KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Az új Tanácsos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 25, 2016 11:30 am

Pár másodpercre rá én is odaérek. Szomorúan látom az újdonsült barátomat és szólok neki:
-Annyira sajnálom.....kis szünettel-nézd segíthetek megtalálni őt, de akkor azonnal indulnunk kell, mielőtt túl sok előnyük lenne, és és hátha megtaláljuk az esti táborukat is.

Megfogom fegyverem odasétálok mögé és vállára teszem a kezemet.
-Kubic, gyere keressük meg Tikot!
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 25, 2016 3:04 pm

A szétszort holmik közt nem találtatok semmit..csak a vacsora kiöntött maradékát..
Láthatolag kerestek valamit..de nem találhatták,mert szétszorva megvolt minden..
Törpünk szomoru szemekkel bolint feléd..
-Lehet igazad van..talán beérhetjük még Tikot..ha egyáltalán még él..

Hamar összeszedi a hátizsákját és beledobál mindent amit talál..aztán egy botot a kezébe vesz,hogy indulásra készen áll..

-Csak jo lenne ha tudnánk merre keressük öket?!..lehet hogy már messze járnak..vagy az is lehet..hogy a cimborám...már...-hajtja le a fejét szomoruan..

Eloltja a tüzet ami már csak parázslik..és indul elöre..
Ha vele tartasz akkor jol jönne egy kis nyomolvasás tudomány..vagy vaalmi joszerencse..ami megmutatja hogy a sötétbe merre menjetek..

1 orai keresés után ujabb nyomokra bukkantok..ami egy szikla oldalához vezet..és sürü növényzet zárja el az ösvényt...

Meg egy fura suhogo hang..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 25, 2016 3:50 pm

- Ne aggódj nem lesz baja- próbálom megnyugtatni
majd miután a nyomokat megtaláltuk követve meglátom a bokrot, intek a kis társamnak menjen a túl oldalról és szólítsa meg.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2016 10:51 am

Miután nagy nehézségek árán a Törpöt picit megnyugatttad..indultaok is a hang forrása felé..
Inkább csak ovatosan ment hős törpünk a bokor tuloldalára ,mint ahogy egy porcikája sem kivánta meg kideriteni mi is lehet az..
Bár Tiko cimboráját igencsak kedvelte minden ballépése ellenére..most igencsak remegö kézzel s lábbal állt ott a növény mögött..

-és most mi legyen?-suttogva tárja szét a karját..arra várva hogy hátha valmi csoda folytán el tudna tünni jo messzire..és egy pillantásra sem vetne többet erre a szerencsétlen bokorra..dehát akkor nem is tudná meg hogy mi okozza ezt..

-nem lenne jobb inkább gyorsan odébbállni??..és ha egy hatalmas nyolcfejü egér??..jajj nekem,őreg fejemnek!!-fogja meg a fejét két kezével..

-inkább te csinálj valamit!!...te sokkal nagyobb vagy nálam..meg van fegyvered is..-mutat rá a kezedre..bár az orráig is alig lát a sötétbe..

-szerinted megesz minket a szörny??-harapja meg az öklét félelmébe..

A bokorbol a hangok hallhatoak..de van valami furcsa is körülötte..
Ahogy közelotetek..nagyot reccsen valami..és a másik pillanatba már mindketten a fárol logtok le egy háloba..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2016 12:38 pm

-mondtam szólítsd meg! miért haboztál?!
förmedek rá a férfira mellettem, aki akár egy nyuszi is lehetett volna....
fejjel lefelé lógunk, nem szeretem ezt.... a csatabárdom pengéjével próbálom elvágni a kötelet, hátha sikerül

Ha sikerül leesve felpattanok és előre tartott bárddal megállok a bokor mellett:
-Gyere elő vagy Istenemre két darabban végzed!
kicsit ideges lettem a csapdára és a társamra is....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2016 1:23 pm

A bárdod éle szépen kivágja a hálót..és egy nagy puffanással földet értek..

-jujjj...ez fájt!..szolhattál volna cimbora!..-nyekken egy nagyot mikor talajt ér melletted.

-ennek a fele se tréfa!..ki rakta ide ezt hálót??..most meg a bokor???...ahhh..a nyolcfejü egér!!biztos hogy itt van még??-szol halkan,miközben a ruháját porolja lefelé..

-most mi legyen??..én nagyon berezeltem..

Fog egy botot..és a bokor aljához csapkod..hátha kiderül mi is az..

A csapkodás miatt egy riadt nyuszi ugrik ki alola..és egyenesen Kobicnak neki.

-ohh..te ...mi ez??!!..szedd le rolam!!!..mindjárt megesz!!!...jajjj nekem!!..-hanyattesve kapálozni kezd,mint akit egy egész falunyi nyul támadta volna meg vicsorgo fogakkal..

Ahogy a nyuszi elillan..máris lesz még nesz..de már egy dárda süvit el mellettetek..
Valoszinü hogy megérkeztek a csapda készitöi..csak nem épp azt találják meg amire számitottak volna..

6 dárdás pasas rohan felétek a sötét fák között...
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2016 1:28 pm

-Kobic, el fogom vágni-kuncogok, majd mikor sikoltozik a nyuszi miatt nevetek
-hát ezt sem ő állította, de téged jól megrémisztett mi? Amúgy....-és mintha az emlegetett hallotta volna elsüvít mellettem egy dárda, amint ezt meglátom egy fa mögé állok és intek Kubicnak siessen mert baj van
-NEM AKARUNK BAJT!-szólok oda nekik, de felkészülök az összecsapásra...
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2016 1:39 pm

A rohano férfiak egy pillanatra sem állnak meg..
A sötétség nem könnyiti meg egyik fél helyzetét..de talán van valami esély arra hogy valahogy egérutat nyerjetek..

Kockadobás:
1-3: sikerül kikerülni a dárdákat,és meghuzodnotok.
4-6: körbefognak titeket és fogságba estek ,a fegyvereiteket elveszik.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2016 1:39 pm

The member 'Alia Caroline Azurre' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 6
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2016 1:50 pm

-Nem akarunk bajt! Inkább segítséget keresünk!
Feltartom kezeimet ne bántsanak minket és végignézek rajtuk milyen nemzethez tartozhatnak
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2016 1:58 pm

A dárdás férfiak körbevesznek..és mikor közelebb érnek,láthatod hogy pirosra festett arcukkal merednek rátok.
Valami érthetetlen nyelven szolnak egymáshoz..és a dárdáikkal bökdösnek felétek.
Megkötözött kézzel vagytok..a fegyvereiteket mind elvették..és terelnek titeket valahová..

Nem messze egy barlanghoz..ahol még többen gyülnek körétek.

A barlangba betaszigálnak és egy kisebb helyiségbe löknek titeket..
A szátokat is bekötik és a padlora nyomnak le..aztán magatokra hagynak..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2016 2:01 pm

Emberek, nem valami civilizált példányai, felállok és alaposan körbenézek a helységben, keresve valamit amivel elvághatom a köteleimet vagy kiutat keresve
Ha valaki jön gyorsan vissza megyek a helyemre ne legyen gyanús a mozgolódásom
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2016 2:08 pm

Egy ideig nem is halotok semmi mozgást..de aztán pár orával késöbb két alak kihuzza mellöled Kubicot..
Aki ugy meg van rémülve..hogy még kapálozni is elfelejt..csak nyöszörgésre futja a tiltakozásához.

Amint kivitték..ujra jol elreteszelik a kijáratot..
Csak nagyon halk hangok szürödbek be hozzád..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2016 2:10 pm

kicsit aggódva nézem ahogy kiviszik, de sokat nem tehetek érte, majd megyek hallgatózni az ajtóhoz hátha valami érdekeset hallok.....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 27, 2016 6:03 am

A halk hangokbol semmit sem értesz..inkább olyan gesztikulálo beszédnek hat..és valamilyen idegen nyelvjárásnak.

Kubic hangja nem hallatszik..de egy másik hangosabb személyé igen..

-Hol találtátok?..senki nem merészkedik a hegyeken túlra!!..ott háború dúl..
Hogy van még egy?..Hozzátok ide!!-hallatszik az utasitás.

Hamarosan nyilik az ajto és két festettarcu jön érted.
Nem éppen vidám hangulatban..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 27, 2016 1:23 pm

a helyemen ülve várom őket, majd felemelnek próbálom figyelni hanyan vannak és hogy ki a főnök, kis szerencsével a fegyveremet is meglátom

elég rossz előérzetem van ezzel az egésszel kapcsolatban és csak remélem nem aza helyzet ami...
Gondolom pár percen belül kiderül
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2016 12:53 pm

Kivezetnek a celládbol és amint kiérsz egy nagy tömeg vesz körül..
Kubic egyik asztalnál ül és eszik..
Megteritve vár téged is egy asztal..

-gyere..ülj le.-szol egy hang a hátad mögül.
Aha megfordulsz..egy emberférfi áll melletted..és vigyor van a képén.
-jo étvágyat ,Helly.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2016 2:59 pm

leülök de nem kezdek enni:
-üdv, mi folyik itt?
körbenézek megszámolom hanyan vannak ott, megnézem Kubiccal minden rendbene ha igen:
-hogy vagy Kubic? ismered őket?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2016 6:47 am

Kubic csak nemlegesen bologat és eszik tovább..
-nem ismerem..de az étek nagyon finom!
-én azt hittem,hogy te ismered öket..mert a neved is tudják..Bár én inkább azon csodálkozok,hogy ezek a festett fejü pirosképü alakok kik?..de viszont jol főznek!..mintha tudnák ,hogy hogyan szeretjük,mi Törpök a lakomán lévö ételeket..-harap bele egy nagy csülökbe.

-Egyél nyugodtan..-kinál meg a férfi.
-Bár te nem ismersz engem..de én hallottam felöled,Helléna!..vagy Helly azt jobban szereted?
A testvéredet ismerem..segitett nem egyszer a környező falvakban nekem..
Bár csak kétszer találkoztam vele..és mostanában nem..-de sokat mesélt a Családjárol..ahogy Rolad is.
A nevem..Dorian...a déli hegyek kereskedőinek egyike vagyok.Talán hallottál már rólunk..de nem sokszor vagyunk előtérbe..igy lehet,hogy nem vagyunk köztudatban..ahogy az itteniek..akik elég elzártan élnek..
Sokan nem is merészkednek ide..ami valahol jot is jelent.
De sok olyan holmit készitenek asszonyaik,amit jo áron lehet eladni az északi városokban.
De most inkább mesélj te..mi járatban?..Triinnel mi van?rég láttam őt..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2016 10:01 am

Nézem némán ahogy Kubic eszik, majd mikor Dorian hozzámszól ahogy (nevét később megtudtam) hallgatom, nem is tudom hol kezdjem neki, majd megtudtam nem is hallota még a szörnyű hírt.....

-Triin......Nos Triin már nincs köztünk.

majd kis szünettel folytattam

- Azért is jöttem erre, az ő akarata volt. Lehet akkor direkt nem emlegetett titeket odahaza, ha szerettek a háttérben maradni, mindig törődött másokkal is..
- A végakaratában írta hogy jöjjek erre és keressek meg valakit, remélem te vagy akkor az, egy vajákost említett...
Majd beleharapok egy ételbe

-
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2016 5:14 pm

Dorian némán hallgatja amit mondasz,és mikor meghallja,hogy Triin nincs többé..elszomorodik.

-Nagyon..nagyon sajnálom...nem is tudom mit mondjak..-ül le melléd a másik székre.
-és...hogyan?...mi történt vele?...mindig diplomatikus és kedves volt.. Sokszor beszélgettünk..és most...nincs többé..hát...ez nagyon rossz hír..
..Egy Vajákos?...a hegyekből?..az nem én vagyok.
De talán tudok valakit akire gondolhatott..
Mesélt egy személyröl,akit kereshetsz..de hogy hol van jelenleg azt nem tudom.
Annyit hallottam,hogy a hegyekben él..és elég elhagyott és kietlen tájon találhato meg...de sok mindent nem tudok rola.
De ha jollaktatok s pihentek..akkor segitek utbaigazitani benneteket...

Kibic felemeli a fejét az étel felett és hirtrlen megszolal..
-Jo uram!..egy barátomat viszont nem találom..a táborunkba volt a Komám..de onnan eltünt!..Tiko a neve..kicsit egyszerü barátom..de nélküle én nem mehetek el..és ha itt nincs..akkor tovább keresem őt..
Bár azt hittem hogy itt van ő is..mert..ha igy joszándéku vagy velünk..talán Tiko is itt van..azt hittem..de ugy látszik..nincs.

-Sajnálom,törp uraság..nem láttam a barátodat..de persze nem tudni hogy igazábol hol is van..bárhol lehet..itt elég sok ragadozo van az erdő fái közt..és ha vaalmi baja esett..hát nagy reményeket ne tápláljon uraságod..sajnálom .de talán ebben is tudok vaalmit segiteni..de javaslom hogy pihenéssel töltsétek el az éjt többi részét..holnap majd tiszta fejjel jobban tudunk gondolkozni..

-Hiagjai koltad..-"vezessétek el az alvohelyre öket"-adja ki Dorian az embereknek az utasitást.
-Az alvohelyre kisérnek benneteket ha végeztetek..jo éjt mára!-hajol meg feléd kurtán..aztán otthagy titeket enni.

A festett fejüek némán várnak hogy majd kisérjenek a szalmazsákokhoz. ..ha aludni térsz te is..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2016 1:01 am

- nem tudok sajnos én sem sokat hallottam, csak azt hogy a selfek-ekkor csapok egyet az asztalra-ármánykodtak megint! Ha tudnál segíteni az nagyon jó lenne! Amit hagyott rám Triin eza rejtély és a bárd amit elvettetek.

Kubic beszéde után:
-Köszönöm a vacsorát akkor pihenni térek én is.

Majd megpróbálok aludni az este, másnap reggel kicsit leverten kelek és megyek a vacsora helyszínére, keresem Doriant.
Miután megtaláltam:
-kérlek meséld el mit tudsz a Vajákosról, sokat segítenél vele!
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2016 1:24 pm

A reggel hamar eljött.
Dorian már talpon volt,mikor megtaláltad és kérdezgeted a Vajákos felöl..

-Nem tudok sokat rola..ahogy már mondtam..de adok mellétek kisérőt a birtokon tulig..ahol már az utad folytatodik a Hegyek felé.
A Vajákos ott lakik arra..ahol a Hold találkozik a Nappal.
Van egy barlang..ami átvezet rajta..oda kell eljutnod.
Ott már hamarosan rátalálsz akit keresel.
Adok egy érmegyürüt neked..igy tudni fogják,hogy ismersz engem..és beengednek..de vigyázz rá!..ha elveszted..nem fogsz odáig eljutni!..igy joszivvel engedlek utadra..és élelmet vizet is adok..ahogy a csacsidat is megtaláltuk innen nem messze..indulj hát jo reménnyel s járj szerencsével,Triin huga..,Helly!-hajtja meg fejét feléd..és kissé zavarba is van a bucsuzkodás miatt..igy el is megy kissé arrébb lévö terembe.

Ha felkészültél az indulásra..akkor kivezetnek a csacsidhoz..és a kisérö is készen áll az utbaigazitással.


A hozzászólást Alia Caroline Azurre összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 30, 2016 7:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2016 6:18 pm

-Köszönök mindent Dorian, remélem még találkozunk, és hogy Kubicnak a társát megtaláljátok!

majd elindulok tovább az utamon

- téged hogy hívnak?-kérdem a kísérőm
-én Helléna vagyok, és örülök hogy megismerhetlek!
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 30, 2016 7:00 pm

A kisérőd nem nagyon érti amit mondasz..csak pár szót..

-Gian...engem hiv.-bolint kicsit bizonytalanul.
-vezetni el téged..hegyek elibe.-és megfogja a csacsid kantárját.
-te neved,Hellena..oké..-vigyorog.
Sokat nem beszél szegény..de elvezet ahová Dorian mondta neki és a határnál elköszön.
-innen már te el...én vissza.járj szerencse!-kedvesen bologat és a határmezsgyénél utadra enged.
Lassan le is megy a nap..és tábort se ártana verni..
Az egész napi menés eléggé kimeritö..de csak rajtad áll.hogy mit teszel az erdő szélén a sziklák elött..
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Az új Tanácsos - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az új Tanácsos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Vissza a mókuskerékbe avagy meddig tanácsos a tanácsos.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Raydani hegyek :: Törpök országa-