KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Az új Tanácsos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2016 8:31 pm

Keresek estére egy szállást és ott lefekszem aludni, ha nincs esténként hideg akkor tüzet sem gyújtok....
reggel folytatom az utamat tovább napkeltekor
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2016 12:01 pm

Az éjjel semmi különös nem történt.
A kisérőd elbúcsuzott töled a határszélen és visszafordult.

Reggel ,napkeltekor indultál útnak a kis csacsiddal..de az most nem annyira akar engedelmeskedni..
Makacsul toporog és iázik hangosan.

Az erdő széle után kezd a táj megváltozni..
A fákat felváltja a sziklás és sík területek..
Javarészt egyenes utad van elöre.
De a szamarad valamiért megint megálljt parancsol..

Ha körbenézel nem látsz senkit..de ha jol figyelsz..akkor hangok közelednek feléd..és nem valami biztatoak..

Kiáltások és lánccsörgések váltják egymást..és úgy tünik arra tartanak amerre te vagy...
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2016 1:51 pm

Amint meghallom a hangokat keresek egy búvóhelyet mondjuk egy barlangot vagy követ, ha a csacsi nem fér be mellém ott hagyom kint kis élelem víz meg a fegyverem.
Felkészülök az esetleges támadásra, lehetséges ellenségek vannak ott...
A csacsit elcsendesítem ne hívja fel ránk a figyelmet
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2017 9:42 pm

Behúzódsz a barlangba,és a csacsit előtte kikötöd..
A hangok közelednek,és vele a sírós hangok is..

Akik a láncot csörgetik ,azok egy sorba vannak összekötve egymással, nők és gyerekek azok.

Akiket korbáccsal és vesszőkkel hajtanak előre.

-Lóduljatok,Puhányok!hamar oda kell érnünk a Célunkhoz!Aki nem bírja a menetet,azt agyonverjük!Nincs lógás!!!-hallatszik a durva kiabálás az elcsigázottak felé.

Egy másik ,talán szelídebb hang,azt mondja,hogy pihenőt kellene tartaniuk...mert ha kinyiffan mindegyik,akkor nem kapnak érte aranyat!Ahogy a megbízó sem fog örülni ennek a variációnak..

Ki csend következik,majd megint egy éles rikoltó hang.

-Jól van,Ti semmirekellők!..itt letáborozunk!Ha valamelyikőtök szökni próbál,azt a saját kezemmel küldöm a másvilágra!Értve??!!!

Az elcsigázott kis csoport lehuppanva ér földet,és a láncaik ellenére velemit próbálnak pihenni és aludni.
De a gyerekek többsége alig áll a lábán..

Viszont a táboruk az nem messze van tőled,ahol meghúztad magad...
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2017 10:25 pm

kihallgattam a rabszolgakereskedőket és úgy döntöttem az éj leple alatt csapok le rájuk, így hát megvártam a sötétedést és amint volt egy adandó alkalom előjöttem és az őrszemeket hátulról közelítettem meg. Csendben a torkát elvágtam neki //remélem sikerült// majd az alvókra is megpróbálok lecsapni
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 4:57 pm

A tábor elcsendesedett hamar.
Az őrök azért még mulatoztak a nagy zsákmányért járó jutalom reményében,de aztán az italozás és a lakoma végül elnyomta öket is,és aludtak..

odaosonsz az egyik őr mellé..

kockadobás:
1-2 : csendben lopakodsz és akciód sikerrel jár.
3-4:  sikerül ártalmatlamná tenni az őrt,de neszt halltsz,és van aki felfigyel rád,ha nem vagy óvatos
5-6: sikertelen az akciód.és elfognak
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 4:57 pm

The member 'Alia Caroline Azurre' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 5
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 6:12 pm

Majdnem mindannyian alszanak, most odatudok melléjük lopakodni és elintézem mindüket...
Halkan lépkedem amennyire tdok és miután kijöttem a búvóhelyemről megis látom az első őrt, balra tőlem ült, egy kicsi tűz előtt, de látni lehetett rajta hogy éber. Gondoltam magamban:
-csak most el ne rontsam, amit eddig tanultam igaz nem erre vonatkozott, de gyilkolni megtanítottak. Ha szerencsém van meglephetem és akkor elintézem gyorsan.
Lépkedek felé alig pár méter volt hátra amikor egy piciny ágra léptem ami elreccsent. Erre a figyelmes őr hirtelen felém fordult és rámnézett, majd riadóztatott mindenkit:
-Hééé te ott! Riadó betolakodó!
Hirtelen az eddig alvók és a másik őr is felém kezdett rohanni. Bepánikoltam és rohanni kezdtem ahogy lábaim bírták, de sajnos ők gyorsabbak voltak és a hátamra ugrottak, esélyem nem volt védekezni, majd hirtelen minden elsötétült......
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 6:39 pm

Az örök felmérgesedve rontottak rád..és amint az egyikük rádvetődött egy nagy puffanással,nem volt menekvés.

-Ez meg ki a jófranc?-kiáltott idegesen az egyikük,miközben a tűz fénye felé húzott téged.

-Ki volt őrségben?..igy figyeltek ti mamlaszok?..már csak az hiányzik,hogy a Törpök is itt legyenek!..vigyétek az egyik sátorba!Aztán jól őrizzétek,Barmok!!-rivallt az álmos és másnapos társaira a parancsnok.

A sátorban megkötözött kézzel és lábbal vagy..de nem bántanak..csak figyelnek ,hogy ha magadhoz térsz,elmondd hogyan is kerültél ide.

Amikor kezded kinyitni a szemed,egy kiváncsi őr néz téged közelebbről,valami furát néz rajtad..de csak kiváncsi..nem lép nagyon közel,inkább csak fogdossa a ruhád,hoghy miféle szerzet lehetsz..

-hééé...szerintem felébredt..-sugja a másik társának.
-szerinted valami kém?-fordul oda a barátjához,és aztán visszanézve rád kicsit összehúzza a szemeit.
Az új Tanácsos - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQkhAPdauhQ0t5s7nZdtbWErmTK4YP9Nv5dhh7u2ST5WasRD7hFaA


A hozzászólást Alia Caroline Azurre összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 05, 2017 6:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 6:52 pm

-ho..hol vagyok-akaratlanul is kérdezem...
majd érzem a tarkómon a fájdalmat és fejem is fáj valamelyest. Megpróbálom magam kioldozni de erősen levagyok kötözve még.. ez azonnal nem fog menni.
Hallom a két őrt és látom is őket magam előtt, de nem tudom válaszoljake a nem nekem célzott kérdésre. Lesütöm fejem, és már tudom is a választ. Nem mondok még semmit nekik.
Hallgatózom miről beszélnek, közben ha hátul nem látok senkit akkor elkezdem babrálni a köteleket, hátha lazulnak, de el nem oldozom, vagy legalábbis ők ne lássák a markomba fogom.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 7:04 pm

A két őr kezd vitázni,hogy kém lehetsz-e?..
Bár ennek semmi jelét nem látták vagy hallották,de jobban érdekli őket ha a Főnök megdicsérné őket az előbbi marasztalása után..és ha rádmondanák ,hogy kém vagy,akkor talán a zsákmánybol is kapnának nagyobb részt..bár sokat nem tudnak arról sem,hogy mennyi is az annyi..mert a számokat nem is ismerik többségében..

-Szerinted ha azt mondjuk,,hogy kém,akkor kapunk valami jutalmat?..jó lenne már dupla fejadaggal lenni,mert kijukad a gyomrom ettől az eröltetett menettől..és a Vezér igencsak hajszol minket..azokkal a népekkel együtt..és jo lenne ha mi is jobban járnánk,Komám!-suttogja a társának aki hevesen bologat..

-Jahh..Komám!..nem volna rossz több bort kapni,és vadhúst!..meg is éheztem..de nem lesz baj,ha itthagyjuk ezt a szerzetet?..
-Tuti nem tud elszökni!..jol megkötöztem a bestét!..meg aztán csak ide megyünk a szomszéd sátorba..ott van a kaja..


Az őrök sutyorgása kissé elhalkul,és óvatosan kioson az egyik majd a másik is a sátorból,magadra hagynak.

a köteleid szorosan rádtekerték,de a folyamatos mozgatásnak esetleg engedni látszik.


A hozzászólást Alia Caroline Azurre összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 05, 2017 7:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 7:04 pm

The member 'Alia Caroline Azurre' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Egyszerű' :
Az új Tanácsos - Page 3 Smiley-5
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 7:12 pm

kuncogok a két féleszűn... méghogy én kém... egy egyszerű törpe vagyok aki belétek botlott kuncogok mégjobban. De legalább magamra hagytak.... megpróbálok felállni és miután sikerült elkezdek kifele ugrálni... elég hangos, de nem baj a két őrt megint megbüntetik... kicsit gonsoz gondolkodás, de hátha jön a lényeg ésha rájuk figyelnek akkor talán találok egy kést.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 7:21 pm

Kockzatos vállalkozásba kezdesz,és elindulsz a sátorból kifelé ugrálva..
a táborban csend van,csak a szomszédos sátornál van egy kisebbfajta motoszkálás,a kaja dézsmálása okán.
Lassan haladsz a szabadulás felé,de óvatosnak kell lenned ,hogy ne fedezzenek fel..

kockadobás:

1-3: az akciód sikerül és kijutsz a sátorból észrevétlen
4-6: a két őr éppen akkor tér vissza mikor már odaértél a kijárathoz.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 7:21 pm

The member 'Alia Caroline Azurre' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 4
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 7:25 pm

megállok egy pillanatra nézem őket: tömik a fejüket..... kicsit önelégülten nézük rájuk és teljes erőmből neki ugrok az egyiknek, feldöntöm és sietve felállok és ugrállok tovább...
tuti elkapnak, de hogy nekik végük mint a botnak az tuti
ugrálok ugrálok amíg csak lehet és sietek a szabadság, vagy a fegyvertároló felé
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 7:45 pm

A két Koma meglepődve állnak veled szembe,és a meglepetés erejével ugrasz neki az egyiknek,aki feldöntve társát még a kaját is kiveri a kezéből.
ugrálsz teljes erőből,és el is jutsz a földön fekvő rabokhoz.
Ott egyik lábába elbukva puffansz egy nagyot,de a rabok közül felismerik a lehetőséget,és az egyik gyerek kioldozza a lábadon a kötelet..és némán rád néz.

-Menekülj innen ,néni!..majd elterelem az őröket ha erre jönnek..-surran el a fiucska a sátrak közé..
Akinek meg a lábába elbottlottál véletlen,az meg a kezeden lévő gúzst igyekszik kioldozni..félve nehogy idő elött felfedezzenek titeket..mert ahogy a két Koma feltápászkodik ,kezdik fellármázni a tábort..
nincs sok időd..
mit teszel?
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 7:50 pm

Rohanok a fegyveremért, majd utána ki a táborból el a sötétbe, ha követni akarnak a sötét nekem ad előnyt és el tudok bújni, ha védtelenül hagyják a rabokat visszamegyek és elengedem őket majd futás!
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 7:55 pm

A kisfiu és a másik rab segítségével kijutsz a tborból..de a fegyvered nélkül aligha mész el,igy oda is be kell surrannod..
A szekeret nem őrzik olyan szigoruan ,mint a sátrat,de óvatosan és a rabok terelő figyelemfelkeltése miatt el tudod emelni..és aztán uzsgyi ,ki a veszélyzónábol..
Amint kiérsz a kisfiú integet neked az egyik fa mögül..örül,hogy legalább te megmenekültél..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 8:03 pm

Ha nem követnek az őrök akkor kicsit arrébb megyek és várom mi történik, nem hagyom ott őket! segítettek nekem én is fogok nekik!
Szépen megvárom ahogy vagy reggel útnak indulnak vagy ahogy megint minden csendes lesz... mostmár tudom mit kell tennem! nem állítanak meg azok a tökfejek!
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2017 8:40 pm

A tábor elcsendesedik,mert a két Koma elmondása nem éppen volt hiteles a nagy mennyiségü bor és élelem után..igy egy nagy fülessel leteremtik őket és belökik a sátradba ahol azt hiszik még ott vagy feküdve.

A rabok csendesen igyeketnek lenni,nehogy felriasszák a közeli sátorban az alvó parancsnokokat..nehogy tényleg fellármázzák azokat.

Reggelig alig van mozgás..és ha kicsit távolabb is vagy,jol látod a rabokat,akik kezdenek ébredezni..ahogy az őrök is..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2017 9:35 am

Nem, még nem jó nincs itt az ideje.... gondolom magamban, esetleg majd estefele tudok nekik segíteni. Ha a karaván elindult követem őket biztos távbl, csendesen, és ha lehetőség adódik a megmentésükre, azonnal kihasználom azt.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2017 8:07 pm

A rabokat kezdik felállítani a pihenőből..és összekötött kezükkel terelni őket a célállomásuk felé az Őreik.

-A rabokra figyeljetek,Léhűtők!Ha egy is elszökik,akkor a karotok bánja!!!Indulás!!!-kiáltja el magát a vezető ork,és a táborbontás után indulnak is a folyó felé..

Még 3 napi járás van a Piacig,ahol eladják a "zsákmányt"..és osztoznak rajta..
De addig még hosszú út vár rájuk..ahogy te is óvatosan követed őket..

A Tábort hamar szétszedték,és a Karaván útnak indult..de a folyón el kell érniük a hidat,de az odavezető ösvény,az erdőn át vezet..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2017 10:43 pm

Követem az ostobákat, éjjel és nappal is legyen bármi.... gondoltam magamban, majd a karaván után mentem. Követtem őket majd egy erdőhöz értünk. Gyorsan megelőztem őket amennyire lehetett és megzavarásra azt találtam ki, hogy rájuk vagy eléjük döntök egy fát, majd előre szaladtam mégjobban, és erősen a fát kezdtem kalapálni amit kiszemeltem. Közben reméltem jól tudok időzíteni és a csapdám bevállik.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2017 8:25 pm

A Karaván eröltetett menetben halad egész nap..csak szürkületnél állnak meg tábort verni újra.

-A Foglyokat őrizzétek,Mihasznák!!-dörren a hangja a vezetőnek.

-Ha egy is elszükik,akkor az lép a helyére,aki futni hagyta!!Megértettétek,Semmirekellők???!!-teszi hozzá és elviharzik a vezérsátorhoz,ahol már sürögnek a harcosai ,hogy hamar kész legyen.

Csendben követed a konvojt..és az ötleted elég jónak bizonyul..
Az őrök a foglyokkal vannak elfoglalva..ahogy a táborépitéssel..és ahogy a fa lezuhan a Sátorhelyükre egy kisebb riadalmat okoz..

Az egyik őr kardot ragad,és egyenesen a fa felé iramodik..bár téged nem vesz még észre,hacsak fel nem feded magad..
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Az új Tanácsos - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az új Tanácsos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Vissza a mókuskerékbe avagy meddig tanácsos a tanácsos.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Raydani hegyek :: Törpök országa-