KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Játék cím nélkül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
Zendral Al'Sarab
Zendral Al'Sarab
Hozzászólások száma :

103
Join date :

2015. May. 27.


Játék cím nélkül - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék cím nélkül   Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeSzer. Aug. 26, 2015 5:27 pm

Játék cím nélkül - Page 12 14dfudi

Mielőtt Hramann a verembe tessékelt volna minket, még megfürdette Aliát, hogy szavát állva meggyőződjön arról, hogy valóban nem self, ahogyan azt ő állítja, engem meg magával rángatott a többi ork járőr elé, hogy mutassam meg neki, kit is fizettem le. Nem volt hát mit tennem, mint eleget tenni kérésének. A járőr persze próbálta védeni magát, de szerencsémre az agyarasok vezérét nem igen érdekelte a magyarázkodása, ahogyan az sem, melyik verzió az igaz a kettő közül, így én sem kaptam a kelleténél nagyobb és elviselhetetlenebb büntetést a veremfogságon kívül.
Így hát bár a veremben ücsörögni nem volt túlságosan kellemes dolog, de belegondolva a lehetőségeimbe, még viszonylag jól is jártam, és egészen könnyen megúsztam a dolgot, bár mikor Georgiába indultam, nem éppen így képzeltem el a dolgokat, és ha előre tudtam volna mindezt, akkor tuti el sem indulok, és inkább maradok a Lelkek erdejénél. Azzal valószínűleg ezerszer jobban jártam volna, mint így.
Míg ezen elmélkedtem őrváltás történt, és mielőtt felfoghattam volna, mi történik, egy dárda állt bele a vállamba, pokoli fájdalmat okozva nekem. Nem volt elég, hogy az egyik kezem megégett és majdhogynem szénné égett, most még a vállam is megsérült, de sokat nem vacakoltam vele. Épp kezemmel megragadtam a dárdát, és egy határozott mozdulattal kirántottam onnan, szorosan összeszorítva fogaimat, hogy visszafojtsam fájdalmas kiáltásomat, így pedig csak fájdalmas sziszegés szűrődött ki fogaim között.
Másnap reggel azonban szerencsémre végre vége lett veremfogságomnak, ahogyan a többieknek is. Az ork vezérnek hála égnek nem tartott tovább kideríteni az igazságot, így hamar megmosakodhattam, teletömhettem üres hasamat, és még a sérüléseimet is ellátták. Miután ezzel megvoltunk, mindannyiunkat Hramann elé vittek, aki elmondta, hogy mire jutott, és hogy békével elenged bennünket, de soha többé nem akar itt látni egyikünket sem, amivel nekem semmi problémám nem volt. A történtek után eszem ágában sem lett volna újból visszatérni ide. Nem vágytam másra, csak hogy minél hamarabb a hátam mögött tudhassam ezt az átkozott helyet.

- Részemről semmi akadálya, uram - hajtottam meg a fejem előtte.
- Ígérem, hogy én többé be nem teszem a lábam erre a barátságtalan, átkozott vidékre, ahol csak nyomorúság, fájdalom és halál vár az ide látogatókra - feleltem neki, majd hagytam, hogy kikísérjenek minket az orkok saját területükről. Aztán pedig mentem tovább vissza sem nézve, azon gondolkodva, hogy most hogyan tovább, merre is menjek új kalandok és érdekes leletek után kutatni.

/ Én is köszönöm a játékot mindenkinek! Smile Érdekes kaland volt, és én személy szerint szívesen játszottam volna még. Smile /
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Játék cím nélkül - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék cím nélkül   Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeSzer. Aug. 26, 2015 6:32 pm

A megmosdatásomat követve,egy szűk verembe tuszkoltak,de nem estem pánikba,és ahogy elcsendesedett a "környék"inkább a meditálás és a figyelem lett a középpontban..ahogy éles fülemmel nagyon jól hallottam mindent...
Egy idő elteltével,azonban kiengedtek a veremből,és ételt is kaptam,aztán végighallgattam a vezér szavait,és mélységesen egyetértettem,hogy soha többé nem lépünk a földjére...ahogy engem sem fog itt látni többé..
Húgomra néztem,shívtam Mellont ,aztán a hátára ülve elhagytam az ork falut..és vissza sem néztem ....

/Köszönöm a játékot!Élvezet volt!Smile/
Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


Játék cím nélkül - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék cím nélkül   Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitimeSzer. Aug. 26, 2015 6:57 pm

Hramannak nem tartott sokáig kideríteni, hogy egyikünknek sincs semmi köze a történtekhez. Így kijutottunk a veremből, ami elég szűkös volt. Miután kinyújtóztattam elgémberedett tagjaimat, nagyot szippantottam a friss levegőből.

Az ork vezér ezután enni és inni adatott nekünk és még meg is mosakodhattunk. Bármennyire is éhes voltam, nem nagyon csúszott a falat a torkomon. Már alig vártam, hogy hátunk mögött hagyjuk ezt a barátságtalan helyet.

- Talán majd máshol és máskor visszatérünk arra a tiszta lapra - mondtam Hramannak búcsúzáskor, és fejemet megbiccentve köszöntem el tőle.

Nővérem már Mellon hátán ült, így én Hectort kértem meg, hogy vegyen fel és végre induljunk innen. Ki tudja talán még összehoz az élet velük.........


/ Köszönöm a játékot mindenkinek. Egyetértek Dokival, én is játszottam volna még.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Játék cím nélkül - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játék cím nélkül   Játék cím nélkül - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Játék cím nélkül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 Similar topics

-
» Játék cím nélkül II
» Játék cím nélkül III
» Fák nélkül
» Nincsen Karácsony Kevin nélkül
» Játék- és kalandtípusok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Oughwar hegység :: Orkok birodalma :: Yrch-