KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Várva várt esemény..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


Várva várt esemény.. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várva várt esemény..   Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimePént. Nov. 06, 2015 8:55 pm

Elindulok a Nagyasszony szobája felé, és tudom, hogy tud a jöttömről. Magamban elmosolyodok, hiszen nincs előtte titok.

Ahogy bekopogok az ajtón és belépek a szobába, asztalánál, munka közben találom Fawent. Még ki sem mondom a kérdésem, már válaszol is rá.
Meghajolva távozom. Nem jellemző rám, de most egy kicsit türelmetlen lettem. Érzem, hogy még rám is meglepetés vár. Majd kiderül milyen jellegű.

De most egyenlőre a két lány ügyét kell kézbe vennem. Elindulok a szobám felé és útközben hívatom az egyik bizalmas emberemet.
A szobámban az ablak előtt állok, amikor kopognak. Jelzem, hogy jöhet.

- Vernon, készíts elő a vermet. Reggelre legyen tele törpelidércekkel. Az asztalon lévő két kardot pedig senki nem érintheti rajtam kívül. Legyen rá gondod, hogy minden az óhajom szerint történjen. Amint fel kel a nap, a két lány a verem szélén álljon. Nem bánthatja őket senki. Aki megszegné az utasításomat tűzhalált hal. Most mehetsz.

Miután kiadtam az utasításokat, úgy gondoltam, hogy felfrissülök, és elindultam a kedvenc helyemre. Van egy földalatti tavas barlang, ahol éjszakánként úszni szoktam. Itt teljes nyugalomban gondolhatom végig a dolgaimat. Rajtam kívül nem léphet be senki ide, csak akit én meghívok. Nem akadt még ilyen szerencsés egyén.

Ahogy beugrom a tóba, és körül öleli testemet a víz, kitisztulnak a gondolataim. Erőből kezdek el tempózni, hogy érezzem az izmaim játékát. Miután kellően és kellemesen kifáradtam, felfekszem a víz tetejére, lehunyom a szemem és átgondolom a ma történteket. Nem tudom mennyi idő telhet el így, de mire kinyitom a szemem, már tudom hogy, hogyan fogom tanítani a lányokat. Elmosolyodom, és tudom, hogy élvezni fogom a tanítást. Aki mágikus tárgyat akar birtokolni, az nagyon keményen meg kell hogy dolgozzon érte.
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Várva várt esemény.. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várva várt esemény..   Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 08, 2015 1:22 am

Várva várt esemény.. - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQkoGRrLdRJOAV8jVqQysLKdXURYNXsJ4mL9xYk3oQXqXtzJqYk

A napi teendőimet végeztem,a dolgozószobámban,mikor kopogáds hallatszott az ajtón,bár már tudtam,hogy Ivory áll mögötte,és nagyon is tudtam miért jött..
és egy mosollyal futottam át a gondolatait...
..és mikor belépett,én fel sem néztem..csak kimondtam a válaszom....
-NEM!-és mikor kilépett a szobámból,éreztem,hogy nem ezt várta...de most így kell lennie..
.. folytattam a jelentések átnézését..de a Mágusom gondolatai mosolygásra húzta ajkamat..
Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


Várva várt esemény.. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várva várt esemény..   Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 08, 2015 3:00 pm

Elvezettek minket a szállásunkra. Amíg oda nem értünk és be nem csukódott a kísérőnk után az ajtó, addig egy szót sem váltottunk egymással. Mikor kettesben maradtunk - leszámítva a nagymacskákat - először csak néztünk egymásra. Valahol éreztem, hogy miattam vagyunk bajban, hiszen én csináltattam a kardokat a törpével. Ha ez nem történik meg, most nyugalomban lennénk valahol.

- Alia, ne haragudj rám, én vagyok a hibás mindenért. Nem gondoltam, hogy ekkora bajba kerülünk a két kard miatt.

Körbe néztem a szobában, és észrevettem, hogy az asztal tele van finomabbnál-finomabb étellel. Most éreztem csak, hogy mennyire éhes vagyok. Amúgy is kell az erő holnapra. Bár fogalmam sincs, hogy mi lesz a feladat, de az biztos, hogy nem lesz könnyű. Ha arra gondolok, hogy az a self fog felügyelni minket, akkor kiráz a hideg. Mivel nem vették el a többi fegyverünket, gondolom ezekkel fogunk egyenlőre gyakorolni.

Ettünk, megmosakodtunk és lefeküdtünk pihenni. Már nincs messze napkelte, amikor kezdődik a megmérettetésünk.....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Várva várt esemény.. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várva várt esemény..   Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 10, 2015 12:16 pm

Csak sodródtam a történésekkel,mert alig értettem valamit is..de aztán egyre jobban kezdett kitisztulni a dolog..bár még fel sem fogtam,hogy ezek szerint a kardok miatt vagyunk most ebben a nehéz helyzetben..és ráadásul selfek között vagyunk..de ha ez még nem lenne elég..még egy férfire lettünk bízva,aki elég ijesztően néz ki,és befolyásos lehet..mert mindenki hajbókol neki..
..valahogy meg kellene lógni..de nem tudom azt sem,hogy hol vagyunk..és most egy szobába raktak minket..és ráadásul nagyon félek..de legalább a fiúk itt vannak velünk..
..nem tudom mi fog ránk várni..de azt tudom,hogy húgi nem akart rosszat..és nem is sejtette ő sem,hogy most ez lesz..
-Semmi baj,húgi!-mosolyogtam rá-majd lesz valahogy!!..csak azt kell tennünk amit mondanak,míg nem tudunk jobb megoldást..és holnap ki fog derülni,mit is akarnak tőlünk...de nem sok jóra számítok..-néztem a tesóra szomorúan..

..végül lepihentünk,és vártuk a másnap hajnalt..

/Köszönöm a játékot!Smile/
/Hamarosan folytatás egy másik helyszínen/
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Várva várt esemény.. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Várva várt esemény..   Várva várt esemény.. - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Várva várt esemény..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 Similar topics

-
» Nem várt találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Awyris erdeje :: Elfek birodalma-