KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Az új Tanácsos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2017 2:55 pm

Huhh kidőlt a fa... megkönnyebüléssel nyugtáztam, majd azt is hogy a célt is eltaláltam. Majd észreveszem hogy egy őr jön egyenesen felém... Mit tegyek? haboztam egy pillanatra, de nem volt időm nyugtalankodni és habozni, amint lehetett csendesen elvágtam a torkát.

Majd figyelmem a táborra szegeződött keresve a jó helyet lecsapni a többiekre
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2017 7:42 pm

A kidölt fa eléggé megzavarta a konvojt..
Bár az őrök elég figyelmetlenek ,ez az eset kicsit felrázta őket,és amint a feléd közeledő őrt ártalmatlanná tetted..lapulsz is a fák takarásában..
A vezér hangját hallod,ha figyelsz..aki parancsokat osztogat,hogy ne törjön ki a pánik..

Az eltünt őrt nevén szólitják..és keresni kezdik.

Kockadobás:

1-3: az őrők melletted elmennek,és nem vesznek észre.
4-6: egyik felfedezi a nyomaid,és kiszúrja,hogy nem véletlen a fa kidőlése..

Csak rajtad áll mit teszel..
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2017 7:42 pm

The member 'Alia Caroline Azurre' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 5
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2017 7:51 pm

Sikeres csapdám lehet mégsem annyira sikeres?
gondoltam amikor észrevettem, hogy megtalálták nyomaimat, és rögtön a félnótásra rontottam, kapott fegyveremet azonnal a hátába mélyesztettem és vártam ki lesz a következő. A szerencsétlen nagy sikítással nyiffant ki egyértelműen meghalhatták, ha mégsem ezek a kereskedők bambák...
lebuktam a nem messze lévő bokorban és vártam az áldozatomat kézben a fegyveremmel...
Pár másodperc múlva kiderül kik a bátor szerencsétlenek
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2017 8:01 pm

Az ujabb őr kicsit nagyobbat sikitott,és a többi társai meghalották.
A hang irányába kezdtek el feléd jönni..

De ahogy közeledtek előlről..a hátad mögött is mozgást hallasz.

Aztán egy süvítést hallassz..és egy nyíl egyenesen a közelebb állóba fúródik

kocka dobás:

1-3: fedezéked biztos,és nem látnak,a rejtéyes nyilas sem fedez fel téged.
4-6: a nyilak folyamatosan süvitenek a füled mellett,és fogyatkoznak az őrök.de nem látod ki lő.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2017 8:01 pm

The member 'Alia Caroline Azurre' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 3
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2017 8:16 pm

Ez meg???-merült fel bennem a jogos kérdés a süvítő nyíl láttán, valakit tökéletesen el is talált, alig pár méterre dőlt ki előttem. Megláttam egy másikat is a közelben azt már kiszemeltem magamnak és el akartam gáncsolni...
Még pár lépés errefel...még egy....
Gyerünk ne légy makacs te féleszű, gyere ide Hellyhez
!
Majd amikor előttem megállt hirtelen kidugtam a fegyverem végét, és neki elakadt benne a lába, majd elesett. Én nem habozva belé vágtam fegyverem.

Közelségéből is adódóan, de idegességéből is a vére nagyot fröccsent arcomra is. Ekkor megállt szinte körülöttem az idő
-Hogy jutottam el odáig, hogy gyilkos lettem és miért most, amikor már Nővérem nincs velem, miért maradtam egyedül és miért jutottam el ide?

Majd leesett.... Nővérem meghalt, miatta jöttem el ide egy rejtélyes hagyaték miatt, majd rabszolgakereskedőkbe botlottam, és szerencsétlen fogjaikat akarom megmenteni.

Ekkor arcom előtt megjelent a kisfiú arca aki segített először tőlük megmenekülnöm.

Majd felgyorsult minden megint... én beugrottam ismételten a bokorba, most is nagy lármát csaptam, de az eddigiek alapján nem túl okosak, így van esélyem ellenük, és nézzük ki lesz a következő.....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2017 8:57 pm

A riadalom egyre csak fokozódik..és a rabok is idegesen sikitanak,ahogy a nyilak süvtenek el felettük.
De valami oknál fogva öket nem éri,csak távolian repül el felettük,mintha szándékosan "védelmet"adna nekik..

A közeledő őrt sikerült ártalmatlanná tenned,és a fedezéked is elég jónak bizonyul..
Mert a pánikolo rabok is lekötik az őröket,nemhogy a nyilazó alak.

aztán ahogy ott várakozol,egy nyíl a fejed felett süvít el,és a hátad mögötti bóklászó őrt találja el,mielött rád akadna..

Már csak 4 őr maradt a Karavánban,s a rabok is rémülten összekucorodnak,mert az őrök közül 2-en korbáccsal igyekeznek megfékezni őket..

De a rejtélyes nyilas még nem fedte fel magát..ahogy a másik őr is a bokrok felé halad,nagy kardjával..egyenesen ,mintha látna téged..és éktelen nagy hanggal kiabál..

-Keressétek meg azt a rongyot!!ki mer nyilakkal tánmadni ránk???!!Ha elkapom,akkor megnyúzom!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Feb. 26, 2017 9:50 pm

Féleszű-gondoltam magamban, a vezető nagy gőzzel jött felém, bár nem tudom látotte vagy sem, minden esetre várok és amikor elég közel van hozzám rárontok teljes erőmmel és elhivatottsággal.

Azon gondolkodtam vajon hány ember élete szárad a lelkén, és mennyit menthetek meg ha sikerrel járok most?
Közeledik... elönt az adrenalin és izgalom majd.....
Ugrok ki amikor már csak két méterre van a bokorból üvöltve, hátha megrémíti és megzavarodik, amint lehetőségem van rá megölöm, ebben biztos voltam.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2017 8:42 pm

A Vezér nagy slunggal közeledik a búvóhelyed felé..bár tisztán nem lát,de a dühe vezérli.

Karddal a kezében egyenesen feléd halad.
Ahogy kilépsz elé..ugy már szemtől-szemben álltok

kockadobás:

1-2:  felülről sujt le rád a kardjával.
3-4:  oldalról vág feléd.
5-6:  szemből szúr a hasad felé.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2017 8:42 pm

The member 'Alia Caroline Azurre' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 3
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 7:31 pm

Hamar észrevettem ellenfelem csapását oldalról akart támadni rám, ezt gyorsan hárítottam egyszerűen, a fegyverem az útjába tettem és készültem lecsapni rá, remélem nem védekezik.....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 7:46 pm

Az oldalirányu vágás nem volt akkora erejü,hogy megsebezzen téged,de a lapja visszalendülve nekiütközik a tiédnek és nagy csendüléssel feszltök egymásnak..

Kockadobás:
1-2: ki akarja csavarni a kezedből a fegyvered
3-4: a fegyvereitek összeakad,és nem tudtok szúrni egymás felé.
5-6:  sikerül kiverned az ork kezéből a kardját
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 7:46 pm

The member 'Alia Caroline Azurre' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 1
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 7:52 pm

Gyorsan hárítok, és utána már a fegyverem kell neki....
Kicsit engedek neki jobb kezemmel megragadom hátul lévő tőrömet és belevágom a hasába, majd kihúzom onnan vissza.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 8:21 pm

Ahogy ellentámadást intézel,ezzel megleped és ordítva ront rád amint kihúztad a tőrödet belőle..


Kockadobás:
1-3: hatalmas kezével le akar ütni felülről.

4-6: összegörnyed a szúrástol
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 8:21 pm

The member 'Alia Caroline Azurre' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 6
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 8:24 pm

Ez összesett... nem valami látványosan halt meg legalább... elindulok lassan a tábor fele nézve vannake még őrök, amennyiben nincsenek kiszabadítom a fogjokat:
-Sziasztok, remélem jól vagytok... hova valósiak vagytok?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 8:29 pm

ahogy kihúzod a tőröd..összegörnyed a vezér..de nem hal meg..csak a földre rogy..
Amint elmész mellette..egy nyöszörgéssel utánad szol..

-Ki vagy te?Elfutsz?..most jöttem csak bele...ki küldött?..a Városi Kereskedő??..megállj te...nem végeztem..
eléggé vérzik a sebe..de nagy nehezen feláll,és utánad néz..majd lasssan feléd igyekszik..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 8:34 pm

-nem én Helléna vagyok. Helléna Silvermoon!-majd visszafordulok és csatabárdommal végzek vele, elválasztom fejét a nyakától, majd figyelek a fogjokra
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 8:40 pm

Amint közelebb ért hozzád..lehajolt hogy jobban szemügyre akarva venni,egy óvatlan pillanatban egy vágással elválasztod a nyakátol a fejét..

Egy nagy rángással elvágódik..

A rabok rémülten fogotszkodnak egymásba..és rémülten húzódnak egymáshoz közel,mintha a halálra várnának..mert nem értik mi történik..csak a hangokat hallják..és a nyilak süvítését..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 8:42 pm

-nem kell félni segíteni jöttem...viszonzásul-hajlok le eloldozni őket és elis kezdem kicsomózni őket
-merről jöttetek?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 8:56 pm

A rémült rabok csendben összeölelkezve kuporognak összekötött kezeik és lábaikkal..
Amint közelebb érsz..az a kisfiu felismer,és csodálkozó arccal néz rád..és látszik a szeme csillogása..

-Te vagy,néni??..visszajöttél?..hát nem mentél el?..azt mondták ,hogy az égbe mentél,mert leestél a szikláról..-mondja halkan kicsit szipogva a meghatottságtól,és anyukája karját rángatja..

-Anya nézd!itt a néni!!nem ment az égbe fel az Angyalnénikhez!..nézd!!!
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeHétf. Márc. 06, 2017 1:26 am

-Igen, nincs semmi bajom...
eloldoztam mindüket és vártam picit hátha előjön az íjász aki segített nekem
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Márc. 11, 2017 8:22 pm

A kiszabaditott rabok egyszerre ölelnek át,és hálálkodnak neked.
A kisfiu a lábadba kapaszkodva sír..és könnyes szemmel néz fel rád.

-Olyan jo hogy itt vagy,Néni!..köszönöm neked..

Ahogy végre lecsillapodnak az érzelmek..szedelődszködni kezdenek az emberek,és indulnak visszafelé..

Ha körbenézel a csata színhelyén,mindenfelé szétvert és lenyilazott tetemek..pár rab is áldozatul esett a nagy kavarodásba,és sebeikből itélve,már nem menthetőek..

A fák árnyékában egy árny mozog,de nem fedte fel még magát..
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Az új Tanácsos - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az új Tanácsos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Vissza a mókuskerékbe avagy meddig tanácsos a tanácsos.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Raydani hegyek :: Törpök országa-