KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Határmenti falvak-A Béke Követe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 02, 2017 3:25 pm

Sok mindenen mentem keresztül, volt amikor szívesen meghaltam volna, annyira elkeseredett voltam, de akkor sem ilyen halált képzeltem el és most el is határoztam, hogy mindent elkövetek azért, hogy ez ne is következzen be.
- Ez akkor is igaz volt, de vadászni még tudok és jó vadász vagyok, csak hadd mutassam meg!
Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 139-7

Persze van más is a tarsolyomban és a félelem megsokszorozza az erőmet, így a nagydarab orkon is hat az igézet, aki az egyik végtagomat fogja, ezért nagy lendülettel a tűzbe borul és csapkodása közben szét is túrja, mag a többiek elvesztik az egyensúlyukat ettől.
Megörülve ennek, egy fájdalom átkot idézek az áruló félvér fejére, hátha azt hiszi valamelyik társa bántotta és akkor egymásnak ugranak.
Én meg egy parázsló ággal megpróbálom addig elégetni a kezemet szorító kötelet, talán sikerül és akkor menekülőre fogom.
Persze erre nagyon kicsi az esély, de hát ha meg sem próbálom……..
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 02, 2017 3:43 pm


/Hirion/


Aw fattyú gyermeke egyelőre sikeresen megölte lassú halállal egyik elfogóját. A félvér pedig jajveszékelve esik földre. Túlságosan fogékonynak bizonyul a self trükkökre. Babonás elméje mindent könnyen bevesz. Ám így nem tud neki esni társainak, akik ijedten néz körbe, hogy mi történt hirtelen mindenkivel...
Az égő ág sebzi a kezedet, most csak ilyen jutott a markodba, de pillanatok alatt elégeti rólad a kötelet és te már szaladhatsz is. Ám a két utolsó ork nem akar olyan könnyen engedni téged, hirtelen megered utánad, hátra hagyva értetlenül bámészkodó bajtársukat.
-Állj meg, démonfattya! Megöllek, mielőtt ránk hozhatnád a társaidat.
* Aki ott maradt, az végre ráveszi magát, hogy segíteni próbál eloltani a tüzet, de már nem tudja megmenteni áldozatodat.
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 02, 2017 6:51 pm

Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 139-7

Bár nem bántam túlságosan, nem volt szándékomban megölni az agyarast, csak káoszt akartam kelteni, hogy kiszabaduljak. A félorkon kiválóan fog az átkom, így egyelőre ő is kiesik a játszmából, ám ott van még a probléma, hogy meg vagyok kötözve és, hogy még van három tag, aki nem hiszem, hogy jó néven vette az előbbieket.
A kötél egy izzó fadarabbot használva lekerül rólam és én nem habozok azonnal futásnak eredni.
Hátra sem kell nézni, hogy dobogó lépteikből tudjam, a két agyaras a nyomomba eredt és ezt szavaikkal is alátámasztják.
- Eddig nem akartalak titeket bántani, de ha tovább üldöztök, akkor még súlyosabb átkokat szórok rátok és hamarosan itt vannak a társaim is. De ha elmentek, akkor még megúszhatjátok! – kiáltottam hátra a vállam felett.
Még elég zsibbadt voltam és csak reménykedhettem benne, hogy a blöfföm bejön.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 02, 2017 7:09 pm


/Hirion/


Teljes erővel futnak és neked is így kell tenned. Ám igen jó kondícióban vannak, és bármennyire is kétségbe vagy esve, nem könnyítik meg a helyzetedet. És a menekülés elején méterről méterre egyre jobban beérnek. Ám még mindig nem egyértelmű számodra, de még a Mesélő számára sem, hogy bírják-e hosszútávon az iramot. Te már hónapok óta nem ettél, de a kő a gyomrod helyén gyógyítja és regenerálja a testedet folyamatosan.
Ha beérnek, egyik üldöződ a buzogányával vág a tarkódra. Ám ha kifogyna belőlük a szufla, akkor hallhatod az egyre lassuló lépteiket.
-Nem csapsz be pokolfajzat. Sosem kíméltek senkit, egész falvakat lemészároltatok. Most megölünk téged ezért.


/Kockadobás: Hatos
1-3-ig -Hirion még sincs olyan jó kondícióban, a kő energiái a tenyere égési sérüléseire fordítódik nagyobb részt.
4-6-ig -Hősünk gyorsan iramodik a pusztában./
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeVas. Júl. 02, 2017 7:09 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 2
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeKedd Júl. 04, 2017 7:30 pm

Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 139-7

Mindent elkövetek, hogy eltávolodjak fogva tartóimtól, de sokat kivett belőlem a kényelmetlen, megkötözött sonkaként való utazás, még akkor is, ha segít ebben a varázskő, ami a gyomrom helyén van. Azonban sajnos túl sok a segíteni való, ezért a gyors haladásra már nem telik. Még hallom a döngő lépteket, de aztán fájdalom hasít a tarkómba és lefejelem a földet. Sötétség.......
Amikor felébredek, újra megkötözve vagyok. Ugyan azon oughwariak a közelemben, beszélgetnek halkan a halálra égett társuk teteme felett. Valami evésről.
Hasogat fejfájásra eszmélek és mikor meg akarom tapogatni a fájdalom helyét, nem tudok mozdulni....
Eszembe jut az ájulásom előtti pillanat és mindent megértek.
Ismét fogoly vagyok és a beszédből egyértelműen kitűnik, hogy az orkok nem mondanak le a prédájukról, bár nem tudom miért nem öltek meg már és miért nem sülök már a nyárso, ha én szerepelek az étlapjukon.
Mivel nem titkolhatom az örökké valóságig, hogy magamnál vagyok és különben is túl akarok már lenni, ha meg kell halnom, megköszörülöm kiszáradt torkom.
- Ha nem akartok megölni, akkor adjatok egy kis vizet, ha meg igen, akkor essünk túl rajta......
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeKedd Júl. 04, 2017 7:40 pm


/Hirion/

/Userrel Skypon egyeztetve/

Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 8592_1


A tisztavérűek rád sem hederítenek és a tovább folyó beszédből hamar rájöhetsz, hogy jelenleg a társuk felfalásán tanakodnak. Ám a félvér nem vele foglalkozik, hanem rád néz.
-Ahogy gondolod!
* Ezzel megragad és a másik oldal felé akar húzni, ahol már megint lobog a tábortűz. Úgy tűnik ő nem fanyalodik fajtársai tetemére.
Vagy nem elég hangos Hirion, vagy csak tojnak a fejére, ami jó is meg rossz is. Jó mert ha jól hallja nem ő az akit meg akarnak enni, rossz, mert szomjan fog halni, legalábbis most úgy érzi menten kitikkad.
De az a dög félvér, aki elárulta őt, jobban fülel és mindjárt ráncigálni is kezdi a tűz felé.
- Áááá! - hasít a fejébe a fájdalom. - Rohadj meg! Ha megölsz nagy jutalomtól fosztod meg magad. Én az előbb nem mondtam igazat, értékes vagyok népem vezetőjének. - szólal meg, mert reméli ezzel húzhatja az időt.
* Gonoszul felnevet Skandar és egész közel hajol hozzád. Erre a kis időre megálltok a téged vonszolásban.
-Yvoltól megkapom az ajándékot és egy selfért már biztos megjutalmaz a mágiával. Te leszel az utolsó ára, hogy igazi hatalmat kapjak a természet felett.
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeKedd Júl. 04, 2017 8:59 pm

Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 139-7

- Ki a fene az a Yvol? - kiáltok fel dühösen, mert annyira ragaszkodik ez a kis korcs ehhez a személyhez. - Valami varázsló? Bolond vagy, ha azt hiszed kaphatsz varázserőt! - rántottam magamon egyet. - Ha nem születtél vele, akkor sosem használhatsz mágiát, viszont gazdag lehetsz és lehet személyi mágusod. Csak szabadulj meg ezektől és vigyél haza. - váltok csendes szavakra.
-Yvol nem mágus. Ő a leghatalmasabb, a káosz istene. Aki elég lelket jutottat el hozzá, azt főpapjának fogadja és befogadja a lénye egy részét. Igy ő is hordozni fogja az isteni tulajdonságait.
Már elég embert elégettem a dicsőségére. Most, hogy egy selfet fogtam és küldök hozzá, egész biztosan felfigyel rám.

- Ez ostobaság! - ráztam meg a fejem kétségbeesetten, mert rájövök, hogy ez a fickó nem csak ronda, hanem őrült is. De teljesen!
- Megölhetsz számtalan ártatlant, akkor sem kapsz semmilyen hatalmat. Kaptál tőle bármit is, mióta neki áldozol? - próbáltam megingatni.
Hiába törtem a fejem, nem találtam semmilyen megoldást, hogy anélkül szabaduljak, hogy megegyeznék vele. Gyenge voltam és megkötözve semmit nem tehettem, ha használnám is a mágiámat.
-
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeSzer. Júl. 05, 2017 6:19 pm


/Hirion/

Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 8592_1


Úgy tűnik, egyre közelebb vagy az élve elégetéshez. És a félvért nem a pocakja mozgatja, de nem is feltétlenül a zsákmányszerzés. Hanem egy őrült eszme, amit kigondolt és amitől olyan hatalmat remél, amit soha nem szerezhet meg.
-Azt hiszed, hogy ostoba vagyok? -sziszegi megsértve- A papok a templomban nem véletlenül áldoztak. Azt hitték ők is, hogy kihasználhatnak és az orromnál fogva vezethetnek. De túljártam az ő eszükön is. Ellestem a tudományukat, és én magam leszek egy új főpap! Ha Yvorl nekik adott varázserőt, nekem miért ne adna egy zevadari áldozása után?
Na? Erre nem tudsz mit mondani, kis sunnyogó.
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 06, 2017 7:22 pm

Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 139-7

Egyszerűen kezdek kifogyni az ötletekből és már látom magam előtt, ahogy a tűzön pirulok, de még tettem egy kísérletet.
- Szerintem tényleg becsaptak. - erősítettem meg bólintva. - Mert hiába áldozol itt össze-vissza, csak azt látja meg a te....khhm....istened, amit a templomban csinálnak, ezért kaptak a papok varázserőt és ezért nem kaptál te, hiába öltél meg annyi embert. Különben is - emeltem meg a hangom, hogy az ork haverjai is hallják, - ha most feláldozol, akkor megátkozok mindenkit aki csak hallja, hogy soha ne szeresse egy fehérnép se és sose nemzen utódot és egy fia zsákmányt se szerezzen.
Annyira tartottak tőlünk sötét elfektől, hogy talán bejön ez a kis trükk.
Skandar hirtelen a nyakamnál fog meg és fojtogatni kezd. Nagyon dühös lett.
-Miket beszélsz, te pokolfajzat? Ez megint valami sötét ármánykodás. De te tudod, hogyan szerezhetnék mágikus hatalmat. Áruld el azonnal, vagy megdöglesz!
Ez után elengedett és várta, hogy mit válaszolok.
Reméltem, hogy a fenyegetőzésemre az orkok is regaálnak és leszedik rólam ezt az őrült korcsot. A szándékom persze az volt, hogy felbosszantsam, de azért nem kellett túlzásokba esnie, mert azt hittem egy percig, hogy itt a vég.
- Nem tudom, de csak gondolj bele logikusan. A papok a templomban kaptak erőt, te meg nem, biztos ez lehet az oka. Nekünk, selfeknek más vallásunk van, másban hiszünk és ez ad erőt ahhoz, amit az előbb mondtam, ha megölsz, akkor az átok rátok száll. - erősködtem.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 06, 2017 7:30 pm


/Hirion/

/Userrel Skypon egyeztetve/

Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 8592_1


 -Nem érdekel!
* Úgy tűnik mégsem tudtad végig vezetni a logikus ívet. Mert hirtelen felkap a vállára és mindenestől beledob a tűzbe.
Az előbbi reakció után, bár kissé erősre sikerült, azért Hirion reménykedik benne, hogy megtalálta a megfelelő motiváló erőt, ezért még kiáltani sincs ideje, ahogy hirtelen a levegőbe emelkedik és aztán belezuhan a tűzbe. De akkor már észbe kap és ordít, ahogy a torkán kifér.
- Átok! Átok! Átok rátok!
-Dögölj meg, Yvol redves farkára! Ezzel senkit nem versz át. Csak attól féltél, mert tudtad, hogy ha egy te istenedben hívőt áldozok fel, akkor végre igen is felfigyel majd a káosz istene.
* Úgy tűnik átestél a ló túlsó oldalára és ez egyelőre a bőröd bánja. De hamarosan sokkal több minden is meg fog égni. Már szinte majdnem csak az a kérdés, hogy addig mit csinálsz, míg ez bekövetkezik?
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Júl. 06, 2017 7:50 pm

Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 139-7

Nagyon gyorsan kell valamit tennem és semmi más nem jut eszembe, mint, hogy kihasználjam a hiedelmét, ha más a többi ork ezt az egészet tétlenül nézi végig. Kipattanok a testemből és derengő szellemem a félvérre ordít.
- Azonnal szedd ki onnan, különben lesújt rád haragom!
Ijedten távolodik el három lépést az ork félvér és a távolból eddig csak mérsékelten figyelő, de a társuk húsából eszegető többi ork is most minden figyelmét rám szegezi.
-Átkozott!
Ezzel benyúl a lángok közé és gyorsan kikapja csúnyán megégett testemet.
Ahogy látom, hogy a testem kinn van, elégedetten felmorranok.
- Ha valaha is varázserőre vágysz, gondoskodnod kell róla, hogy ez a self meggyógyuljon. Vigyázz rá és segítsd az útján. Nem mindig az ölés az, amivel egy isten elégedettségét kivívhatod Skandar. - játszottam tovább, de aztán gyorsan visszaröppenek a testembe, bár a kínok kínját élhetem át, ahogy érzékelni kezdek. Fogalmam sincs, hogy mi lesz most, de egyelőre örülök, hogy élek.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimePént. Júl. 07, 2017 3:06 am


/Hirion/

Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 8592_1


A félork felhorkant szavaidra és dühösen rád parancsolt.
-Ne játszd meg magad! Látjuk, hogy a te szellemed jött ki a testedből, kotródj innen az átkaiddal. És örülj, hogy most nem ölünk meg.
* Úgy tűnik megint túllőtt a célon Awernondyas törvénytelen gyermeke. A négy agyaras megfordul és ott hagy megkötözve téged a bőrökkel. És sebeidet eszük ágában sincs ellátni. Csak magadra vagy utalva.
Ám örülhetsz annak, hogy életben maradtál.


/Köszönöm a játékot!/
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitimePént. Júl. 07, 2017 7:16 pm

Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 139-7

Azt hiszem nem jól hallok, amikor Skandar fröcsögve rám kiáltott és nem titkolta el, hogy felismerte a szellememet, bár igaz, ez nem lehetett nehéz. Azt gondoltam, most már tényleg nem ment meg semmi a haláltól, ehelyett egyszerűn felálltak és otthagytak. Aminek örülnöm kellett volna és megkönnyebbülnöm, de nem így volt. A kötelékeimet nem bontották ki és nagy fájdalmaim voltak az égések miatt.
Csak abban reménykedhettem, hogy a varázskő meggyógyít majd, ha lassan is, na meg abban, hogy a tűz meggyengítette a köteleket és talán ha erőlködöm egy kicsit ki tudok szabadulni.


//Én is köszönöm Smile //
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határmenti falvak-A Béke Követe   Határmenti falvak-A Béke Követe - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Határmenti falvak-A Béke Követe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 Similar topics

-
» Zarándoklat- A Béke Követe
» Keresd a hidat! -A Béke Követe
» Ahol a madár sem jár.-A Béke követe
» A Béke Követe- Mit rózsának hívunk...
» A Béke Követe-Mert hajózni muszály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Ceralla síkság :: Emberek királysága :: Határmenti falvak-