár részletezni a felvonások hosszú sorát, mire két hangos tábor felkiáltással megszavazta az özvegy grófnéz. Onnan, ahol te ülsz, csalókán úgy tűnhet, hogy többen voltak picivel, akik a Banningok nevét harsogták, ám visszafogottabban kiabáltak. És így hallhatta a főtanácsos is Jelena nevét ki a zajló tömegből. A már megismert főtanácsos, akit idő közben döntőbírákként kértek fel megmondani, hogy melyik tábor is nyerte a bekiabálás alapú szavazást.

Ám a feloszló tömegben te is megkeresheted újra a lányokat.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Május 04, 2017 9:14 pm

Nagyon stresszes voltam végig a beszédem alatt, de megkapaszkodtam az előttem lévő asztalban és így mégis magabiztosan mondtam el mindent amit akartam, Banningek reakciója nem lepett meg, hiszen mégis ellenük szóltam, de egyszer remélem megértik hogy ezt kellett megtenni a gyerek javáért.

Az oszló tömegben szépen lassan sétálgattam ki fárasztó volt a gyűlés és utána a szálásommal kapcsolatban keresem fel Jelenát. Nem vagyok benne biztoa hogy Banning továbbra is adna nekem helyet a palotában, és már amikor megláttam Jelenát, mielőtt ő észre vett volna úgy véltem mégia inkább Banninghez megyek először.....
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimePént. Május 05, 2017 9:11 pm


/Helly/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Mrs_ba10


Még teszel egy búcsú kört -úgy tűnik- mára a nemesek világában. És az utolsó percben úgy döntesz az északi nemesi család dominájához lépsz oda és nem pedig az özvegy grófnéhez.
-Nagyon szép beszéd volt, kedvesem. Úgy láttam, őszintén is gondolod. Noha kétségeim vannak afelől, hogy az orkok is ilyen megértőek lesznek, amikor közöttük próbálod majd érvényesíteni királyod akaratát.
Ne feled, hogy tavaly cserben hagytak titeket és nem harcoltak mellettetek a bányátok félszabadításáig. Sajnos nagyon kevés olyan szövetségest találni, aki kitart az adott szava mellett. És a pillanatnál tovább tervezi érdekeit.

Ügye?
* Utolsó mondatát különös hangsúllyal vitte fel.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Május 06, 2017 5:28 pm

-Az orkokkal is majd beszélünk ha eljön az ideje, azonban jelenleg a gyermeknek akartam a legjobbat remélem ezt Ön is megérti, és nem arról van szó, hogy nem lennének maguk is jók erre a feladatra csupán annyival van előrébb Jelena, hogy a gyermek megbízik benne és könnyebben motiválhatja akár most is a tanulásra. Maguk feladata lesz neki a jó képzést adni és ebben magának is szerepe lesz Úrnő!
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Május 06, 2017 7:46 pm


/Helly/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Mrs_ba10


-És maga szerint oda fog engedni minket Jelena grófnő és csapata a királyfi közelébe, most hogy győztek? Ha ezt a részt komolyan gondolta a beszédében, akkor sok csalódás vár magára. Még az emberek nemesebb világában is, nem csak az orkok terén.
* Félelmeid nem alaptalanok. Egy jó kapcsolatot szereztél, de egy másik elveszni látszik. Ám jobban megismerted az egyik szövetséges fajt. Bár egy király alatt vezető réteg generációról generációra a nemesség, bizonyos kérdésekben túl nagy a törés két vagy több elkülönülő csoport között. És megtapasztalhattad, hogy idealizmussal és szép szavakkal nem leszel hősnő mind két táborban.
Ám Jelena mosolyából, mellyel titeket néz, úgy tűnik most nagy elégedettséget váltottál ki az egyik félből. És semmi nem állhat utatokba, hogy a koronázáson részt vehessetek.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Május 06, 2017 8:00 pm

-nézze ha csalódni fogok, csalódni fogok ezt még a jövő dönti el, és magának kell akkor megoldást találnia erre a problémára, véleményem még mindig ugyan az, és ez nem fog változni. További szép napot Banning Úrnő!
Ezzel távoztam tőle és Jelena felé igyekeztem úgy néz ki Banningnél felesleges lenne tovább az időmet pazarolni...
-üdvözlöm úrnő! Gratulálok a győzelméhez!
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Május 06, 2017 8:24 pm


/Helly/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Ina8ic


Nem kíméled az okossággal a hölgyet. Bár első ránézésre öregebbnek tűnik, de ez csak azért van, mert a törpök élete hosszabb. Te jóval többet megéltél már nála. És nem neki kéne osztania az észt Raydan és Oughwar tárgyalásairól.
-A győzelem az túlzó. -feleli Jelena- Ha valaki diadalt aratott, akkor az az országunk és remélhetőleg leendő jó királyunk. Remélem a herceg nem hoz szégyent őseire és méltó lesz a nevünkre.
* Az özvegy hárítja, hogy a tanácskozás kimenetelét az ő személyes sikereként ünnepelje bárki is. Noha a hívei közül többeket itallal a kezében láthat bárki a folyosón.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzomb. Május 06, 2017 9:13 pm

a válasza megelégedéssel töltött el, lehet csupán látszat volt de figyelemre méltó
- biztosan az lesz a gyermek, és mégegyszer köszönöm meghívását, éa lenne egy apró kérésem ha lehetséges, szállást keresek estére jómagamnak és a karavánomnak, esetleg tudna ebben nekem segíteni?
Jelen pillanatban néztem körbe a helységben és láttam a sok ünneplő nemest de nem akartam felemlíteni...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeVas. Május 07, 2017 6:44 am


/Helly/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Ina8ic


Jelena bólint.
-Szólni fogok a palotában, hogy feltétlenül gondoskodjanak mindenki kényelméről, aki Önnel tart. Ez a legkevesebb. Úgy is túl nagy és túl üres amióta Astelath meghalt.
* Nem tudta túl meghatottan említeni családtagja elvesztését, ám nem első alkalommal tapasztalod ma rajta, hogy a régiek dicsőségének emlegetése mellett igen csak koncentrál ez a nő a Jelenre és főként a Jövőre. Ki tudja mi játszódhat le benne?
-Ám ne feledd, hogy a beiktatás két óra múlva kezdődik! Az új királyunk már javában készülődik. Az első sorban fogok helyet foglalni a legkedvesebb nagykövetünknek.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeVas. Május 07, 2017 11:20 am

-Nagyon megtisztel és arra a pár órára addig kimmenék a városba sétálni egyet. Köszönöm szépen Úrnő!
Nem nagyon tudom őt néha megérteni de nem baj, illedelmesen elköszöntem tőle és a városban a két barátnőmet kerestem gyorsan [persze ha Jelena, nem mond valami oíyat ami miatt maradnék] és a ruhámra is nagyon vigyázva mentem az utcákon le...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeVas. Május 07, 2017 11:42 am


/Helly és a csajok/


Ha nem is értesz mindent, mit miért tesz Jelena, azt egészen biztosan látod, hogy nem volt hálátlan a támogatásért, amit a tanácskozáson adtál neki. Egy szoba erejéig a palotában egészen biztosan nem. És nem is tartóztat tovább, hiszen már újabb nemes közeledik, aki beszélni akar vele. Ha nem vagy udvariatlan, akkor nem hallgatod ki, hogy csak gratulálni akar ő is vagy valami fontos közölnivalója van.

Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Cirkus10
/A képen balra./


Leilát és Lolát hamar megtalálod, ahogy épp egy családi ház teraszán beszélgetnek egy gazdagon öltözött úrral. Nem ismered még a polgármestert, akitől jó helyet remélnek a cirkuszuk számára.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeVas. Május 07, 2017 11:48 am

Lent az épület előtt várom őket, nem akarok beleavatkozni a dologba, deha sokáig tart persze visszaszaladok a beiktatásra, de azért egy üzenetet nekik hagyok, mert ők is jönni akartak
Megírtam nekik gyorsan az üzenetet, és vártam rájuk remélem gyorsan leérnek...
Kis idő múlva idegesen várom mi történhet odafent, de még mielőtt indulnom kéne ők már lefelé jönnek....
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeVas. Május 07, 2017 1:41 pm


/Helly és a csajok/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Cirkus10
/A képen balra./


Mérgesen jönnek le a lépcsőn és azonnal el is mondják az okát.
-Mire sikerült jutnod? Nem volt túl unalmas? Ez a pojáca csak a városon kívül akar nekünk helyet biztosítani, mert azt mondja túl nagy lesz így is a zsúfoltság. De nekünk pont az kell. És az emberek is jobban járnának, ha nem idegeskednek amiatt, hogy semmit nem látnak a többiektől, hanem egy részük oldalra jönne, hogy megnézzék a műsort.
Egész máshogy működik a nép, ha látványosságot lát, csak ezt nem akarja megérteni.

* Úgy pufog Leila, hogy el is felejtette mondani, hogy a szabónál mindketten átvették a ruhájukat. Ő abban is van, de Lola még nem öltözött át.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeVas. Május 07, 2017 6:41 pm

//képen jobbra//

Nem csak drága húgom mérges, hanem én is, de én nem vagyok olyan nyílt, mint ő, jobban uralkodom az érzelmeimen és még mindig ott van bennem a remény, hogy Helléna talán nem feledkezett el rólunk a nagy tanácskozásban és neki sikerül valami jó helyet intézni, különben a város szélén kell felvernünk a tábort.
- Igen, a polgármester nem tudott nekünk segíteni, de én nem hibáztatom Leila, hiszen néz meg min kell úrrá lennie. - intek körbe a káoszban. - Talán a tanácsos asszony jobb hírekkel szolgál. - mosolygok az egész vidámnak látszó törpe nőre, éreztetve, hogy a megszólítás most inkább egy barátnak szól, nem a hivatalának. - Mi a helyzet? Mikor lesz a koronázás? És lesz helyünk?
Én vagyok mindig az utolsó, aki átöltözik, mert mindig van valami intéznivaló, ízonban biztos meg fogom oldani.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeHétf. Május 08, 2017 8:36 pm

-Sziasztok! nos Jelenához kéne majd odamennünk és a koronázás hamarosan kezdődik, úgyhogy sietnünk kell egy kicsit, hogy időben odaérjünk.
A lányok kicsit idegesnek tűntek, bár nem tudom mi történt odafent pontosan, lehet, hogy bunkó volt vagy nem tudom....
Amint lehet elindulok a lányokkal felöltözve a koronázásra
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeKedd Május 09, 2017 5:12 am


/Helly és a csajok/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Cirkus10
/A képen balra./


Nem nagyon vidítod fel őket azzal a hírrel, hogy máris van placcuk, ahol sátrat bonthatnak a cirkuszosok. De hazudnál is, hiszen bármennyire is erősen megígérted szétválásotokor -és a büfészünetekben lett is volna időd és lehetőséged rá- nem beszéltél eddig sem Jelenával sem Mrs. Banninggal a lányok ügyében. Egyedül a szállás lett elintézve a palotában.
Ám most már viszont nincs idő erre. Hiszen mindjárt kezdődik a nagy esemény.
-Te jó ég! Lolának még át kell öltöznie. Nem veheti le a ruháit a nyílt utcán...
* Leila hol egyikőtökre, hol másikotokra nézett. Valahogy el kéne ezt is intézni és a másik dolgot se sokáig halogatni.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeKedd Május 09, 2017 6:45 pm

//a képen jobbra//

- Ki az a Jelena? - nézek a törpre kíváncsian, mert feltámadt bennem a remény, hogy valamit csak tudott intézni nekünk. - Sikerült beszélni valami nemessel és helyet találni nekünk? - váltam izgatottá, mert elsősorban felelősnek éreztem magam a kis társulat sorsáért és ez egy igen nagy lehetőség lett volna és csak másodsorban volt érdekes számomra a koronázás maga. Persze kíváncsi voltam a királyfira, de ahhoz, hogy jól érezzem magam, kell a bizonyosság.
- Elszaladok a ruhámért, gyorsan átöltözöm és utánatok megyek, foglaljatok valami jó helyet. - mondom nekik a kocsik felé indulva.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Május 10, 2017 2:19 pm

- Nos Jelena az Özvegy úrnő és az új király gyámja lesz egyben, vele is beszéltem és rá számíthatunk szerintem, Banning...nos ő kicsit ideges rám....
Való igaz Banningre támogatására nem kéne számítanom de hátha ő is meglep még valamivel, azonban tény ami tény ő úgy érezheti elárulták, bár ez így nem igaz...
-Leila jól áll a ruhám, nem lett koszos vagy valami? Mert megvárjuk Lolát és akkor irány gyorsan vissza nem akarok elkésni a koronázásról...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Május 10, 2017 7:53 pm


/Helly és a csajok/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Cirkus10
/A képen balra./


-Nem, tökéletesen áll rajtad.
Végre előállt Hellena tanácsosasszony a jó hírrel, hogy a lányok komoly eséllyel reménykedhetnek egy kiemelt helyszínben. Ám egyelőre nincs idő intézni, a koronázáshoz rohanniuk kell, ha oda akarnak érni. Egy palotához közeli oszlopcsarnokkal körbevett templomban lesz a szertartás.
Ahogy beléptek a nagykapun, ahová csak úgy tudtok eljutni a néptengertől, ha folyton hangoztatjátok, hogy lefoglalt helyetek van az első sorokban, akkor veletek szemben Jelena ül és épp a fejére teszik a királynői koronát. Mellette egy másik trónon az ifjú örökös, akinek a fején még nincs semmi.
-...megkoronázlak az ifjú Olieth király gyámjának. Segítsd őt tanácsaiddal és vezesd az istenek útján! Védelmezd az egyházat, amíg át nem tudja venni tőled ezt a feladatot!
* Bár a kapuban álltok, de valahogy előre kellene furakodnotok. Leila már kígyózik is az emberek között halkan suttogva az elnézéseket.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Május 10, 2017 8:18 pm

//a képen jobbra//

- Nem kell megvárnotok, sietek! - kiabáltam vissza nekik, aztán futva tettem meg az utat a kocsimig. Gyorsan felvettem és eligazgattam magamon a ruhát. Elégedett voltam és siettem is a templomhoz, ahol a koronázásra sor kerül, bár most nem tudtam úgy rohanni, még időben utolértem társaimat a bejáratnál. Kicsit lihegtem, de azt hiszem nem történt semmi baja a ruhámnak, igaz a frizurám nem volt a legjobb formájában.
Soha nem láttam, még, hogy egy gyámot is megkoronáztak volna, bár igaz mást sem láttam még megkoronázni.
- Ez az a Jelena grófnő? Milyen fiatal az úrfi, vagyis a királyfi? - szaladt ki a számon.
A nő egyáltalán nem tetszett, valami sötét, figyelmeztető érzés kelt bennem életre, pedig sosem voltam babonás.
- Miért nem őt koronázzák meg először?
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Május 10, 2017 8:50 pm

Siettünk ahogy csak bírtuk és pont időben értünk oda a koronázásra, a látvány szép volt és a hely is jó nagy volt, mintha csak mi építettük volna....
-Nem tudom pontosan milyen idős lehet, de egyértelműen kell a gyám. Nem nektek kéne tudnotok az ilyet? nálunk az ifjút megkoronáznák és utána csak kinevezése lenne a gyámnak ha kell, de nézd Jelenának jól áll a korona!
Ahogy a nő fekete ruhája mellé a korona csillogása társult nagyon elegáns és tiszteletre méltó képet adott. Áradt belőle a hatalom és az erő is egyben...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeSzer. Május 10, 2017 11:11 pm


/Helly és a csajok/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Cirkus10
/A képen balra./


Gyanús mindenkinek, hogy egy segítőt -még ha az a törvényes képviselő pár évig- megkoronáznak. És főleg hamarabb, mint a tényleges királyt. Nem nehéz kitalálni azt sem, bár senki nem meri kimondani, hogy az ékszer valószínűleg Astelath régen elhunyt felesége fején volt legutóbb. És Banning jóslata beteljesedni látszik, nem olyan a körítés, ami után őket majd egyenlő félként beveszik a hatalomba vagy a királyfi nevelésébe. Jelena ezt maga akarja intézni.
Hamarosan a megboldogult apja fejéke pedig ékes mondatok kíséretében felkerült a fiú fejére.

Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 9vx2tatk7lc33dksd9ws


-Nem tudom miért nem őt először. De gyertek már, elölről jobban fogunk látni a helyünkön!
* A nép boldog volt. Rengetegen akik látták nemesek. De ezeket a napokat átitatta valami megfoghatatlan aroma, mely minden tudás és bizonyosság nélkül rendíthetetlenül sugallja azt a polgároknak, hogy ezentúl minden jobb lesz.
Nem is részletezném tovább a jelenetet, hiszen megállíthatatlanul közeledik a vége. Ahogy a mesélői reagálásnak is. És ezzel együtt a lehetőség, hogy beszéljetek az özvegy grófnéval. Ott is áll már a trón előtt, hogy fogadja a kígyózó sor gratulációját és minél több mindenkivel kezet fogjon.

Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Május 11, 2017 5:40 pm

//képen jobbra//

Körbenézve nem láttam, hogy sokan megrökönyödtek volna azon, hogy egy grófnőt is megkoronáztak, így nem foglalkoztam vele tovább, hiszen fogalmam sem volt róla, hogy ez jó-e így.
- Szép nő, az tagadhatatlan és reméljük jó irányba igazítja majd a fiatal királyt. - zártam le magamban a dolgot, mivel engem ebben az egészben csak a felhajtás érdekelt, mert az pénzt hozhatott megcsappant pénztárcánkba.
Mikor vége lett a szertartásnak, igyekeztem húgom és a törpe lány nyomában maradni, hogy közelebb férkőzhessünk ahhoz a nőhöz, aki segíthetett nekünk, bár nem tudom, hogy most egyáltalán alkalmasnak tartja-e majd a pillanatot, hogy ezzel foglalkozzon. Féltem, hogy ez most nem jó ötlet.
- Biztos vagy benne Helléna, hogy zavarhatjuk a problémánkkal?
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Május 11, 2017 7:41 pm

-Hát nem teljesen vagyok benne biztos, de gratulálni illene nekünk is.... aztán hátha ő említi majd meg, meg ne feledjétek kellene lennie fogadásnak utána is megkérdezhetjük, majd hallgatózzunk mit mond az előttünk lévő.
Nem voltam biztos benne mit szokás ilyenkor tenni, senki nem tanította nekem ezt meg és eléggé zavaró, hogy mióta itt vagyok folyton lavíroznom kell azon a pici vonalon és kitalálni jól döntöke vagy sem, nem tudom az Úrnőt illike most személyes kérdéssel zargatni.... azonban a sor előttünk egyre fogyott, egyben biztos voltam gratulálni fogok neki, és csak reménykedhetek emlékszik a kérésemre.....
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitimeCsüt. Május 11, 2017 8:07 pm


/Helly és a csajok/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Cirkus10
/A képen balra./


Ahogy a sor csökken, úgy hallasz egyre többet az elöl történtekből. És senki nem fordult magán problémával a boldogan mosolygó Jelenához, sem a fiatal királyhoz. Szinte futószalagon nyújtották a kezüket és aki többet akar, az is csak a semmit mondó jókívánságait húzta pár szóval többre, mint kettő-három. A többiek meg az említett hosszúságban maradtak. És eljött óhatatlanul is a pillanat.

Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Ina8ic


-Köszönöm! Remélem megfelelt a szobája, tanácsasszony!
* Már engedte is el a kezed, hogy a soron következő Leila felé nyúljon és te Olieth felé feltehetően tovább lépsz szintén.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 19 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Királyöböl (Metropolis)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
19 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

 Similar topics

-
» Királyöböl - Helyszínleírás (részletek)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Ceralla síkság :: Emberek királysága :: Királyöböl-