KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2016 3:56 pm

/Bűn és Büntetés/


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 CBS_YR_10921_IMAGE_CIAN_NO_LOGO_thumb_Master


A fogoly felordított a fájdalmában és dühös arccal nézett szembe a fiatal kínzómesterrel. És szeméből mély megvetés áradt.
-Azokat nem loptam. Kérdezzetek csak utána, kontárok! Banning krán adta nekem a szolgálataim teljesítéséért. Az ő védelme alatt állok és ha bármit tesztek is velem, nyomozást és bűntetést vontok a fejetekre.
*A nő ekkor megszólalt és csengő, bongó hangon ezt mondta:
-Szóval nem loptad. De azt nem tagadod, hogy boszorkányokkal üzérkedtél. Mit akartál a banyától?
*Bár nem volt bizonyítékuk arra, amit Cris mondott, de ezt a fogolynak nem kellett tudnia. Ha néhány vádban engednek -ideiglenesen-, akkor enyhébb büntetés reményében talán bevallja az elkövetett vétkeket és akkor már a markukban van.
-Nem szövetkeztem semmilyen ördögi teremtménnyel. Én egy nemes fegyverhordozója vagyok, nevetséges!
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2016 4:03 pm

[img]Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcRQzq9MZLiVYqaMJY6td1Td4qQWvg1ax-SBkV7h4TcAgdFe_i-cfQ

A fogoly tagadta,hogy lopta volna a rajta lévő holmikat.Ráadásul,még valamiféle fegyverhordozónak vallotta magát.

-Miért futottál el előlünk,ha nincs semmi takargatnivalód???-rivalltam rá újból.
-Ha nem lenne valami bűnöd,akkor ottmaradtál volna!-vigyorogtam rá,miközben újból húzattam a kötelen.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2016 10:14 pm

/Bűn és Büntetés/


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 CBS_YR_10921_IMAGE_CIAN_NO_LOGO_thumb_Master


Az elfogott ember mocorogni próbált, de csak még nagyobb fájdalmat okozott ezzel a szíjak szorításánál. Így inkább válaszolt.
-Igazat mondtam. És minden embernek joga van elfutni, ha éjszaka fegyveres idegenek kezdenek el futni felé. Szerintem inkább kérdezzetek utána, hogy vajon ismer-e a közelben élő nemes. És ha kezeskedik értem, akkor nem is tartanám önöket fel tovább.
*Hatijá elgondolkodva nézte őt, ám most nem szólalt meg.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2016 10:25 pm

/Bűn és Büntetés/

Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcRQzq9MZLiVYqaMJY6td1Td4qQWvg1ax-SBkV7h4TcAgdFe_i-cfQ

A rabunk eléggé kitartott az eredeti mondandójánál,és nem lennék alapos,ha nem járnék utána.

-Rendben!...megtudjuk ugyis az igazat!-mondtam neki,és aztán az egyik harcoshoz fordúltam.

-Hívassák ide azt a nemest!Beszélnem kell vele!-adtam ki a parancsomat,hogy ha tényleg igazolja az állítását,akkor megfontolom,hogy hogyan tovább.

-Ha megérkezik,akkor az irodámba kísérjék!-néztem a férfire,és aztán bólintottam Hatijára,mert gondoltam ,velem tart.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2016 2:00 am


/Bűn és Büntetés/


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 CBS_YR_10921_IMAGE_CIAN_NO_LOGO_thumb_Master


A hölgy igen is vele akart tartani, ám nem egyszerűen a nemesre és mondanivalójára való kíváncsiság végett. A folyosón úgy érezte ideális a viszony, hogy a fogoly jelenléte nélkül beszéljenek meg prá dolgot.
-Gondolom nem mondott semmi olyat, ami cáfolná a szavait. Ám nekünk előtte kell járnunk a gondolkodásban. Nem tagadta, hogy beszélt egy boszorkánnyal, csupán a vele való összejátszást említette. Ez már önmagában is egy kész vallomás.
Tudomása van egy gonosz varázslónőről a városban és ezt eltitkolja előlünk. Vajon mi okból tenné, ha nem akarja az erejét kihasználni?
És itt ezek az indák és levelek mintája a kardján és az övén... Ha ez valóban egy lombtündétől származik, nem bizonyítékként kéne kezelnünk, hogy már korábban is mágikus lények felé érzett vonzalmat? Már említettem a véleményemet a kihallgatás előtt is, hogy hírzárlatot kellett volna elrendelnünk, amíg meg nem tudjuk, mik a szándékai és meg nem találjuk a boszorkányt. Ha a nemes benne van az összeesküvésbe és megszimatolja, hogy a nyomában vagyunk, akkor mindent el fog követni, hogy félre állítson minket és a nyomokat eltűntesse.

*Az irodába kicsit várniuk kell a hírre, mire kideríti az elküldött ember, hogy az említett nemes nem a városban tartózkodik. Ám nincs olyan messze birtoka, közel a határhoz. Ismert már eddig is az orkok elleni lelkes védelmezőként. És egy jelentősebb személyes hadsereg vezetőjeként, amihez több kisebb környékbeli nemes is csatlakozott.
Ha beszélni kívánnak vele, az egy napnyi utazás lesz, leghamarabb holnapután a reggeli órákban.
-Talán addig is ki kellene használnunk az időt.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeHétf. Júl. 04, 2016 2:39 am

/Bűn és Büntetés/

Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcRQzq9MZLiVYqaMJY6td1Td4qQWvg1ax-SBkV7h4TcAgdFe_i-cfQ

Ahogy haladtunk a folyosón Hatijával,a szavaira mosollyal válaszoltam,mert most,hogy egymagunk vagyunk,felfedem az igazi szándékomat,mit is terveltem ki.

-A rabunknak azt mondtam,amit hallani akart..és eszem ágában sincs a nemest csak "így"idekéretni.A Harcost,akinek mondtam,hogy kisérje ide,nem fogja megtenni,mert nem tettem hozzá az utasításomhoz,hogy "az igazság nevében"..és mivel a kézmozdulatomat nem látta,amit előre megbeszéltem vele,így csak kiment a szobából,és nem intézkedett az ideszállításáról....csak kiderítette,hogy hol is tartózkodik jelenleg.
A látszatot fennt kell tartani a fogoly felé,és nekünk kell kideríteni,hogy kivel is találkozott,hogy a tündeöv nála van..
A mágiával való összefüggése biztos!Ahogy a Boszorkánnyal való ismerettsége,de ha megtaláljuk a nemest,akiről beszélt,akkor megtaláljuk a tündét is..hacsak nem maga az..
Bár a menekülésére elég átlátszó kifogást mondott,amit biztosan előre kitervelt az elfogására.De amint az említett embert magtaláljuk-és előtte kell,nehogy eltüntesse a nyomokat,ahogy említed-így azt kell tennünk,hogy a Boszorkányt kell kézre kerítenünk,aki segítette ezt az embert..és szerintem az említett nemes is benne van az összeesküvésbe..ahogy abban a házban is szét kell néznünk,ahonnan kifutott ez a hazug.Biztos vagyok benne,hogy elhallgatja az igazságot,és most csak akkor tudjuk leleplezni,ha szembeállítjuk a némberrel..akkor már nincs esélye sem a köntörfalazásra..


-Most szerintem keressük fel azt a házat,ahonnan láttátok kifutni..ott lesz a következő nyom...-néztem a Társamra,és az elöttünk álló izgalmas felderítésre gondoltam..
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2016 2:40 pm


/Bűn és Büntetés/


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 CBS_YR_10921_IMAGE_CIAN_NO_LOGO_thumb_Master


A nő megkönnyebbülve vette tudomásul, hogy mégsem megy híre a városban, hogy egy ígéretes foglyuk van. Nagy csapást mértek a boszorkánykör felszámolásával, de a harcot nem adhatták fel.
-Remek ötlet! Induljunk azonnal.
*A szűk sikátorba érve a fegyveres selfvadászok kíséretében két ház volt csak gyanús. Mivel látni nem látták, honnan szaladt ki, csupán csak hallották amikor már szaladt, ezért annyit tudtak hol kell keresni.
Egy kifőzde, ami babfőzeléket és spenót mellett pár könnyen elkészíthető ételt kínált a tábláján, noha be volt zárva. Illetve egy ékszerész, mely drágakövekkel is szívesen foglalkozik és egyedi megrendelést is vállal.
Rajtuk múlik, hol kezdenek.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2016 3:47 pm

/Bűn és Büntetés/

Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcRQzq9MZLiVYqaMJY6td1Td4qQWvg1ax-SBkV7h4TcAgdFe_i-cfQ

-Az Ékszerészt javaslom...talán ott megtudunk valamit...de ahhoz egy kis csellel kellene belépnünk..-kacsintottam a nőre-...mintha én egy gyűrűt csináltatnék a Kedvesemnek,és te lennél a testvére az arának..-benne vagy?..az embereink addig itt a háttérbe húzódnak a sikátorba,és figyelnek..

Ha bólint igenlőn Hatijá,akkor bemegyek vele a boltba..

-Szép napot!szeretnék valami szép csecsebecsét a leendő Arámnak-tetettem a bugyuta papucsvőlegényt..és aztán Hatijához fordúltam
-Szerinted minek örülne a nővéred?..Aztán mehetnénk enni a szomszédos kifőzdébe!..ott biztos finom ételek vannak?..-néztem rá vigyorgo arccal,de közben figyeltem az árúsra,hátha veszi a lapot,és készséges lesz.

..és talán azt is megmondja,hogy ki a kifőzdének a tulaja,és mikor nyit..és persze az sem lenne hátrány,ha így jó kis diskurába kezdenénk,mert szerintem ismerős errefelé..és lát ezt-azt..
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2016 6:28 pm


/Bűn és Büntetés/


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 CBS_YR_10921_IMAGE_CIAN_NO_LOGO_thumb_Master


A nő bólint és bemennek az ékszerészhez. Cris ravaszul kérdez és közben még Hatijának is feldobja a labdát a kérdéssel. Ahogy a mesterember is, ki nyúzott az álmosságtól, kap kérdést bőven.
-Virág mintásnak örülne a legjobban. Vagy valami növényi mintáknak.
*Igyekezett óvatosan terelni a témát a nő, így ő sem egyből állt elő azzal, hogy pont milyet gondolt volna.
-Virágost és növényest nem szoktam árulni, de ha elmondják milyenre van szükségük, gond nélkül elkészítem egy hét alatt. Tulipános, margaritás vagy legyen ábrázoljon egy fát? Van valami közelebbi elképzelésük?
*Kicsit bizalmasabb hangszínnel folytatja.
-Ám annak a kifőzdében amit árulnak, nem olyan finom. Leginkább csak a szegények vásárolják. Van a városban nála sokkal jobb.
Napketekor szokott kinyitni és nem sokkal napnyugta után zár be a nyanya. Visszataszító teremtés nagy bibircsókkal az orrán.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2016 7:12 pm

/Bűn és Bűntetés/

Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcRQzq9MZLiVYqaMJY6td1Td4qQWvg1ax-SBkV7h4TcAgdFe_i-cfQ

Nézelődve a kínálatából az Ékszerésznek,a szavaira kicsit bizonytalanúl felelek..

-Ahh...tényleg ilyet kellene?..de nem is tudom..-vakarom meg az államat,mint akinek fogalma sincs a női dolgokhoz,és esdeklő pillantást vetek Hatijára..aki jól érti ennek a kis színjátéknak a súlyát..és szerintem nem rosszul húzzuk ki a kofából az infókat..

-De lehet,hogy valami fülbevaló kellene??Olyan szépek itt a holmik..-tetettem a bugyuta férjjelöltet,és néztem az Ékszerészre..
-Tudna mutatni valamiféle csecsebecséket?..hátha valamelyik megtetszik,és akkor tudni fogom,hogy milyen díszítéssel lehetne az a valami meglepetésemet-kezdtem el körbejárni az üzletet,hátha valami a szemem elé kerül,amit esetleg a tulaj nem igazán szeretne..

-..már nagyon éhes vagyok..lehet,hogy majd meg kellene nézni..bár,ha esetleg mondaná,hogy mi az amit azért lehetne enni ott?-simogattam meg a hasam,mint aki annyira éhes,hogy korogni is hallani véli a hasát..

Aztán Hatiját kicsit otthagyva a pultnál,hátha egy nőnek jobban megnyílik a férfi..

Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2016 10:29 pm

/Bűn és Büntetés/


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 CBS_YR_10921_IMAGE_CIAN_NO_LOGO_thumb_Master


A nő kedvesen elmosolyodik, mintha csak szórakoztatná a valóban mennyasszonya ajándékán tipródó férfi. És kérdő tekintettel néz az ékszerészhez.
-Rengeteg fülbevalónk van. Természetes. Megmutatom őket és válasszon nyugodtan!
*Bár Cris nem ment oda, de Hatijá azért követte a pultig, ahol az üveglapra elkezdte kipakolni a mester a fülben viselhető ékszereket. Nem volt kezdő a szakmájában, nem túl bántóan, csak úgy oda-odasandítva látóköre széléről szemmel tartotta mind a két vevőjét. Ahogy figyelte a kirakott csecsebecséket, nem tűnik-e el valamelyik. Ne feledjük, hogy éjszaka van! És ilyenkor még jobban résen kell lennie a tolvajok ügyében annak, aki ilyen értékeket őriz.
-Talán fasírtot kérhetnek az öreg hölgytől főzelékkel. Az ízlésükhöz nem értek, de a banya segíteni fog dönteni. Csak azért ajánlottam, hogy más helyet is kipróbálhatnak, mert az öregasszony nem tud főzni. Kevés vendégét azzal pótolja, hogy mindenféle szívességet tesz különböző alakoknak.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2016 1:56 pm

/Bűn és Büntetés/

Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcTQiBzV094qw5egv580vfdK7vtsaVEtN6qb7q1S_qNcxsYMt4wo

Amint körbejártam a boltocskát,egy hirtelen ötlettől vezérelve a Kofához léptem és az egyik szép fülbevalót megvásároltam.
-Az nagyon szép!...kérem!-mutattam az egyik szép holmira,és aztán néztem a kofára,tettetve,hogy a leendő arámnak biztosan tetszeni fog..és mennyire elégedett vagyok..

Az Árús szerintem nem fog többet mondani a szomszédos Banyakinézetű nőről,így ha Hatijának nincss több kérdése a férfihoz,é bólint a kiválasztott ékszerre,akkor mehetünk is..már nemsokára nyitnia kell a kifőzdének..
Hamarosan virrad..

-Ohh...köszönjük az ajánlatot az étellel kapcsolatban!Már nagyon éhes vagyok!!...mehetünk?-raktam le a kért árat a csecsebecsének,és egy bárgyú mosollyal köszöntem el az Ékszerésztől,és hogy teljesen "elaltassam"a gyanúját,-ha egyáltalán felmerült benne-odaforúltam Hatijához kifelé menet.

-ÓÓÓ...szerinted örülni fog a Testvéred ennek a szép fülbevalónak?..remélem jól választottam?-villantottam fel édes mosolyomat,és ahogy kinyitottam a Hölgy előtt az ajtót,kiléptünk az utcára..
Pár lépés után meg is érkeztünk a Kifőzde elé..és szerintem hamarosan nyitják is a kapuját...

A Kis ékszeresdobozkát a zsebembe süllyesztettem volna..de Hatijá megelőzött.....én csak egy mosollyal nyugtáztam,hogy a Nők mindig is jobban értettek a csecsebecsékhez...

..kimentünk a boltból..és vártam,hogy a színjátékunk folytatódjon...
Mert most jött el a második felvonás...


A hozzászólást Alia Caroline Azurre összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 10, 2016 7:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2016 6:55 pm


/Bűn és Büntetés/


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 CBS_YR_10921_IMAGE_CIAN_NO_LOGO_thumb_Master


A fülbevaló megvásárlása gyorsan megvolt. Bár Cris a gyanú elrejtéséért kérdezte meg, ám nem csak Hátija képzeletbeli testvérének tetszett az ékszer... hanem a nőnek magának is!
-Megnézhetem?
*Ezzel elvette a férfitól a dobozt, kinyitotta és elcsodálkozott. Bár látta, hogy melyiket választotta, de hát ez még így is szép volt. Nagyon!
-Egészen biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog neki.
*Ezzel eltette a táskájába és még rá is szólt partnerére.
-Majd szólj rám, hogy esküvő előtt adjam oda!
*Nem volt ellenére, hogy munka közben újabb drágasághoz jusson. És nem kellett tettetnie az arcán a mosolyt, mikor a nem messze lévő ajtóhoz léptek. Bár még nem nyitott ki, de az inkvizítor hangosan kopogott. És türelmetlenül.
-Jövök már, nem kell sürgetni, jövök már!
*Egy elképesztően öreg anyóka nyitotta ki nekik az étkezde ajtaját. Belépve durván megmunkált asztalokat láttak, az árak tábláját, mely jellegzetes olcsó ételek átlagosnál is olcsóbb árait mutatta. És Hatija beleszippantott a levegőbe.
-Azt hiszem két adag fasírtot kérnénk spenótfőzelékkel.
*A tulaj gyorsan elsietett, hogy a konyhába elkezdje a nagyüzemet. Hiszen tudta jól, hogy hamarosan igen sokan fognak érkezni, derék munkások, akik többnyire szegény inasok valamely céhmester műhelyébe, de akad közöttük pár nőtlen kézművesmester is.
-Érezted? Füstölő szaga. Talán tömjén. És két mosatlan pohár az egyik asztalon. Vajon miért felejtették itt?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2016 7:31 pm

/Bűn és Büntetés/

Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcShbbLyyT4XGn9_W724bEaBJiewtnGzgcZqn7GzZACV4wYz0st3OA

Már nagyon éhes voltam...és mivel a színjátékunk is elég jó ütemben haladt,így most a következő lépésre kell elszánni magunk.

Jó sokáig kopogtam a tákolt ajtón,mire végre kiszolt egy hang..

-Ohh...bocsásson meg asszonyság!-néztem rá az öreg hölgyre,és amint betértünk a Társammal,máris egy különös és ismerős szag terjengett körülöttünk.
Hatijá meg is jegyezte halkan..és én csak bólintottam igenlőn.

-Na igen...-súgtam a nőnek,de figyeltem,hogy senki ne értse rajta kívűl.

-Én meg egy adag lencsefőzeléket,fasírttal,ha kérhetem!..És ha lenne egy kupa jó hideg ital..vagy forralt tej?tettem gyorsan hozzá a rendeléshez..

-Látom...de szerintem itt vannak a poharak "gazdái"...valahogy ki kellene deríteni-néztem a Társamra,és egy félmosolyt eresztettem el,amikor meghallottam a szomszédos helyiségben a sutyorgást..

Bár önkéntelenül hallottam..de arra lettem figyelnmes,hogy azok ketten valamin vitatkoznak..de szerintem hamarosan ugyis kiderül..

Nem olyan erősen van összetákolva az a pár deszka..és most,hogy a néne "elviharzott"készíteni a rendelést..én inkább közelebb osonok a falhoz..
-...de ha átülnénk ahhoz a másik asztalhoz?-néztem kérdőn a nőre,és reméltem,hogy érti a szándékomat..

Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2016 10:54 pm


/Bűn és Büntetés/


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 CBS_YR_10921_IMAGE_CIAN_NO_LOGO_thumb_Master


Hatija számára nem volt kérdés, hogy ha már vettek egy ékszert a Cég pénzén, kihez fog kerülni. Ám azon meglepődött, hogy miközben mind a kettejüknek egy-egy fasírtot rendelt, Cris fontosnak érezte, hogy nem, ő külön rendel csak más körettel. És ezen elgondolkodott.
~Minden pasi ennyire ostoba? Ha elven ösztönéből nem jól játszaná a vőlegényt, akkor lebuktatott volna minket, hogy eljöttem a tesómnak ajándékot választani segíteni és abszolút nem figyel rám.~
*Gondolatait bezárva viszont gyorsan belevetették magukat a nyomozásba. Mert az előző hellyel ellentétben itt volt nyom. És mint sas a nyuszira, úgy csaptak le ők is. A pasi elindult hallgatózni, miközben a nő átült a két pohár mellé. Beleszagolt orrával és elfintorodott. Rum bűze csapódott fel. Nem randiztak, az biztos. De vajon mit csinálhattak.
Eközben a férfi kihallgatta a beszélgetést, ám úgy tűnik csak a reggeli rendelést adta le a tulaj az egyik szállítójának.
-Hozzon három láda salátát, egy tucat zsákkal sárga bab és zöld bab a szokásos módon. Lisztből ma nem kell. Három deka aranyesőt, két marék akácmagot, öt kiszsáknyi boróka levelet és hét öl borsos varjúhájat.
*Hatijá kereste közben a füstölő szag eredetét, de annak már azóta nyoma sem volt. Bármiért is gyújtották meg, már eltették.
-Jaj, majdnem elfelejtettem! Hozzon szóljon ha van galaj és izsóp! Páran már majd megőrülnek, hogy nem tudok teát adni nekik.
*A beszállító jó hírt közölt, az egyik gyűjtő több hetes útról tért vissza és nagy mennyiségben tud újra venni tőle. Így a vén öregasszony megnyugodhatott, hogy újra beindulhat a tea üzlete.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 10, 2016 11:19 pm

/Bűn és Büntetés/

Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcShbbLyyT4XGn9_W724bEaBJiewtnGzgcZqn7GzZACV4wYz0st3OA

Átültünk a poharas asztalhoz,és a hangokat is jobban kivehettük..
Egy szállító lehetett,akinek a napi,esetleg heti rendelés..de addig a pillanatig nem is tudtam volna kivetni valót,míg meg nem hallottam az "aranyesőt",mí követte a "liszt"-et.
De aztán az akácmag és a borsos varjúháj is követte,ami igencsak nem ételbe valók..főleg nem megenni a vendégeknek a kifőzdébe!


Odahajoltam Hatijához,és nagyon halkan súgtam a fülébe..

-Tudom,hogy kiakasztalak!-..bár ez nem szándékos tőlem.....mosolyogtam kedvesen rá-..de az aranyeső és a varjúháj nem éppen ehető!..különösen mérgező növény,bár szép sárga virága van...de semmiképpen nem lehet megenni!Mérgező!!..és mit keres egy Kifőzdébe ennyi furcsa összetevő??...a galaj és izsópról nem is beszélve!-néztem a Társamra,és bár a tömjén szagát már nem éreztem..de arra jutottam,hogy nem is kellene megennünk az ételt..valahogy rossz érzéssel gondoltam a rendelt étek miatt..arról nem is beszélve,hogy el is ment az étvágyam!!

-Tuti,hogy a Gonosszal cimborál!...ha kihozzák a kaját,ne lepődj meg amit tenni fogok!-nagyon halkan súgtam neki,s néztem a nő szemébe,aztán vártam,hogy megérkezzen a tányérunk..

De aztán ha nem csal a szimatom,akkor nyilik is a konyhaajtó..
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2016 4:30 am


/Bűn és Büntetés/


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 CBS_YR_10921_IMAGE_CIAN_NO_LOGO_thumb_Master


Cris amit kihallgatott a beszélgetésből az felkeltette a figyelmét. Lelkesen beszélt róla a nőnek, az pedig végig bólogatott közben. Több, mint gyanús.
-Ha van a boszorkányságnak abc-je, akkor azon a nyelven kitették azokat a betűket elénk, hogy BO-SZOR-KÁNY. Ételbe nem jó, mert csak azt tudná megmagyarázni, hogy miért járnak ilyen pocsék íz hírében az itteni konyha remekei. De a kuruzslók varázslatainak gyakori alapanyagai.
A galajból készült főzetet fiatal gyerekeknek szokták használni, akik szépséget elcsúfító átok megtöréséért fizetnek. A varjúháj hányást és hasmenést is okozhat, de az idegesség miatti szédülésre is készítenek belőle ellenszert. De köhögés csillapítására is van kence.
De vajon mi okozhatta, hogy ez a két pohár itt maradt koszosan? Ha zárás előtti utolsó köröket itták belőle, akkor simán csak elvitték volna a többivel, hogy elmossák. Kivéve persze, ha a tulaj éjszaka is vendéget fogadott. És ha az ékszerész ételen kívüli egyéb szolgáltatásaira gondolunk, nagyon titokzatosan mondta. Talán üzlet is köttetett és ezt pecsételte meg egy kis közös iszogatás. Talán épp a szeánsz magyarázza a tömjén oszladozó illatát.
Szerintem ez teljesen megalapozta, hogy bevigyük őt egy kihallgatásra. De ha jól sejtem, szeretnél adni magadnak egy utolsó esélyt, hogy beismerést csalj ki belőle, amíg még nem tudja, hogy kik vagyunk.

*Ha Hatijá véleménye nem csalja meg, akkor Cris jó nyomon jár, hiszen a visszérkező nőtől nem lehet olyan boszorkány szertartást vagy varázsszert kérni, amit ne tudna teljesíteni. És akár csak gyenge utalásokra is az egyéb lehetőségekre ajálkozik, hogy jósol a szerelmeseknek.
Úgy tűnik megvan a város boszorkánya. De vajon mi a kapcsolat a nemessel?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2016 12:17 pm

/Bűn és Büntetés/

Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcShbbLyyT4XGn9_W724bEaBJiewtnGzgcZqn7GzZACV4wYz0st3OA


Hatijának elég jó észrevétele van a Boszinak a ténykedésére..és elgondolkodtató,hogy miként ugrasszuk ki a bokorból...már csak azért is mert bombabiztos bizonyosság kell..nem elég a rendelés alapján "lekapcsolni"..de szerintem...van is egy ötletem...

Aztán megláttam,hogy hozzák már az étket..és abban a pillanatban el is kezdtem a műsoromat..

-ejj....de nagyon tanácstalan vagyok...-mondtam annyira hangosan Hatijának.hogy a Néne is meghallja-..az én Kedves Mátkám!?..szerinted szeret engem?..Nem visszakozik meg a nász elől?...vagy talán megcsal a Beste?...ejjj...de jó lenne tudni,hogy Szeret engemet?..még csecsebecsét is vettem neki...lehet,hogy örökre nekem szánja a sors?..vagy csak a pénzemért szeret?...ki tudja???..-néztem kétségbeesett arccal Hatijára,aztán a közeledő anyókára,mint aki akkora gondba van a szerelme miatt,hogy még enni sem hajlandó..

Toltam el magamtól a tányért és borultam az asztalra..mint egy hős szerelmes,akin minden fájdalom rajta van..és igyekeztem minden színészi teljesítményemet beleadni.hogy hiteles legyen...és szerintem a Társam veszi is a lapot..
Már csak a következő percek amik hosszúnak hatnak...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2016 2:09 pm


/Bűn és Büntetés/


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 CBS_YR_10921_IMAGE_CIAN_NO_LOGO_thumb_Master


Hátija vette a lapott és már megszólalna, amikor a terv sokkal jobban sikerült, mint ahogy azt várták. Az anyóka Cris könyökére teszi ráncos kezeit és a füléig lehajolva mondja igazi boszorkány módjára.
-Ha az megvígasztalja a fiatalembert, én tudok a kártyából jósolni. Sokkan jobban hisznek az üveggömbben látottaknak, persze nem akarom lebeszélni róla, de az ott felvillanó jelenetek gyakran csak évekkel előre egy apró jelenet. Szemem azt nem láthatja, hogy mikor teljesül be.
Ám a kártya nem hazudik. Megmondja egy életre, hogy a szerelem tartós lesz gazdag gyermekáldással vagy egy rossz indulatú szellem átka van-e rajta.

*Nos, a férfin múlik, hogy két nővel körülvéve mihez akar ez után kezdeni. Hátijá arcára olyan kérdő csodálkozás van felfestve, mintha soha életében nem hitt volna benne, hogy léteznének emberek, akik képesek efféle dolgokra. És mintha világ életében babonának tartott volna minden varázslatot.
Nem rossz színésznő ő sem.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2016 12:29 pm

/Bűn és Büntetés/

Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcShbbLyyT4XGn9_W724bEaBJiewtnGzgcZqn7GzZACV4wYz0st3OA


Úgy látszik,hogy a színjátékunk mégiscsak sikeresnek látszik.Hatijá is nagyon jól érzérzékeli a súlyát ennek a lépésünknek ..de most ideje a végjátékra koncentrálnunk.

-ohh...de megnyugtató lenne ha tényleg bizonyosságot tudna adni a Mátkám szerelméről...és tényleg nekem szánta e a sors...és sok gyerekünk lesz?..tényleg meg lehet tudni a kártyalapokból? Vagy esetleg azt is hogy nemcsak a pénzemért szeret?...annyira hálásak lennénk ha megtudhatnánk...és a húga is ott lehetne,hogy hallja a jövőképet,vagy micsodát?-néztem a Nénére kedvesen és olyan bárgyú képpel ahogy csak tudtam..és ha még nem lett volna elég akkor picit fészkelődtem is a széken mint akinek nincs türelme a maradásra..

-Mikor tudhatom meg amit mondott?sokáig kell várni a megtudására?-néztem esdeklő szemekkel és mint aki hajlandó mindenre..egy ezüstöt csúsztattam be a néne keze alá..várva hogy talán ezzel a "meggyorsító"érmével hamarabb elvisz minket a megvilágosodásra..
Nagyon bíztam benne.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2016 3:02 pm


/Bűn és Büntetés/


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 CBS_YR_10921_IMAGE_CIAN_NO_LOGO_thumb_Master


-Nem! Sajnos nem lehet ott senki kettőnkön kívül. Megtörné a jövendölés körét. De ne aggódjon úrfi! Nem tart soká és a kártya mindent fel fog tárni házasságodról.
*Félre vonulnak a konyha egyik beugró sarkába. Az első vendégek már be is léptek az ajtón, miközben mondta a jóslatot. A munkába menők türelmetlenek voltak, de csak a szokásos bajszuk alatt morgás. A selfvadászok közül is néhány benézett, kezdtek izgulni.
A banya pedig csak mondta az ígéretes jövőt a nem létező menyasszony által szült gyermekekről. Az olyan közhelyektől, mint „Az egyik fiú gyermeked erős lesz és harcias. Ha hagyod, hogy katonának álljon, akkor nagy embernek ígérkezik. De a másik nem üt majd rá. Nem lesz ő sem rossz, csak ő inkább... olyan tudósféle.” Egészen eljutottak a pénztől boldog vénasszonnyal odáig, hogy harmadosztályú rémtörténeteket meséljen neki. „A Jövőd egy foltjára sűrű köd települ. De kezd kitisztulni a kép. Látom már, mi nem akarta, hogy világosabban lássak. Egy szellem. Egyik gyereked meg fog halni, és évekig még visszajár. Sokat fogsz szenvedni, de nem kell aggódnod! Idővel rászánod magad, hogy szelleműzést kérj és csak rajtad múlik, hogy milyen hamar jutsz el idáig. És utána jobb lesz neked is és a gyermeked kísértetének is.”
-Indulnunk kellene. -Hatija az ajtófélfának támaszkodva figyelte őket, amikor olyan hangon szólalt meg, mintha csak Crisnek mondta volna. Mintha az előtte álló két fegyveres nem akarta volna magukkal vinni rosszul főző háztulajdonost. Mintha csak azt jelentette volna be, hogy folytatni kell útjukat, nem egy letartóztatás lenne ez.
Pedig az volt. Csak nem hagyta volna ki a lélek megkínzását, hogy a gyanúsított még egyszer átgondolja, hogy talán mégsem így fog folytatódni. Hogy talán nem hallotta meg árulkodó szavait.
-Azt javaslom, hogy pihenjünk pár órát, mielőtt elkezdjük. Fáradtak vagyunk, egész éjjel fent voltunk. Ők viszont pihentek. Szükségünk lesz a frissességre, hogy az apró részletek ne kerüljék el a figyelmünket. -mondta a főhadiszállásuk felé menetelve. Ám a férfin múlik minden.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2016 9:54 pm

/Bűn és Büntetés/

Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcShbbLyyT4XGn9_W724bEaBJiewtnGzgcZqn7GzZACV4wYz0st3OA

A Néne szavaira csak bólogattam,mint aki nagyon érti és főleg izgattja amit jósol..
Bár inkább a bólogatásom arra irányult,hogy bebizonyosodott a Boszorkány énje..és ez feletébb több,hogy letartóztassuk..de előtte még Hatija szavait meghallom az ajtó mögül..

-Ohh...nagyon köszönöm,Asszonyság!..most biztosan nagyon boldogan mondom ki az igent a Mátkámnak..szép gyermekáldásnak is igérkezik!-vigyorogtam el magam,és még hozzátettem..
-Akkor most mennék is a Nászt előkészíteni..de ha lehetséges,akkor majd alkalom adtán visszajönnék és pontosítanám,hogy sok gyerekünk lesz..nagyon örülök  a Fiú gyermekeknek....mennyivel tartozom?..mert ezért a jóhírekért hálás vagyok
-bárgyú vigyorral és elégedettséggel néztem a Nénére és amit kér letettem az asztalra..

-Mehetünk,Kuzin!-szóltam Hatijának,és kimentem a kifőzdéből..

Mikor már jócskán elhagytuk a helyszínt,akkor hallgattam meg a Társam érvelését..és bólogattam erősen..

-Rendben!Ránk fér a pihanés!..aztán visszatérünk erre..de most már bizonyííték van a kezünkben ellene..és nincs kibúvója!

Lépkedtünk vissza az Irodánk felé,és a gondolataimba merütem..

~..most már  a markunkban van a vén csoroszja..szépen lassan felgöngyölítjük az ügyet..már csak az a jómódu ficsúrral is meg kellene tennünk a bizonyíték szerzést..és aztán jöhet a tárgyalás..de akkor már minden ász a kezünkben lesz!~

-Holnap el kellene intéznünk azt az említett nemest..vagyis meglepni -nevettem rá a nőre,és ahogy megérkeztünk a kastélyunkba,még egy valami hiányzott..

-Hozatok a konyháról valami étket..Velem tartasz?..hamár a fasírtos óborzalomtól megszabadúltunk..-kedvesen néztem Hatijára és a karomat nyújtottam felé.
-Elkísérhetem Hölgyem ,az Ebédlőbe?-mosolyogtam a Társamra,és reméltem,hogy velem tart..a fehér asztal mellett jobb is beszélgetni..aztán a pihenés...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 15, 2016 12:19 am


/Bűn és Büntetés/



Hatija örömmel ment el egy kicsit enni. Egész este keményen dolgoztak és időt kell adniuk embereiknek, akik megfigyelik a boszorkány kifőzdéjét. A régi szép időkben, mondjuk egy évvel ezelőtt, akkor még simán vaslánc húzta volna le az öregasszony karját és útban lenne egyik kipróbált és sokszor bizonyított kínzási módhoz a sok közül.
Ám a közelmúltban remélhetőleg feljődött a nyomozás szokása és nem elpuhult azáltal, hogy sokkal ravaszabb cselek és a kínzás... öööö... a kihallgatás elefántcsonttornyából kilépve csendben megfigyelik a legfontosabb gyanúsítottakat vagy próbavásárláson gyűjtenek bizonyítékot.
És hogy mitörtént a reggeli alatt? Az a következő hsz-ekből kiderül, hiszen függ attól, hogy Cris milyen kérdéseket tesz fel. Ám amikor aludni térnek, a férfi szobájában egy szellem alak várja. Teljesen úgy néz ki, mint egy fiatal self harcos fiú áttetsző víziója.
-Szia! Te mit szoktál dolgozni? Beszélgetsz velem?
*Erőltetett hatásnak tűnik, hogy még fiatalabb hangon akart megszólalni. És ebből jól érződik, hogy már nem az a naiv kisgyerek volt, amikor meghalt.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 15, 2016 12:43 am

/Bűn és Büntetés/

Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 2Q==

A finom étel után nyugovóra is tértem.
Hosszú volt az éj,és sok mindenen kell gondolkoznom..

De amikor már az ágyban vagyok,egy szellemalak dereng fel,és megjelenik az ágyam mellett.

De inkább azon gondolkozom,hogy miként feleljek a kérdéseire..

-Helló!-köszöntem én is.
-A munkám szerteágazó...de inkább úgy mondanám,hogy szükséges-mosolyogtam az orrom alatt.

-Beszélgetek veled..persze...-néztem rá,és kissé érdekelt,hogy miért is nekem jelent meg..de a kíváncsiságom erősebb,mint az álmosságom..

- El szeretnél mondani nekem valamit,amiért felkerestél?-kérdeztem vissza a selfet,és szerintem érdekesen fog alakulni ez a beszélgetés..
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 15, 2016 12:13 pm


/Bűn és Büntetés/


Cris olyan helyzetbe került, melyre nem igazán ír semmit az inkvizítorok szabályainak szerteágazó rendszere. Olyanra nem igazán gondoltak, hogy mit kell tennie a mágia sötét felének üldözőinek, ha egy szellem jelenik meg előttük.
-Nem szeretnék elmondani semmit. Inkább csak beszélgetni. Biztos érdekes ember vagy. Vannak álmaid, félelmeid. Valami, amit nem tudsz egyedül megoldani.
*Közelebb hajolt és a szemei jobban kivehetők lettek. Nem gyermeki csillogás volt bennük, inkább egy gyilkosé.
Jól át kell majd gondolnia a férfinak, mit tesz a lidérccel kapcsolatban, hiszen ismeretlen utakon jár. Valami terv biztos van a megjelenése mögött, de még nem derült ki igazán, hogy mit is akar.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa   Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Next

 Similar topics

-
» Delírium Városa
» Urb, a kalandosztó városa
» York-varégok városa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Ceralla síkság :: Emberek királysága :: Nini-Well-