KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 A veszélyes örökség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2016 8:40 am

A veszélyes örökség - Page 3 2783_ork_no



Sok mindenre el voltam készülve de erre a - lássuk be amatőr - lépésre semmiképpen. Ahogy a vér elönti ellenfelem orrát, a viszontcsapástól tartva hátrálok. De meglepve.látom, hogy elhajítja felém a pallósát. Sikerül kitérnem előle, de akkor meg egyszerűen - mint egy megvadult vaddisznó - le akar rohanni. Kihasználva az ő lendületét, elkaszálom a lábát, és - mivel szeretem a tiszta küzdelmet - kardjaimat lehajítva a földön heverő férfire vetem magam és leszorítom a nyakát. Próbálom teljes súlyommal lent tartani és csak annyi mozgási lehetőséget hagyni neki, hogy jelezhesse: feladja a harcot.

Senki nem tudja, de igazából nem vágyom arra, hogy egy egész falut irányítsak. Sokkal szívesebben lennék egy jó vezér mellett a harcosai vezetője. Azért kíváncsi vagyok, mit szólnak a teremtés koronái ha kiderül számukra, hogy egy nővel harcoltak.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2016 9:16 am

/Hatos dobás:
Sikertelen: 1-3, nem sikerült leszorítani
Siker: 4-6, sikerült a földön tartani/
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2016 9:16 am

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 4
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2016 9:31 pm

A veszélyes örökség - Page 3 3389970-1362936031

Nem vagyok az a kockáztató fajta, de úgy láttam, hogy most muszáj lesz valami váratlannal előrukkolnom, ha dűlőre akartam vinni a küzdelmet, hiszen ha nagyon legyengülök a harcban, akkor a következőben esélyem sem lesz, még ha győzök sem.
Ezért dobom a nehéz fegyvert az ellenfelem felé és indulok utána rohamra, hogy leteperjem.
Úgy gondoltam legalább az egyik számításom bejön, de ma nem nekem kedveznek a szellemek.
A kard elől ellép G, majd a lendületemet is megakasztja egy gánccsal, amitől elvesztem az egyensúlyom és a földön kötök ki.
Számítok rá, hogy lecsap rám, hiszen tudtam, hogy jó harcos és nem hagy majd ki egy ilyen nagy lehetőséget, még sem éreztem a fém hidegét a bordáim között.
Pillanatok alatt perdültem meg a földön, de azonnal G vetődött rám és karjával még plusz a nyakamra nehezedett.
Megfeszítettem nyakizmaimat, hogy kapjak levegőt, aztán erősen feldobtam magam a levegőbe, hogy levessem magamról. Tudtam, hogy gyorsan kell cselekednem, hiszen, ha elfogy a levegőm, akkor végem. Eközben még megpróbálom jól oldalba is öklözni.

1-3 sikertelen a kísérletem
4 - nem sikerül G fojtása
5 – sikerül ledobnom magamról
6 – még az öklöm is betalál


Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2016 9:31 pm

The member 'Viridiel' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 6
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2016 6:36 am

A veszélyes örökség - Page 3 2783_ork_no



Ahogy szorítom ellenfelem nyakát, egyszer csak valami olyan erővel vágódik az oldalamba, hogy hirtelen azt hiszem , hogy megrúgott a ló. De aztán rájövök, hogy "csak" az ökle volt. Egy pillanatra lazul a szorításom és azt veszem észre, hogy helyet cseréltünk. Most nekem kell védekeznem. Érzem, hogy talán most  fog eldőlni a harc. Mast nem tehetek csak a jól bevált női módszert,ami ugyan nem harc közben szoktam alkalmazni, de azért beválhat. Átkulcsoltam lábaimmal a derekát és szorítottam amennyire csak tudtam. Ha sikerül akkor elkezd lilulni a feje a légszomjtól. Akkor egy csípődobással levetem magamról, és rögtön ütni kezdem az állát. Remélem, hogy most mar eldől minden, vagy így, vagy úgy, mert a sebem egyre jobban vérzik.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2016 7:52 am

/Hatos dobás:
sikertelen: 1-3 -G végleg a földön marad
siker: 4-6
A harc addig folytatódik, amíg az alul lévőnek egyszer sikertelenség dobása nem lesz./
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2016 7:52 am

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 6
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2016 8:48 pm

A veszélyes örökség - Page 3 3389970-1362936031

Nem nagyon van időm gondolkozni, csak az ösztönökre hallgatok, ahogy meglendítem az öklöm és lecsapok az engem leszorító harcosra. Minden erőmet beleadom, mert valószínűleg nem fog hagyni második esélyt. A szellemek megsegítenek és G-t le tudom dobni magamról és máris lendülök utána, hogy nem tudjon felállni.
Most én igyekszem megragadni a nyakát és kiszorítani belőle a szuszt, de ez nem is olyan egyszerű.
Ellenfelemnek olyan izmos lábai vannak, hogy pillanatokon belül azon kapom magam, hogy megint a levegőért harcolok, pedig én ülök az ő csípőjén.
Aztán ismét repülök és mielőtt még elránthatnám a fejem, olyan öklöst kapok az államra, hogy azonnal vér önti el és meglazul vagy három fogam. Egyből kettőt látok belőle, de nem én lennék az, ha feladnám, míg eszméletemnél vagyok.
Ahogy a hasamon ül, felrántom az egyik lábam, hogy a térdemmel próbáljam hátba rúgni és ezzel lerepíteni magamról.
Ha nem megy, akkor amilyen ütése van, a következő már biztos kiüt.

Egyszerű dobás:
siker és szabadulás vagy kiütés
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2016 8:48 pm

The member 'Viridiel' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Egyszerű' :
A veszélyes örökség - Page 3 Smiley-5
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2016 9:32 pm

/A veszélyes örökség, párbaj Uráldur és Alia orkjai között/

A veszélyes örökség - Page 3 Tsp1oz3tspb00h7nx3t



Maruk enyhe mosollyal lép a küzdőtérre. Egyértelműnek látja, hogy számítása az első összecsapáson bevált. Majdnem minden ellenfele az óvatos taktikát választotta és kisebb-nagyobb sérüléseket szenvedett a selejtező köreiben. És mostanra már csak hárman maradtak. Bár a farkasbőrös két ellenfelet győzött le egymás után, de a lábán és a mellkasán is sérült.
Ezzel ellentétben a fővárosból érkezett ork a gyors és váratlan rohamával, melyet sokan a tapasztalatlanságának tudtak be, megúszta a sérülést. És most jobb kezét felemelve ünnepli magát, hogy ő a következő.
~Ha a szőrbundás ugrálós az, akkor megfontoltan kell ellene, mert közelharcban úgy látom nagyon ügyes. De messziről lehet hamar kifáradna és sérülés nélkül ki tudnám ejteni őt is. Utána pedig...
*Ekkor esik le neki, hogy G szerencsétlensége, hogy a selejtező után azonnal hívták is, most az ő balszerencséjévé válik. Hiszen őt sorsolták ki következek és így ha győz -nem, minden képen győzni akar a döntőt is megnyerni-, akkor két egymás utáni harcon kell diadalmaskodnia.
Karját leengedve, szíve hevesebben vert, ahogy várta, hogy hátha harmadjára is kisorsolják a most már alaposan sérült potenciális ellenfelét. Ám legnagyobb csalódottságára azt jelentették be, hogy a középmezőny másik bejutójával mérkőzik értelem szerűen.
~Hát ez? Hát ilyet hogy képzelnek. Nem is sorsoltak! Ha esély sincs arra, hogy az a farkasvadász küzdjön meg velem a döntőért, akkor...
*Nem volt túl okos, ahogy a legtöbb fajtársa sem. Legalábbis matematikát nem kellett hosszú éveken át tanulnia. De azért lassan rájött, hogy a szervezők mellé nyúltak, mert ha a nem rég küzdő és nyerőt kivették a sorsolásból, akkor teljesen mindegy, hogy melyiküket húzzák először. Nem kellett volna követ sorsolni közte és a csákányos között, ha úgy is csak az a kérdés, hogy „én és ő vagy ő és én”!
De persze neki azért járt ezen az esze, mert ennyire érintett volt. A legtöbbeknek talán fel sem tűnt. Már a bejelentés is véletlenszerűnek tűnt, hogy nem kell új nevet húzni ellene. Így minden rendben van. Ám többször készült és állt ki párbajra, mint hogy ne legyen világos előtte, hogy nem kezdheti meg zaklatott lélekkel a küzdelmet. Hamar túl tette magát rajta és végig mérve ellenfelét gyorsan átgondolta a fontosabbnak vélt tudnivalókat.
~A selejtezőn belegabalyodott a hálóba. Vannak gyenge pontjai.
*Két kezét maga mellett leengedve várta, hogy a másik közeledjen.
-Védd magad! -fegyvertelen ujjaival maga felé intve igen furcsán hathatott a három méteres harcos.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2016 9:56 pm

A veszélyes örökség - Page 3 Z

Miután vége lett az előző megmérettetés,már láttam,hogy az esélyesek lassan kiejtik a gyengébb harcosokat..bár szerintem mindenki aki rész vesz ezen a Tornán,nagyon nagy esélyekkel indul..
De hamarosan véget ér az ujabb küzdelem,elég sokáig tartott lassan lemenőben van a Nap...
..de máris ott találom magam a ringben..és egy elég hatalmasra nőtt Harcos áll velem szemben..
Amikor néztem a harcmodorát,eléggé fölényben is van a magasságával..és persze az ereje is sokkal nagyobb...
Most a csákányomat nem választom,inkább a hajlott ívű jatagánomat viszem a harcba..de még előtte az Isteneket hívom segítségül,és a kis zacskómból ,ami az oldalamon lóg,megmorzsolom az ujjaimat..és fohászkodok csendben,hogy erőt adjanak nekem erre a harcra..

kezembe veszem a jatagánt,és igyekszem állandó mozgásba lenni,hogy minnél nehezebben tudjon lecsapni rám...lesz ami lesz..és felállok vele szemben...
A megszólítására csak bólintok...és imátkozok az Ősökhöz...segítsenek,az árnyalakra...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2016 10:14 pm

/A veszélyes örökség, párbaj Uráldur és Alia orkjai között/

A veszélyes örökség - Page 3 Tsp1oz3tspb00h7nx3t



A nagy darab ork meglepődve nézte, hogy most nem a bányászeszközt hozza magával fegyvernek, hanem egy másik vassal próbál meg úrrá lenni a párbajon. Az enyhén görbe kard kiképzése vágás nem volt rossz, de szúrásra nem tűnt túl hatásosnak.
~Előbb megpróbálom a pallosommal. Annak hossza és a jóval hosszabb karom elvileg nekem kedvez.
*Ezzel lassan a két méteres hússzeletelőjéért nyúlt, majd amikor előhúzta, az egy hirtelen mozdulat volt egy gyors előrelépéssel, hogy meglepje ellenfelét a gyors váltással és mellkason szúrhassa, mire észre veszi, hogy ez már nem a bemutatkozás.


/Hatos dobás:
Siker: 4-6-ig
Sikertelen:1-3-ig/
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2016 10:14 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 6
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2016 10:42 pm

A veszélyes örökség - Page 3 Z


Na ez gyors volt...a kardja belém hasít..és csak a vágása ívét látom..
megroggyan a térdem,de igyekszem magamnál maradni..
felemelem a kezem-Te nyertél,elismerem a gyózelmed..
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2016 11:23 pm

/A veszélyes örökség, párbaj Uráldur és Alia orkjai között/

A veszélyes örökség - Page 3 Tsp1oz3tspb00h7nx3t



Az ellenfelét egyre homályosabbnak látja, ahogy suhan a kard. Igyekszik mereszteni a szemét a mozogni próbáló sámánra és érzi, ahogy a pengéje vége valamit eltalált. A húsba hatolás jellegzetes ellentartása.
Ahogy kiesik a koncentrációból Manuk, úgy oszlik el a bűbáj is. És hátra lépve bejelenti Maruk győzelmét.
-Hööö!? Te sámán vagy! Ilyen sámánok kellenek nekünk, akik harcba hívják a szellemeket.
*Szemmel láthatóan a meglepetése nem zavart okozott, hanem önfeledt örömöt, hogy talált még egy kiváló orkot az egyre bővülő csapatába.
-Éljen Manuk, a törzs új fősámánja! Ünnepeljünk! Nem sok nálunk nagyobb falu sem mondhatja el magáról, hogy több sámánja is van. És nem is akármilyen! Három sámán és ebből Manuk a fősámán!
*Véres pallosát magasan a feje felett lengette, hogy hangulatát megpróbálja átragasztani a többiekre. Mintha el is feledkezett volna a döntőről, pedig jól tudta, hogy ezzel az újabb gyors győzelemmel ledolgozta a hátrányt, mely pihenést adott volna G-nek, egy kis szusszanásnyi időt és sorban állást a már így is sok munkával ellátott másik két sámánnál.
Ám a tömegben pont őt kereste, hogy ha a szervezők nem szólnak közbe, akkor bajnoknak kinevezve magát provokálja ki az újabb összecsapás kihirdetését. Addig úgy tesz, mint aki hivatalba lépésének első, legfontosabb döntéseit hozza éppen meg.
De azt őszinte szívből gondolja, hogy egy betű híján névrokona tényleg rátermett szellemi vezető lesz és szimpatikus fickó.
Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 7:41 am

A veszélyes örökség - Page 3 2783_ork_no



Mar megint egy izomagy jutott nekem. Elgondolkodom azon, hogx egyáltalán kiállhak-e vele, hiszen nem pályázom a vezetői posztra. Számomr csupán azt jelentette ez a viadal, hogy megmérettessem magam. Szememet a sámánra vilantom. Tetszik nekem ez a férfi. Van benne valami.
Hirtelen ötlettől vezérelve, a kűzdőtéren álló férfi kihívó tekintetébe akasztva pillantásom, lassan elkezdem magamról lehántani azokat a holmikat, amik eddig eltakarták női mivoltomat.
Ahogy lekerül a farkasbőr és az arcot elfedő sisak, hallom a tömeg felmorajlik. Kezembe fogom mindkét kardomat és várom a fejleményeket.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 10:48 am

[quote="Uráldur"]/A veszélyes örökség, párbaj Maruk és G között/

A veszélyes örökség - Page 3 Tsp1oz3tspb00h7nx3t



Már szinte beleélte magát a helyzetbe, ahogy fűtötte a hangulatot, de tudta jól, hogy egy igazi harcos nem lép vissza a megmérettetéstől még sérülten sem. Egyszer csak vetkőzni kezdett az utolsó ellenfele és a titkára fény derült.
Maruk ajkán egy szó formálódott meg ork nyelven, mely legjobb fordítása az emberek pajzsszűzére lehetne. Nem volt ismeretlen senki előtt, hiszen az Oughwar-hegységben mindenki tisztelte és megbecsülte őket. Noha valóban nem voltak olyan sokan.
~Hát, végül is a szabályok nem tiltják egyértelműen az ők indulásukat sem. Bár még nem hallottam olyanról, hogy valahol nő legyen a főnök.
De ha eddig eljutott, akkor joga van a párbajhoz. Ha nem jöttem volna el ide nevezni, akkor most minden bizonnyal ő lenne már a törzsfőnök.

*Pallosát megtörölve becsúsztatta a hátán hordott hüvelyébe és egy kihívó hörgést hallatott. Majd két rövid kardját előkapva neki rontott G.-nek. Ezzel a szabályokat is megváltoztatva. A nézők igyekeztek félre húzódni a rohanó trónkövetelő elől, hiszen most nem lesz küzdőtér, az események sodró lendülete elmossa a szabályokat. Most már csak feladás vagy halál, és az előbbit az ambiciózus terveket szövögető ork még megfontolni sem akarta.
Maga előtt védekezőn tartotta a pengéit, hogy ha távolról indít támadást a nő, akkor könnyedén védhesse. Az utolsó pillanatig kivárt a futás közben, hogy villámgyors mozdulattal indítsa vágását. A vasak között akart becsúszni és ellenfele két karját támadta, hogy ha keresztbevágással kísérletezik, akkor jó eséllyel sérüljön.
Majd az utolsó lépésnél, mikor már elindult a támadás felugrott, hogy ne az amazon fegyvereibe nyársaltassa fel magát.


/Hatos dobás:
sikertelen: 1-3
siker:
4-enyhe karcolás
5-komoly vágás legalább egy karon
6-komoly vágás mind a két karon/
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 10:48 am

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 1
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2016 7:19 am

A veszélyes örökség - Page 3 2783_ork_no



Ahogy megszabadultam a felesleges ruházattól, láttam a meglepetést ellenfelem arcán. Persze ez nem zartotta vissza attól, hogy azonnal támadásba lendüljön. Még azt sem várta meg, hogy leérkezzek a kűzdötérre. Egész testsúlyát beleadva rohant felém, kezében két rövid karddal. / Ez csak az én malmomra hajtja a vizet. Nem az az ugrálós fajta, ezért ez sokkal több energiát vesz ki belőle, mint egy szikárabb alakból. Ha azt gondolta, hogy megvárom amíg elér hozzám, akkor óriásit téved. Egyedül közelharcban van esélye ellenem. Mert azt be.kell látnom, hogy ott nem sok esélyem lenne.
Éppen ezért mielőtt elsodorhatna a nagy testével, vagy elérhetne a rövid pengékkel, hirtelen kifordulok és ahogy a.hátába.kerülök megpróbálok egy mèlyebb sebet ejteni a térdhajlatában. Ha sikerül, akkor térdre esik, és a karvédőmmel egy iszonyú erejű ütést mérek a tarkójára. Ha nem akkor megiramkdok a kűzdőtér felé, hogy minél távolabb legyünk a nézőktől.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2016 10:00 am

/Hatos kocka:
1-2.-Mindkét támadás sikertelen
3- csak az ütés sikerül.
4-Csak a vágás sikerül.
5-6 mindkét támadás sikerül.

Tecnikai okok miatt én dobok helyette./
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2016 10:00 am

The member 'Alia Caroline Azurre' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 3
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2016 10:18 am

/A veszélyes örökség, párbaj Maruk és G között/

A veszélyes örökség - Page 3 Tsp1oz3tspb00h7nx3t



A nagy darab ork elszámította magát, hogy ellenfele mellkasi sérülése és a többi harci sebe ellenére ilyen jól és gyorsan mozog. De nem véletlenül knuut-esélyes volt ő! Minden ork urává csak az válhat, akiben a testi erő a ruganyos mozgással és harci tudással párosul. Mindig lemaradt Gogír mögött egy paraszthajszállal, de nem egy átlag melák harcostól.
Még a nő mozdulatát is tudta követni és megpróbált elhajolni az ütés elől. Ez utóbbi nem sikerült tökéletesen, és a karmok kisebesítették a nyakát, ám az ütés nem volt elég ahhoz, hogy a szívós ellenfelet leüsse. Ám ő sem tétlenkedett, most testközelben van akit le kell győznie és azért próbált meg kitérni előle, hogy a másik fegyvere támadó pozícióba kerülhessen közbe maguk közzé emelésével. A G karja alatt szúrt annak mellkasára, miközben másik karjával annak visszahúzódó karjára irányított egy vágást.
-Ne olyan gyorsan, csajszi!

/Hatos dobás:
1 és 2-es siekrtelen
3 és 4- a karon egy mély vágás
5 és 6- a mellkasi döfés talált/
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2016 10:18 am

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 5
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2016 10:36 am

A veszélyes örökség - Page 3 2783_ork_no



Hát miből van ennek.a feje? Betonból? Ahogy.az.ütés után lépnék el, ez az aljas hím a karom alatt a mellkasomba szúr. Még jó hogy nem szemből kaptam a döfést, így nem ért létfontosságú szervet. Attól még rohadtul fáj. Egy pillanatra még a levegőm is kihagy. Elönti az agyamat a vörös köd.

- Te kurafi! - kiáltom neki, és nem túl sportszerűen, de tiszta erőből - a közelségnek köszönhetően - belemártom a térdem a korona ékszereibe.

Ha sikerült, akkor kihasználva az összegörnyedését, a két kézre kapott kardokal egyszerre csapok a karjaira. Okulva az.előbbiekből, a vágás után azonnal két lépést hátra ugrottam, keresztbe tartva magam előtt a hatalmas pengét.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


A veszélyes örökség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A veszélyes örökség   A veszélyes örökség - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A veszélyes örökség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Az örökség

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Oughwar hegység :: Orkok birodalma :: Yrch-