KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Az új Tanácsos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 8:47 pm

mosolyogva néztem a megmentetteket és örültem neki hogy kiszabadultak és hazamehetnek,
-remélem nem esik hazafele bajuk-mondtam magamnak ahogy mentek el és a helyet kezdtem nézni
-mennyi halott-majd egy árnyékra lettem figyelmes az erdőben és elindultam arrafele
-köszönöm a segítséget! ki vagy te? kérlek gyere elő, nélküled nem ment volna....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 8:52 pm

Amint a fák árnyéka felé lépsz..a rejtélyes idegen picit hátrébb lépett,és elsőre nem mutatkozott előtted a kérésedre..csak halkan szolalt meg a háttérben.

-Nincs mit...ez volt a helyes...rendesnek látszottál..azért segítettem..-aztán indult is az erdő felé..talán nem követed..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 8:53 pm

-várj kérlek!-kiáltok utána és megyek egyenesen felé az erdőbe, remélem megáll...
-segítenél még egyszer Triin nővérem kerestet velem egy személyt, kérlek
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 9:07 pm

Ahogy utána mész hirtelen megfordul..

-Miért követsz?nem ismerlek...már megköszönted a segítségemet..nem kérek mást a tettemért..-mondja halkan neked.

-Triin...?Triint mondtál?-fordul vissza ujra.
-A testvéred?..Ő hol van?..rég láttam..-kérdi szinte maga elé mondva.
Az új Tanácsos - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcST6y0PUprO4Yg_q5LMCxRoCHnm9fZ5QXA_dzqoERYUKZ-7IeKKpA
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 9:10 pm

-Nos igen Triin...
mondtam hirtelen szomorúan
-nos őő tudod meghalt.. én vagyok a huga és épp a végakarata miatt vagyok itt
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 9:18 pm

Az új Tanácsos - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcST6y0PUprO4Yg_q5LMCxRoCHnm9fZ5QXA_dzqoERYUKZ-7IeKKpA

-meghalt?...értem...-mondja szomorúan..
-Azt hittem nincs Családja..sohasem mesélt magárol..sem arrol .hogy testvére lenne..de biztosan megvolt az oka rá..-igazgatja meg az íját,és felveszi a hátára.

-Cameron a nevem..-bolint kedvesen feléd.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 9:24 pm

-Helléna vagyok... talán tudnál segíteni nekem egy vajákost keresek erre fele, nővérem szerette a metaforákat.....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 9:29 pm

Az új Tanácsos - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcST6y0PUprO4Yg_q5LMCxRoCHnm9fZ5QXA_dzqoERYUKZ-7IeKKpA

-Vajákost?..-felnevet..-Igy nevezett volna engem?-kacag tovább.
-Kicsit érdekes humora volt a Nővérednek,Helléna!-mosolyog rád.

-Bár nem tudom miért küldött hozzám..?..miért tette volna?..van nálad valami ami miatt engem keresel?
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 9:34 pm

-hát nem is tudom, a fegyver amit adott és a papír amit írt van nálam-tessék mutatom neki a levelet
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 9:42 pm

Az új Tanácsos - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcST6y0PUprO4Yg_q5LMCxRoCHnm9fZ5QXA_dzqoERYUKZ-7IeKKpA

elveszi tőled a levelet és elolvassa.

-Értem..-hajtja össze a papirost miután elolvasta.
-Ismerem a helyet..de rég nem jártam ott..megmutathatom..-visszaadja a kezedbe a levelet.

-A lovam itt van nem messze..ha velem akarsz tartani...

Kicsit odébb meg is látjátok a lovát.
Miután felült rá.a kezét nyujtja feléd,ha vele akarsz tartani.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 9:43 pm

felugrok mögé a lóra
-hova is megyünk pontosan?
majd átkaarolom melegen a derekát és hosszú idő után először biztonságben éreztem magam
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 9:51 pm

Az új Tanácsos - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcST6y0PUprO4Yg_q5LMCxRoCHnm9fZ5QXA_dzqoERYUKZ-7IeKKpA

-ahová az irás vezet..a hegyekbe.-amint felülsz mögé,megsarkanytyúzza a lovát és indultok is a hegytetőre..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 10:01 pm

-Cameron te mégis mivel foglalkozol itt? megnyugtatsz de nem tudom hogy...
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 10:10 pm

Az új Tanácsos - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcST6y0PUprO4Yg_q5LMCxRoCHnm9fZ5QXA_dzqoERYUKZ-7IeKKpA

-csak erre jártam..nincs különösebb oka..de talán a hely ahová küldött téged a testvéred..az megmagyarázhat dolgokat..de nem lesz veszélytelen..

Hamarosan beesteledik,és táborhelyet kell találnotok.

A távolban látszodik már a hegytető..és rajta az a kis ház ahová tartotok.

-Itt jó lesz..pihenünk.-száll le a lórol,és segit neked.
-szednél kis faágat?..összerakom a tüzet..

A táborhelyetek egy kis tisztás mellett van,az erdő szélén..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 10:16 pm

-persze
elindulok az erdőbe kis ágakért és nagyobb galyakért
majd amikor visszatérek megrakom a tüzet
-tudod, nagyon hiányzik nekem.... nem tudom most milegyen nélküle
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 10:26 pm

Az új Tanácsos - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcST6y0PUprO4Yg_q5LMCxRoCHnm9fZ5QXA_dzqoERYUKZ-7IeKKpA

Miután összerakjátok a tüzet ,máris melegebb lett a levegő,ami kicsit lehüllt,hogy a Nap már nyugovóra tért.

-Jó volt hozzám a Nővéred..Barátnak tartottam,pedig nemsok barátom van...sajnálom,hogy elveszítetted..- előveszi a nyeregtáskájábol a kis csomagot és leül a tűz mellé.

-kérsz?Nem olyan uri étel,de ehető..-mosolyodik el,és egy kis kenyeret és száritott húst nyújt feléd.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 11:02 pm

-köszönöm-elveszek belőle egy keveset
-régóta figyelsz engem? vagy csak akkor és ott?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 11:09 pm

Az új Tanácsos - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcST6y0PUprO4Yg_q5LMCxRoCHnm9fZ5QXA_dzqoERYUKZ-7IeKKpA

-Inkább ugy mondanám,hogy az orkokat tartom szemmel..nem téged figyeltelek,vagy követtelek.Mostanában sok a portyázó ork csőcselék..és a magunkfajták nem igazán szívlelik öket..meg aztán túl mocskosak..és bűzlenek ..-kuncog maga elé.

-De inkább te mesélj?..mi szél hozott erre a vidékre,ami nem éppen Hölgyeknek való?..a evelen kívül,amiben ezt a helyet jelölte meg Triin?
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 11:14 pm

-semmi más, miatta jöttem erre csakis, kiakarom deríteni mit is akar mindez jelenteni és remélem Triin békében nyugodhat...
odadőlök a melkasának ha engedi
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 11:29 pm

Cameron kissé meglepődik ,hogy közelebb húzódsz hozzá..de nem tol el magátol.

Egy pillanatra meglepődik,de eszeget tovább.
Az új Tanácsos - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcST6y0PUprO4Yg_q5LMCxRoCHnm9fZ5QXA_dzqoERYUKZ-7IeKKpA
-Jo messziről jöhetsz..de pihenj csak..én őrködöm.-piszkálja meg a parazsat és a köppenyét rád is teriti .

-Reggel indulunk tovább..-mondja hallkan,de valami azt súgja,hogy te már álmosan pislogsz,és lassan álomba is merülsz.

Az éjszaka nem volt semmi különleges.Az erdő hangjain kívül nem volt érdemleges.

Reggel ,mikor felébredsz Cameront nem látod magad mellett,de egytakaró rád van teritve.
..a lova meg ott van egy fához közel..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 11:38 pm

a kellemes este után felkelve meglepődve látom, hogy Cameron nincs ott, felkelek felveszem páncélom és keresni indulok, pár percig keresem majd inkább visszamegyek a táborhoz...nem kéne lekavarogni
ott vártam rá és élesztettem a tüzet
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeVas. Márc. 12, 2017 12:08 am

Már felkelt a Nap jócskán,mikor visszatért Cameron,egy nyuszival a kezében.
Az új Tanácsos - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcST6y0PUprO4Yg_q5LMCxRoCHnm9fZ5QXA_dzqoERYUKZ-7IeKKpA

-Már fent vagy?..jól aludtál?Hoztam reggelinek valót..ha megettük,akkor indulhatunk is..-tűzi nyársra az előkészitett tapsifülest.

-Merről jöttél?A Törpök Királyságábol?-kíváncsiskodik,miközben kszül a finom sült.

-Álmodban beszélsz...-kuncog maga elé.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeVas. Márc. 12, 2017 5:40 pm

mosolyogva fogadom Cameront:
-jó reggelt, neked hála igen, és látom reggelivel is készültél már
majd a nyuszit kezdtük el sütni
-Igen, a fővárosból jöttem, te hova valósi vagy? Ohh beszélnék-elpirulok-és miket mondtam?
kiváncsian hallgatom a kellemetlen témát Very Happy
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeVas. Márc. 12, 2017 7:25 pm

Az új Tanácsos - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcST6y0PUprO4Yg_q5LMCxRoCHnm9fZ5QXA_dzqoERYUKZ-7IeKKpA

-ohh semmi különöset..Triint hívtad...meg valami csatabárdot emlitettél ..meg a Törpe Királyi párt..de ne félj-kuncog-nem mondtál semmi olyat amin pirongni kelljen neked..nem vagyok tul beszédes én sem..-forgatja meg a nyársat.

-mondjuk ugy...hogy vándor vagyok..oda megyek ahol dolgom van..-nyujtja neked az elkészült sültet-.
.egyél..tessék..hamarosan indulunk..errefelé furcsa lények is megfordulnak,akikkel nem jo összetalálkoznunk..

-Ha befejeztük,indulunk,addig pihenj..-mosolyodik el és eszik ő is csendben,hacsak nem beszélgetsz vele.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitimeVas. Márc. 12, 2017 8:36 pm

-Triin igen...-majd pár percre elmerültem emlékeimben egy kicsit meséltem neki is gyerekkoromból egy kellemes emléket amikor együtt játszottunk....
-és a csatabárd az ez lenne itt-mutatok rá-ő hagyta nekem
majd elcsendesedtem és csendben ettem tovább a kellemes emlékeken lovagolva
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Az új Tanácsos - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az új Tanácsos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Vissza a mókuskerékbe avagy meddig tanácsos a tanácsos.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Raydani hegyek :: Törpök országa-